Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

mlha99
24. okt 2011

@janicka1984
jé tak to jste měli drobečka🙂 i ted na fotkách vypadá drobně🙂 a koukala jsem na barvu kočárku🙂 a máme stejnej fusak🙂 jsi s ním spokojená?
my jsem si vybrali barvu tu fialovou🙂
jj to jsem taky četla, že to převážení v té hluboké korbě není v čr povoleno..

kočárek mi v nedeli přítel vyzvedl a nechal u jeho rodičů, je z něj nadšená celá jeho rodina🙂 a už se těší jak s ním budou jezdit🙂

tak doufám, že bude v pohode sloužit.

janicka1984
24. okt 2011

@mlha vypadá,ale je to dlouhán a žádný drobeček už to taky není 😀
s fusakem jsem zatím moc spokojená (používáme jen tu vnitřní podzimní vrstvu). Honzíčkovi je v něm i tak krásně teplo, ani ho nemusím moc balit (navlékat oblečením).
jj, ta fialová je krásná barva,ale je škoda, že se pro kluka nehodí ☹
ať vám dobře slouží, tobě a tatínkovi ať se skvěle jezdí a maličká ať vám v něm krásně spinká 🙂

mlha99
24. okt 2011

@janicka1984 ale je to drobek, to jsi nevidela co ma kamoska za obrika 😀
tak to mas asi trosku jinej ten fusak.. ja mam jen ten zimni kombi.. a myslim, ze tam teda nic vnitrniho podzimniho neni🙂 dosel mihn. tyden, jsem se jen tak trosku pokochala a zase ho zabalila a dala skrine🙂 ale byla k tomu v akci deka.

moc dekuji za prani🙂 doufam ze bude hodna🙂

tobe preji aby malej pak hezky vydrzel na sportaku🙂

janicka1984
24. okt 2011

@mlha99 děkuju,jsi hodná 🙂 my máme fusak combi exclusive a zatím maximální spokojenost. akorát jak jsem chtěla vytáhnout sporťák, že půjdeme ven a chtěla do něj fusak dát, tak jsem narazila na "neřešitelný" problém, nebyly tam díry (ty si musíš udělat sama 😀 ) - prý se to píše v příbalovém letáku, jenže ten jsem buď někam založila nebo omylem vyhodila 😀

mlha99
24. okt 2011

@janicka1984 jo něco v tom letáčku je, na tom fusaku jsou vyznaceny místa a ty si podle kocarku mas vystrihnout.
fusak jsi do auto sedacky nepouzivala? jo ty asi ne.. malej nebyl v zime🙂 cink🙂
jdu se mrknout .. a pisnu ti.. co tam je.

janicka1984
24. okt 2011

@mlha99 fusak do autosedačky jsme ani nekupovali. řešili jsme to tak, že jsme prcka přikryli dekou. ale mít miminko narozené v zimě, tak fusak s nejv. pravděpodobností pořídíme

mlha99
24. okt 2011

@janicka1984 tak jak jsem říkala, opatrne prostrihnout ty vyznaceny mista.. aby jsi neprestlihla to obsite, jinak by se to zacalo parat..no kdyby se nahodou zadarilo, tak ti to sikovna krejcova obsije🙂

janicka1984
24. okt 2011

@mlha99 díky 🙂 mě to sice napadlo, že si to musím prostřihnout sama,ale pak jsem si zase říkala - to mám střihat do nového fusaku? tak jsem se tady zeptala a holky mi odepisovaly,že musím sama. tak jsem zase jednou byla za blbku 😀 ale ještě že ten koník je, že se mám kde zeptat .-)

adelkav
25. okt 2011

Holky prosím o radu. Je možné u tohoto kočárku nějak prodloužit kšíry? Když mám v kočáru fusak a prcek má bundu tak má ty kšíry nadoraz. Povolila jsem ty horní kšíry co to šlo a jiné možnosti jsem si nevšimla.

erika12345
27. okt 2011

Ahojte, tiez mam tento kocik, konkretne tu verziu reverze a dnes som vytiahla sportovu cast, ale mne pride este pomaly uzsia, nez vanicka. ☹ Zmestili ste do nej dieta aj s fusakom, prip. kombinezkou? Mojmu je uz vanicka uzka, nemoze si v nej zlozit rucicky (ma cca 7kg), tak som chcela prejst na sportiak, ale to mi pride este horsie...Navyse maly nesedi...Nemate nejake tipy ako kocik rozsirit, aby sa tam citil pohodlne? Nemyslim nejako nasilu, ale mozno sa da nieco uvolnit tam, kde su napr. rucky, tam to vyzera nejake volnejsie...vdaka za rady, bo sa desim toho ako prezijeme zimu...

kanhwa
28. okt 2011

ahojte
no tak ja sa vam chcem "pochvalit" cerstvou skusenostou z reklamacie nasej S4 😠 reklamovali sme : vytrhnuta rucka na pravej strane (z toho mechanizmu, kde sa upravuje jej vyska) - stalo sa to po par tyzdnoch pouzivania + hrozne vrzganie, ktore sa neodstranilo ani po pouziti WD4. Kocik nam vratili opraveny s nasledovnym dokladom: "reklamacia nie je uznana, nakolko rucka bola mechanicky vytrhnuta - tato bola vymenena nad ramec zaruky". rucku nam sice vymenili zdarma, ale neskutocne ma to vytocilo. ako sa asi rucka moze vytrhnut beznym pouzivanim za par tyzdnov ??? nepriviazala som kocar o branu na lano a netahala ho autom aby som rucku vytrhla 😠
k vrzganiu sa vyjadrili len tolko, ze "premazanie olejom, ktore zakaznik uvadza, nebolo zistene". zaujimave vsak je, ze kolesa su totalne vycistene a vsetky stekance od nasho oleja zmizli...
po prinesenie kocika z reklamacie sa objavili novinky:
1/ nedalo sa zabrzdit prave koliesko - mm to sam opravil
2/ kociar zanasa dolava, co predtym nebolo
takze tolko - uz ten kociar nechcem ani vidiet 😠 no a este tam napisali odporucanie, ze mu mame venovat patricnu starostlivost a servis. to ako s nim mam chodit do pravidelneho servisu kazdy mesiac????? alebo po kazdych 10 kilometroch???? no veru, uz by som ho nechcela keby som mala na vyber 😒

janicka1984
28. okt 2011

@erika12345 my jsme měli prcka dneska ve sporťáku (taky máme verzi reverse) a napadlo mě úplně to stejné co vás. na délku docela dobrý,ale na šířku? nedokážu si představit, jak se tam vejde s fusakem a v zimním oblečení ☹ a máme úplně stejný "problém" jako vy. nesedí,má přes 7 kilo. doufám, že nám někdo poradí...

adelkav
28. okt 2011

@kanhwa tak to jsme na tom úplně stejně. Mě ještě napsali, že k jízdě slouží zaaretování předního kola🙂)) Když je totiž zaaretované, tak hrká o trochu míň. Reklamaci nám neuznali, ale tu vůli předního kola trochu odstranili suchým zipem....opravdu super jednání. Nám také jedno kolo více přibržďovalo, tak to manžel opravil seřízením té ruční brzdy. Musím říct, že jsem snad nikdy nelitovala žádné koupě až na tento kočár.

@janicka1984 My sice nemáme reverse, ale řeším podobný problém. Prcek je v kočárku tak akorát, v 7 měsících má necelých 11 kilo a když mám fusak a prcek podzimní bundu, tak jsou mu už malé ty kšíry. Doufám, že zimu v něm ještě odjezdíme a na jaře ho vyměním za golfky.

erika12345
31. okt 2011

@janicka1984 , @adelkav ja som myslela, ze nam 1 kocik pre maleho bude stacit, ze nebudem nic ine kupovat, vsak stal nemale peniaze...Skoda, ze pri kupe sme sa viac zameriavali na vanicku a nenapadlo nas, ze sportiak bude potrebovat dlhsie...Ale viacere moje kamosky maju male sportiaky, asi viacero vyrobcov vyraba taketo mini kociky....Keby toto clovek vedel skor, vyberie si nieco ine, co uz ...

janicka1984
31. okt 2011

@erika12345 přesně tohle jsem si myslela taky ☹ my jsme od víkendu ve sporťáku a ten je taky neskutečně úzký.
@adelkav my jsme to vyřešili tak,že ho máme připoutaného jen přes nožičky. prcek je takhle spokojenější, nic ho neškrtí. ale nechci vidět zimu, v zimním fusaku a kombinéze ho tam nezapnu ☹

janicka1984
31. okt 2011

holky,mám asi stupidní dotaz, ale nevím si rady. jak a kam mám přidělat nánožník??? máme sporťák proti směru jízdy a nenašla jsem,kam přidělat ty šňůrky u nánožníku. pořád nám padá...

adelkav
31. okt 2011

@janicka1984 my máme nánožník na dvě patentky, které se připínají na rám a dole jsou dvě šňůrky na suchý zip, které se připínají kolem té tyče co je ke kolečkům...jestli to teda dávám správně🙂

kanhwa
1. nov 2011

ahojte kocky
my nemame ku S4 nanoznik a chce msa opytat, ci ho vobec treba, ak mame fusak. a ci sa vobec fusak pod neho zmesti (mame fusak emitex)
diki,

kralicica
1. nov 2011

ahoj baby, ja som prave kupila pre druhe babo CP S4, taku starsiu verziu asi 2009 este s adaptermi. chcela som sa len spytat, ci je normalne ze cely kocik tak dost peruje, hore dolu (je tam aj pruzenie dole) aj zlava doprava. inak je pevny, len sa mi zda, ze je cely dost odpruzeny. co si o tom myslite? neviem ci je taky vyhegany alebo to tak ma byt?

adelkav
2. nov 2011

@kanhwa ahojky, také máme emitex a pochybuju, že by se vešel. Teď když má zimní bundičku a slabou deku, tak je ten nánožník tak akorát. Navíc když dám prcka do polosedu, tak už nánožník nezapnu. Myslím, že je docela zbytečný. My už teď jezdíme jen s fusakem

janicka1984
2. nov 2011

@adelkav děkuju za pomoc. fakt jsem nemohla přijít na to, jak ten nánožník přidělat. poslední dobou mi to moc nemyslí 😝 😀

adelkav
2. nov 2011

@janicka1984 A už ti přidělat jde?

janicka1984
2. nov 2011

@adelkav ano jde. měla jsem ho jen přehozený, jenže jak do něj Honzíček kopal, pořád padal dolů. jak jsi mi napsala ty, že tam jsou patentky, tak jsem zalehla ke kočáru a hledala. já na té mateřské totálně zblbnu 😝

adelkav
2. nov 2011

@janicka1984 tak to jsme na tom podobně. Já už mám pocit, že mám mlíko v hlavě🙂

janicka1984
2. nov 2011

@adelkav 😀
já si na ten sporťák nějak nemůžu zvyknout. přijde mi celý nějak moc dlouhý, hůř se mi ovládá, no snad si zvyknu

adelkav
2. nov 2011

@janicka1984 tak to mě přijde pro toho našeho drobka právě docela krátký🙂

janicka1984
3. nov 2011

@adelkav opravdu? mně přijde docela dlouhý (ale možná mi to jen přidej, H.má 70 cm), ale strašně úzký ☹ kolik má ten váš na šířku (vnitřní rozměr 🙂?

adelkav
3. nov 2011

@janicka1984 My ho máme široký asi 33 cm, nevím to přesně. Je tak akorát, že se prcek vejde s fusakem.

lucie.sei
6. nov 2011

Dobrý večer, měla bych otázku. Dneska jsem nainstalovala sportovní nástavbu a ta boudička mi nějak nejde do palice. To je normální že se dá přetáhnout lehounce až k nohám dítěte?

kanhwa
7. nov 2011

@lucie.sei neviem, ci je to normalne, tiez mi to je divne, ale je to tak aj na nasom kociku...mozno sa kocky vyjadria, ze to mame zle namontovane, sama som zvedava.