Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dejna3
22. jún 2009

čo sa týka plášteniek a fusaku - úplný súhlas s ema.nz 😉
fusak cp sme super využili v playmoone.... 🙂 pláštenku sme mali univerzálnu... 😒 ale, určite by som poradila radšej origoš 😉 čo sa týka ceny - skús pohľadať lacnejšie možno niekde na mmb 😉

yofresh
23. jún 2009

dejna, ema,... - diky za tipy..Me jen zarazi u toho originalniho fusaku ty jeho rozmery, jake uvadi internetove obchody - rozmery fusaku jsou vetsi nez vnitrek playmoonu (myslim u kolekce 2009)
fusak:
Rměry:délka : 90 cm, šířka : 46 cm, dole šíře : 24 cm
playmoon:
Rozměry :vnitří plocha :d-77cm,š-33cm,h-16cm

ema.nz
23. jún 2009

yofresh:to mas pravdu 😉 ja mam fusak ten novy ovalny a je super len ho musis trosku podhnut vo vanicke a je to ok 😉

yofresh
23. jún 2009

ema - tak super 😵 ! Korbicku chceme cernou, jen jsem nikde nenasla na netu tenhle novy fusak v cerne barve..ani teda nevim, jestli se prodava. Kdyztak pujdem do zelene. K te plastence - original prekryje celou korbicku nebo jen ten vrsek, na obrazku je to blbe videt 😒

ema.nz
23. jún 2009

podal mna urcite celu korbu 😉

yofresh
23. jún 2009

ema diky 😉 😵

nelinkapk
23. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa poradiť. Moja malá má rok a dva mesiace a objednala som jej športiak S4. Kedže sú teraz výpredaje kolekcie 2008, tak uvažujem aj nad kúpou fusaku.Myslite že fusak je dostatočne veľký aj pre 1,5-2 ročné dieťa?ďakujem 🙂

katy1979
24. jún 2009

nelinkapk zavisi aka velka je tvoja mala 1,5 rocne do fusaku ano 2 rocne to uz je asi velmi individualne.
a som prekvapena ze v takomto veku este ides kupovat klasický sportak.

nelinkapk
24. jún 2009

katy ďakujem, mysliš, že ho už pre ňu nevyužijem?naša malá sa rada vozí a v blízkej budúcnosti by sme chceli aj druhé bábo...tak potom by som si dokupila ešte vaničku 😉

makkyna2
24. jún 2009

Já mám také tento kočárek S4 a musím říct, že s ním spokojená moc nejsem.

Asi po třech měsícech ježdění se nám začali trhat plášť na kolečkách, což jsme reklamovali, ale prý se na tohle reklamace nevztahuje. Tak jsme museli vyměnit plášťe v cykloservise, a když to viděl mechanik, tak jasně uznal, že je jsou nekvalitní kolečka :( A potkávám u nás ve městě spoustu maminek a asi 8 z deseti má ten samý problém, tak to o něčem svedčí také!!!!!

Takže po čase byl klid, pak po nějaké době přestala fungovat aretace předního kola.
A nyní několik dní nefunguje výsuvná rukojeť! Zítra jdu opět reklamovat, tak jsem zvědavá, zda se na toto vůbec bude záruka vztahovat?

Já za sebe nemohu doporučit!

katy1979
24. jún 2009

makkyna tak to mas fakt smolu. my mame zblbnutu akurat rucnu brzdu ale aj to je vina mojho muza takze kocik bol ok.

nelinkapk ak planujes aj druhe tak jasne to potom kup aj fusak ten pri druhom urcite vyuzijes. dlžka fusaku je 90cm takze nam by bol teraz uz malý.

evak81
24. jún 2009

Ahoj vsem,
mam taky S4 a musim rict, ze to byla laska na prvni pohled. Ale po 4 mesicnim uzivani jsem z toho lehce rozcarovana 😒 . Kocarek byl po 3 mesicich strasne rozvrzanej a navic prestalo fungovat polohovani rukojeti. Jakmile treba s kocarkem chcete najet na obrubnik tak na jedne strane spadne o jednu polohu niz. A to same dela i v te nejnizsi. TAkze jsme kocarek reklamovali v prodejne (babyexpert v Praze na CM) byli ochotni a pan ihned uznal, ze kocarek je ve strasnem stavu, takze ho poslali k vyrobci s tim, at vymeni konstrukci nebo vrati penize. Jake bylo me prekvapeni kdyz mi za tyden volali, ze vyrobce na kocare neshledal zadne vady a pouze konstrukci utahl.
Ted to bude mesic co jsem si kocarek privezla "vyreklamovany" a je ve stejne stavu jako pred reklamaci.
Je mozne, ze jsme meli smulu a dostali zrovna spatny kus, ale za ty prachy jsem z toho dost na..... TAkze ted pockam az bude mala moci byt v golfkach a pujdu ho reklamovat znovu. 😠

makkyna2
24. jún 2009

evak81: tak to my tedy také máme smůlu na špatný kus.
Přesně jak píšeš za tu cenu, jsem čekala trochu lepší kvalitu.
Vy ani ve sporťáku jezdit nebudete a půjdete hnedka na golfky?

evak81
24. jún 2009

makkyna2: No golfky jsem nemela vubec v umyslu kupovat, ale s timhle nasim zazrakem nam asi nic jineho nezbyva, jeste zkusim kamaradku, jestli mi je nepujci. Ale je to otrava to reklamovat, protoze kde ma clovek sehnat nahradni kocar. Jsem jim tam rikala, ze by meli mit pujcovnu, jako je to s autama, kdyz ho das do servisu muzes si pujcit nahradni. KLido bych si to zaplatila, ale mala by byla ve svem.
No akorat me to vylecilo z meho blahoveho nazoru, ze pokud si koupim drazsi vec tak bude OK. Jsem fakt nastvana, ten kocar mam rada i kdyz taky na nem samozrejme vidim nedostatky, ale to si najde clovek na vsem. Muzu se zeptat jak se ti malej vejde do sportaku, vsude na diskuzich ctu, ze ma CP kratkou operku?

dejna3
24. jún 2009

evak81 - detto ☹
náš kočík je celkovo v poriadku, nie je rozheganý ani nič iné... len tá rúčka 😝 ... padala na ľavej strane, tiež som ju dala reklamovať .. rúčku vymenili, dali mi novú... a pre istotu od prvého dňa padá na pravej strane 😠
chyba bude asi v konštrukcii, takže idem reklamovať znovu a som zvedavá, ako to dopadne 😕
inak ten kočík zbožňujem a neviem, či by som si teraz vedela vybrať iný... 😉 a poznám veľa kočiek, čo ho majú a je absolútne bezproblémový...
p.s. my už aspoň tie golfky máme 😀

evak81
24. jún 2009

dejna3: tak to je taky dobry, ja rave myslela, ze to opravit nejde, proto ze mi radeji rekli, ze s tim nic neni. Jako uz jsem si na to zvykla, ale obcas me chytne vztek, a nejradeji bych Adusku vyndala a kocar tam nechala 😀 . No ja jsem premyslela kdyby mi vratili prachy co bych si koupila, uvazovala jsem nad bugaboo bee, jenze ten mi prijde takovej mestskej, no ve finale jsem dosla k tomu, ze bych snad znova koupila S4 😀 . Treba je tohle proste jen spatny kousek.

dejna3
24. jún 2009

evak81 - bugaboo bee - tak to je paráda 😵 😵 , ale ja by som ho brala len namiesto golfáča, určite nie do terénu a na zimu 😉
ja mám občas tiež nervy a najradšej by som tu rúčku "privarila" na pevno 😝 😀

janac
24. jún 2009

ahoj devcata .. jak tak koukam, tak na casualplay je hodne reklamaci... hlavne na ty novejsi bezadapterove typy ...
ja mam uz rok a ctvrt adapterovou verzi a je uplne v pohode, zadna reklamace, vswechno funguje jak ma a kocarek je porad jako novy..... ohledne operky !!!!! nasi holcicce je rok a pet mesicu a zacina ji vycuhovat hlavicka na operku....Eliza je drobna , na roce mela 76 cm, takze ani nijak vysoka... takze OPERKA je opravdu extremne kratka... sice ji zbyva nahoru do boudy jeste cca 10 cm, ale na spani uz to za chvilku nebude.. nemluve o tom ze je nadoraz i dole s nozickama.... za chvilku ji budou trcet do stran, jak se tam nevejde..... to vidim jako nejvetsi nedostatek tohoto kocarku... Zrivna dneska mi prisel kocarek novy.. BRIO Sing... je o cca 15 cm delsi (merena lozna plocha pro dite) nez Casualplay ....

ohledne BEE si prectete nazory tady na koniku ..... nemluve o tom, ze na Slovensku ho insekce zaradila do nebezpecnych veci nevhodnych pro deti, tak Vam z vlastni zkusenosti muzu rict (prodala jsem ho pred 3 tydny) ze je extremne uzky.. na skladani to chce vysokou skolu... a jede jenom na rovnem hladkem porchu, jinak to hrka, rachta, drnca .... a pri sjizdeni z chodniku nebo obrubniku se dite vyklapi a kolecka se zaseknou .... ve zkratce !!!

