Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

meinkonka
26. aug 2009

micicici ja som casual s4 kupovala v sobotu v maluszeku /babyboo/ a mali ich na sklade, takze netreba objednavat. ja som platila priamo eurami v obchode a vysiel ma na 530eur sportak s vlozkou+vanicka. a mna obsluhovala jedna mlada predavacka a bola velmi velmi milucka a ochotna.

micicici
26. aug 2009

Este ma napadli take prakticke veci, na ktore by som sa chcela spytat a ktore by mozno pomohli aj ostatnym maminkam, ktore sa rozhoduju pre tento kociar:

Je tento kociar hupaci?
Rucka je polohovatelna? Ci sa da preklopit z jednej strany na druhu?
Da sa sportova cast zlozit tak, aby babatko v nom spalo? Vlastne ci je polohovatelna cast chrbatika ci vo vanicke aj v sportovej casti?
Da sa polohovat opierka noziciek?

Este raz dakujem vsetkym mamickam, ktore maju tento kociarik a odpovedaju nam, ktore sa nevieme rozhodnut 🙂

ema.nz
26. aug 2009

micicici:kociar nie je hupaci....rucka je polohovatelna...neda sa prehodit
v sportaku sa ti babo v pohode vyspi 😉a daju sa polohovat nozicky 2polohy ...vanicka sa neda polohovat ale autosedacka prima easy ma 3 polohy

dufam,ze som odpisala na vsetky tvoje potazky 🙂

a co sa tyka telefonovania do targu tak strasnaaaaaaaaaa neochota 😠 😠 povodne som chcela kocik kupit tam

micicici
26. aug 2009

ema.nz vdaka za vsetky info, pomohli mi isto. takze vcelku si spokojna? velmi sa mi paci, cena je vyssia ale za pohodlie maleho a mna priplatim. len ci cena zodpoveda kvalite...

meinkonka
27. aug 2009

micicici ja ho sice mam doma ale este si pockame cca 3 mesiace, kym ho naostro vyskusam. zda sa mi byt super, aj ked je fakt, ze ta sportova cast je dost mala. skusala som tam vozit kamoskinu malu. jazdilo sa dobre a to som chodila po trave po dvore na nerovnom terene ale lahko sa s nim manipuluje. je sice otvorenejsi ako ostatne takze posobi, ze je mensi ale inak ok. ja si myslim, ze budem spokojna. a aj ked baby hovoria, ze je tak max. do 2 rokov, myslim, ze to uplne staci. ved vsetky kamosky mi hovoria, ze v 2 rokoch mi tam uz maly nebude chciet sediet takze je to ok. ja som si ho vybrala, lebo som potrebovala kvalitny kocik, ktory sa mi len tak nezlomi, kedze byvam na dedine pri kopcoch. tesim sa na neho naostro 😉 .....a......ziaden kocik nieje dokonaly........

micicici
27. aug 2009

meinkonka, presne moj nazor. tak uvidime, aj my pojdeme ho kupit do toho obchodu co ty, tak uvidime ci sa nam postasti a hned si ho odnesieme aj domov 🙂 Ale sme s manzelom rozpravali ze nam staci ist niekedy v oktobri. Bojim sa predbiehat udalosti, ale nestresujem, urcite vsetko dobre dopadne 🙂 Inak a mali aj na sklade podlozky do sportiaku a aj fanicku vo farbe aku si chcela?

lila794
27. aug 2009

Baby, kocik je super, momentalne cakame druhe babo, rozhodli sme sa, ze aj druhe vynosime v S4. Davidko uz bude mat 2 roky a pochybujem, ze mi bude chciet sediet v kocari, takze kupime steperik a bude sa vozit 😀 , len musime kupit novu vanicku, lebo sme ju predali 😀 Ja som s nim veeeeelmi spokojna!!!!

micicici
27. aug 2009

Jeeej tesim sa takym recenziam na tento kociar, lebo uz aj ja sa ho neviem dockat, boze uz nech je oktober ze si pojdeme po neho a tiez sa budem zopar mesiacov z neho len vytesovat kym ho vyuzijem 😀

lara75
27. aug 2009

aj my sme sa rozhodli pre CP- S4, páči sa mi už dlho, bola som vo viacerých obchodoch porovnávať ceny, ale najlacnejšie vychádza z internetového obchodu (na SR), do Poľlska máme ďaleko. Teraz je cena na S4 s nánožníkom, košíkom, strieškou, pumpičkou a krytom do dažďa (bez podložky): cca 360 eur 😉

yofresh
27. aug 2009

Ahojky holky, tak uz mam doma taky svou vysnenou S4 - sportak, cernou korbu playmoon a sedacku primu easy. Je pravda, ze autosedacka prima easy mi prijde docela tezka, ale ma fakt vychytany funkce - polohovaci zadicka a prijde mi hodne prostorna 😉 .

Jinak pro zastance nazoru, ze playmoon korbicka je mala a uzka, tak jsme ji testovali na nasem synovcovi - 8mesicu, 10kg a 78cm a v pohode se do ni vesel, mel natazeny nozicky - a to je pekny obrik 😵 . Pekne se v ni prospal 😉 🙂 🙂

Co se tyce plastenky, tak jsem koupila obycejnou od Emitexu za 200,- Kc a taky fajn, pekne pasuje!

🙂

hasisihanulka
27. aug 2009

Caute baby, stale mame na predaj S4, cena je dohodou.. Teraz sa vozime v surodeneckom, takze preto sa jej radi zbavime. Viac v inzeratoch.

ewwe
27. aug 2009

baby jedna otazka, to predne dvojkoleso sa len tak zaklapne do tej drazky?? lebo co ked ho nadvihnem a ono sa mi posklada pod podvozok?? nieje ttam nejaka poistka??

katy1979
27. aug 2009

ewwe pri jazde a nadvihnutí kocika sa ti predne koleso nezlozi pod podvozok. toho sa vobec nemusis bat

lila794
27. aug 2009

Youfresh, no, nam ta vanicka bola veru mala, maly mal 5 mesiacov v lete a uz musel do sportaka,lebo uz mu trcali nozicky a nedalo sa mu pohnut, ale aj tak ju chcem aj pre druhe, v sportaku sa tiez fajne vyspinkal 😉 On bol vsak "poriadny valibuk".

meinkonka
27. aug 2009

micicici ano mali aj podlozky asi aj vo vsetkych farbach ale vanicku mali momentalne len ciernu, zelenu a oranzovu.

lila794 tak to si ma potesila. myslim, ze aj ja budem spokojna.

ewwe, ja som skusala ten kocik len tak po dome a tiez sa mi to koliesko zaklikavalo pod podvozok som myslela, ze ma porazi, ale prisiel mm, nieco tam zaklikol a koleso sa uz ani nepohlo. takze treba prist len na spravne rozlozenie kocika aby to samo zakliklo a potom na spravne zlozenie 😉 urcite by neurobili taky kocik, kt. ked nadvihnes tak sa posklada.

eimiky
27. aug 2009

lila794 aj nám bola dosť malá, tak do popol roka sa dá a to asi je tak akurát.Potom do šporťáka.
youfresh- teda môj malý ma 1O kg a 80 cm a teda do vaničky by sa mi nezmestil, už po pol roku som ho tam ledva natlačila.A už poväčšine viac ako pol ročné dieťa vo vaničke nechce byť.

ema.nz
28. aug 2009

baby:moja mala sa este teraz zmesti aj do vanicky aj do primy a to uz ma vyse 8mesiacov 😉 ale to zalezi akeje babatko velke 😉

meinkonka
28. aug 2009

tak tak ema. zalezi od velkosti babatka. a myslim, ze do 6 mesiacov je nosit babo tak akurat. a mne to aj bude vyhovovat, kedze sa maly narodi v decembri tak na jar az zaciatok leta by som ho uz aj tak chcela dat do sportaka. 😉

yofresh
28. aug 2009

Eimiky, lila - je pravda, ze by se tam ve zavinovackach a fusaku nevesel 😉 . Ale vzhledem k tomu, ze me se narodi mimisek v listopadu, tak pocitam, ze stejne v lete budeme jezdit uz ve sportaku 😉. Kdyby se mi narodilo mimco na jare, tak mam v zime asi problem. To je ale problem vsech malych korbicek a clovek s tim musi pocitat 😉. Neni dokonaleho kocaru 😉. A furt lepsi mit kvalitni kocar nez nejake 20kilove klasicke Polsko (ted doufam, ze jsem tim nikoho neurazila 😉).

