Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

tribitka
2. dec 2008

labelka, presne, to je tá mako...... normálne som sa pri nej v obchode zastavila a nechcela som veriť vlastným očiam,..... no do nej by som malú s fusakom nenarvala ani náhodou.... už na oko je ooooovela menšia ako tá pôvodná....

labelka
2. dec 2008

tribitka tak uz som sa asi rozhodla 😀

zajo79
2. dec 2008

ahoj labelka, beries tu starsiu ci novu?

labelka
2. dec 2008

zajo....ako tu pisu ta mako je vraj ovela mensia nez playmoon....tak asi tu playmoon..teda asi urcite 😀

tribitka
2. dec 2008

labelka, nie že je menšia, ale ona je ako pre bábiku..... je síce polohovatelná a má milion iných vymožeností čo playmoon nemá, ale je fakt malááááááááááááá.... no a ja som bola s playmoon stopercentne spokojná, takže ak ti môžem odporučiť, vezmi si tú pôvodnú....

andy.a
5. dec 2008

kočky,možno trochu mimo tému otázka-ale písali ste niektoré ,že do CS dávate fusaky Emitex 😉
prala ste už niektorá ten fusak ?

my máme červený,zvnútra je biely a tá biela už je taká ušmudlaná..podľa visačky by sa mal prať ručne na 30 st.. 😕 no ale,neviem si to v rukách predstaviť a ani sa mi nechce 😖

dalo by sa to v práčke na 30 st.,nastaviť na ručné pranie ?? 😕 nemáte skúsenosť ?? 😕
len sa bojím,aby sa nezbehol 😒 a aby tá červená nepustila do toho bieleho a vnútro aby mi neostalo ružové 😝 😀 😠

katy1979
5. dec 2008

andy ja som prala emitex v práčke, a v pohode na 30 stupnov. ale je pravda že mi sme mali tmavomodrý so svetlomodrým vnutrom ale nepustilo to.
možno to vyprať v práčke ale na čo najmenšiu možnu teplotu.

mako som videla aj ja v auparku, neviem mne sa menšia nezdala ale možno by to chcelo naozaj premerať a porovnať.

denisab32
5. dec 2008

V pohode ho môžete oprať v práčke, odporúčam nižšie otáčky + do 30° a nepridať aviváž, aby ste si nenarušili impregnáciu...
Emitex používa stálofarebné látky a predtým ako spustia výrobu otestujú látky aj praním....

tribitka
5. dec 2008

ja som tiež prala fusak a v pohodke... 😀
inak baby, neviete čo mám robiť ked som dostala defekt na kolese? Je tam dooooooooooosť velká diera.....
neviete či sa dá niekde kúpiť koleso????? 😖

denisab32
5. dec 2008

ak to nepôjde opraviť, skús cykoloservis, tak ako náhradný diel sa kúpiť dá....

tribitka
5. dec 2008

no, neviem či by som s tým liezla do cykloservisu, tie kolesá sú dvojité a neviem si predstaviť ako by to potom vyzeralo....to už si radšej kúpim nové.....

denisab32
5. dec 2008

sorry, to bola rada, ja viem, že je dvojité a bežne sa to dá riešiť...ale aj kúpiť nové je riešenie....

tribitka
5. dec 2008

denisa jaska, dakujem za každú radu, si zlatá 😵

denisab32
5. dec 2008

to je ok 😉 rada pomôžem, keď môžem 😉

andy.a
5. dec 2008

tak ten fusak som prala na 30 st., v práčke na ručné pranie a minim.otáčky na žmýkanie..a je rovnako špinavý ako bol predtým + ešte aj žmolky sa spravili 😒 🙄 😖

nezbehol sa,ani červená nepustila do tej bielej-resp.do sivej..lebo bielou farbou sa to už nazvať nedá 😕 😔

prala som to s Persilom,ako všetko prádlo 😕 😉

katy1979
6. dec 2008

andy skus tam supnut vanish, nám to vypralo, ale je pravda že tie najspinavšie casti vnutri som poliala vanishom a prehehla kefou.

