Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lucinenka001
23. jan 2010

kočky, myslite ze novy typ CS S4 so sedackou ktora sa otaca je uz dostupny aj na SK, alebo pripadne bude coskoro ?
Len ktovie aku cenu si nanho daju 😒

ema.nz
23. jan 2010

luci:na tu novu kolekciu si este pockas 😝 😀 😀 a na cenu som straasne zvedava 😅 a ano viem to podla fotiek a je tam aj napisane reverse 😉

eimiky:to netusim ale vypada to tak,ze skor nie...ale ja mam doma drobatko takze to ma netrapi 😉 ved ona sa mi este vojde do vanicky a to uz ma 13mesiacov 😝 😀

eimiky
23. jan 2010

tak určite bude medzi tými drahšími kočíkmi

eimiky
23. jan 2010

ema.nz no to máš drobátko naozaj, ja som len kvôli tomu predávala kočík, škoda ☹

ema.nz
23. jan 2010

eimiky:mne na nom vadi iba to,ze nema otocnu sedacku 😝

miavin
23. jan 2010

ema.nz - no ja som tam klikla, ale nevidela som žiadnu otočnú sedačku - ale musí to byť super, ak sa to dá....

ema.nz
23. jan 2010

miavin ved to tam vidno 😉 je uplne ina ako nasa klasicka

lucinenka001
23. jan 2010

eimiky) hmmm, skusim pozistovat ze kolko asi bude stat 🙂

lucinenka001
23. jan 2010

ema.nz ) ano je to iny typ sedacky aky je teraz toto vyzera ze sa len jednoducho vyberie a zacvakne . Myslis Ema, ze hned nebudu dostupne tieto nove typy aj na SK? To sa skusim popytat v predajnach. Do aprila to hadam stihnu, ja uz by som si radsej kupila ten novy typ, ale samozrejme zavisi aka bude aj cena 😉

ema.nz
23. jan 2010

tak cena bude urcite brutalna 😝 a netusim kedy budu novinky v predaji ale tu u nas vsetko tak dlho trva...ale skus predajne,som zvedva ci aspon budu mat o tom sajnu 😀

eimiky
23. jan 2010

podľamňa keď to príde tak to bude možno tak niekedy v lete, ja som si tiež objednávala teraz novinku kočík 2010 majú ju všade v ponuke ale nikde na sklade ju ešte nemajú, musia ich dovieť z Talianska a v ponuke už je ten kočík zo 3 mesiacea

ema.nz
23. jan 2010

tiez si myslim...pamatam si,ze concord 2009 bola v predaji uz v novembri 2008 a terajsia kolekcia 2010 az teraz zacinaju zasobovat obchody 😅 takze je to individualne

lucinenka001
24. jan 2010

ale no kočky, mozno, ze nas prekvapia , nebudte take potvorky 😉

ada18211821
24. jan 2010

anopka-ohladom tej plastenky pocula som od bab ze najlepsia je original my sme boli v sobotu kupovvat este neake doplnky a predavac nas odhovaral ze vobec nemusi byt original ze je to aj dost penazi a kludne vyuzijeme aj univerzalnu a vlastne original ani nemali tak sme zobrali univerzalnu..a chceli sme kupit aj tasku k tomuto kocaru tu velku zevraj je uz nepredajna lebo boli kazove tak zatu sumu sme kupili tu mensiu no co uz..

anopka
25. jan 2010

ada dekuji za nazortaky se mi nechce davat 800 za original.jinak k te tasce my kdyz ten kocarek kupovali tak tu velkou tasku meli a mam ji a to jsme kupovali v listopadu.vypada kvalitne tak uvidim.

eimiky
25. jan 2010

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_prislusenstvo-k...
baby maxibag som našla určite ju ešte niekde budú mať...

ada18211821
25. jan 2010

no tiez sme niekde na nete pozerali a videli sme ju len nas odhovoril ze po case sa zvnutra okolo zipsu zacne pukat aj par bab mi to potvrdilo tak som sa dala oblbnut natu malu za 56€..

eimiky
25. jan 2010

vnútro nemajú rovnaké?

yravas
25. jan 2010

dnes nám došiel kočík 😀 je super .... chcem sa opýtať - keď ste nasadili Playmoon, bol taký labilnejší??? myslím tým, že vanička nebola napevno????

a aj rúčka trošku chodí akoby "hore-dole"

je to tak aj na Vašom kočíku???

anopka
25. jan 2010

yravas ano je to tak korbicka i rucka se hybou. 🙂 jakou mas barvu?

yravas
25. jan 2010

anopka - dík 😉 ja som už "jazdila" manžela, že niečo je zle 😀 a on chudák za to nemôže 😀

... hlbokú korbu máme zelenú - verde a v športovom máme modrú podložku - tú takú tyrkysovú 😀 hodím aj foto do albumu, len sa mi už dnes nechcelo 🤐

a ty??? vidím, že tiež čakáte fešáčika 😉

yravas
25. jan 2010

ešte som zabudla - aj to predné dvojkoleso tak akoby trošku "hrká" že nie je napevno ku konštrukcii 😕 ... dúfam, že sa pochopíme 😝

anopka
25. jan 2010

jojo cekame chalanka.sice manzel to nemuze prenest pres srdicko ale ja jsem spokojena.ja mam sice s6 vepredu madve dvojkolecka a ty se taky hybou.a barvu zlutou

kkattkka
26. jan 2010

Anopka, nejsi z Plzne? 🙂

anopka
26. jan 2010

nene z plzne nejsem.jsem ze strednich cech

kkattkka
26. jan 2010

Anopka, tak to jo, sedelas mi totiz presne na jednu znamou, ale je z Plzne. Tak nic. Pekny den 🙂

yravas
26. jan 2010

už mám aj foto v albume - môžete kuk ....

inak - píše sa tu, že športový je malý, no mne tak nepripadá - do športového sme posadili nášho skoro 3-ročného chrústa, až na to, že mu viseli trošku nožky, myslím, že v pohode 😉 a to je na svoj vek dosť vysoký (veď má aj po kom) 😀 a do troch rokov bábo určite nebude sa voziť v kočíku - náš prvý syn sa vozil iba do 2 a potom už chcel behať a nie vyvážať sa 😉 ... toť môj názor !!!

kkattkka
26. jan 2010

Yravas - koukam, ze ulitavas na zelene barve 🙂

Mam prosbicku, nemohla byte mi nektera nofotit nanoznik na sportaku? Mame novy S4 a mam dojem, ze nam tam uplne nesedi. Kdyz ho zapnu na patentky, tak nedopnu zipy. na cedulce je naspano "Vintage - S4 - S6", takze pasovat by mel...

Dik moc

yravas
26. jan 2010

kkattkka 😀 pri prvom chrústovi sme mali výbavičku v modrom, tak som sa rozhodla pre zmenu a druhému fešáčikovi sme urobili výbavičku v zelenom 😉

lucinenka001
27. jan 2010

Kočky mali ste niektora pre chlapca vanicku PLAYMOON cervenej farby ?