• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

18. januára 2017 
@ewwe ja jsem to riskla a objednala tenhle, tak se modlím aby pasoval, proste mě učaroval http://www.siegebebe.ch/description.php?id=188&path=6
6. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak s tym fusakom, davali ste na neho v zime este nanoznik? Lebo mam kupeny emitex a teda neviem ci sa este zmesti a ci vlastne aj bude treba davat na neho aj nanoznik.
6. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steel ja to budu asi řešit podle počasí, pokud bude pršet nebo sněžit tak ji nanožník určitě dam :dizzy_face:
6. aug 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous MOOOOOOC díky!!! To je super....... no a toto mi taky nedošlo :slight_smile: Když tam dítě bude sedět, tak je fakt, že potřebuje mít ručičky volný :slight_smile: V normálním fusaku by byl zavinutej až k obližejíku jako v kokonu :slight_smile: Moc jsi mi pomohla!!! Díky!!!
7. aug 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous Jo a prosííííííííííím tě........ :slight_smile: Ten fusak, co jsi vybrala je naprosto supéééééér!!!! Ten, kdyby viděl manžel :slight_smile: Nechali jsme malému ušít podložku do kočárku ve stylu ferrari a kdyby viděl toto, musel by být náš :slight_smile: Až ti přijde, dala by jsi prosím info, jestli tam psuje??? Díky!!!
7. aug 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som poprosit o radu...dostala som kocik S4 ale este adapterovy a neni k tomu manual ako tam pripevnit vanicku palymoon....vieste mi poradit prosim ci sa to naklikne len na tie adapteru a uz to je alebo sa este nieco nejak upevnuje zospodu....sa mi zda ze ked sa to tam len naklikne tak sa ta vanicka kyve....poprosim o pomoc....dakujeeem :slight_smile:
7. aug 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, viete mi poradit, z ktorej stranky/ e-shopu je najlepsie objednat CP S4 UNI 2010?? Chcem 2010, ale nie Reversre, lebo je este uzsi, ako povodny. A tiez ci je lepsie kupit Prima easy alebo ZEro??
7. aug 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca.mareckova jo jo, měl by přijít příští tyden, tak ho hne vyzkouším :dizzy_face:
7. aug 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatiak korbička se jen nacvakne a žady jiny upevnění tam není,taky se nam korbička trochu vikla , ale ja jsem tam nechala takove uzkej popruh, kterej je pak na sportak, myslím že se s ním polohujou zada :dizzy_face:
7. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 jednoznacne polsko :sunglasses: napr http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-casualplay-c-152.html len neviem ci 2010 nie je len reverse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky hlasuju za posko,ceny jsou tam mnohem lepší :dizzy_face:
7. aug 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz Dakujem, ale tym padom nebude ani navod v slovencine, resp. v cestine, ale asi sa to oplati, idem na to mrknut kocky, diky :wink:
7. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous ty mas z polska??
7. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz já pořád uvažuju o koupi casualplay S4 reverse...... ale ještě pořád mi přijde 9300Kč moc peněz....... nevíte někdo, o kolik je uzčí??
7. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca.mareckova ahoj Jani, my sme tiez chceli povodne ten reverse, ale je fakt o dost uzky, cca nejakych 4-7cm myslim, co je fakt dost, ked si zoberies, ze tam dam v chladnejsich mesiach fusak, resp. deku. Vsetky nove modely akejkolvek znacky su uzsie, ked su otocne, pretoze su tam ine adaptery, ktore umoznuju otocwenie korbicky, tak nam to vysvetlili v obchode, takze tak
7. aug 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 jo sportak mame z polska a navod je tam rozkreslenej, takže to zvladnete :dizzy_face:
7. aug 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous Ahoj Dadi, tak dakujem, a aka je tam dodacia doba, nejak mi blbne ta stranka... My totiz este kocik nemame a neviem, ci do nejakch dvoch - troch tyzdnov pride, ked ho zajtra objednam... Inak Ty si objednavala z tej straky (polskej)?? Platba je mozna len prevodom?? Dakujem :slight_smile:
8. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinna11 nam to objednaval znamej co bydlí v polsku takže platbu vubec nevím, jemu to přišlo třetí den od objednaní, ale tady jedna holčina taky objednavala a psala že ho měli do tydne :dizzy_face:
8. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janina aj my sme objednali kocik cez Dino a do tyzdna sme ho mali doma.platili sme v banke prevodom na ich ucet.nebol ziadny problem,vsetko islo velmi rychlo.odporucala som aj kamaratke a aj u nich to bolo rychle a bez problemov.platba na slovensko je mozna len prevodom.
8. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous Dakujem za info :slight_smile: ak este nebudem nieco vediet, ozvem sa, diky, fakt :slight_smile:

@steva Aj Tebe dakujem, ste zlate baby :wink:
8. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můžu se zeptat??? Mám S6 a potřebovala bych doplnit výbavu a objednala bych z Polska. Kolik je tam poštovné a balné do ČR??? Máte s tím někdo zkušenosti?? Děkuji.
8. aug 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://dino.sklep.pl/nowy/shipping_info.php
tu je cennik.my sme na slovensko platili 12,50 eur,objednavali sme kocik a ten ma asi 12 kg.
8. aug 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji, jste hodné. :grinning:
My jsme byli dnes na zámku, teda spíš v okolí a kočárek perfektně jezdil i po kořenech a kamení.
8. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina my jsme s ním taky spokojeny, bydlíme na horach tak jsem zvědava jak bude jezdit ve sněhu :dizzy_face:
8. aug 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous tak to nemám zkušenost, ale vozila jsem S4 v zimě kamarádce a musela jsem si zaaretovat to přední kolečko, to dělalo v těch závějích neplechu. Ale to už měl její chlapeček 10 kilo a bylo co tlačit. :grinning: :grinning:
8. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no s tím počítam že h budu muset zaretovat :dizzy_face:
8. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok