Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

adkato
6. jún 2008

katy,thanks.... 😉 idem to omrknut a pre kludne svedomie im napisem aj mail... 😀

mamkanatalka
16. jún 2008

Casual Play S4 vrelo odporucam kazdej mamicke! Je lahucky, jednoducho sa posklada, vanicka sa vyborne upevnuje v aute na bezpecnostne pasy a lahko sa odopina od konstrukcie. Sportaktiez nema chybu 🙂 Kocik je velmi stabilny a myslim si, ze celkovo o bezpecnost a konfort ma v nom dietatko postarane a vy tiez, lebo sa s nim lahko manevruje. Velke kolesa povazujem za super vyhodu, navyse su nafukovacie, co zmiernuje otrasy z terenu.... Co sa tyka designu, myslim, ze na CasualPlay sa nic nechyta, doplnky /hlavne Agata Prada/su fantasticke a to vratane fusakov a slnecnika - skratka mnozstvo farebnych a designovych variacii iste potesi kazdu mamicku..... uz mi vela ludi povedalo, ze mame prekrasny kocik 🙂 Jedina nevyhoda sa mi javi cena - za kociarik s verziou sportak a vanicka Playmoon, jedna taska maxibag k sportaku a jedna k verzii s vanickou, podlozku do sportiaku, fusak a slnecnik som dala odhadom 35.OOO,-Sk, co sa mi zda dost. Ak na to mate, tak jednoznacne radim - kupujte!!!

bubinko83
30. jún 2008

Smiem sa spytat mamičiek ktore maju kočik casualplay S6 aka je tam cena?

liaah
5. júl 2008

kocky, neviete o niekom kto predava vanicku na kocik S4 ten adapterovy system, zhaname, nakolko sportak mame zajednany, ale nechcem kuupovat novu vanicku na tych par mesiacikov , tak do 3500,- za nu dam, nasla som v jednom interate za 2500, ale pani mi neodpisuje, dakujeeeeeeeeeeeem

katy1979
7. júl 2008

liaah my máme adapterový system ale máme červenú vaničku a to nie každý chce. inzerát som ešte nedávala stále váham či predať alebo nie. Lebo potom ju budem potrebovať pre druhé, ak bude.
Ale tých 50 percent z pôvodnej ceny by som za nu chcela ale musím sa pozrieť kolko ma stála nová.
my sme ju používali 5 mesiacov.

liaah
7. júl 2008

ja by som brala aj cervenu 😀 tu je na mna kontakt, ked sa rozhodnete predat , dajte vediet, urcite juv ezmem, dakujem liacertica@gmail.com

katy1979
8. júl 2008

liaah hodím rec z drahým premyslím a napíšem ti.
Však možno by si mi ju ešte predávala naspať aj tak by sme sa mohli popr. dohodnúť. ža ak ju už nebudete potrebovať tak mi cinkneš a ja ti potom poviem či ju beriem späť alebo nie.
Stále neviem a váham či si nechať kočík pre druhé alebo nie. keby som vedela aspon že kedy to druhé bude to by sa mi ovela lahsie rozhodovalo

liaah
8. júl 2008

no to verim, ale kludnesa mozeme aj dohodnut, ja s tym nemam problem, my ju vyuzijeme aj tak hlavne na zimu, tie tri - syri mesiace, takze za nejakych 3000 by sme si ju zicli, s tym ze dam 4000, ako zaloha, a tu mi potom vratite, co vy na to? ako chcete, ale sama viete ze sa znicit neda pri normalnom pouzivani 😀

liaah
12. júl 2008

uz som zohnala play extrem autosedacku polohovatelnu za super cenu,ako novu, takze dakujem 😀 😀 😀 😀 😀

adkato
13. júl 2008

kocky,chcem sa spytat,tie,ktore mate tento kocik,mate aj fusak Casualplay,alebo mate aj iny??v pohode sa tam vmestia aj ine fusaky???a ten Casualplay je dost teply????kedze budeme mat zimne babatko,je to pre mna dost podstatne.. 🙂 lebo mne pripada taky tensi nez od emitexu,alebo tie kozusinkove.sme pevne rozhodnuty pre tento kocik,ideme ho objednat o dva tyzdne,preto v tom potrebujem mat jasno,co vsetko k nemu objednam.fakt neviem co s tym fusakom..a on je vlastne rozmerovo uplne rovnaky ako rozmery vanicky playmoon,ze???aby mi to tam neodstavalo... 😀 lebo u nas ho nemaju na ukazku v tom obchode,kde maju v ponuke tuto znacku.maju tam vsetky doplnky k nemu,akurat ten fusak nie..poradite mi????vazne by sa mi zisli Vase skusenosti a postrehy nan....ci ho objednat,alebo kupit iny..DAKUJEM vam 😉 🙂

lila794
14. júl 2008

Adatko, to mas jedno. My sme pouzivali iny fusak, nie od casualu. A v pohode sa zmestil a to nase babo je dost velke. Takze to zalezi uplne od teba, aky si tam das.

ppipina
14. júl 2008

Mne na casualy vadi, ze pri sportovej casti dost prefukuje cez striesku.. ☹ hlupy system, samy zips... 😠

sivocka
14. júl 2008

bubinko83, ja mam S6 a kupovali sme vanicku playmoon a sportat za 22.OOO,-...
a ja ako som manzelovi ospevovala tento kocik pocas tehotenstva, tak teraz sa jedujem....hlavne mi vadi, ze sportova cast sa neda posadit viac dorovna...maly sa mi este len uci sediet a tam je stale v polosede..toto mi momentalne dost vadi...a podlozku mame v zelenkavej farbe...no hruza, ako je to stale uspinene...a to maly este v kociku ani nepapa....staci, ze to trosku oblizne a uz mame flak....oooo, flak, mna trafi slak.... 😀

lila794
16. júl 2008

Sivicka, neviem ako to je v S6, ale nas sportak S4 sa da dat do uplneho lahu. A myslim, ze vsetky kocare, co su svetlejsich farieb sa rychlo zaspinia.

zuzka99
17. júl 2008

prosím vás, kde máte uchytenú velku prebalovaciu tašku na S4? na tých penových rúčkách, alebo pod nimi alebo uplne dole?

nikol_79
19. júl 2008

Sivocka pridávam sa k tebe, aj my mame zelenkavu farbu lima, tiež samý fľak 😠 a teraz v lete mi vadia aj tie malé mušky, ako na to stále sadajú hrúza 😠 .
Lila sivocka spomínala úplne do sadu, nie do ľahu 😀 . Zatiaľ nesedíme, tak nemáme odskúšané.
Ppipina pridávam sa, aj mne vadí ako cez to prefukuje, ale ináč je krásny 😵 😅

lila794
21. júl 2008

Jaj, pardon, zle som pochopila 😀 a s tym prefukovanim mate pravdu

adkato
26. júl 2008

babulky a co myslite,pomozete mi?nevieme sa rozhodnut pre farbu kocika... 😀 skusali sme vyradovaciu metodu,za a proti,..ale stale je to 50:50... 😀 nevieme sa rozhodnut medzi fabrou red extrem a lima... 😖 niekomu to pride ako somarina takato dilema,ale predsa,nekupujeme flasticku,ktora ked sa nam prestane pacit,tak vymenime za druhu...i ked je pravda,ze nas to stale nejak taha k tej cervenej...potrebujeme neutral farbu a tieto dve mi pridu uplne neutralne...v pondelok musim nahlasit farbu,lebo uz teraz je s nimi problem,takmer vsetko vypredane,na slovensku na sklade ostali 4farby,tak nechcem otalat a radsej ho stopercentne zajednam...dopredu vam dakujeeeeeeeeeem 😉 😉

zuzka99
27. júl 2008

obe su pekne, asi red extrem, nemožeš hodiť link na obe farby, nechce sa mi to hladať, tak len čo si pametám

luckka
27. júl 2008

mne sa viac paci red extrem (asi preto, ze my mame tento 😀 ) a baby pisali, ze na lima idu musky 😉

adkato
28. júl 2008

luckka ved pochopitelne.. 😀 😀 ja som ten cerveny nazivo nevidela,len z katalogu,ale uz aj podla nich som usudila,ze je neskutocnyyyyyyyy!!!!! 😉 lima je tiez krasny,ale red xtrem mi pride taky zivsi na zimu...budeme svietit aspon v tom chmurnom pocasi.. 😉 len my pohlavie este nevieme,ale myslim ze cerveny moze mat aj chlapec,no nie?to bolo kedysi ze modra pre chlapcov a cervena pre baby,ale dnes ju vymenila ruzova...a osobne tiez poznam asi 4baby,co maju cikacikov a cerveny kocik.. 😉

katy1979
28. júl 2008

adkato my sme mali vaničku red a mame chlapca. občas sa nám stalo že sa ma niekto opýtal či sme čakali dievčatiko. ludia majú stále zaužívané že červená je dievčenská, aj ked netuším prečo, ked chlapci nosia červené tričko či tenisky.
a limu má každý, takže si vyber aj podla toho čoho je menej, nech nestretávaš samé rovnaké kočíky. aj ked je naozaj krásna.
Sporták máme zelenu agathu a aj tašku k tomu.
fusak dokupim na zimu origoš. máme emitex. v hlbokom v pohode, ale v športáku s tou pridanou častou to vyzerá ako pesť na oko.

adkato
28. júl 2008

jaj katy1979,presne tohoto sa "bojim" ,tych otazok,ci sme cakali dievcatko,az by to bol chlapcek! 😀 ale nech,mna to nezaujima,podla mna je red xtrem prenadherna farba a kaslat na to,ze si este aj v dnesnej dobe niekto mysli,ze cervena je dievcenska farba... 😅 co je podla mna volovina,moj brat nenosi nic ine len cervenu fabru.. 😉 to bolo tak pred 25rokmi,za nasej ery...ale vtedy tu ruzova nebola,tak jasne ze dievcenska posobila zo zakladnych farieb najdievcenskejsie... 🙂 a presne si to vystihla,lima je tiez krasna farba,ale je pravda,ze je ich viac........a takze vy ste mali vo vanicke v pohode fusak od emitexu?nebol tam narvany???a dokedy ste boli vo vanicky,kym ste sa uz nezmestili? 😉

lila794
29. júl 2008

Adatko, my mame bluetrophic a bolo nam jedno, ci to bude dievca alebo chlapec. Ked sme ho kupovali, este sme tiez nevedeli, co to bude. Nakoniec bol chlapec 😀 . A tych ludi a ich sproste otazky by som neriesila, ved to je tvoja vec, co sa ti paci, to mas, nie? KAty ma pravdu, nemozem nosit modre tricko, ked som baba? Ved aj chlapi nosia ruzove pulovriky, kosielky a tricka, nie?
A tiez by som ti poradila red - lima je naozaj vela a ano, pisali baby, ze sadaju muchy na to. Tak, vyberaj!!! 😀

adkato
29. júl 2008

lila,to fakt??? 🙂 tak vy ste nevedeli,ci to bude chlpacek alebo dievcatko,ked ste ho kupovali??? 🙂 ach ale vybrali ste prekrasnu farbu...podla mna je to najkrajsia farba z casualplay..fakt...uz som ti raz aj pisala,co je to za odtien,lebo ked som ho videla u teba v albume,slintala som nad PC... 😀 😀 uz je objednany red xtrem,a ked to bude chlapcek,no a co..ved dame bledunko modru decku,modru hracku nad kocik a hotovo.. 😉 podla mna je to krasna vyrzana farba.

nikol_79
29. júl 2008

red extrem je veľmi krásna farba, aj preto asi sa volá extrem 😀 . Mne sa tiež pačila a tiež sme čakali chlapčeka, a všetci že nieee pre chlaca červena nieee. Tak som posluchla a kupila lima, idú na to mušky a vidieť každý fliačik, stačí že to maly trošku ocucle, ma teraz také obdobie... viac by som to nekupila. a inač na tu zimu v podstate ani vložku netreba, stačí fusak aby babetku bolo pekne teplučko. Je to zmenšovacia podložka tak neviem ako dlho sa da využiť, asi pri večšich deťoch už nie, ani som nevidela v casualy podložku ak tam viezli dieťatko okolo 1 roka.

babuci
29. júl 2008

tak my sme sa nakoniec pre S4 nerozhodli a to hlavne kvoli tej uzkej vanicke. Vnutorna sirka vanicky je iba 29cm, co je fakt malo. Mali sme moznost vidiet mamicku, ktora tam davala 2 mesacne babo iba v deke a kocik bol skoro napratany. takze nas maly by tam v zime ako 5 mesacny a vo fusaku uz nevosiel.
To co tu baby pisu, ze ma na vnutornej sirke vanicky nezachrani par cm nie je pravda, lebo vanicka Maxi Cosi ma vnutro siroke 36 cm co je o 7 cm viac. to je pri kociku fakt dost.
S4 je krasna, ale je vyrabana asi pre cinanov 🙂
A argument, ze dnes uz ide o termo kociky, kam nemusi ist fusak, vam velmi rychlo vysvetli pediater. Ako v pripade problemu vyberies to dieta v zime z vanicky ak nie je vo fusaku? alebo zababusene?
Neviem, su aj mamicky, ktore nosia aj teraz 2 ci 3 tyzdnove babatka do nakupnych centier kde je klima vypeckovana na 17 stupnov a babatka nemaju ani capicku ani ponozky. Pre mna je to ale silne cafe, ked si dietatko este nevie regulovat teplotu.

andy.a
30. júl 2008

babuci,ja som mala pri synovi kočík Jané Millenium,neviem,čo by si hovorila na jeho vaničku,tá bola NAOZAJ úzka a určite aj kratšia ako na Casuali 😅 😕 syn tam už ako novorodenec vo fusaku doslova "narvaný"
naša Anetka aj s fusakom vošla do vaničky v pohode do cca 8 mesiacov,narodila sa totiž v júni 😉

keď je podľa teba CP pre Číňanov,potom sú iné kočíky/napr.ten spomínaný Jané/,asi pre trpaslíkov 😀 😀 😀

týmto sa nechcem zastávať kočíka CP,má aj svoje muchy 😉 napr.tá hmotnosť,i keď niektorá kočka tu písala,že je "ľahučký" 😀 😀 😀 dobre som sa na tom pobavila 😅 😅 😅

a k farbe-mali sme vaničku červenú,ale žeby ich bolo tak málo sa nedá povedať,videla som ich zopár v malom mestečku 😕 😅

andy.a
30. júl 2008

luckka,pozerám,že ti to už rýchlo odsýpa 😕 😅 ,čoskoro budeš kočíkovať 😵 😵 😵
ste aj s malinkou OK ?? 😕 😉 držím palce 🙂 😅 😵

babuci
30. júl 2008

andy ten Millenium nepoznam, asi mas pravdu.
ale nas maly bude septembrovy a musim mysliet na to, ze do Casualu urcite s fusakom v decembri ci v januari nevojde. na to dam krk.
Celkovo je problem najst na trhu sirsi kocik. Siroku vanicku ma jedine Cam Cortina, Jane Nomad a Maxi Cosi... teda z tych co mi padli aj trochu do oka.
A k tym farbam.... Casual je fakt tak atraktivny kocik, ze je ho napriklad plna Trnava, tam som iny v meste ani nevidela 🙂 a aj v BA je ho vela. dokonca u nasich v NZ som videla v jeden den tri. ale to je fakt jedno lebo je pekny... to by mi nevadilo, len tie rozmery.
a to co ma niekto presviedca ze je dolezita iba dlzka vanicky je dobra blbost. 🙂