Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

erytrea
15. mar 2010

ahojte kocky nemate nahodou niekto foto vanicky playmoon vo farbe lima? chcela by som si ju pozriet ale nemozem najst foto dajte tipa, dakujeeeeem 😉

kratena
15. mar 2010

Liv - a nepamatuješ si, jak má nový S4 řešené polohování nožiček? Když si otočim dítě k sobě, tak mu budou nožky jen viset ve vzduchu? Nevíš?
Jinak toho, že bude užší jsem se taky obávala. Škoda ... řikala jsem si, že když začnou dělat S4 s otočnou sedačkou, že už mu nebude k dokonalosti nic chybět.

dida81
15. mar 2010

Ahojte - prosim vas, mate niektora tento športák? Odporucate? Da sa dat aj opierka chrbátika na ležato?
Dakujeeeeeeem...
😉
http://www.babytrend.sk/casualplay-kocik-s4-uni...

ema.nz
15. mar 2010

dida:az do uplneho lahu nejde,tak ako vacsina sportovych kocikov 😉

michaela80
15. mar 2010

kratena tie nove 2010 maju sportovu cast otocnu? chcem sa este spytat lebo sa dostali ku mne take referencie ze sportova cast je mala, ze 2 dieta tam vraj nenapcham... Poradite ci je to fakt takto?

michaela80
15. mar 2010

2 rocne...

kratena
15. mar 2010

Míšo, jojo, ta nová kolekce má i S4 reverse. Koukni na jejich stránky: http://www.casualplay.com/cas/_root/index.html
Ale v prodeji zatím ještě nejsou, tak uvidíme. Ty "staré" S4 mají sedačku hodně širokou. Já jsem ho prodávala teď, když jsou malé 2roky a neměla jsem nejmenší problém ji tam dát v zimním oblečení a ve fusaku. Horší bylo, že už měla boudičku napláclou na hlavičce.
Ty "staré mají tu šířku 37cm a ty nové, tím, že mají otočnou ( a tím pádem jinak dělanou) sedačku jsou užší. Myslím, že vzhledem k tomu, že ta sedačka vypadá totožně s vintage a že tam jdou nasadit stejné autosedačky, tak by měly mít šířku totožnou. Já jsem ale teda nikde nenašla, kolik má na šířku sedačka od casualplay vintage reverse.

sue250
15. mar 2010

erytrea aj ja som povodne chcela limu ale ked som videla na ostro tak je to slaba zelena farba, taka spinava zlta ked namocis stetec do zelenej a dobnes do zltej)))) ak cakas chlapeceka tak super farba ak babu tak by som zvolila inu)

miavin
16. mar 2010

dida - my máme športiak, malý má 11 mesiacov - a bubá v ňom - neviem - ale mne sa zdá, že sme v úplnom ľahu, možno podľa vodováhy nie, ale máme to v rovine....ja som maximálne spokojná....aj keď sme už pláštenku reklamovali....

kucierka24
17. mar 2010

Ahojte, používali ste niektorá Prima Easy od narodenia dieťatka, namiesto vaničky Playmoon??? Chcela by som vedieť či nie je zbytočné kupovať tú vaničku...Ďakujeeeem

kratena
17. mar 2010

AHoj Kucierko. Já jsem měla obojí, ale když jsme někam jeli autem (třeba na 2dny), tak jsem brala jen prima easy. Přemýšlím, že na druhé dítě už bych si taky hlubokou korbičku nepořizovala. Problém je v tom, že ta prima easy nejde do úplného lehu. Je to trochu prohlé. Jde o to, že pořád nevím, jestli je to pro dítě dobré ... někdo tvrdí, že by mělo být dítě v úplné rovině, ale zas když vidim šátkařky, tak to dítě je úplně skrčené - tak nevím, mě připadá, že tak malé prohnutí nemůže na ty zádíška vadit.

hviezdicka99
17. mar 2010

Ahojte,
viete mi niekto poradiť, akým spôsobom sa dá dať dole predné dvojité koliesko na Casualply S4?
V zime som to neriešila, ale teraz, keď začína byť všade blato a na chodníkoch je veľa kamienkov potrebujem kolieska dobre vyumývať, lebo kočík si držím v byte, a najlepšie sa mi to dá, keď kolieska odoberiem a vyumývam ich pod tečúcou vodou - zadné idú v pohode, ale ako dať dole to predné, to neviem. Ďakujem.

habibi78
17. mar 2010

hviezdicka, ako to popisat.... z vnutornej strany ako je predne koleso, zatlacis na taku poistku a koleso vytiahnes..... pozri sa na to, najlepsie to ide ked je kociar hore nohami...aspon u mna.... 😉

holis84
19. mar 2010

holky co oddelavate ted na jare driv? fusak nebo nanoznik? 😉

miavin
19. mar 2010

holis - ja som fusak už dala preč a dnes aj nánožník sme odpratali - ak je také teplo..... 😀

domika9
19. mar 2010

miavin a akej značky maš fusak ? zmnesti sa ti v pohode?

