Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
29. júl 2010

@kucierka24 ahoj my mame tuhle obyč a pěkně na to pasuje 😵 original se mi vubec nelíbí http://www.eshopbaby.cz/katalog/plastenka-na-pl...

terkabucz
29. júl 2010

Holky prosím promiňte, že Vám sem lezu, ale koupila jsem si starší kočárek casualplay s4, ale ani paní nevěděla jaká je to verze. Je to kolekce 07/08. Když oddělám ty boky, tak je tam jedna díra cca 2cmx7cm a dole stříbrná tyčinka. Foťák mi nejde, že bych Vám to nafotila. Moc děkuji za rady.

dadous
29. júl 2010

@terkabucz to vypada na verzi s adapterama 😕 tzn. že to není unisistem 😕

terkabucz
29. júl 2010

No, já to právě potřebuju vědt , kvůli autosedačky a korbičky jakou koupit. 🙂
A maminky, které prodávají z roku 07, tak některé píší adapt a některé bezadt. 😒 Kdyby se někomu moooc chtělo a nafotil mi to své a napsal, zda má adapt, nebo bezadapt. budu moc ráda. Děkuji.

terkabucz
29. júl 2010

A ještě prosím, kdyby byl adaptérový, dám na něj bezadaptérovou sedačku, třeba s adaptérama??Děkuji.

dadous
29. júl 2010

myslíš autosedačku?
@terkabucz

terkabucz
29. júl 2010

Ano autosedačku, popř i korbičku.

dadous
29. júl 2010

@terkabucz no ja nevím, ja jsem tohle nikdy nezjištovala a kupovala jsem celou trojkombinaci unisistem, ale myslím že by to mělo jít, 😕 ja ani nevím jak vypada adapterovy?

denduska
29. júl 2010

@terkabucz na bezadapterovu (unisystem) korbicku sa nedaju dat adaptery, ja mam este staru verziu, je to blba fotka ale jedina aku mam (ja tam mam este aj skejtik, ten si nevsimaj)....toto cierne tam naboku ako je rukovat sedacky je adapter..ked sa to vyberie vyzera to nieco ako francuzsky kluc 😅

lucinenka001
30. júl 2010

@petronelas Ahoj, dakujem za odpoved. 🙂. Myslis ze je to skoro dat drobca na zimu do sportaku? Ty si davala od kolkych mesiacov ?

lucinenka001
30. júl 2010

@ewwe a kupili ste si obdlznik ? ? ? na mmb je co prosim Ta? Akosi mi nedochadza 🙂

petronelas
30. júl 2010

@lucinenka001 no já sem se tomu právě vyhýbala co nejdýl.Vadilo mi to,že je otočený ve směru jízdy a ne ke mně.Ale to se dá přežít,ale myslím,že bys ho měla nechat v hluboké korbě co nejdýl to půjde.
Já bych na to nespěchala být tebou.Já ho tam dávala v 7. měsíci a to jenom proto že je strašně dlouhý a nevešel se tam už.
Ale jak myslíš 😅

terkabucz
30. júl 2010

Denduska děkuji, půjčím si foťák od kamarádky a nafotím to, snad mi pomůžete, protože ýádné adaptéry k tomu nemám. 🙂

MMB je www. mimibazar.cz nebo sk. 🙂

terkabucz
30. júl 2010

Tady, holky prosím koukněte, jestli to máte taky tak a jakou máte verzi, ať vím, zda koupit bezad, nebo adapt korbu a sedačku. MOoc děkuji.

ema.nz
30. júl 2010

@terkabucz mas unisystem 😉 teda nepotrebujes adaptery 🙂

ewwe
30. júl 2010

@lucinenka001 kupili sme obdlznik, a mmb je mimibazar 😉

chichaa
30. júl 2010

@lucinenka001 ahoj, nechcem sa vám miešať do debaty, len ma tvoja otázka zaujala 🙂 lebo ja som moju slečnu musela dať do športiaka, keď mala málo po 4 mesiaci!!!!! už ku koncu neznášala vaničku, strašne v nej kričala aj keď mala spať a to sme jej aj vankúše dávali aby akože čosi videla...nič nepomohlo...potom sa to trochu zlepšilo, po prechode na káričku, ale aj tak to nie je ideál a 2 hodiny v kočíku mi veru nevydrží!
A inak veď tá športová časť má pevnú chrbtovú opierku, ide takmer do ľahu, takže tragédiu by som z toho nerobila, samozrejme sedieť som ju tam nedávala, keď bola taká maličká! A tá vanička ti na zimu bude už asi malá, keď tam dáš aj fusak alebo deku, nie je to zrovna veľká vaňa, robia to ako pre bábiky 😉

ema.nz
30. júl 2010

baby to je uplne individualne dokedy je dieta vo vanicke.....moja mala tam bola takmer 8mesiacov,mam kamosku co mala maleho uz 5mesacneho v sportaku...zalezi od velkosti dietata aj od rocneho obdobia

milin
30. júl 2010

Ahoj holky
naše malinká bude mít teď 6m a já ji dala minulý týden do sporťáku. Za prvý byli šílený vedra a v tým hlubokým jí bylo šílený vedro. Jen si zkuste tam dát teploměr a to ještě k tomu nejsem blázen abych si koupila černej kočár.
Nu a tak je ve sporťáku.Dá se to krásně polohovat a je tam zpokojená. Má rozhled apod. A za druhé v hluboké se jí už špatně spalo myslím tím pohybově.Na dýlku to máme ještě dobrý,ale teda na šířku je to moc úzký.
Teda se divím že Vám tam děti chtějí být až do 8m to je tedy mazec. Nu a malá bude mít na Vánoce 10m tak to pochybuji že jí dám do hlubokýho a ještě s fusakem 😀 .Budem jezdit pěkně se sporťákem. 🙂 🙂

dadous
30. júl 2010

no naš drobeček už se taky sotva vejde do korbičky a to jsou ji 4 měsíce, počítam že tak v zaří už pujde do sportaku 😵 a hlavně se mi v ty korbě začína zvedat 😨

dadous
30. júl 2010

@milin to je fakt že na šířku se mi tam nikča taky už špatně vejde, ma tam ty ručičky pěkně napasovany 😀

milin
30. júl 2010

@dadous jj přesně tak. I když malá tam byla spokojená. Jen už po ní bylo vidět že chce koukat a to je přesně to co píšeš ty, že se zvedala v kočárku. A hlavně do teď byly vedra. I když teď je chladno a tak jezdíme s dekou,ale i tak je to lepší.A hlavně to není tak těžký ten kočár. 🙂 🙂

ema.nz
30. júl 2010

@milin ja by som ju tam mala este dlhsie ale uz chcela sediet.... a po spravnosti dieta ma byt co najdhsie vo vanicke 😉 teda jasne len dovtedy kym sa tam este vojde 😅 😀

milin
30. júl 2010

@ema.nz A proč tam má být co nejdýl?

andykov
31. júl 2010

Holky, neprodávát některá z vás sporťáček Casualplay S4? 😉

annaolah
1. aug 2010

Ahojte dievcata! Predam nas krasny kocik CS6. Sportova cast a playmoon - cierna farba, podlozka, taska maxi bag a zimny fusak kolekcia Agatha Ruiz Flower - nadherny vzor. Velmi tazko sa mi zhanal - teraz uz nedostanete nikde. Zachovaly, pouzitie sa da vidiet na kolesach a na rucke, kde je napis S6. K tomu este jedna podlozka terakotova, plastenky do dazda a slnecnik. Cena 250 eur dohoda mozna. Blizsi popis aj foto si mozete pozriet na facebook - meno zoltan anna emma olah. Kontakt 0908/039 739.

annaolah
1. aug 2010

Je to adapterova verzia.

lucinenka001
1. aug 2010

@chichaa ahoj, nemiešaš sa vobec, kludne sa pridaj ja som rada 🙂. A drobec si zvykol hned v sportiaku? Nas ma za tyzden 4mesiace ale zatial na dlzku je to ok skor na sirku bude problem. Uvidime do kedy sa tam zmesti. Ja nevyhodu kocika S4 vidim v tom, ze je neprakticka ta sportova cast, ze sa to dost tazko tam dava a clovek si ju nemoze len tak kedykolvek vymenit napr. za Primu. To mi vadi na tom kociku. Ze to nejde len tak jednoducho zakliknut a hotovo ale co uz.

lucinenka001
1. aug 2010

@ewwe jejjj super , dakujem skusim pozriet aj mmb 😉