Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lucinenka001
16. júl 2010

@yravas no, hamba to 🙂, ze som si doteraz nevsimla, ze vo vanicke su dve podlozky, ale ani nie je kedy pri drobcovi 🙂. lebo manzel mi vravi, ze ta siva je zimna ze ju mam vybrat, ale mne sa ta cervena zda tvrda, aby mal len tu cervenu, ale manzel ze na tej sive sa maly poti zbytocne, ze ju mam dat prec. Tak preto zistujem ako maju maminy 🙂.
ja by som to na Tvojom mieste velmi nesuchala kedze to chces uz pomalicky predat, alebo bud len velmi opatrne aby neostali fľaky, ale neviem cim by to bolo najlepsie. A kde potom budes nosit drobca kedze ju uz ides predat?

ema.nz
16. júl 2010

@yravas mozes ju celu odzipsovat a jemne vycistit hubkou a bud vanisom rozriedenym vo vode a vystriekat hadicov a nechat na chladku vyschnut 😉 ja som to tak urobila..ale musis to vycistit cele to vnutro lebo inak ti budu ostavat mapy 😝

yravas
16. júl 2010

ema.nz - juuj dakujem, musim zajtra pozriet... super vymyslene, ze sa to vnutro da dat dole... Dik

yravas
16. júl 2010

lucinenka, ja som si kupila teraz na leto na ten vrchny sivy matrac zelenu osusku-taku jemnu... Drobec pojde do sportoveho... vo vanicke ked sa natahuje, tak nozky vyklada az hore na vanicku... a o par dni mu bude uz mala... Ema.nz pisala, ze vnutro vanicky sa da odzipsovat a daj dole, takze v pohodke vycistim... Ja som dnes zistila, ze ta pumpa na kolesa stoji za prd - vobec som nemohla s nou nafukat

ema.nz
17. júl 2010

@yravas ono sa to da len odzipsovat 😉 dolu to cele nejde!!!

ranusa
17. júl 2010

Ahojte chcem sa len spýtať mame kočík casualplay s4 model Play moon .Original slnečník taška s termo podloškou tiež original ,jasnačka vajičko od 0 po 13 kg ,a ešte sieťku proti hmyzu.Kolko € si mam pýtať plne zachovalí nepoškodený.Je tam aj športova verzia ale nemam foto.Dakujem za radu

jagatko
17. júl 2010

@minka21 ja mam tri podlozky od emitexu, a su podla mna v pohode, a cenovo neporovnatelne

yravas
19. júl 2010

ema.nz - už som to zistila, že to nejde dole 😒 no snáď to nejako pôjde v pohodke vyčistiť 😉

lucinenka001
19. júl 2010

AHOJTE. Poradte prosim. Ktory si kupit do sportoveho kocika fusak? Oval ci obdlznik ? 😉
Dakujem .-)

lucinenka001
19. júl 2010

@ranusa ahoj, podla mna si bezne pozri ake su ceny na internete novych kocikov a podla toho prisposob cenu 🙂

lucinenka001
19. júl 2010

@ranusa PARDON zbežne ahoj, podla mna si ZBEŽNE pozri ake su ceny na internete novych kocikov a podla toho prisposob cenu

stefany
19. júl 2010

ahojte babenky, chcela by som poprosiť o radu. Rozhodujeme sa medzi CS4 alebo CAM X6.
Zdá sa mi, že cam má viac výhod ale má nenafukovacie kolieska a my čakáme bábo v októbri, teda na zimu,
a neviem či sú vhodné. Čítala som, že hrkotajú a bábo cíti každú nerovnosť.
CS4 má nafukovacie kolieska, ale zdá sa mi malá vanička, ťažšia ako na cam, šporťák sa nedá otočiť, to vidím ako nevýhody.
Prosím poraďte, nevieme sa rozhodnúť hlavne kvôli tým kolieskam.
Ďakujem 🙂

minka21
19. júl 2010

@stefany uz len vizualne je Casual lepsia volba!!!!!

yravas
19. júl 2010

mám známu, ktorá má CAM a jej malej strašne vadili tie kolesá - s ňou "drkotalo" a budilo ju to

ema.nz
20. júl 2010

@stefany kolekcia 2010 ma otocny sportak 😉 a tiez si myslim ze Cam nic moc 🤐

stefany
20. júl 2010

dievčatá ako čítam bábo vydrží v šporťaku tak do roka a pol až 2,
mne sa to zdá krátko, teda že je kočiarik malý, potom treba kúpiť golfáč?
naše bábo bude mať rok a pol v zime tak neviem či tam vojde zababušené??
ďakujem za všetky vaše názory 🙂))))))))))))))))

ema.nz
20. júl 2010

@stefany moja mala ma teraz 1,5roka a uz v kociku nechce byt 😝 takze si neviem predstavit ako bude tvoja a este ako pises zababusena 😝 😀 no to si len ty myslis,uz bude chciet behat 😉

stefany
20. júl 2010

@ema.nz 🙂

milin
20. júl 2010

Ahoj holky
jaksi nemám S4 ale S6. Chtěla jsem zeptat zda je tu některá z Vás co ho má?
Děkuji.Měla bych pár otázek,ale nechci je jsem psát pokud by mi neměl kdo odpovědět. Dík.

minka21
20. júl 2010

inak mate niekto primu?a co tam je taka podlozka koli hlavicke,ktora sa da dat prec,to tam musi byt stale?lebo mne sa zda ze mala ked to tam ma ked ideme autom tak ze o chvilku sa jej tam hlava nezmesti🙂

milin
20. júl 2010

@minka21 já primu mám. Malá je v ní vcelku spokojená.Dle mě tam ta vložka být nemusí. Naše malá má malinkou hlavu tak se jí tam ještě vleze.Ale jakmile budu vidět že jí to tam nepasuje tak bych ji klidně dala pryč.Ale ještě jsem to nezkoušela 😉

minka21
20. júl 2010

len aby keby sa nieco stalo az to tam potom nechyba,ze ci to ma velky vyznam,ci ani nie🙂 lebo stale chodime autom,tak aby som vedela

dadous
20. júl 2010

@minka21 ja myslím že ta podložka tam je hlavně pro uplně maly mimi, když už pak držej hlavičku tak by tam byt nemusela 😕 my už ji teda asi před měsícem vyndaly 😅

dadous
20. júl 2010

píšou tam že je to novorozenecka vložka 😵

ewwe
21. júl 2010

@minka21 vlozku mozes kludne vyhodit, myslim ze mala je uz velka a ze jej tam bude pohodlnejsie, ja som tu vlozku pouzivala asi 3 mesiace
@milin kludne sem pis a pytaj sa, ved ked bude niektora vediet iste ti odpovie, ja mam S4 tak asi moc neporadim

stesti
21. júl 2010

Holky zdravím, měla bych dotaz. Mám S4, který čeká teprve na mimi. Mám ho v barvě dangerine, nemáte nekdo zkušenosti s tímto odstínem(oranžovočervená+šedá) ? Nemám pořád představu , jaký odstín zvolit, např zavinovačku, fusak, aby to nebylo přeplácaný barvami. Ćekáme holčičku. Díky za každou reakci Eva

stesti
21. júl 2010

..jo, ted´ jsme zkoušeli s mojim dát autosedačku do auta (polohovací) a za boha jsme nedošli , jak se to tam pásá, nebo spíše , aby to bylo správně. To jsme se teda vyznamenali ! Mohla by jste mi to některá vyfotit, jak mají véct přes to pásy? Byla bych za to ráda, protože u nás tento kočár nikdo nemá v okolí. Díky eva

dadous
21. júl 2010

@stesti na autosedačce jsou modry značky, podle toho poznaš kudy mají vest 😵 spodní pas vede pod sedačkou a ten vrchní se zahakne za takovy plastovy poutko na vrchu sedačky 😵 janak ja mam pravě autosedačku oranžovo šedou a do vnitř jsem měla zavinovací fusak, bežovožlutej a k ty šedy to nevypadalo špatně, ale ty myslíš asi klasika velkej fusak vid?

dadous
21. júl 2010

tady to je trochu vidět

milin
21. júl 2010

Ahoj holky
jak jsem již psala mám S6 jsem s ní vcelku spokojená. i když S4 je lehčí na řízení,ale na to už jsem si jaksi zvykla. Ale spíš mi strašně vadí ty gumový kolečka. Jsou strašně rychle ojetý.
Moje otázka je jestli si myslíte že bych na S6 mohla dát nafukovací z S4?
Asi je to blbost,ale myslíte že by to tam mohlo pasovat?