• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
dakujem baby. Vcera som ju bola dat do pivnice,tak som to neskusala. Mame este casuuu :slight_smile: . Viem ze cvoky su na boku so strieskou no tie dole som az tak nestudovala a bala som sa to na silu trhat. Lebo budeme mat letne babo a nedat dole ten kryt, uf...
1. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy a to budes pouzivat namiesto hlbokej vanicky??
1. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy 1979, ten sportak, hotova maturita...veru neviem ci to zlozim....teraz som si na to nasla chvilku času a neviem, neviem...
1. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy mam ti to prist zlozit :grinning: nie je to take zlozite, najprv si zacvakni tu tycku co ide pod zadkom a az potom zacvakavaj cvoky. pasik treba zasunut do tej chrbtovej opierky a vsetko pozacvakavat po tých bokoch.
za 10 minut to mas hotovo.

majka skus jej ju vratit popr. poslat naspat postou ci ju predat. len tá baba co ti predavala sporták ti mohla povedat aký to je system, usetrila by si si zbytocnu robotu a zas tá co ti predavala vanicku sa mohla opýtať aký mas typ sportaku. mne sa tiez ozvala jedna ze kupi iba vanicku a podlozku do sportaka, ale opýtala som sa jej aký ma system na sportaku, lebo to by bolo svinstvo predat jej niečo co jej nebude pasovat.
1. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy ten nánožník na vajíčku ide dole, za strechou ho vyberieš z takých cvokov.... ja som ho stále prala....
1. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy mohla by si,lebo uz to skladam asi hodinu... :frowning2: ,skade si??juuj bratislava no pokedy by si prisla hadam by som to aj zlozila. a prosim ta ten pasik pod opierku chrbatika sa kde upevnuje??myslim,to na polohovanie.... :confounded:
1. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy musis ho zasunut je tam taká taky pasik tak to musis prevliect cez to vnutro to prevlecies cez chrbat a prichytis o konstrukciu tou karabinkou.
no z BA by to bol problem :wink: ale to zvladnes. zavolaj draheho nech ti to zlozi ked uz naozaj nevies co s tým.
1. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, len som chcela byt frajerka a ze to zlozim sama....
inak musela som to cele zdemontovat, lebo maly bol uz unaveny a opat dat hlboku vanicku. uz mohol byt v sportovom keby mi dal este neaku hodinku :confused: , ale dakujem za radu, ked vstane tak to pozriem, lebo uz len to mi nebolo jasne :wink:
1. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy :grinning: ze keby mi dal este nejaku hodinku :grinning: alex vies drobcek musis pockat maminka teraz sklada kočik
1. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si robis srandicky,ale ja nie som asi taky technicky typ...aj navod som mala...ale neako nepomahal... :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly nespolupracoval.. :grinning:
1. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy tak na druhý pokus to snad uz pojde :grinning:
1. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, bude musiet, lebo zajtra ideme do BA k lekarovi, tak by som to uz rada mala...a este som sa chcela opytat ci si mala slnecnik, alebo dazdnik kupeny ku kociku...na leto??
1. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám konečne odskúšanú prvú jazdu na ostro (zatial to bolo po byte :wink: ). Až ma srdiečko pichalo, ked som ešte ten voňavy kočík musela položiť na tu mokrúúú, špinavú zem :confounded: . ale čo sa týka ovládania, jazdenia, brzdenia je SUPER !
1. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ved sa aj dohodnete. cessy ide do BA, katy ju počká na nejakej pumpe a obe zložia kočík :grinning: .

ja mám navod a som to pochopila hned . No ale ja som cloviecik, co má od rana šrobovák v ruke.
1. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy neboj, kocik je uz davno zlozeny, muz nepotreboval ani navod...ja som proste na take veci neni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som vám mohla v BA pomocť zložiť kočík, poslušne hlásim.... :grinning:
2. mar 2009 o 02:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy slnecnik sme sice mali ale vyuzitý bol minimálne komu by sa ho chcelo stale tocit tak sme kupili clonu a ked krpec zaspal dostal clonu. radšej si nechaj svietit slnko do oci ako mat pred ocami slnečník
2. mar 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibi78 moc dakujem, ale uz je zlozeny a dnes uz aj prvy krat pouzity... :wink:

katy1979 aku clonu??neaku co sa da priprvnit na kocik??dobre tak ani ja nebudem kupovat slnecnil, lebo sa mi ani moc nepaci na kociku...usetrim.. :confused:
2. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy toto
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2838952

a ku golfacu mame toto: klikni si potom vpravo na TFK Sonnenschutz. to sme kupovali kvôli dovolenke
http://www.buggy.de/buggsters.php
2. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac také clony cez celý kocik maju jednu vyhodu v lete ked spi tak ho zakryjem celeho a nespali ho.
zasa iba taká ta strieska sa dá pouzit aj ked je hore dá sa cez nu vidiet aj von teda cez tu priehladnu ale lepsie tieni urcite ta nepriehladná
2. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, o takom niecom som ani nevedela že existuje. a da sa to kupit aj tu na SR??
2. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim tu clonu na cely kocik...
2. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teutonia ano, tfk asi len v cechach. ja to mam dovezene z nemecka
2. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teutonia- to myslis tu striesku??
2. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy hej tu striesku
2. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite budem musiet nieco take kupit, lebo uz teraz ked trosku svieti slnko, tak sa na to velmi jeduje.. :frowning2: .vobec som ani netusila, ze nieco taketo existuje, moc dakujem za radu, lebo uz teraz som mal stres z toho dazdnicka (slnecnika)
2. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnecnik ti pomoze ak sa velmi na ulici netocís t.j ides jednym smerom aby si nemala stale slnko na inej strane, ked spi staci aj slnečník. zasa nesmie velmi fukat lebo sa ti ohne sam.
pokukaj ale clony sa daju urcite zohnat skus sa opytat u vas v detskom obchode popr. sa dá objednat
2. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnecnik teda urcite nekupim... :wink: dakujem, moc si mi pomohla. a este neake zaujimave vychytavky nemas co by mi pomohli??
2. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok