Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
6. mar 2009

andy
tu más nieco o TFK
http://www.buggy.de/english/buggsters.php?farbe=mn

robia aj joggster ktorý nevyzerá tiez zle.

habibi78
6. mar 2009

matka, my sme boli včera na poradni, malá má už 82 cm...... nič jej z kočiara netrčí 😀

andy.a
6. mar 2009

Maťa,naša malá má 20 mesiacov,90 cm..teraz ju vozime v CP vo fusaku..a trčí akurát len ten fusak-ale vôbec to nevyzerá zle 😅 😕 🙂

Katy,mne sa ten TFK nepáči,ani buggster,ani joggster..celkovo 3-kolky sa mi nepáčia a golfové palice by som už nikdy nechcela/mali sme Jané Millenium a to manévrovanie a vystupovanie na chodník.. 😕 😝 😀 /,ale zasa bol ľahký,tak to bola výhoda 😝 🙂

a ešte som pozerala na ten TFK Bugsster,tak nejako divne to vyzerá na fotke-dá sa dostať vôbec do toho nákupného košíka dole ?? 😕 😅 sú tam všelijaké tyčky a neviem čo..nezavadzia to tam ?? 😕 😅 😝

tropka
6. mar 2009

andy tak len pre info ten vintage je na prt 😒 opierka chrbta sa neda vobec dobre sklapat, pozerala mi to svagrina v obchode
habibi to prenesenie vahy som myslela tak ze vlastne ako pises najprv nadvihnes predne koleso na obrubnik a potom vlastne musis pridvyhnut zadne kolesa a zapriet sa do predneho, tak vtedy sa mi vidi zeby mohol byt 6kolesovy kocik stabilnejsi, ale mozno nemam pravdu. 😅 rozhodne nie skusenosti 😝

tobi08
6. mar 2009

Andy a prosím ťa, keď sedká vo fusaku a má čiapku, nemá hlávku až pri streche?

andy.a
6. mar 2009

Tobi,nie 🙂 😉 konzultovala som to aj s manželom,lebo on častješie vozí 😝 😅 😕

tobi08
7. mar 2009

Vieš. lebo tá trieška je taká sklonená k opierke, nie je ako balon, preto sa pýtam. Pa pa

katy1979
7. mar 2009

andy nam sa pacil tak ho mame. ake tycky prosim ta dole ku kosiku? tam je velmi dobrý pristup aj ked zaspí. s týmto sa manevruje dobre aj chodi na obrubník. ziadne nakopavanie ako u iných golfáčov.
kazdemu sa paci nieco iné. ak sa ti nepaci tak nekupuj 😉

my v capici mame hlavu az na streche ale máme tam gongolec. a máme 88cm

eimiky
11. mar 2009

Ahojte.Čo máte už sediace detičky a s4.Sedí sa deťom pohodlne v športovom kočíku? Ja som ho minule zložila-ešte použivame zatial prima easy, ale sa mi zdá, že to opieranie je v takej zvláštnej polohe, že si namáha chrbátik.nemáte s tým skúsenosti? Možno sa len mýlim ,len som to aj pozorovala v avione, že dieťa v ňom sedelo dosť nahnuté, lebo na opretie to bolo nepohodlné.

andy.a
11. mar 2009

eimiky,myslím,že sa tam deťom sedí celkom dobre,ale základ je,aby vedeli pevne samostatne sedieť 😕 🙂

katy,ja už kočík kupovať nebudem 😅 stačilo 🙂 ešte na jar,v lete Chicco budeme používať a Casual /snáď/ predáme..pochybujem,že by malá ešte bud.zimu obsedela v kočíku 😝 😕

nikol_79
11. mar 2009

eimiky tá opierka je fakt blbá, nedá sa dať úplne do ľahu a takisto mi na ňom trochu vadilo to, že je slabo polstrovaná, ja keď som malého dala do kámoškinho chicca tak to bolo ako vo vatičke, mäkučká opierka a S4 hoci je tam podložka tak je to bieda ☹

andy.a
11. mar 2009

Nikol,záleži asi aj aký typ Chicco to je,je ich veľmi veľa,my máme len takú obyčajnú káričku 🙂 😉 ale pre mňa je podstatná vec,že je ľahká 🙂 😉 a túto jar-leto v nej ešte vydržíme 😉

ty si asi myslela Chicco-takú trojkolku-tú som si raz u kamošky skúšala a bola som tiež prekvapená,aká je ľahučká a zdala sa mi aj priestranná 😕 😅

ivka122
11. mar 2009

Maminky pomooooc!!!!chceme si kupit CP S6, potrebujeeme aj vanicku playmoon,ci staci nam odrazu Prima???. Bude to moje prve babatko a fakt potrebujem poradit,lebo nema mi kto ☹ nebude prima pre takeho drobceka nepohodlne? a ako dlho budeme vyuzivat vanicku? alebo ako ten kocik funguje??lebo co som videla na nete novy kocik od Peg Perego tak tam je uzasna vanicka co sa da zmenit.

http://it.skate-pegperego.com/?l=it&p=2

eimiky
12. mar 2009

Ivka 122 ja mám S4 a vaničku som využívala len Keď sa malinký narodil pár dní, ale on sám mi tam veľmi nechcel byť.Tak odvtedy ho dávam do Prima easy a je to super.Ja to stále využívam.Zatial ho vozím len tak a aj fusak tam dám v pohode.Ak čakáš bábo nejak na jar, alebo v lete vaničku nekupuj, podľa mňa je zbytočná.Do pol roka ti bude v prime a potom už do športového, keď bude sedkať.Ja som ju kúpila len preto, že som čakala v októbri a nevedela som ako to bude v zime,ale aj tak využívam len prima.

juja
12. mar 2009

Ahojte 🙂
Kočky, prosím Vás neviete mi poradiť....vybrali sme si S4 s Primou a Mako v novej farbe č. 582 VERDE, lenže sme ju videli len na obrázku a nevieme ako vyzerá v reále a bojíme sa či nebude veľmi krikľavá...viete mi poradiť?

ivka122
12. mar 2009

eimiky dik,tiez si myslim,ze ta vanicka je zbytocna,a ak v Prime mu bude dobre tak staci nam aj to 😉 A nevies nahodou ci je lepsia S4 ci S6 ?? ja sa neviem rozhodnut :( ak by to bolo dievcatko tak S6 nemaju v ruzovej🙂 takze to ee ....🙂

eimiky
12. mar 2009

Ja mám S4 tiež som chcela S6 najskôr, lebo som nechcela 3kolku, ale teraz som s ňou spokojná.S4 má nafukovacie kolesá.Hlavne môj manžel chce v lete korčulovať s kočikom tak preto 3 kolku 🙂

ema.nz
12. mar 2009

ivka:preco nemeju S6 v ruzovej???ved zakladna sportova cast je cierna a podlozku dokupujes aj primu!!!sice ty asi budes kupovat v polsku,ze? 😉 a podla mna(teraz ma tie maminy co maju len primu ukamenuju 😀 )ja by som ju bez vanicky nechcela!je super ale vanicka je vanicka!!!!ja mam obidve 😉

ivka122
12. mar 2009

ema.nz preco by som mala kupovat v polsku? nechapem..... 🙄 a ked som pozerala na www.casualplay.sk tak tam mali len v cervenej a oranzovej.ruzovu podlozku som tam nevidela,...da sa dat z S4 podlozka aj do S6?

andy.a
12. mar 2009

Ema,aj my sme mali aj vaničku Playmoon aj Primu Easy 😉
podľa mňa na kočíkovanie pre malé bábo je najlepšia vanička 😉 a zasa do auta na prevoz Prima..

