Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
7. apr 2010

dexonka a do ktoreho ak to nie je tajomstvo? lebo viem ze baby zvyknu nahanat vacsie korbicky a ci uz pri x-landerovi ci pri jane aj tak vacsina deti je v 6.mesiacoch v sportaku. velka korbicka jedine u klasickych hlbokých kocarku. neviem ako je na tom per perego

dexonka
7. apr 2010

katy: zamilovala jsem se do maxi cosi mura,vim ze ma nejake to kilco navic,ale zase ma nejvice ze vsech mych pozadavku a kolekce 2010 je fakt povedena.....jj mas pravdu taky nechci mimco nechavat do roku v hlubokym jen proste nechci ve 4 mesici resit co s miminkem kdyz se mi uz nevleze do korbicky🙂

katy1979
7. apr 2010

a maxi cosi maju vacsie korbicky? mura sa mi tiez pacila len ta vaha sa mi pacila uz menej. hlavne pri nastupvani do mhd. ja si budem snivat o phil and teds vibe. mozno raz ho budem mat

nininka80
7. apr 2010

holky, já to na veletrhu v Brně viděla, kolekce 2010 je buď s tím ototčným sezením( má delší zádovou opěrku, ale je děsně uzoučký!!!) nebo klasika, jen si můžete vybrat klasicou stříbrnou konstrukci nebo takovou titanově šedou. No já jsem měla jak Casualplay S4 a tak i Jané Slalom 2008, ve Slalomu jsem v korbičce vozila malého( narozen v červnu) do 8 měsíce v pohodě s fusakem a nebyl zrovna malý, v casualu se mi tam vlezl do 5 měsíce...takže casual korbičku ano, ale jen pro zimní mimi. Jinak do sporťáku Casualplay jsem malého nacpala ještě letos s fusakem v 18 měsících, ale bez origo nánožníku a nožky musel mít dole a jezdila jsem s nánožníkem z moona a to měl prostoru dost. Ale do té nové otočné by se mi nevešel.....jinak jsem měla ještě peg perego na zkoušku ten je nejprostornější, ale zase dost těžkopádný......

dexonka
7. apr 2010

katy jj videla jsem oba kocarky nazivo a je to sto a jedna,mura ma 80 cm coz je dost dobre....vaha je fakt na nic,i dkyz uz se snizila opoti minule kolekci ale vzdy je neco za neco........mas odkaz na ten svuj kocarek??? ten vubec neznam

katy1979
7. apr 2010

http://www.babyearth.com/phil-teds-vibe-strolle...

tak to ma maxi cosi dobru vanicku to sa cudujem to by som od nich necakala.

holis84
7. apr 2010

dexonka: ja mam Kristynu narozenou 24.8. a v pohode se vmestnala v korbicce i v unoru ale ja uz ji o brezna dala do sportaku v korbicce by vydrzela i ted.

mimo jine, me se ani velky korby nelibi pripomina mi to ty velky "polsky"kocarky ja vim ze je to asi pohodlne pro miminko, ale spis pro velke, a ja jsem chtela nejaky stylovy kocarek 😉

ten phil & teds nevypada spatne 😀

romana.st
8. apr 2010

Ahoj holky,

můžete mi prosím poradit. Přemýšlím, že si koupím Casualplay, ale jsem z toho zmatená 😀
Možná budu vypadat, jako blbec, ale to neva... 😀
Cituji inzerát "Prodám tento užasný kočárek,kupovaný nový v březnu 2008.Jedná se o bezadaptérovou verzi".
Zají má mě, zda se k té bez. verzi dají dokoupit ty adaptéry a nasadit hluboká korba? 😅
Děkuji moc za odpověď!

