Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

miavin
22. feb 2010

aj my sme tam kupovali - ale len športiak...okrem tých drobností som ale ináč fééééést spokojná s tým kočiarom - a banujem, že sme ho hneď nekúpili na začiatku....ale v-max bol tiež skvelý

domika9
22. feb 2010

mne sa tento pačil už asi 2-3 roky ale mm bol spočiatku proti lebo vtedy bol velmi drahy ale cena šla dole a už sa začal aj jemu pačiť a tak sme sa po inom ani nepozerali
tak snad ho využijeme maximalne a možno ho nechame aj pre surodenca

ema.nz
22. feb 2010

dominika:v maluszekoi su max neochotni 😠 😠 😠 mam s nimi velmi zlu skusenost co sa tyka telefonovania a o mailovani ani nehovorim 😠 a to som od nich chcela aby mi objednali S4 v cervenaj farbe a v plnej vybabe 😝 a ona si furt mlela svoje,ze nech sa pridem pozriet osobne a nebola ochotna mi ani povedat aku farbu maju na predajni 😠 😠 😠 ...podla mna ti ho neposlu 😝 😔

domika9
22. feb 2010

no tak to dufam že ho pošlu a ked nie tak mm tam pojde my to nemame daleko a on tam už narobí poriadky 😠

ema.nz
22. feb 2010

ved to,ze ked aj nie tak to nemate daleko 😉 a farbu si mala objednanu alebo si zobrala to co tam mali??maju tam viac farieb alebo ako to tam je 😕 😅

miavin
22. feb 2010

no ináč aj ku nám boli veľmi neochotní....a pritom tam ide človek utratiť dosť peňazí a správali sa akoby sme ich obťažovali....no moja švagriná bola týždeň po nás a vraj veľmi ochotní...asi od smeny záleží alebo sú náladové tie kozy tam 😀

domika9
22. feb 2010

mne sa zdali tiež mile ked sme tam boli všetko ochotne ukazali ešte som chcela podbradniky a som to vravela mm a oni hned že s čím mi maju pomocť naozaj sa mi zdali byť ochotne tak uvidíme ako to dopadne

ema my sme chceli športovy modry aj autosedačku sme chceli modru a vaničku som nemala vybratu a ked sme tam prišli padla nam do oka ta oranžova tak sme zobrali oranžovu a šport. aj autosedačku mali prave modre tak ani neviem čo by sme vybrali keby modre nemali 🙂
a ešte nam vravela že maju prave vaničky -ervenu , čiernu a neviem ešte aku nam vraveli ale menovala viac farieb ale to som už nepočuvala lebo v oku žiarila oranžova 😀 😀 😀

miavin
22. feb 2010

domča - no my tiež chceme pre druhé nechať, že dokúpime len hlboký....... ale ešte neviem kedy...a akú farbu 😀 😀

domika9
22. feb 2010

ja som tiež rozmyšlala že skusim predať hlboku vaničku a vajíčko a pri druhom by som kupila inu farbu a ked by sa mi nepodarilo tak by ostala tato farba
no ale nepredbieham ved ešte ani prve nemam pri sebe 😅

miavin
22. feb 2010

no veď to.... my sa povozíme už len cez sneh, lebo náš drobec už chodí, ale do mesta to bude super a vanička - v akých je ešte farbách???

ema.nz
22. feb 2010

miavin:skoro kazdy rok su nove farby 😉

miavin
22. feb 2010

fákt? sú aj modre? ja som chorá do modrej, a aj keby sme mali dievčatko - asi kúpime modrú - a ako sá volá tá hlboká časť? playmoon?

ema.nz
22. feb 2010

ano playmoon 🙂 momenalne nie je v modrej ale je este jedna vanicka Mako a ta je aj v modrej 😉

domika9
22. feb 2010

miavin ta čo mam ja v albume sa vola playmoon a v minulom roku sa začali robiť mako ale tie sa mne nepačia a su aj o dosť drahšie
ale zatial som modru nevidela
miavin ja som tiež uchyl na modru farbu a aj na oranžovu
počkaj pozrem a hodím ti odkaz na tie mako

miavin
22. feb 2010

domi - díky - sme obe úchylky na farby 😀 idem kuk

miavin
22. feb 2010

no ako pozerám asi ostaneme pri playmoon....aj keď tá zelená nie je zlá, no ale to je ďaleká budúcnosť....dobrú noc prajem 😀

ema.nz
22. feb 2010

miavin tu je najnovsia kolekcia a podla mna je uzasnaaaaaa 😵 😵 http://www.casualplay.com/cas/_root/index.html pojdes na:productos-auto-playexrem,klikni napriklad na playmoon a dolu sa ti zobrazia ferebne kock y ked na ne kliknes tak sa ti zobrazi v tej farbe 🙂

livia76
22. feb 2010

😉 fúú ema.nz tak kôli tejto kolekcii by som sa nechala nahovoriť aj na druhé bábo 😀 😀 😀

ema.nz
22. feb 2010

livia.aj ja 😀 😀 😀

miavin
23. feb 2010

ema - fíha, fajné to je, ale chýba mi tam tá modrá farba - takže kým nevyrobia modrý playmoon - druhé nebude 😀 ale dík za stránku

ema.nz
23. feb 2010

miavin:modra playmoon bola v kolekci 2008 😉 a bola nadhernaaa 😵 😵

ema.nz
23. feb 2010
miavin
23. feb 2010

ema - jáj, no ale to je taká nebeská modrá, mne sa ľúbi taká tyrkysová - akú máme v športiaku podložku....no uvidíme 😀

holis84
24. feb 2010

holky ta nova fialova podlozka je krasna, nevite kdy je zacnou prodavat? 😉

ewwe
26. feb 2010

ahoj baby, nemate niektora nahodou vyfoteny sportiak s fusakom ako to vyzera???

makda
26. feb 2010

ahojte. zaujimalo by ma, ci tento kocik v sportovej verzii sa da nasadit aj v protismere jazdy, nie len v smere ako je vsade foteny. nikde som neziskala o tomto informacie a je to podla mna dost blbe, ze mamicka na babatko nevidi.
dakujem

ema.nz
26. feb 2010

ewwe:tu je fotka s fusakom https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

makda:blbe to nie je a ked si to nikde nasla tak je jasne,ze sa neda otocit 😉 ale najnovsia verzia S4 ma otocnu sedacku leneste sa u nas nepredava 😉 😝

makda
26. feb 2010

ema a ty si spokojna s tymto kocikom? mne sa ma babatko narodit koncom augusta a neviem, ci do jary vydrzi v hlbokej vanicke.

holis84
26. feb 2010

holky nova kolekce bude k videni na zivo na veletrhu v brne, mi psal pan z groupfashion a zacina se distribude v kvetnu pry 😉

makda: ja mam narozenou kristynu 24.8. a v hluboke je do ted a vydrzela by jeste i dyl ale uz chce koukat tak ji dam o vikendu do sportaku, ted ma presne 6m a tyden 😉