Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

stesti
14. máj 2010

Ahojky děvčata, nemáte některá náhodou kočárek v barvě dangerine ? Nevím v jaké barvě dát doplńky , aby se ty barvy nějak nebyly, např. deku , fusak . 😉

vladimuraz
15. máj 2010

Stesti, k téhle barvě toho moc nejde 😉 , mám přebalovací tašku a podložku do sporťáku dangerine.Fusak jsem kupovala u nás v Ditě oranžovo-hnědý, ten k tomu přesně pasoval. I deku mám oranžovo-hnědou.

stesti
15. máj 2010

...vladimuraz přesně tak, ale díky i za tuto odpověd´ . Máš v albumu kočárek nafocený, že bych jukla prozajímavost. Ale dívala jsem se , že čekáš chlapečka , tak přece jenom ty odstíny ke klukovi jdou. Víš, mě se ten kočárek líbí , spíš bych řekla že je to jakoby oranžovo- červená a když čekáme holku , tak bych si představovala kupovat růžovou atd. No a nemohu. ☹ Od maminy co jsem to kupovala , tak ta měla taky chlapečka a měla bílou deku. Asi bych měla přestat nad tým takhle uvažovat, aby ste si neřekli, že jsem na hlavu. 😉

pk84
16. máj 2010

Ahoj, po dlouhém hledáním na netu jsem našla zajímavé info o novém casualplay S4 reverse 2010. Nevim jestli už to sem někdo psal, ale casualplay podle mě bude letos hodně konkurovat ostatním kočárkům. Hodně maminek odradila krátká zádová opěrka, ale co jsem četla na casualplay.com, tak zádová část je PRODLUŽOVACÍ (alespoň podle foto a po překladu španělského popisu) a proto jsou i nové podložky rozděleny na podhlavníček a zbytek zádové části. Je sice pravda, že bude o něco uzší kvůli té otočné sedačce. Taky jsem tam četla, že zvýšili kvůli tomu stříšku. Takže podle mě PARÁDA!!!!. Sice jsem ho ještě neviděla na živo, ale jdu do něj. Sice mám už dvouletou holčinu, ale pracujeme na dalším, takže to (snad) nebudou vyhozené penízky. Teď máme starý vintage ještě z roku 2007, takže tam je opravdu krátká opěrka, tak doufám že na tom novém to bude znát. Jsem opravdu nadšená z té nové kolekce, splňuje vše co mi chybělo u mého starého kočárku - otočná sedačka, odpružení, nafukovací kola, délší zádová opěrka. 🙂

katy1979
16. máj 2010

Pk ale s4 mala nafukovacie kolesa a odpruzenie aj predtym. Vintage mozno ale nie

pk84
16. máj 2010

Katy1979, to já vím, že tohle měla i předtím 🙂 Jen jsem zvědavá na to prodlužování zadíček.

dexonka
17. máj 2010

holky zajima me jestli se do sportaku vejde i dite dva roky........míň neeeeeeeeeeeee......

katy1979
17. máj 2010

Dexonka zavisi ake velke dieta to bude. Nas by sa tam v dvoch rokoch sice vorval ale nohy by mal na kolesach a hlavu nad strechou.ako vyrasteny student

dexonka
17. máj 2010

ja se porad rozhoduju,ale asi je teen kocarek vazne maly.....vim ze deti ve dvou letech uz v kocarku moc casu netravi,ale obcas se i v te dobe sikne..........

radulkka
17. máj 2010

Ahoj holky, taky mam Casualplay S4 malá se narodila v září zimu jsme přečkaly v pohodě a byla jsem moc spokojená. V 7měsíci jsme přešly na sporták a jsem trochu zklamaná zřejmě jak se změnilo těžiště, když malá leží nebo úplně nesedí se nám děsně vrklá přední kolo skoro se s ním chvílema nedá jezdit pokud jedu bez tašky je to lepší, ale jak jedu s taškou vrkla se hodne. Je to dost nepříjemné.. Nemáte někdo podobnou zkušenost ?? Díky za odpověď.

derylka
18. máj 2010

ahojte.. mám na predaj hlbokú vaničku PLAYMOON vo farbe LIMA ... je čisto nová ... záruka 2 ROKY !!!! bližšie info IP ...

wolfi
19. máj 2010

Ahoj holky,
chci se zeptat, koupila jsem na inzerát komplet casualu S6, všechno je super, ale zajímá mě, jestli se dají koupit samostatně nová kolečka a nejlíp nafukovací a kdyžtak kde, mooc děkuju za tipy. a taky nevíte kde by jsem mohla sehnat v češtině návod k obsluze.. 😉

kucierka24
19. máj 2010

Ahojte holky, neviete mi poradiť??? Mam CP S4 z roku 2008 a neviem na neho najst vanicku s adaptermi.. Ze vraj vanička Playmoon UNISYSTEM nebude sedieť, tak akú mam potom kupiť....Drobec sa mi narodí o mesiac a ja som čisto mimo.... Ten kočik som kupovala od jednej pani a som nevedela, že budem mať taký problém....Musím kúpiť Prima Easy??? :<

derylka
19. máj 2010

kucierka 24... a skúšala si tam nakliknúť playmoon... ja si myslím že by to sedieť malo... totiž väčšinou sa na vaničkách, autosedačkách nemení z roka na rok nič iné iba farebné prevedenie - tak neviem v čom by mal byť problém... 😒

kucierka24
19. máj 2010

Nie, neskusala...Lebo nemam Playmoon kupenu, sa ju bojim kupit, ze mi nebude sedieť... Ta pani mi totiz vravela ze UNISYSTEM nesedi a tu v Michalovciach je predajni s kocikami malo...A Casual tu ani nemaju...Tak jedine cez net nakupujem. Tak neviem...Ale dakujem za radu...:D

katy1979
19. máj 2010

Kucierka ak je rok vyroby 2008 je to unisystem. Ak 2007 tak to moze byt aj aj. Na mimibazare ich najdes pozehnane aj na adaptery a o ceskom mimibazare ani nehovorim.

kucierka24
20. máj 2010

Dakujem za radu, ale teraz som sa pozerala na mimibazare a ja to tam nevidim...Alebo sa tam nevyznam a neviem to najst...No nic nejako sa posnazim, este raz diky

katy1979
20. máj 2010

Kucierka daj si tam vyhladat casualplay. Vypluje ti vsetko aj sportaky aj vanicky. A daj si najst pouzite. Potom uz len hladat a pozerat ktora vanicka je ktora. To iste na ceskom mmb

kucierka24
20. máj 2010

ďakujem pekne, som si to prezrela a som rada, že ste mi pomohli holky, fakt diky 😀

janinna11
21. máj 2010

Ahojte kocky, ja som bola pred par dnami v TN v laugariciu, v predajni predeti.sk, a prave tam mali aj CP S4, zlozeny sice len sportak, ale zdal sa mi nejaky rozdrkotany, mohlo to ale byt aj nedostatocnym zlozenim, mozno. Mozte mi napisat ti (IP) co ho mate, ci je taky aj naozaj, alebo sa mi to ln zdalo.... Inak sa mi pacil asi najviac, lebo s tym dvojkolesom mi pripada stabilnejsi, ako napr. Jane, alebo mura, pripadne ine trojkolky. Dakujem baby, ozvite sa 😉

eimiky
21. máj 2010

janina ja som ho používala rok a pol a rozhrkaný teda nebol, ale záleží aj ako kto s ním zaobchádza, je stabilný, neprekacuje sa

janinna11
21. máj 2010

Ahoj Eimiky, dakujem za info, a preco len jeden a pol roka??--ak sa smiem spytat 😉

eimiky
21. máj 2010

jannina nám už potom bol malý, teda opierka nám bola krátka

jagatko
28. máj 2010

Ahoj, viete mi poradit , kde sa na spodok kociara s4 uchytava nanoznik?

ema.nz
28. máj 2010

@jagatko o koleso 😉 ja tam suchy zips

slniecko01
30. máj 2010

Ahojte baby, neviete mi poradiť kde zoženiem plášť a dušu na casual, alebo poprípade celé koliesko 🙂

wolfi
30. máj 2010

slniecko01, taky bych ráda sehnala celá nová kolečka.. když přijdeš na to kde je sehnat, budu ráda za info.. 😉

ewwe
30. máj 2010