Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katrenka111
19. jan 2012

@adelkav no este ani nie... takže univerzalna pasuje???

adelkav
19. jan 2012

@katrenka111 já jí měla na Cortinu X3 a seděla. Ale asi bych nejdříve vyzkoušela tu co k tomu patří, jestli je tak vychytaná jako ta na sporťák, tak bych nekupovala univerzální.

lucy_m
19. jan 2012

@katrenka111 plastenky som dokupovala zvlast - univerzalne, tie stali par eur, original na vanicku stal priblizne 33€ a uni stala cca 7€ na vanicku, na autosedacku 5,50€ - myslim. tie uni krasne pasuju, dnes sme ich zrovna skusali. 😀

katrenka111
19. jan 2012

@lucy_m ano?? a kde si ich kupila ak smiem vedieť???

lucy_m
19. jan 2012

@katrenka111 kupovala som v Hlohovci v Aladdine, tam som kupila aj kocik 😀 maju aj internetovy obchod a posielaju postou aj kurierom.

adelkav
23. jan 2012

@roberta31 Tak mám další postřeh k tomuto kočárku. V sobotu u nás hodně sněžilo, dobrý postřeh je to, že opravdu nepromokne. Co je horší je jízda ve sněhu. Projížděli jsme vrstvou tak cca 7 cm a s tímhle kočárem se hodně nadřeš. Tím že to není klasická čtyřkolka, kde vytváříš jen dvě stopy, ale tady jsou to čtyři stopy, takže musíš překonat větší odpor, abys ten sníh prohrábla. Na sněhu tedy nic moc☹(((

roberta31
23. jan 2012

@adelkav fuha ☹.Myslis,že je to urcite tým a nie preto že je trosku tazsi?Dakujem

adelkav
23. jan 2012

@roberta31 určitě je to tím. Jsou tam zbytečné 4 stopy, u tříkolky by byly 3 a u čtyřkolky dvě. Na normálním povrchu se mi nezdá, že by byl nějak těžký, ale v tom sněhu jsem měla problém ho vůbec protlačit. Ale pokud bydlíš někde ve městě, kde není moc sněhu a upravované chodníky, tak to asi až tak moc nevadí. Ale kdybych měla volit jen kvůli zimě mezi čtyřkolkou a tímhle, tak určítě volím tohle nebo tříkolku.

roberta31
23. jan 2012

@adelkav dakujem.V sobotu som si ho bola pozriet.Kým kupime,tak este ostava par mesiacov.Kamoska s tým robi,takže vybavi zlavu.Mame teda dvoch favoritov,tento a concord.Už rozhodne len cena,co teda bude pravdepodobne tento 🙂.Si zlata že si napisala,dakujem.

katus25
23. jan 2012

@anjelik007 ahoj..práve sme sa vrátili z lyžovačky celý čas sme chodili s kočíkom aj na svah lyžovať..brodili sme sa snehom aj do kopca a ja som bola prekvapená a max. spokojná..išiel lahko a dobre...takže ja neľutujem som spokojná zatial ma S4 nesklamal..či je pelší pegperego neviem, pre mna bol moc veľký a ťažký už len kvôli prenosu do auta atd..ale asi je lepší do horších terénov má väčšie kolesa,ťažko posúdiť, každému sa páči a vyhovuje niečo iné... 🙂

anjelik007
23. jan 2012

@katus25 dakujem 🙂

katus25
23. jan 2012

ahojte..prosím vás,chystáme sa začať používať športovú časť len tak rozmýšlam ako sa šporťák zmestí do auta? sa odmontuje športová časť?? ďakujem

adelkav
23. jan 2012

@katus25 nene, sportovní část se složí s konstrukcí🙂

katus25
23. jan 2012

@adelkav aha..ďakujem..si to neviem predstaviť..

levicanka19
23. jan 2012

@ivyk zohnala si S4 cafe latte? Ja som ju teda predala a boli veľmi spokojní. Som rada, že si taký zohnala.Ľubica

ivyk
24. jan 2012

zohnala, aj kupila. kupili sme ten v akcii, a zatial som spokojna🙂

martina646
26. jan 2012

Tento kocik sa mi paci a patri k jednym z mojich favoritov. Momentalne je aj cena za S4 sportovy+autrosedacka+playmoon vanicka 570€, co je super, len by som sa vas chcela spytat na skusenosti s hlbokou vanickou. Mam pocit, ze rozmer 70x30x16 cm je katastrofalne maly (cakam babo v maji, tak este na zaciatku zimy bude asi v hlbokom) a aj na pohlad je to len take malilinke. Toto ma trosku odradza. Sportak je urcite super. Dakujem za vase skusenosti.

adrrika
26. jan 2012

@martina646 Ahoj, ja mám majove babatko a od novembra sme v športiaku. Zmestit sa mi aj zmestila,ale uz bola staršia a zvedavejšia, tak ked sa prebudila spustila rev a musela som ju vláčiť na rukách,lebo chcela pozerať von a ja som ju nechcela podopierať žiadnym vankušom,tak som vytiahla športiak a tam sa nam strašne páči. Inak mám ho aj ja v tej cene,len som si dokupila tašku a plaštenku na hlboku časť a nanožnik na športovú. A ešte sa mi velmi pači ta sieťka na hlbokej vaničke,a aj na vajíčku, čo je v strieške,bola velmi prakticka ne cele leto ale aj na jesen aj proti komárom,muškám ale aj proti slniečku. Tak prajem šťastnu ruku pri výbere.

kanhwa
28. jan 2012

@martina646 podla mna vanicka S4 nie je nejako mensia, ako u vacsiny kocikov. a to hlavne, ked budes mat majove babetko, nebude ti fusak treba ani nejake extra oblecenie. a do zimy pojdete aj tak uz do sportaku 😉
my sme dopadli ako
@adrrika - dcerka je aprilova a v sportaku sme uz od augusta, takze vanicku sme si fakt neuzili 😀 vzpierala sa a tiez sme ju museli na ruky brat, aby mohla kukat na svet. v sportaciku je spokojna, ale asi len dokial zacne behat, ako ju poznam. potom ju do kociara uz nedostaneme 😝

katrenka111
29. jan 2012

baby a ake tašky mate k tomuto kociku??? a tie co mate cierny kocik mate farebnu tašku??? ake su na to najlepsie????teda okrem tých predražených určených naň

adelkav
29. jan 2012

@katrenka111 já mám tašku inglesina, ale ted jsem jí zaměnila za obyčejný batoh. To mi vyhovuje více než se tahat s taškou.

adrrika
29. jan 2012

@katrenka111 ja mam farbu violet a mam ciernu od emitexu,som s nou maximalne spokojna 😀, a ak budem menit podlozku v sportovom kociku,tak cierna pojde ku kazdej farbe 🙂

ivka.j
1. feb 2012

ako sa vám páči nový casual play kudu? podla mna vyzerá super, len by som chcela vedieť či je aj väčší teda oproti tomu S4, či sa tam zmestí väčšie dieťa,

kanhwa
2. feb 2012

@katrenka111 ja som mala ku ciernemu ciernu abc dizajn, ale sa mi neosvedcila, lebo je hrozne tazka aj ked je prazdna. teraz mam cervenu emitex, len taku sustakovu, je lahucka a vsetko sa do nej v poho zmesti .

stastickooo
3. feb 2012

mám otázočku, neskušali ste niektorá oprať celý poťah športovnej časti? je tam nejaká výstuž vo vnútri tak sa to bojím namočiť. vyčistila som to tročku keftkou, ale stále mám pocit, že to nie je tak ako by som si priala. 🙂

martina646
4. feb 2012

Tak už je kočík kúpený, naživo som sa doňho hneď zaľúbila. Mám zatial len 1 otázočku: Tá hlboká vanička drží na podvozku len na tých dvoch "naklikávatkach" ? Mám pocit, že sa dosť pohybuje, pohupuje dopredu a dozadu a je to také nie úplne stabilné. V obchode som si to nevšimla, až doma som montovala a demontovala, tak neviem, navod mi celkovo pripada o nicom.

giapetko
4. feb 2012

@martina646 ahoj....aj mne to bolo najprv cudne, ze sa to dost hybe, az nakoniec mi to kamoska vysvetlila tak, ze je to kvoly tomu, ze ked ty narazis na nejaku jamu, alebo hrbol na chodniku, nech sa v tom dietatku tak neotriasa hlavicka...tento kocik nie je hojdavy dopredu,dozadu ale len do bokov....

lola77
6. feb 2012

Tiež uvažujem o kúpe kočíka CP S4, tak dúfam že budem spokojná.

martina646
7. feb 2012

@lola77 ja uz som tiez stastnou majitelkou tohto kocika. Kupila som ho teraz v akciovej cene 570€ za 3 kombinaciu, jedine co treba dokupit je plastenka na vanicku a taska, ale to staci aj tie lacnejsie univerzalne. Len som ti chcela poradit, ak by si chcela nopvy kocik za fakt super cenu. Ja som ho kupovala cez predajnu Pre deti v BA v OC Korzo, co je novootvorena predajna a maju na vsetko -10% do konca februara, takze ma kocik vysiel len 513€. To urcite kazda mamicka, ktora si kocik kupila par rokov dozadu potvrdi, ze to je neskutocna cena, lebo staval aj vyse 800€. Takze mne sa oplatilo ist pren aj do Bratislavy cca 100km.

katka121
7. feb 2012

@katrenka111 Kočík je super ale tašku som po mesiaci vymenila . bola moc malá a taká divná - pôsobile dojmom velkým ale v reále sa do nej nič nezmestilo.