Jinak jsem zjistila (nevim, jestli to tady nahodou uz nepadlo), ze kolekce 2009 ma a si o 3-4 cm delsi korbicku Playmoon nez predchozi kolekce 😉.

eimiky
28. aug 2009

yofresh tak to potom ano to je super keď je väčšia, lebo tá staršia mám cca 75 cm takže ta je tak do pol roka.
Ema.nz ty máš ale drobčeka 😉 Môj sa už nikam nezmestí, aj šporťák nám zachvíľu bude malý 😕

marculi
28. aug 2009

Ahoj maminky,vím,že o velikosti sportovní vezre už tu bylo psáno hodně.Mě by jen ještě zajímalo,když má dítko cca 2 roky(udáváte,že do toho věku se do kočíku vleze),zda-li mu už není opěrka zádiček krátká a pokud si chce zdřímnout ,nebrání mu v tom krátká plocha na ležení.Bohužel nikde neuvádí délku opěrky zad,prý kvůli tomu zvláštnímu tvaru,který jakoby přechází ze sedačky do opěrky.Tak je těžké posoudit do jaké výšky může dítě vyrůst,aby se cítilo dobře.Já jsem měla představu o délce sportovní verze alespoň 90 cm.Tak prosím,kdo má zkušenost,dobrou či špatnou,napište.Děkuju

eimiky
29. aug 2009

marculi ja mám takmer 11 mesačného syna, má 80 cm a opierka mu už je len tak tak,už ju aj trošku presahuje a pomaly hlavičku búcha o striešku, lebo tá je dosť nízko, takže okolo 2 rokov ti už kočík ja neodporúčam.Ja som myslela, že do2 rokov bude v pohode, ale prežijeme v ňom už len zimu a potom predáme 😖

marfic
29. aug 2009

marculi, už som to tu písala, že tá opierková časť má 43 cm, široký je dosť
k tomu tvaru opierky - ak dietko pripútaš popruhmi, tak to nevieš oklamať, opierka bude potom krátka pre väčšie dieťa
je aj dosť rozdiel v tom aké je dieťa veľké, napr. einiky má 11 mes. s 80cm a moj ešte nemal 6 mesiacov a mal cca 76cm, preto som nakoniec nekúpila, ale je pekný

mark33
29. aug 2009

ahoj, môj syn má 19 mesiacov a opierka je v pohode, trocha mu presahuje hlavička ale rozhodne do striešky nebúcha ani ju nemá na hlave, má tam minimálne 5 cm priestor. Vzrastovo myslím priemerené dieťa ale kupovať kočík pre dvojročné dieťa je už asi zbytočnosť

marculi
29. aug 2009

Děkuji všem za odpovědi.Říkala jsem si,že když už budu kupovat kočík,tak aby mi nám vydržel alespon do těch dvou let a nemusím ho nahrazovat moc brzo třeba golfáčkem.Ale je fakt,že pokud už se ke golfíku stejně odhodlám,jako že budu asi muset,pokud budeme mít větší dítko,tak to až tak nebudu řešit,jestli v roce a půl nebo ve dvou.Kočárek je ne jen krásný,ale dávám přednost těm robustnějším,co opravdu vydrží v klidu jízdu terénem,atd.Snad pro příští rok vymyslí něco delšího.Jen malá úprava a nemá chybu. 🙂

marculi
29. aug 2009

Ještě jeden dotaz pro maminky.Má sportovní verze polohovatelná zádička až do úplného lehu?Děkuji

ema.nz
29. aug 2009

marculi:je to skoro uplny lah 😉

boncusik
1. sep 2009

holky, neviete o nejakej akcíí teraz na casulaplay S4 trokombináciu????

marfic
1. sep 2009

na trojkombináciu neviem, ale športový stojí 360eur na stránke maderna, odtiaľ som chcela kupovať
dá sa dokúpiť aj vanička a autosedačka

eimiky
2. sep 2009

boncusik myslím, že www.groupfashion.cz