Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

cessy
2. mar 2009

ozaj a mala si aj defekt na kociku??

annon
2. mar 2009

ahoj, my sme slnečník mali a malý mi ho polámal keď začal sedieť, síce mi ho vymenili za nový, ale tiež si myslím, že u väčších detí je zbytočný 😉

cessy
2. mar 2009

annon, dakujem 😉

katy1979
2. mar 2009

cessy nie nemali sme defekt. ine vychytavky myslím že nic zaujimave nemam.
jo druhá vec je ze malý by slnecnik len ohybal a hral sa s ním. takže nám visi na vesiaku a pekne oddychuje

cessy
2. mar 2009

katy1979 😀 😀 😀

susy
2. mar 2009

neviete mi poradit, ako sa pri S4 demontuje predne koleso? Aj navod som pozerala a tam je napisane ,za mam stlacit zo spodu,,nieco,, a kolieska pojdu von. No tocim ako chcem, fixujem ako chcem a nic z dola mi nejde stlacit. vsetko je tam na pevno. ☹

kesinka
2. mar 2009

Mamicky, mozete mi prosim poradit, ci sa oplati kupit autosedacka ( vajicko ) Prima - uni system spolu s Prima base? Alebo su to zbytocne vyhhodene peniaze a mozem si kupit akukolvek sedacku s bazou? Neviem ci ta Prima base sa niako specialne upevnuje do auta, alebo je to len klasika na 3-bodove pasy. Kocik mam inej znacky, takze naklikavat ju nebudem. Dakujem.

ivulik2
3. mar 2009

kesinka: tak si potom kup maxi cosi easy fix je vraj najbezpečnejšia a odporuča ju vetšina výrobcov aut.
ja špekulujem nad primov lebo chcem aj kočiar S4 ale je to iba do 9 mesiacov a potom jednoznačne maxi cosi
ale skus pozrieť vonku tam je o polovicu lacnejšia 😉

katy1979
3. mar 2009

susy nad tým som maturovala tiez a podla mna to dole nejde.

ivulik preco zrovna maxi cosi? bacha na tu lacnejsiu maxi cosi uz tu bola o tom tema. ja doverujem romer a recaro.

habibi78
3. mar 2009

susy, skús tie kolieska zmáčknuť z boku z obidvoch strán.....

katy1979
3. mar 2009

habibi predne koliesko nie zadne. predne nejde nikde zmacknut aspon mne to nejde

habibi78
3. mar 2009

jáááááááááááááj pardoooooooon až teraz som si všimla, že ani mne to nejde.... 😀
ale nejako to musí ísť, moja sestra stále dávala preč predné koleso ked dávala kočiar do auta..... skúsim sa s nou spojit, potom dám info....

katy1979
3. mar 2009

habibi prec ho asi nedavala, predne koleso sa sklopi ked kocik zlozis.

annon
3. mar 2009

ahojte, ja som to tiež dlho nevedela nájsť, koleso odaretuješ, ja som si kočík položila rúčkou na zem, točila som s ním a dnu je taká červená poistka taký malý gombík tak ten treba stlačiť a koleso potiahnúť, najprv mi to dalo dosť práca ale teraz už to ide ľahko, chce to len trocha cviku 😉
dúfam,že som to vysvetlila dobre 🙂

katy1979
3. mar 2009

annon diky pozriem to. lebo som vzdy nadavala ze to koleso nemozem poriadne vycistit a umyt.

annon
3. mar 2009

katy nie je zač, daj potom vedieť či sa ti to podarilo 😉
Je fakt lepšie môcť vybrať všetky kolesá a poriadne ich umyť namazať atď 😀

katy1979
3. mar 2009

ako inac mazete kolieska lebo mi akurat nastriekame WD 40.
dam vediet ci sa mi to podarilo a kolko nechtov som si pri tom urvala 😉

ema.nz
3. mar 2009

ahojte baby 😉 ja som dnes urobila defekt ma asi svihne ☹ muz ho dofukal a vraj uvidi o chvilu ci je to naozaj defekt.ozaj a v nedelu mi ho okadil vtak,hned som to dala dolu vreckovkou a doma poriadne vycistila,nastastie nezostal flak 🙂 no mam ja ale stastie 😀 😀

cessy
3. mar 2009

ahojte ako casto mazete kolieska??

ema.nz tomu sa veru hovori stastie 😉

katy1979
3. mar 2009

annon super islo mi to. vidis ani som o tom nevedela ze sa to da dat dole. vsetko komplet vycistene a umyte.

cessy my sme ich mazali asi dvakrat. ale od juna nam kocik stoji v izbe a prasi sa na neho. mali sme ho vonku len ked bol teraz sneh. takže sa pouzival rok.

susy
3. mar 2009

dik za radu. ten cerveny cuplik tam je, ale tazko sa k nemu dostat.Mam gelovy necht 😅 , tak som to uz dalen neskusala. Koleso som dala do vandlika a umyla 😅 . Musim si kupit nejaky potah, zatial nic nemam. neviete kde v BA su v predajni aj vystavené podložky?

cessy
3. mar 2009

neviete ci je aj neaky rozdiel v podlazkach z kolekcie 2008 a 2009 okrem materialu? 😕 😕 😕

rasto464
3. mar 2009

katy1979: na mazanie je dobrý aj silikónový olej v spreji. Majú ho v každej mototechne. Má lepšie mazacie schopnosti ako WDčko a odpudzuje vodu. Prípadne by sa dala použiť aj silikónová vazelina, ale tá sa ťažko zháňa - najlepšie cez nejaký značkový autoservis ale je relatívne drahá.

katy1979
3. mar 2009

susy ja mam tiez gelove nechty, stacilo si pomoct lyzickou a islo to.

WD je tiez silikonový olej ci nie? 😕

denisab32
4. mar 2009

katy1979
WD je OK 😉

habibi78
4. mar 2009

no ja som ešte ani raz nemazala.... to treba???? 😕

cessy
4. mar 2009

ved prave ze ani ja som este nemazala...ale spominam si, ze ked som ho kupovala, tak mi to predavajuci hovoril... 😕 😕 😕

katy1979
4. mar 2009

hej treba teda ak nechces aby sa suchal kov o kov. ja by som aj loziska vycistila ale to uz by bola piplacka.

cessy
4. mar 2009

pouziam ho pol roka, takze je najvyssi cas pravda.... 😅

midka
4. mar 2009

Ahojte, mame 14 mesacneho chlapceka a chceme mu kupit novy sportovy kocik. Rozmyslam aj ok Casualplay S4, len neviem, ci nie je uz pre vacsie deti mensi. Chcela by som ho pouzivat aj do 3 rokov. Jasne na leto nejake lahke golfky a chladnu jesen a zimu opat vacsi sportiak. Zda sa vam vhodny aj pre vacsie deti 2-2,5roka? Nesuchaju mu nozicky? Dokedy ho planujete pouzivat.? Asi tolko na zaciatok. Este poviem o ktorych uvazujem Quinny speedy a Jane Slalom, co si myslite aj viete niektora aj porovnat. Budem vdacna za akukolvek radu.