Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

eimiky
28. júl 2009

Ok Hani skúsim to objednať a uvidím.
Vladkaxx na s6 je práve problém s tými kolieskami, že su umelé, ak sa nemýlim tak nejdú vymeniť 😒

vladkaxx
28. júl 2009

toto jsem zjistila až když jsem si ho koupila a začínám se toho obávat. ☹ Ale teď už se s tím budu muset smířit a nějak to přežít.Nikdo mi ho už asi nevymění.I když je ještě nepoužitý.Pouze rozbalený z originálního obalu.Ještě mě napadlo,že by jsem tam zkusila zavolat jestli by mi vyměnili jen ten sporťák. Mám celou trojkombinaci. No nějak mi to nedošlo,že to bude problém. Ještě by mě zajímalo jestli S4 je stabilní.Jestli se v nerovném terénu nepřeklápí. Některé kočárky to dělají.Tak proto jsem zvolila S6,ale pakjsem jela s trojkolkou,která byla úplně v pohodě

ema.nz
28. júl 2009

vladkaxx:sku sa opytat ci by ti ho nevymenili,ved to staci ak ti vymenia len spotrak.....ak si ho nekupila uz davno tak ti ho podla mna vymenia 😉

ema.nz
28. júl 2009

a iank kamoska ma S6 a ona je s nim max spokojna 🙂 ho vorila,ze aspon sa nemusi bat,ze dostane defekt 😝 a ona ho ma uz 2roky

ema.nz
28. júl 2009

pisem jak debil 😝 😀

vladkaxx
28. júl 2009

defekt je to nejmenší.Přeci jen nebudu jezdit jen ve městě.Je to asi měsíc co jsem ho koupila,tak by to snad neměl být tak velký problém.

ema - když už ho má dva roky,tak by jsi mohla vědět jak ¨moc má ty kolečka sjeté?Četla jsem,že když jsou ty kolečka sjeté,tak špatně brzdí. Nevíš jak jí brzdí?Přeci jen ho chci mít na dve děti,ne jen na jedno.

eimiky
28. júl 2009

s4 je stabilná, nestalo sa mi, že by sa mi nejak preklopila na stranu, bude to asi tým, že má predné koliečka až dve, takže stability sa nemusíš báť.

ema.nz
28. júl 2009

vladka:neviem ale ona sa nan nikdy nestazovala...ale ked ho nechces len do mesta tak ho skus vymenit...mozno ked ich poprosis tak ti ho vymenia 😉

maska1
28. júl 2009

babenky ďakujem za reakcie 😉

hasisihanulka a ako ste ten popruh vybrali???

a ešte sa chcem opýtať, ja mám bezadaptérovú verziu a keď dám preč športovú časť, tak mi tam ostane tá železná opierka do čoho navliekam chrbtovú časť športovej časti, chcela som vedieť, či sa to nedá dať preč...
lebo keď nasadím vaničku alebo autosedačku, tak to vidno.

maska1
28. júl 2009

viď môj album

ema.nz
28. júl 2009

maska:tu opirku vies vytiahnut,stlacik take akoby zapadky na tej tyci co je medzi konstrukciou kocika a vytiahnes to...dufam,ze si m pochopila 😉

vladkaxx
28. júl 2009

tak kočárek mi nevymění,protože by ten náš už špatně prodal,když není originál zabalený. takže když už budou špatný kolečka,tak si budeme muset hold koupit nové a ty stojí 3000,- tak snad se tak rychle nesjedou ☹

maska1
28. júl 2009

emka idem to skúsiť 😒

maska1
28. júl 2009

emka ďakujeeem 😉

eimiky
28. júl 2009

Hani už som objednala, nemajú ich na sklade, ale objednajú 😉

mark33
28. júl 2009

vladkaxx: spomínala, si že si zistila aké sú kolieska až keď si to kúpila, ak si kupovala cez internet, máš právo tovar vrátiť do 7 prac. dní, v zákone nikde nie je uvedené, že musí mať pôvodné balenie, pozri ich obchodné podmienky. Ak sú seriózny, vezmú ti to aj bez pôvodnej krabice, veď tovar môžu predať aj bez krabice, ak si ho zákazník vyzdvihne na predajni.