fifa79
8. apr 2010

romana.st:bezadaptérová verze znamená,že žádné adaptéry nepotřebuješ.Ty už jsou zabudované v kočárku a ty jen korbičku nebo autosedačku nacvakneě na rám.Doufám,že jsem to napsala srozumitelně.A vůbec nevypadáš jako blbec,já taky všemu nerozumím.pa

eimiky
8. apr 2010

romana adaptéry nepotrebuješ ale musíš kúpiť vaničku čo pasuje na bezadapterovu verziu 😉

romana.st
8. apr 2010

Holky, děkuji moc. Jste moc hodné. Už to chápu!!!! 🙂

akvy
9. apr 2010

ahoj holky, já mám casualplay s4 a jsem moc spokojená. Michalka měla při narození 4230g a 52cm, nejsme žádný drobci a s fusakem jsme v korbičce ještě teď a bez fusaku úplná pohoda. Jenže už chce koukat ven, takže to vidím, že jí na začátku května dám do sporťáku. Ale do půl roka úplně v pohodě v korbě. Kočárek mám v albíčku, je to bezadaptérová verze. Já můžu kočárek jenom doporučit. Bydlím kousek za Prahou a teďka v té zimě, která bylao jsme brázdily závěje v pohodě. Nehledě na jeho malou váhu. Jenom mějte doma WD olej a občas to chce promazat. 😉

kratena
9. apr 2010

Co je to WD olej?

katy1979
9. apr 2010

silikonovy olej v spreji ak sa nemylim. kazdy kocik treba mazat. hlavne kolieska.

akvy
9. apr 2010

jojo holky, olej, takový modrožlutý WD 40. 😉 kolečka hlavně to přední kvůli aretaci.

dexonka
9. apr 2010

teda musim rict ze ten kocarek na fotce vypada vyborne ani nevypada ze je malinkej,tak ja nevim co tam na tom veletrhu meli za korbicku🙂)

ewwe
9. apr 2010

ahoj, napr. mala je este v hlbokej vanicke, 14.4 bude mat 7 mesiacov, este by sa tam zmestila ale uz ju nebavi lezat, tak ju dam do sportaka 🙂

akvy
9. apr 2010

ewwe...přesně, už je to tam neba 🙂
dexon...no jestli to nebyla korbička Mako, ta je menší 😉

dexonka
10. apr 2010

no budu na to muset teda jeste kouknout....

katarinkamt
11. apr 2010

Ahojte dievcata, neviete mi niektora poradit, kde sa da kupit najlacnejsie kocik Casualplay S4 komplet aj s vajickom aj s korbickou? Vcera sme boli v Polsku, ale tie ceny su uz vyssie ako u nas........Dakujem.

dana3
11. apr 2010

Ahoj majitelky kočárku Casualplay S4. Mám takový dotaz. Včera jsem složila sporťák a nemůžu přijít na to, jak mám dát sedačku do sedu. Trčí mi tam nějaký pásek, ale vůbec nevím kam s tím 🙂. Prosím, zda by někdo dokázal poradit. Za případnou odpověď mockrát díky! Dana.

eimiky
11. apr 2010

katarinkamt podľa mňa ak chceš kupiť lacnejšie tak si kúp šporťák nový a vaničku a vajíčko kúp na inzerát, niektoré vaničky a vajíčka maminy predávajú ako nové a za dobrú cenu 😉

eimiky
11. apr 2010

dana 3 je tam vzadu na opierke taký látkový pás a tým sa polohuje sed/ľah, skús to dobre popzerať

dexonka
11. apr 2010

holky a jak je to s tim sportakem,jak velke dite se tam vejde i sboudickou v realu??

eimiky
11. apr 2010

môj sa vošiel do 16 mesiacov, výšku ma na svoj vek normálnu, ale nie všetky deti su rovnaké

katarinkamt
12. apr 2010

dievcata, mam este jednu otazku, paci sa mi plastova navicka, ale kamaratka mi hovori, ze ju od nej odhovorili, ze je nepohodlna a mala, prosim Vas, nemate s tym niektora skusenost?

eimiky
12. apr 2010

katarinkamt, ževraj je menšia ale nemám ju vyskúšanú

akvy
12. apr 2010

kata...jestli to je ta mako, tak je užší a přijde mi i menší... 😝

beatrixe
12. apr 2010

Maminky, ak by ste niektora predavala vanicku prip. aj vajicko Casualplay tak ma prosim informujte. Bolo by to pre chlapceka - najlepsie v zelenej alebo oranzovej farbe. Dakujem krasne 🙂

beatrixe
12. apr 2010

No a na najdolezitejsie som zabudla - unisystem !!!!!!