• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
ozaj a mala si aj defekt na kociku??
2. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme slnečník mali a malý mi ho polámal keď začal sedieť, síce mi ho vymenili za nový, ale tiež si myslím, že u väčších detí je zbytočný :wink:
2. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annon, dakujem :wink:
2. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy nie nemali sme defekt. ine vychytavky myslím že nic zaujimave nemam.
jo druhá vec je ze malý by slnecnik len ohybal a hral sa s ním. takže nám visi na vesiaku a pekne oddychuje
2. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy1979 :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete mi poradit, ako sa pri S4 demontuje predne koleso? Aj navod som pozerala a tam je napisane ,za mam stlacit zo spodu,,nieco,, a kolieska pojdu von. No tocim ako chcem, fixujem ako chcem a nic z dola mi nejde stlacit. vsetko je tam na pevno. :frowning2:
2. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky, mozete mi prosim poradit, ci sa oplati kupit autosedacka ( vajicko ) Prima - uni system spolu s Prima base? Alebo su to zbytocne vyhhodene peniaze a mozem si kupit akukolvek sedacku s bazou? Neviem ci ta Prima base sa niako specialne upevnuje do auta, alebo je to len klasika na 3-bodove pasy. Kocik mam inej znacky, takze naklikavat ju nebudem. Dakujem.
2. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesinka: tak si potom kup maxi cosi easy fix je vraj najbezpečnejšia a odporuča ju vetšina výrobcov aut.
ja špekulujem nad primov lebo chcem aj kočiar S4 ale je to iba do 9 mesiacov a potom jednoznačne maxi cosi
ale skus pozrieť vonku tam je o polovicu lacnejšia :wink:
3. mar 2009 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy nad tým som maturovala tiez a podla mna to dole nejde.

ivulik preco zrovna maxi cosi? bacha na tu lacnejsiu maxi cosi uz tu bola o tom tema. ja doverujem romer a recaro.
3. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy, skús tie kolieska zmáčknuť z boku z obidvoch strán.....
3. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibi predne koliesko nie zadne. predne nejde nikde zmacknut aspon mne to nejde
3. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááááj pardoooooooon až teraz som si všimla, že ani mne to nejde.... :grinning:
ale nejako to musí ísť, moja sestra stále dávala preč predné koleso ked dávala kočiar do auta..... skúsim sa s nou spojit, potom dám info....
3. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
habibi prec ho asi nedavala, predne koleso sa sklopi ked kocik zlozis.
3. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som to tiež dlho nevedela nájsť, koleso odaretuješ, ja som si kočík položila rúčkou na zem, točila som s ním a dnu je taká červená poistka taký malý gombík tak ten treba stlačiť a koleso potiahnúť, najprv mi to dalo dosť práca ale teraz už to ide ľahko, chce to len trocha cviku :wink:
dúfam,že som to vysvetlila dobre :slight_smile:
3. mar 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annon diky pozriem to. lebo som vzdy nadavala ze to koleso nemozem poriadne vycistit a umyt.
3. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy nie je zač, daj potom vedieť či sa ti to podarilo :wink:
Je fakt lepšie môcť vybrať všetky kolesá a poriadne ich umyť namazať atď :grinning:
3. mar 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako inac mazete kolieska lebo mi akurat nastriekame WD 40.
dam vediet ci sa mi to podarilo a kolko nechtov som si pri tom urvala :wink:
3. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: ja som dnes urobila defekt ma asi svihne :frowning2: muz ho dofukal a vraj uvidi o chvilu ci je to naozaj defekt.ozaj a v nedelu mi ho okadil vtak,hned som to dala dolu vreckovkou a doma poriadne vycistila,nastastie nezostal flak :slight_smile: no mam ja ale stastie :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako casto mazete kolieska??

ema.nz tomu sa veru hovori stastie :wink:
3. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annon super islo mi to. vidis ani som o tom nevedela ze sa to da dat dole. vsetko komplet vycistene a umyte.

cessy my sme ich mazali asi dvakrat. ale od juna nam kocik stoji v izbe a prasi sa na neho. mali sme ho vonku len ked bol teraz sneh. takže sa pouzival rok.
3. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za radu. ten cerveny cuplik tam je, ale tazko sa k nemu dostat.Mam gelovy necht :sweat_smile: , tak som to uz dalen neskusala. Koleso som dala do vandlika a umyla :sweat_smile: . Musim si kupit nejaky potah, zatial nic nemam. neviete kde v BA su v predajni aj vystavené podložky?
3. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ci je aj neaky rozdiel v podlazkach z kolekcie 2008 a 2009 okrem materialu? :confused: :confused: :confused:
3. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy1979: na mazanie je dobrý aj silikónový olej v spreji. Majú ho v každej mototechne. Má lepšie mazacie schopnosti ako WDčko a odpudzuje vodu. Prípadne by sa dala použiť aj silikónová vazelina, ale tá sa ťažko zháňa - najlepšie cez nejaký značkový autoservis ale je relatívne drahá.
3. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy ja mam tiez gelove nechty, stacilo si pomoct lyzickou a islo to.

WD je tiez silikonový olej ci nie? :confused:
3. mar 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy1979
WD je OK :wink:
4. mar 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ešte ani raz nemazala.... to treba???? :confused:
4. mar 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave ze ani ja som este nemazala...ale spominam si, ze ked som ho kupovala, tak mi to predavajuci hovoril... :confused: :confused: :confused:
4. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej treba teda ak nechces aby sa suchal kov o kov. ja by som aj loziska vycistila ale to uz by bola piplacka.
4. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouziam ho pol roka, takze je najvyssi cas pravda.... :sweat_smile:
4. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mame 14 mesacneho chlapceka a chceme mu kupit novy sportovy kocik. Rozmyslam aj ok Casualplay S4, len neviem, ci nie je uz pre vacsie deti mensi. Chcela by som ho pouzivat aj do 3 rokov. Jasne na leto nejake lahke golfky a chladnu jesen a zimu opat vacsi sportiak. Zda sa vam vhodny aj pre vacsie deti 2-2,5roka? Nesuchaju mu nozicky? Dokedy ho planujete pouzivat.? Asi tolko na zaciatok. Este poviem o ktorych uvazujem Quinny speedy a Jane Slalom, co si myslite aj viete niektora aj porovnat. Budem vdacna za akukolvek radu.
4. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok