Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

micicici
27. okt 2009

Zucana ja myslim to pohyblive co ma babo nad hlavickou, co je aj na playmone. Vies toto co sa sklopi aby nesvietilo napriklad slnieco do oci. Boze pisem ako hotentot. Myslim ze som tam vintage videla, ale na cenu som sa nepytala. Ale mali ho tam, uz si spominam 🙂 Ty chces tento?

zucana
27. okt 2009

hej ten.lebo je lahsi a sportova cast sa da nakliknut aj aby sa babo pozeralo na teba....tak preto...jaaj tak to bude ta clona...tak to neviem idem ho len bud.tyzden objednat 😉

denisienka
28. okt 2009

micicici, ano ta clona na baby zero sa da dat dole. Na tych kovovych castiach, ktore spominas, su take umelohmotne okruhle koncovky, ktore su nastoknute v takych zarazkach, treba potiahnut smerom nahor a je to 🙂 Hadam som to vysvetlila zrozumitelne 😀

denisienka
28. okt 2009

Baby, chcela by som sa vas spytat na vase skusenosti s priputanim autosedacky Baby Zero v aute. No my sa pri tom poriadne natrapime. Moj muz sa priznal, ze sa dokaze az zapotit 😀 a ja mam velky problem zachovat trojbodovy system. Bud je prikratky pas v aute alebo nieco robim zle 😉

luckka
28. okt 2009

Ahojte kocky, mam taku prosbicku na vas, nemoze niektora z vas odfotit a dat do albumu kocik S4 s nanoznikom, mam taky dojem, ze som ho tam zle pripevnila (mam ten na gumicku, nie s cvokmi) Dakujem krasne

micicici
29. okt 2009

Denisienka, dakujem velmi pekne, hned o utekam vyskusat ci mi to pojde. Este dobre ze som dala dole umele nechty, asi by som ich hned polamala 🙂

micicici
29. okt 2009

Super, dala som to dole........... Dakujem za radu 🙂))))))

holis84
30. okt 2009

deni: nejdriv musis natahnout celej pas co to pujde, pak zacvaknout a pomalu ho provlekat tema uchytkama ja to doted neumim dela to muj drahy na me to je slozity, priste chci autosedacku s isofixem 😀

mimini
30. okt 2009

Baby ako dávate nánožník, my máme ten s cvokami a nejak ho neviem poriadne dať, cvoki na oboch stranách sa mi podarí zapnuť len ak rozipsujem stred a spodok neviem kde mám uchytiť, som myslela že si v zime vystačíme len s dekou a nánožníkom, ale mne sa tam poriadne ani Tomi nevojde. Buď to robím blbo, alebo mám veľké dieťa ☹

dejna3
30. okt 2009

mimini, ja pripnem cvoky a suchý zips a až potom zazipsujem stred... tiež som s ním mala prvé dni problémy, ale už som si našla spôsob a dá sa v pohode dopnúť😉

luckka
31. okt 2009

baby ziadna mi nevie poradit s tym nanoznikom?

moniluk
1. nov 2009

Ahojky.
Prosím o radu, jaký fusak používáte do sportaku Casualplay s4?? Nemáte zkušenosti s fusakem od EMITEXU do tohoto kočárku??
MOc děkuji za názory

katy1979
2. nov 2009

moniluk skus precitat par stran dozadu rozoberalo sa to tu.
u nas v hlbokej vanicke emitex ok, v sportaku uz nieee

denisienka
2. nov 2009

holis84: dik, vyskusam. Takze nie som jedina, ktorej sa to zda komplikovane 😉 🙂

katy.m
3. nov 2009

Ahojte,nemá někdo zkušenost s nákupem S4 v Polsku?

micicici
3. nov 2009

Katy.m my sme kupili S4 v Polsku asi pred troma tyzdnami, co potrebujes vediet? Pytaj sa kludne 🙂

holis84
4. nov 2009

moni: ja mam fusak CP moc krasny a hreje, proste super

deni: taky me to jde na nervy proto autosedacku moc neoddelavam, jen 1x tydne na nakupy 😀

katy.m
4. nov 2009

Ahoj micicici 🙂
hodně lidí mě od nákupu S4 v Polsku zrazuje,ale nechápe proč,když tento kočík je dovoz???!! Smím se zeptat,zda-li vyšel levněji než u nás?A ve ketrém městě jste jej kupovali?Nemám ponětí,kam přesně jet(jsme ze severní moravy)

yravas
4. nov 2009

micicici ... aj mňa by to zaujímalo, nakoľko tiež chceme Casualplay S4 😉

lusiamama
4. nov 2009

katy.m a yravas CP mozte objednat aj cez internet s Polska,precitajte si tuto temu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ja som ho odtial tiez objednávala a postovne vas vyjde len na nejakych 12 euro.A som maximalne spokojna. 😉

dadous
4. nov 2009

katy, my jsme se byly podívat na S4 v Jelení goře a stopro vyjde levnějc v polsku než u nas 😵

dadous
4. nov 2009

přibližně stejny ceny jako v Jelence http://dino.sklep.pl/nowy/casualplay-m-72.html?...

meinkonka
4. nov 2009

katy.m ja som kupovala s4 v polsku, konkretne v nowom targu /vanicka+sportak+podlozka do sportaka/ a vysiel nas len o 1000sk lacnejsie ako teraz stoja s4 tu na slovensku v zlave. a v polsku nam dali len 1rok zaruku, na sk mas az 2 roky.

micicici
5. nov 2009

Katy m Yravas , je to blbost, ved ked je to original casualplay tak kupis taky isty na SVK, v CZ, v Madarsku aj v Rakusku. Nas vysiel sportiak s nanoznikom a plastenkou na neho + playmoon + baby zero na nejakych 17.500 Sk, alebo do 600 eur a este nam dali zadarmo podlozku vo farbe aku sme chceli. Inak fusak a tasku tam nekupis, vraj to objednavaju strasne malo a teraz to uz ani dlho nemali... Snad som ti pomohla. A kupovali sme ho v obchode v Nowom Targu Baby Boo.

Meinkonka, si ma prekvapila, lebo nam spominali zaruku 2 roky. A isto je taky rozdiel v cene u nas a v Polsku? Ked som si ho vyberala tak na zaciatku roku, tak boli ceny u nas nehorazne a potom som uz ani nepozerala ako sa vyvijaju, sli sme rovno do Polska.

katy.m
5. nov 2009

Holky,všem Vám moc děkuji,tak já jdu hledat 😉 😀

kkattkka
5. nov 2009

Ahoj holky, prave jsme na S4ku dali zalohu a ted vybiram tasku. Jakou mate? Jaka se Vam osvedcila? Mam zluty hluboky a sedacku, ale ke sportacku bych asi chtela cernou, protoze kdyz si koupim v barve korbicky a pak do sportacku si koupim barevnou podlozku, uz by to nebylo ono. Muzete mi teda napsat jakou mate vyzkousenou tasku a vase zkusenosti?

Dik moc

ema.nz
6. nov 2009

kkattkka:ja mam cp tasku maxi bag je dobra,priestranna ale za tie prachy by mohla byt kvalitnejsia 😠 😠 trha sa zvnutra okolo zipsov 😠

skus pozriet v DM tasky aj tie su perfektne a za tretinovu cenu 😉

kkattkka
6. nov 2009

Emo, dik za odpoved. Mam nabidku ke kocaru maxi bag za 500kc, tak se rozmyslim. Jeste se mi zdala takova silene velika, ale cekame prvni mimco a vubec nemam predstavu, co vsechno se s sebou vozi. Tak proto se ptam.

Muzete jeste napsat, ktery prislusenstvi jste ke kocaru dokupovali? Nam se to narodi v kvetnu/cervnu, takze jsem si rikala slunecnik a moskytieru. Origos fusak moc nechci, radeji bych emitex nebo kaiser kvuli tomu, ze je vetsi. Co jste dal koupili?

K.

meinkonka
6. nov 2009

micicici tak ja som bola na kocik v nowom targu asi na konci augusta a dala som za sportak s vlozkou a vanicku cca 16.tis. no a prave ho aj tu mali na akciu takmer vo vsetkych predajnaj o cca tisicku viac. kupila som ho v obchode maluszek /neviem ako sa ten obchod teraz vola, lebo ma novy nazov, toto je stary nazov/.

holis84
8. nov 2009

kkattka: ja jsem zatim nic nedokupovala, fusak bych brala urcite original nebot je moc krasny, oproti Emitexu a hezky padne na sportak 😉

Ema.nz co je to DM? ja taky jeste musim koupit tasku nebyla jsem zatim schopna 😀