dejna3
24. jún 2009

janac, hej ja tu tému občas čítam, lebo už pred rokom som pokukovala po BEEčku ... aj ma to už odradilo, i keď je to nádherný kočík, ale za tie peniaze by mala byť kvalita absolútne 100%, žiadne pricviknuté prsty, koliečka, čo nezvládnu dlažbu, či obrubník 😖 a tiež mi tam chýba madlo..
ako tam niekto písal - veľmi výstižne - taký auparkový ... 😀 😀 😀

evak81
25. jún 2009

No mam z te vysky operky trochu obavy, nase Adelka bude asi vetsi uz ted rika pani doktorka, ze je vyskove lehce nadprumerem, tak jsem zvedava. Jeste nez jsme ho koupili tak jsem vedela, ze ma kratkou operku, ale rikala jsem si, ze holciciky byvaji male 😀 .
janac: koukala jsem ti do albicka a teda to Beecko je fakt uzounky. Ale Brio vypada suprove.
No uvidime, pockam po dovoleny a nabehnu na dalsi reklamaci ☹

katy1979
25. jún 2009

baby vam sa paci Bee 😅 no ja patrim do skupiny ktorým sa nepaci. ja by som ho nechcela 😀

evak81
25. jún 2009

me se libi mooooc, je takovej zvlastni a libej se mi barvicky 🙂 . Ale S4 je krasavice, teda kdyby ta nase mrcha fungovala tak jak ma 🙂.

katy1979
25. jún 2009

joj evak s tým uz nic nenarobis. my mame tiez adapterovu verziu 2007 a zevraj tie byvaju bezporuchove. a aj ten nas je v pohode. tazko povedat preco sa s tým uni systemom tak pokazili.

evak81
25. jún 2009

Holky chci se zeptat v kolika jste dali prcky do sportaku, obavam se, ze nam korbicka do pul roku nevydrzi 😅

janac
25. jún 2009

evak: no ono BEE v porovnani s ostatnimi golfkami zase tak uzke neni, ale problem jsou ty postranice ktere tam dite mackaji ze stran a cely prostr zuzuji .... no nasi malou to vylozene stvalo.. tak BEE letel z domu.... no a navic pak kdyz jsem cetla ze je i nebezpecny.. tak jsem rada... aaale je to nadherny kocarek..... to jooooo 🙂 skoro jsem slzela kdyz jsem ho balila do baliku a posilala nove majitelce ☹

janac
25. jún 2009

holky jsem zmerila tedka tu operku a ma fakt jenom cca 43 cm...no ja ho kvuli tomu prodavam, protoze mi fakt vadi ze dite stary ani ne rok a pul je tam na knop... a kdyz sedi tak ji ta hlava uplne couha... nemluve o tom, ze tak za mesic dva ji budou couhat i nohy do stran.... NO trapas... to je fakt nevyreseny... ale to holt clovek zjisti az kdyz mu to dite vyroste.. driv si rika, ze jsou holcicky mensi a tak to nebude takovy problem.....

katy1979
25. jún 2009

evak my sme isli v piatich mesiacoch do sportaka

evak81
25. jún 2009

no ja z toho mam uplne hruzu. Protoze jsem si jako myslela, ze koupime tenhle a tim koncime a jak to tak vypada tak prd. Ted jsem si pro zajimavost slozila ten sportak a je teda nadhernej, ale fak malej, no tak uvidime do kolika tam ta nase obryne 😀 vydrzi. A nebo se budeme snazit, aby nam pri reklamaci vratiliy prachy, ale to by mi srdce krvacelo 😅

janac
25. jún 2009

evak: no ja dala malou do sportaku na pul roce.... bylo to v srpnu, v korbicce se desne parila....

dejna3
25. jún 2009

my sme išli do šporťáka v necelých 7 mesiacoch, a ešte by sa chviľku aj zmestila (a to je dosť dlhá), ale už začala špekulovať a chytala sa tých bočných držiakov na vaničke a snažila sa tak dvíhať 😝 ... mala som strach, že pre chvíľku nepozornosti sa niečo stane, tak sme šli do šporťáka hlavne kvôli popruhom 😀

inak tie bezadaptérové verzie - sranda - nikto si nesťažuje na UNI systém - ale chyby sú vždy úplne niekde inde... 🙄

mne sa BEEčko veľmi páči dizajnovo, ale napr. cameleonu neviem nejak prísť na chuť.. 😅