Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

makda
26. feb 2010

holis, tak to je super. tym padom je asi vanicka dost velka 🙂. a po narodeni si ju vozila hned v hlbokom alebo aj v sedacke?

holis84
26. feb 2010

makda: vozila jsem ve vanicce, vajicko mam baby zero a pouzivame ho jen do auta, asi 3x jsme byly v obchodaku ale nelibilo se ji tam, chtela spinkat a mit klid takze u nas se korba vyuzila hodne 😉 ale neodsuzuju vajicko primu, nicmene na 2h prochazku bych ji do vajicka nedala 😉

makda
26. feb 2010

dakujem holis za radu 🙂. este ak sa mozem spytat, tebe nebude vadit, ked budes malu vozit v sportiaku, ze na nu nebudes vidiet? je tam aspon nejake okienko, cez ktore mozes dieta kontrolovat?

pipiii
26. feb 2010

ahojik holky, malem me trefilo kdyz jsem tohle dneska v poledne videla :-X

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/109742988...

my jsme prodali kocarek Tako a ted jsme koupili Casualplay S4, male je necelych 5 mesicu a jezdi uz ve sportaku, takze hlubokou jsme ani nekupobali, byla jsme z nej nadsena, kamaradky si na nej nemuzou stezovat, potom jsem nasla an netu diskuze kde vsichni pomlouvali casualy kvuli zadove operce, ze se tam dite nevejde, ze ma operku ve 13 mesicich do pulky hlavy, ze nozicky se nevejdou do fusaku...a dneska jsme videla tohle video a to me dostalo..chjo, byla jsme tak nadsena a ted tohle ☹ mam koupeny kocarek pres Dino v Polsku, ani nevim jak se vyrizuji reklamace do Polska nebo zda to lze resit pres dovozce primo Casualu v CR. urcite se juknete na ty cerne ovce. papa a dik

pipiii
26. feb 2010

a jeste neco, kdyz jsme nasazovali spotrtak tak na kontrukci nam spatne drzi cvocek a pri skladani mam pocit ze se brzy protrhne igelitove okenko na strisce ☹. jela jsme s nim asi jen 5 krat, jsme zvedava jak to ted adopadne, rukojet radsi nevysunuji, pac se nam nejak zasekava a cely kocar se potom silene klepe... jsme z nej ted nejaka rozhozena ☹

ema.nz
26. feb 2010

pipiii:to video mi nejde spustit 😖 a v navode je jasne napisane,ze strieska sa pred skladanim kocika ma dat dole!!!!

livia76
26. feb 2010

😉 Makda, na športiaku je z hora okienko ktoré sa dá otvoriť a cez fôliu kukáš 😀 😀 😀 my sme dokonca aj prehodili zadnú časť stiešky úplne cez vrchnú a videla som malú cez vzniknutú medzeru to bolo super.
Ked´tak čítam o tých kazových kusoch - my sme mali šťastie, kočiar používame už 4-tý rok a všetko v pohode vozíme v ňom dcérku, aj keď má takmer meter výšku a je spokojná ani raz nebol reklamovaný 😵

holis84
26. feb 2010

hehe to je husty, pani mela asi fakt smulu, muj kocarek drzi 😀

eimiky
26. feb 2010

Takisto sa pripájam k spokojným maminám čo mali CP S4 čo sa týka kvality tak fakt sa mi nič nepokazilo.Akurát čo som pár krát dostala dekekt 😝 , tak som musela plášte meniť inak fakt nič 😉

ema.nz
26. feb 2010

tak uz sa mi to dalo kuk 😅 a ona mala fakt smolu 😖 ja tiez patrim k spokojnym maminam co mali CP S4 😉

tono_babymarket
26. feb 2010

...tiež viem o jednom prípade, keď bola zlomená konštrukcia, myslím, že ju vymenili...
...myslím si však, že to bolo skôr o mechanickom poškodení a svedčia o tom aj vaše príspevky o spokojnosti s kočíkom, možno postačí trošku ohľaduplnejší prístup 😉 ku kočíku...

...ešte k tej reklamácii, tak predajca postupoval správne, ak je výrobok vymenený za nový, začína plynúť záruka odznova, čiže 2 roky, ak sa výrobok opravuje a závada sa prejaví na tom istom výrobku 3 x ,tak má nárok na vrátenie financií, čiže podľa zákonov platných v SR (asi podobne aj v ČR) nárok nevynikol, ale dovozca vyšiel v ústrety zákazníkovi

http://www.soi.sk/files/documents/rspotreb/Upla...

pipiii
26. feb 2010

emi, my jsme strisku sundali ale jde to i sni a bez problemu, jde o to ze to igelitove okenku asi rupne tim jak se striska posouva podle slunicka a kdyz malou vyndavam ven.

tono_babymarket
26. feb 2010

tak sa mi podaril preklep 😝 , takže opravujem:

...nárok nevznikol, ale dovozca vyšiel v ústrety zákazníkovi...

holis84
26. feb 2010

me prodejce kocarku vylozene upozornoval ze kazdy kocarek se reklamuje, ne jako kazdy CP ale proste kazda znacka, obcas se neco stane, rikal ze i ty kostry praskaji ale ze vyrobce vzdy vymeni novou, ani to me neodradilo, kocarek je nadherny a urcite za to stoji, pani mela holt smulu 🙂

holky ja budu zitra davat sportak tak se mooooc tesim 😉

miavin
28. feb 2010

ahojte - tak pláštenka vyreklamovaná bez komplikácii - teším sa 😀

holis84
28. feb 2010

ahoj holky tak my mely dnes premieru ve sportacku, je super, Kristynka tam sedi jak pani reditelka a vsude kouka, jen co me trochu stve ze sjizdi fusak nebo nevim mozna ho mam blbe danej, jako jak jsou v nem ty "sraky" = tim co se miminko pripoutava 😀 tak me jde fusak trochu dolu ale jinak je to moc cool.

jooo a mam takovej dotaz nestve vas jak to lidi vyslovujou proste cesky CASUAL [kasual] me to rve usi, 😀 😀 😀 me totiz kdyz reknu ze mam [kezlplej] tak na me pak koukaji jak kdyby to nikdy neslyseli a stejne zas reknou [kasual] no to fakt nedavam 🤐

ema.nz
28. feb 2010

holis na fusaku a na sportovej casti je suchy zips 😉 takze fusak by sa ti nemal smykat 😕 a nielen u vas je to kasual 😉

holis84
1. mar 2010

Ema vidis tak ja jdu hledat suchej zips to me nenapadlo 😀 tak to zkusim pripevnit 😉 moc diky za radu

miavin
1. mar 2010

holis - hmmmm to s tým názvom ma nenapadlo, ja to tiež vyslovujem kasual - a môj manžel kasula.... ako sa to má vlastne vyslovovať? 😀

lubu
1. mar 2010

Ahojte 😉 Ak niekto bude zhanat S4 tak mi napíšte IP mame na predaj vo velmi dobrom stave svelkyyyyyym prislušenstvom 😉 lucia a emmi

livia76
2. mar 2010

Holis 😉 to je dobré s tým ,,kasual" my s manželom voláme naše kočiare -Čierny- Oranžový- Červený- inak by ma muž nepochopil, ktorý chcem zobrať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemá poňatia, aké sú to značky 😀 😀

miavin
2. mar 2010

livia - no vidíš - to je tiež riešenie 😀

holis84
2. mar 2010

miavin no casual je anglicke slovo 🙂 [kežl plej]

jinak ohledne toho fusaku suchej zip na nem je ale nevim kde na kocarku ho pripevnit 😉 🙂

katy1979
2. mar 2010

http://cs.forvo.com/word/casual

casual je aj v spaniecine a je to spanielsky kocik takze anglicka vyslovnost by to asi nemala byt.

katy1979
2. mar 2010

spanieli ho volaju [kazual]

miavin
2. mar 2010

no - asi v každej krajine sa vyslovuje ináč....keď som sa v polsku pýtala na túto značku, pritom som ju vyslovila kasualplej...tak na mňa kukali jak puk, oni to vyslovujú mäkko - nejak ako: kašuelpľej....takže tak 😀

katy1979
2. mar 2010

poliaci po polsky my po slovensky len mne tam kezl plej nesedi.
jane sa tiez podla spravnosti vyslovuje chané.
takze ak to beriem podla povodu a vyrobcu tak je to kazual

andrejkaa23
2. mar 2010

Ahojte 😀
Ja mam uz od roku 2007 a som maximalne spokojna a vydrzal Sofinku,Philipka a mozno si ho nechame aj teraz pre nasho maleho mrnuska v brusku. 😀

livia76
2. mar 2010

😀 kašuaľplej podľa mňa vyhráva 😀 😀 😀 to je miléé 😉

miavin
3. mar 2010

andrejkaa - jééj gratulujem k tretiemu zázraku - držte sa 😉
livia - aj ja som sa na tom pobavila 😀