katy1979
28. júl 2009

tiez si myslim ze keby chceli vzali by ho spat. vsak ak kupujem kocik v kamennej predajni nepredaju mi ho v krabici

hasisihanulka
28. júl 2009

eimiky, Vladi, tak fajn, snad im to dlho nepotrva. Nase bolo tusim do tyzdna, max dvoch. Drzim palce

eimiky
28. júl 2009

Hani hádam to príde skoro, ale voziť sa máme na čom takže je to v pohode 😉

vladkaxx
29. júl 2009

mark33- kupovala jsem ho přes internet. V obchodních podmínkách mají,že ho vezmou zpět do 14 dnů,ale v neporušeném obalu.Takže smůla.Zkusila jsem se i zeptat jestli mají kamenný krám a mají,ale i tak mi ho nechtěl vzít zpět.Ale to že vlastně lidem musí ukázat ten kočárek,než jim ho prodají a že ho musí vybalit to mi nedošlo.Možná by jsem ho mohla zkusit ještě jednou. Všechno máme,jak krabice,tak igelity.Neporušené.Ale pán má asi špatnou zkušenost.Protože to prý jednou udělal a pak měl problém s prodejem.Zase mu nechci působit problémy.Přeci jen já jsem si ho objednala.Nikdo mě k tomu nepřesvědčoval. ☹

ema.nz
29. júl 2009

vladka:tak to skus este raz 😉 a ved odtial budes brat S4 nie???tak mu to moze byt jedno,ved ho zabal a hotovo!

vladkaxx
29. júl 2009

ještě ho zkusím prodat.Zrovna jsem našla maminku,která ho shání.tak jsem jí ho nabídla za nižší cenu.tak uvidíme co mi odpoví

mark33
29. júl 2009

Tak teraz to nechápem, píšeš, že máš aj krabicu aj igelit a aj tak ti ho vziať nechcú? Normálne to zabaľ a zašli im to, + napíš oznámenie o odstúpení od kúpi, buď emailom alebo listom, tak aby si stihla tých 14 dní, zváž tiež kúpu S4 od nich, neviem aký s tým môžu mať problém, keď v podstate kočík vymeniš za iný.. Ak nič nie je poškodené, ani nie je použitý, vziať ti ho musia

vladkaxx
29. júl 2009

jenže já jsem ho koupila už před měsíce. To je ten problém.

copa
1. aug 2009

ahoj, nechce si mi pročítat celou diskuzi, jen bych se chtěla zeptat - používal jste někdo nebo používáte Casualplay S4 za začátku jen s autosedačkou Prima a pak jste rovnou přešli na "golfáče"S4 aniž by jste potřebovali hlubokou korbu? miminko by se mělo narodit na jaře a četla jsem, že Prima se dá používat do cca 9měsíce a v létě se dá používat místo hluboké korby ?? 😨

miti
1. aug 2009

Ja som mala pri 2-hom S4 aj s vanickou, no viac som vyuzivala len primu. teraz som kupila vintage a uz bez vanicky. vajko prima uplne staci

copa
1. aug 2009

miti - díky za info, já si taky myslím, že Prima by nám stačila 😉

marfic
2. aug 2009

ahojte, chcem sa spýtať, či je naozaj s4 šporťák málo priestranný. píšete, že len 43cm opierková časť . kúpila by som ho, ale uvažujem o ňom preto, lebo chcem priestrannejší kočiar...mám nurse a ten má opierkovú časť 51 cm a mne sa zdá malý. uvažujem o cp každom variante, lebo ceny išli veľmi dole a skoro každý sa vyplatí, len neviem čo kúpiť, lebo o s4 som myslela, že je naj a ako tu čítam, má muchy ☹ tak sa teraz bojím

eimiky
2. aug 2009

marfic každý kočík má muchy a nie každému vyhovuje rovnaká vec takže treba odporúčam ísť do predajne a odskúšať.

janac
3. aug 2009

souhlasim eimiki... nejlepsi je dat do neho dite a hned je jasno... ja ho kvuli kratke operce prodavala, ale faktem je, ze by klidne jeste nejakou dobu vydrzel..... ale hlavne mi vadilo ze nevidim na malou....