adryana
16. dec 2008

ahojte , poradte mi prosim , mam S4 od maja tohto roku a tento vikend som pri dofukavani kolies zadnych zistila ,ze mam poskodene plaste na obidvoch kolesach su popukane a bude ich treba vymenit . Volala som do predajne samozrejme diagnoza jasna : doneste kolieska a posleme na reklamaciu cca 30 dni , nahradny kocik mi nedaju ... neviem si ani predstavit existenciu bez kocika ... tak mi poradila predavacka nech si ide dat vymenit plaste za neoriginalne plaste do nejakeho obchodu s bicyklami , kedze som zufala tak som skusila aj tuto moznost a odpoved : taky priemer plastov ako je na tomto kociku nepredavaju takze som neuspela . tak som zavolala este raz do predajne a opytala som sa ci je mozne objednat nahradne plaste a odpoved :daju ale budem si ich musiet zaplatit... kedze si nemozem dovolit byt bez kocika cca 30dni ba ani tyzden , tak som pristupila na tuto moznost i ked nemam z toho dobry pocit a som aj trosku nahnevana 😠 ... a teraz zlaty klinec programu cena jedneho original plastu na casual je 560sk /jedno koliesko/ a to mi ho samozrejme predavacka nevymeni takze znova budem behat a otravovat pracovnika bicygliarneho obchodu a ten to tiez neurobi zadarmo takze ja mam takuto skusenost s casualplay S4, inac som spokojna... ak mate niekto takuto skusenost sem snou 😖

denisab32
17. dec 2008

Adryana, tak to fakt nie je fér... ale zvláštne, že nemajú k dispozícii náhradný kočík, u nás je to bežná vec...

Ale skúste vec rieštiť s obchodným zástupcom na Slovensku. Kontakt som Vám poslala do IP.

tribitka
17. dec 2008

ja som hovorila s obch.zástupcom na SR aj s p. Košarom čo je majiteľ, ked som mala tiež tento problém, že som mala koleso makké a malo na sebe takú dlhú ryhu.... obch.zástupca ma odporučil na obchod, kde dodávajú Casualplay, tam mi povedali, že mi koleso objednajú, ale tak do mesiaca...... v inom obchode to bolo do týždna.... no ale nakoniec drahý koleso nafúkal a ono je tvrdé už viac ako týžden!!!!!!!!!!! tak nerozumiem, asi tá ryha nie je hlboko, ale hlavne že kočiar fičí....
inak, aj moja sestra mala tento problém s kolesom a jej manžel ho nafúkal...tie kolesá sa vraj nafukujú velmi ťažko.....

ema.nz
18. dec 2008

baby skuste tie kolesa nafukat bud pumpou na bicykle alebo niekde na pumpe!!!tie original pumpy su strasne o nicom-viac vzduchu ide von ako dnu! 😠 😠

katy1979
18. dec 2008

my to fukame tou origos pumpou, teda ja nie ale manzel. zatial to drží a chvalabohu my sme problem s kolesami nemali.
tiež som vždy uvazovala že co by sa stalo keby siel kocík na reklamacku.

adryana
18. dec 2008

denisab32 : dakujem za kontakt , 😉

peta131
18. dec 2008

Chcela by som sa vás spýtať tie ktoré máte CS dajú sa tam na športovej verzii polohovať nožičky? lebo na obrázku sa mi to zdá ako keby sa nedali a v obchode som sa na to zabudla opýtať 😖

katy1979
19. dec 2008

dá ak dobre počítam tak to má tri polohy

lila794
19. dec 2008

Adryana, zalezi to od predajne, my mame tiez tento problem, popraskane plaste, volali sme, ze urobia reklamacku a nahradny kocik nam daju.

labelka
19. dec 2008

ahojte..dneska som si konecne doniesla domov hlboku vanicku..playmoon... a ako to bolo poskladane v krabici tak ta strieska je po bokoch dost pokrcena...som to skusala ponapinat no nic...a nevyzera to moc pekne...myslite ze by som to mohla prezehlit cez nejaku utierku? nemali ste tento isty problem? ako ste to riesili? dakujem

tribitka
21. dec 2008

laabelka, môj bol tiež najprv taký dokrčený a nešlo to vystrieť ale ono sa to samo vystrelo časom, takže nič nežehli 😀

adryana
21. dec 2008

lila794 , kde si kupovala kocik? ja som uz vymenila plaste nemam nervy to riesit s tou babou s babetkova ... stale nejake vyhovorky ... povedala ,ze kolesa treba stale dofukovat takze tym asi chcela povedat ,ze je to moj problem , chyba 😎

katy1979
22. dec 2008

labelka my sme to mali tiez pokrcené ono sa to casom vyrovná, pár krát na to naprší nasneží a už to bude rovné

domeenika
27. dec 2008

baby nemate niektora zaujem o maxi cosi mura3? je podobny ako casualplay, len je to trocha novsi kocik.. mam na predaj v cierno sedej farbe, jazdeny len 3 mesiace, v 100% stave.. ak by bol zaujem aj o fusak vo farbe kocika.. taktiez nanoznik casualplay.. na cene sa dohodneme..