Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

xlea
9. aug 2010

@dadous noo treba aj do spalne par hrbov prirobit na dlazku a postielkou poriadne drmat 😀

xlea
9. aug 2010

@lara75 dakujem za postreh 🙂nooo asi napisem jednej mamine na bazarik, predavala playmoony v perfektnom stave za 80eur.... myslim, ze superska cena...

dadous
9. aug 2010

@jakelina a jak se ti prcek vejde do autosedačky? ja jsem koukala že za chvíly budem muset koupit novou, pže se jí tam ty nohy skoro už nevejdou 😕

dadous
9. aug 2010

@xlea 😀 ja vždycky nikču položím na deku a když se vzbudí tak houpu tou dekou 😀 no jak jsme si ji naučily.... 😀

dadous
9. aug 2010

@xlea to je pravda a stačí když budeš mít jen jeden fusak , ten co je do autosedačky a ten mužeš použít i do korby 😵

jakelina
9. aug 2010

@dadous zatím v pohodě, je do 10 kilo a malý má teprve něco přes 7, ale je fakt, že nohy už mu trochu trčí. Mám fotku, ale už je focená dávno. To měl dva měsíce a něco.

dadous
9. aug 2010

@jakelina no na kočaru mi to nevadí že ji trčej nohy, ale v autě se ji bude za chvíli blbě sedět 😕 a nikča mi ted začla ožírat to polstrovaní co je na těch pasech 😠 vona vlastně vožíra všechno na co dosahne hubinou 😀

jakelina
9. aug 2010

@dadous já nikam daleko nejezdím, tak mi to zatím neva, ale malý si vždycky opře v autě nohy o sedadlo a sedí tam jak paša a má z toho prču.

xlea
9. aug 2010

@dadous ako tak citam, tak vychovavas hrbomila - ozieraca polstrovani 😀

dadous
9. aug 2010

@jakelina 😀 no mě to taky neva 😀 ja že nam ted občas v autě spustí takovej hysterak , že nevím co ji vadí 😕

jakelina
9. aug 2010

@dadous to budou zoubky, malý mi taky slintá jak bernardýna pořád nic. ☹

dadous
9. aug 2010

@xlea 😀 jo tak nějak, jenže to houpaní ji naučil tata 😝 ja mu říkala, neber ji při každym zakňouraní 😅 no a ted to mam 😠

jakelina
9. aug 2010

@dadous nám zatím ne, ale je fakt, že nikam daleko nejezdíme a já i celkem nerada s ním jezdím sama, protože nemá dudlik a navíc na něj nevidím a tak on se tam pořád ošívá a kroutí, než usne. Asi mu vadí, že nemá svou postýlku, nikde jinde nechce spát.

dadous
9. aug 2010

@jakelina hm 😖 tak to pujde co nevidět na flašku 😒 pže dasněma to bolí, ale se zubem to bude na poch...í 🙄

dadous
9. aug 2010

@jakelina no tohle je nevyhoda, když jede člověk sam a nevidí na prcka 😨

jakelina
9. aug 2010

@dadous to znám, malý mi někdy tu bradavku natáhne a kouše těma dásněma, jako by mi ji chtěl urvat. Normálně se zapře rukama a odtlačuje se od hrudníku s bradavkou v puse. Lumpík. 😀

dadous
9. aug 2010

@jakelina a ještě se u toho chechtaj 😀 😀 no trošku jsme odbočily od tematu 😅 😕

xlea
9. aug 2010

@dadous
@jakelina sa tu usmievam na monitor, ked vas citam 🙂 auauau su potvorky tieto male stvorenia 😅 takto maminu kusat

dadous
9. aug 2010

@xlea až na to že to dost bolí, se tomu člověk zasměje, jsou to fakt roštaci, však počkej až budeš mít tříměsíční 😅

xlea
9. aug 2010

@dadous tesim tesim a bojim bojim 😀 😅

dadous
9. aug 2010

@xlea 😀 😀 boj boj 😀 😀 nééé to si dělam srandu, neboj nic 😵

janinna11
13. aug 2010

baby tak my sme prave vcera kupili kocar, mam v albume, boli sme v Zline v Lukiobchode. Namiesto CPS4som sa v poslednej chvili rozhodla, ze este zbehneme pozriet tu teutoniu, kedze je vacsia a ja som mala strach z toho, ze maly sa mi tam v zime nezmesti.... a kupili sme!! Tak sme happy. 😉

jakelina
13. aug 2010

@janinna11 tak honem šup sem fotečky 😀

xlea
13. aug 2010

@janinna11 noo pekne ste nakupili 🙂 som tiez rozmyslala nad touto teutonkou, ale doma uz je S4 🙂

janinna11
14. aug 2010

@jakelina uz su tu! 😉

janinna11
14. aug 2010

@xlea Lea to uz mate kocar? Teda my sme si dali nacas... dva tyzdne pred porodom...ale stalo to za to, teraz som uz kludna a este k tomu aj max. spokojna, lebo ta vanicka je proste uzasna, i ked sa samozrejme neda porovnat velka vyhoda s CP S4, ze ta sa da upnut pasmi v aute, ale vsetko ma pre aj proti. A aku S4 ste vybrali?? Daj foto 🙂

xlea
14. aug 2010

🙂 foto je niekde v mojom albumiku, ale kukam, ze uz si nasla 🙂 podlozky si dam usit podla nalady a chuti, da sa povymyslat kadeco 🙂

sabiatko
20. aug 2010

@xlea
@janinna11
@dadous
ahojte baby. strasne sa mi paci tento kocik, ale na strankach o nom vela nie je. ja by som potrebovala vediet:
1. aka je sirka sedacej casti
2. ako sa sklapa podpierka chrbta a noh - a) ci samostatne nejakym tlacitkom b) alebo je to na remienok c) alebo sa sklapa iba cela sedacka, teda babo musi mat nohy hore
3. predpokladam, ze je odpruzeny (?)
budem rada, ak mi date nejake info, dakujem pekne 🙂

steva
20. aug 2010

Sabiatko sirka sedacej casti je 35 cm,sklapa sa opierka na remienok podla potreby,nohy nemusi mat babo hore a kocik je odpruzeny,kolesa su nafukovacie a tak je vhodny aj do terenu.

domika9
20. aug 2010

ahojte po prvom lepšom daždi mi začal strašne kočiar vrzgať teda samozrejme nie cely ale v tych klbikoch -nastriekala som tam aj niečo ako WD-čko ale vraj lepšie ale vobec to nepomohlo to mam postriekať cele tie pružiny či stačí do tych klbov plastovych?