Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

jovan
22. máj 2009

Ahoj, aj ja zboznujem tento kociarik, teraz sme v sportaku, ale celu zimu sme prezili v prime, viem, ze pouzivanie len primy namiesto vanicky tu ma vela odporkyn, ale ved kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja som bola maximalne spokojna, co sa tyka priestoru, polohovania. Teraz ju predavam, ak by bol zaujem IP, krasna petrolejova farba, 575, adapterova verzia, o nic zlozitejsia mimochodom

verca43
25. máj 2009

ahojte, chcem sa spytat kde presne v Novom Targu ste kupovali S4, lebo sa tam chystam, to je neporovnatelna cena so Slovenskom.

bmmz
26. máj 2009

verca43 mas to v internej poste

lusiamama
27. máj 2009

Baby neviete kde by som zohnala túto podložku?
http://esklep.babyfant.pl/index.php?main_page=p...

lusiamama
27. máj 2009

Jééééééééé,velmi pekne ďakujem.Dúfam,že ich ešte budú mať keď to je kolekcia 2008. 😒

yofresh
27. máj 2009

lusiamama - neni zac 😉

kasenka228
28. máj 2009

Ahoj holky, prosim o radu. Zacli jsme vybirat kocarek pro mimi. Zatim se nam nejvice libi Casualplay S4. U nas je nejvetsi problem, ze mame opravdu mini vytah. Muzete mi, prosim, nektera napsat jak je kocarek dlouhy? Nekde jsem videla, ze cca 98-101 cm, ale u nas hraje roli kazdy centimetr. Pak jsem se chtela zeptat, zda mate nekdo zkusenost s nejakym dobrym obchodem kde kocarek koupit ( treba i v zahranici) a pripadne zda ho nekdo treba neprodavate? Diky moc. 🙂

lusiamama
28. máj 2009

Od zajtra by som už mala byť aj ja vlastníčkou tohto krásneho kočiarika,síce trošku neskoro ale predsa.Objednávala som ho z Polska cez e-shop.Vyšiel ma šporťák na 300 eur. 🙂

lusiamama
28. máj 2009

kasenka,nemusíš chodiť do zahraničia môžeš ho objednať aj cez internet na poľských stránkach.Skús pozrieť tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉

luckka
29. máj 2009

ahojte baby, chcem vas poprosit o radu, zlomila sa nam ta uchytka od rucnej brzdy a neviem ako to mam riesit, lebo s reklamaciou nepochodim, kedze je to mechanicke poskodenie .... potrebovala by som novu brzdu, len neviem na koho sa mam obratit, na okoli u nas nikde nepredavaju tieto kociky, dakujem za akykolvek napad 😉

katy1979
29. máj 2009

luckka skus sa obratit priamo na dovozcu mali by ti pomoct.

hasisihanulka
2. jún 2009

Luccka, alebo skus predajnu predeti. My sme cez nich objednavali nahradnu dusu, do dvoch tyzdnov dodali.

Inac, mame teraz na predaj sportovy S4 s hlbokou vanickou v cervenej farbe. Mam aj inzerat tu na konovi. Kludne piste cez IP.

babovkamramor
2. jún 2009

Ahojte ,mam zaujem kupit tento kocik s6 http://mirka.domcek32.sk/
citala som za ma malicku opierku chrbatika na sportovej casti,mozete mi poradit??Dakujem

sue250
2. jún 2009

caute baby mam jednu otazku, babo sa mi ma narodit v oktorbri mam vybraty kocik S4 staci mi len vanicka prima easy ci si mam kupit aj hlboku vanicku playmon? neviem sa rozhodnut. aby som to potom aj vyuzila.

eimiky
2. jún 2009

sue 250 pozri pár strán dozadu veľa mamičiek sa na to pýta...takmer na každej strane. Každému však vyhovuje niečo iné.Ja som mala malého v októbri a vaničku som mala len pár dní, inak som mala len primu.Ale nie každému to vyhovuje.Skús niekde v obchode pozrieť kočík v obidvoch variantoch a uvidíš čo ti bude vyhovovať.Mne napr nechcel byť malý vo vaničke, v prime ako tak, ale keby som to predtým vedela vaničku nekupujem. 😉

sue250
2. jún 2009

dik eimiky precitam si to 😉

bambini
2. jún 2009

Ahoj Sue, nas syn sa narodil v novembri a mala som hlboku vanicku /aj ked nie Casual play, ale velkostne podobnu/, Prima vanicka je vlastne Autovanicka, je o dost mensia ako vanicka Playmoon, ak mas mat babatko na zimu, doporucovala by som skor vanicku Playmoon, nakolko prima vanicka je aj plytsia, dieta v nej napriklad neotocis ked spinka nabok, musi byt pripasane pasmi...tato autovanicka je skor vhodna pre deticky, ktore sa maju narodit pred letom....totiz musis este ratat, ze do Prima vanicky by si musela dat nejaky fusak pre babo, to ju este zmensi...je samozrejme na Tebe ako sa rozhodnes...ale treba si to dobre premysliet...

eimiky
2. jún 2009

Mne sa vošiel malý do pol roka aj s fusakom do primy.A pripútaný nemusel byť pokial sme nešli autom.

bambini
2. jún 2009

No ono zalezi aj od velkosti babatka, poznam mamicky, ktorym sa 4 mesacne deti pomaly do nej nezmestili aj s fusakom....priputanie zalezi od mamicky, ja by som ho doporucovala, nakolko vanicka je plytka....ale ako hovorim, je to kazdeho osobna vec....

eimiky
2. jún 2009

No môj bol dosť veľký v tom období a aj dosť dlhý, ono ten rozmer vaničky a primy je veľmi podobný, lebo tak isto sa mi zmestil do vaničky, ale tá mu bola skôr úzka tým, že je hlboká, ruky nemohol mať veďla seba.Jasne každého vec

pospecka
5. jún 2009

sue: já čekám bábo v septembri a koupila jsem ji obojí. Taky jsem si původně chtěla vzít jen Primu, ale ... hodně názorů se shoduje, že to není dobrý na zádíčka, samozřejmě uvidím, jak to nakonec bude, ale ... než zničit prckovi zdraví, kvůli šetření za kočárek. 😖 Mám Playmoon i Primu, ale z druhé ruky. Dávat za to 11tisíc je fakt extrapálka, ale z druhé ruky se to dá pořídit levněji a při prodeji na tom tak neproděláš.

luca30
6. jún 2009

Ahojky holky hledáme sporťáček pro našeho miláčka....původně jsem chtěla S6 ale odrazují mě ty plastová kola jelikož jezdíme i po polních cestách a nerovných silnicích...je tu někdo, kdo bude v červenci v srpnu prodávat S4 ale v dobrém stavu za dobrou cenu + nějaké doplňky...děkuji...

ivulik2
9. jún 2009

baby nekupi niekto tašku I-bag od casualu je orgiginal nepouživana ešte zabalena červena in the extreme omylom mi ju objednali v obchode ja som chcela inu a musela som ju zobrať, alebo vymeniť za maxi bag alebo vanity

moneli
11. jún 2009

ahoj holky, pořídila jsem si S4 od jedné maminky... přední kolo se mi ale zdá nějaké.. já nevím.. když třeba najíždím na patník a zvednu kočárek, tak jakoby to kolo spadne o kousek níž a vydává to takový nepatrný zvuk.. je to normální nebo vadné? díky za odpověď 🙂

ewwe
11. jún 2009

ahoj baby chcem sa opytat na fusak od casualu, ktore ho mate,ten obdlznikovy myslite zesa do nho zmesti aj 1,5 az 2 r. dieta???

eimiky
11. jún 2009

moneli neviem či myslíme na to isté ale keď nadvihnem predné koliesko tak aj môj vydáva také niečo neviem to nazvať ale trošku ako keby padlo nižšie.Ale nerobí to šarapatu.Neviem či aj ostatné ale môj to robí tiež.

katy1979
12. jún 2009

moneli hej to robi kazda S4 kedze pod tým kolieskom je akoby zapadka na sklapanie kolesa ked skladas kocik.
takze na to si treba iba zvyknut.

ewwe 1,5 rocne dieta do fusaku das. ci dvojrocne to ti netusim. zavisi od dietata ake bude v tom veku velke. my by sme sa tam teraz asi uz nevorvali.

ema.nz
12. jún 2009

moneli:ja som tam dala kusok z karimatky a uz mi to nebuchoce 😉 nieco si tam daj nech sa nedotykaju tie 2 casti konstrukcie

holis84
12. jún 2009

holky potrebuju poradit, nakonec budu brat kocarek z ceskeho obchodu nebot z polskeho to vyjde jen o 1000kc za cely set levneji. Nebot jsou v akci barvy 2008 tak jsem se rozhodla vzit MOSTAZA takova horticova nebo medova barva, myslite ze na to nebudou sedat ty musky? z toho mam strach ale v akci maji jen 3 barvy, bez akce je to dalsich 5000kc navrch a to se mi nechce davat ☹