domika9
20. mar 2010

baby ako často fukate kolesa na s4 ? my sme ju kupili 19.2 . vtedy nafukal mm kolesa a včera prišiel nato že su sfuknute nie uplne ale su o dosť mäkšie

ema.nz
20. mar 2010

dominika:neviem presne ako casto...ale sleduj si ich,lebo dost rychlo sa ten plast zoderie 😝 sice ti ich vyreklamuju ale musis cakat min tyzden 😅 a inak k tym plastom:to je strasny smejd a chcu za nahradny 25€ 😠 😠 kamoska ma nejaku polsky smejd uz vyse roka a plaste vypadaju skoro ako nove 😅

domika9
20. mar 2010

emanz a ktore plasty mas na mysli? ja sa ku kolieskam nemožem už zohnuť ale mm to včera tak skonštatoval 😀 😀 😀

ale napríklad raz do mesiaca ich dofukuješ?

miavin
20. mar 2010

domika - no ja som nemala originál casual - som kúpila tu v hračkárni - ale viac mi pasoval do v-maxu - a aj som ho s ním predala.....

domika9
20. mar 2010

ja budem fusak kupovať až na dalšiu zimu ale asi to vyriešim skuškou v predajni a hotovo 🙂
inač ten nanožník nam zatial neposlali ale dnes šiel kamarat do pl tak sme ho pytali nech tam ide pozrieť a nech ho pyta tak som už nedočkava či pride s alebo bez ale ked bez tak taky telefonat tam ešte nemali -ked im tam budem volať

domika9
20. mar 2010

a sieťku proti hmyzu na hlboky kočiar používate aku? pasuje aj nejaka univerzalna? a kol,kto taka sranda stojí cca?
a potom na športovy sa da tiež kupiť ?

kratena
20. mar 2010

Dominiko, já jsem měla síťku uni od Emitexu a pasovala na hlubokou i sporťáček. Koupila jsem si tmavě modrou (byla tmavá, skoro jako černá) a myslím, že to je mnohem lepší, než bílá. Na kočárku vypadá dobře a do kočárku dobře vidíš.

ema.nz
20. mar 2010

dominika:ja som myslela plášte na kolesach 😉 a ja uz nedofukujem uz som ho predala 🙂 fusak som mala aj original aj lodger bunker a sietu proti hmyzu univerzalnu a stala cca 6,50€

som zvedava ci ti poslu ten nanoznik 😅

erytrea
20. mar 2010

kocky ahojte 🙂

tak ja som sa bola predvcerom spytat v obchode pre deti na casual S4 ze kolko trva ked sa objednava ina farba aku maju v predajni a plus nejake infosky o kociku a ked som povedala tomu panovi ze chcem primu, vanicku a sportak tak mi povedal ze mi takuto kombinaciu neodporuca lebo zevraj prima je do auta ako vajciko NEVHODNA!!!! lebo sa musi zohnut do uhla kedy je to pre male mimi nepohodlne a ze na lezato sa to neda dat, lebo by mohlo dieta vyletiet pri naraze, ze mi radsej odporuca baby zero kedze ta je ovela bezpecnejsia, tak som zostala prekvapena ale nakoniec sme s manzelom usudili ze ma asi fakt pravdu a ide o bezpecnost drobca, no a este povedal ze primu, vanicku a sportak tak taku kombinaciu este nepredal....co si o tom myslite?

no a cele objednanie trva do tyzdna, tak som spokojna ze sa nie je kam ponahlat 🙂

ema.nz
21. mar 2010

erytea:to je dobra blbost,ze taku kombinaciu este neobjednaval 😀 😀 kazda druha co ma CP ma primu 😉 no a prima by sa VRAJ nemala davat na lezato ked je v aute ale my sme ju tak mali vzdy 😝 a keby nebola bezpecna,tak ju nemozu predavat 😉

eimiky
21. mar 2010

Takisto som mala takú kombináciu a v aute som mala primu na ležato.Rovnako je dieťa pripútané v prime ako aj v babyzero, takže ak by vyletelo z primy tak aj potom z babyzero.

katy1979
21. mar 2010

tam ani nejde tak o to ze vyleti ale o ten napor na detsky krk a hlavu, kedze je nalezato, vaha celeho tela sa automaticky prenesie a potlaci do oblasi krka a hlavy. preto sa maju prevazat posediacky a nie poleziacky. na to drobne telicko je to az prilis silna kava

livia76
21. mar 2010

😀 To je sranda s tým názorom o prime 😉 tam dieťa predsa neleží úplne narovno 😉 čo už potom s deťmi, ktoré prevážajú vo vaničkách 😉 aj keď sú v nich pripútané- akože by vyleteli pri náraze z pásov a zlomili si väzy o stenu tej vaničky 😕 nepekná predstava-to by šli výrobcovia sami proti sebe nie 😨
-kuk na foto-naša madam sa vyvaľuje v 3rokoch a pár mesiacoch stále v S4 😀 😀 😀