tiež sme kúpili najprv len Primu/ružovú/..ale keď sa narodila malá,usúdili sme,že pohodlnejšie pre táké bábo je predsa len klasická hlboká vanička..tak sme kúpili Playmoon vaničku..červenú,keďže ružová nebola/teraz už je ??/ a malá bola plačlivé a nespavé bábo,takže v kočíku sme ju uspávali aj vnútri 😕 neviem,ako by sme ju uspávali v tej Prime 😉 🙂

teraz už máme len šporťák 😝 😉

ema.nz
13. mar 2009

ivka:podlozka je rovnaka pre S4 aj S6!!a myslela som,ze kupujes v polsku lebo tam je uz podlozka v cene.inak tu mas polske linky a pozri na tie ceny je to ovela zaujimavejsie ako u nas 😉 http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?ma... alebo http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cP...

andy:presne tak to pouziivam aj ja!na kocikovanie vanicku a ked ideme k nasim tak beriem primu 😉 a ruzovu vanicku neurobili!inak nechapem preco bola by super v kombinacii s ciernou 😵 😵

eimiky
13. mar 2009

Ja teda uspávam malého doma tiež v kočíku a len v prime a je to super.Mne vo vaničke nechce byť, aj tak je mu už malá 🙂
Ivka ty chceš kupovať z Poľska?

andy.a
13. mar 2009

Eimiky ako môže byť vanička menšia ako Prima Easy vajíčko ?? 😕 😕 😕

eimiky
13. mar 2009

Ja keď dám fusak tak do vaničky ho nenapchám, ja som sa tiež čudovala ale mám to odskúšané, je mu malá a aj úzka, lebo ak je hlboká tak ked je vo fusaku a teplo oblečený tak ma tak stlačené telíčko, že ho tam nedám do primy ho dám v pohode aj s fusakom.Môžem ti to pofotiť ak neveríš. 🙂

andy.a
13. mar 2009

verím,len vnútri hádam neuspávaš vo fusaku ?? 😕 😅
to áno,do Primy sa fusak napchá,ale ja som sa na to uspávanie pýtala 😉 🙂

eimiky
13. mar 2009

No keď idem von tak ho musím najskor doma uspať,otvorím okno, čo mám robiť keď vrieska...Teraz som to pomerala a vanička ma 73 cm a prima 77cm tak to sa nezdá, prima vyzerá malinká ale ja ju využívam viac.Ja nikoho nenútim používať primu, ale ja ju využívam aj na uspávanie. Ale na druhej strane určite sa tam nezmestí 13kg dieťa. 😅

habibi78
14. mar 2009

ja mám tiež vaničku a primu.....a že je prima väčšia ako vanička??????????? 😨 😕 😕 😕
tak to som asi blbá, ale malá sa vo vaničke strácala, mala dve deky a fusak....no a do primy sa mi zmestila akurát s dekou a fusakom len tak tak.....
no a tiež sme využívali primu na cestovanie a vaničku na prechádzky, vo vaničke sa jej lepšie spalo...
ale zase cez den ak bola hore, sa jej viac páčilo v prime.... dilema.... 😀
eimiky, na záručnom liste k S4 máš napísané velkými tlačenými písmenami, že tento kočiar nie je vyrobený a vhodný pre korčulovanie.... mrkni si to.....

eimiky
14. mar 2009

V predajni nám povedali, že je.tak ja som to v tom liste nepozerala, ale pozriem sa,dík.Ale poznám mamičky čo s ním korčulovali a v pohode.Ja som to včera aj premerala.

eimiky
14. mar 2009

Habibi78 a nevieš poradiť či mám cez leto kúpiť aj slnečník.??? chceme ísť na dovču a predsa športový je čierny, máme síce podložku, ale tá veľa nezachráni...A ako sa Vám sedí v športovom? Dobre sa opiera dieťatku? ja som ho zatial mala len zložený, tak sa mi to zdalo nepohodlné??? Ešte som ho tam nedávala, len chcem vedieť či sa mu tam bude dať dobre oprieť chrbátik?Dík