Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
1. feb 2011

@kucika v polsku seženeš levnějc 😵 my tam v loni kupovaly za 8600kč sportak s vybavou, plaštěnka, nanožník,podložka, 😵

nikuska2404
2. feb 2011

baby prosím nebudete niekto predávať PRIMA EASY čiernu alebo carbon?

ssyssa
7. feb 2011

@laloona Ahoj chcem sa ta opýtať tie nahradne plašte Rubena čo si zohnala su na zadne kolesa? nevieš či mavaju aj na predné? mne totiž praskolo predné a zrejme budem musieť kupiť origoš nové. dakujem za odpoved Sysa.

laloona
7. feb 2011

@ssyssa ahoj, ty jsou bohužel jen na přední kola ☹ to ti nezávidím, na přední jsou docela drahé, jak jsem se dívala ☹

ssyssa
7. feb 2011

@laloona ahoj bola som dnes v jednom obchode no nie u nas mali tam take mensie no tvrdili mi že to tam nepasuje. možem ta este poprosiť este presne to číslo co je tam napísané alebo foto tvojich kolies ak je to možne lebo zrejme to boli oni no tvrdili ze nepasuju.. velmi by mi to pomohlo prave že na tie predné. dakujem Sysa.

lenulkamn
7. feb 2011

@kucika Ahoj na tvém odkazu nemůžu nic najít, zkus tento, mají tam skvělou akci na set S4 + playmoon + autosedačka Baby Zero + vložka do sporťáku za 13995,- a jsou to aktuální barvy... My už ho máme 🙂 http://www.babycity-shop.cz/babycity/eshop/0/3/...

kamilakop
9. feb 2011

Uvažuji o Casualu... a dost se mi líbí červená barva kolekce Agáta Ruiz De La Prada, ale uvidíme co budeme mít jestli děvčátko, nebo hošíka... :o)
Koukala jsem i tady v inzerátech, že se dá najít... 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/liu8/fu...

kamilakop
9. feb 2011

Malý dotaz na všechny majitelky Caualu 🙂
Mám možnost zapůjčení kočárku z roku 2007, je to adaptérová verze, starší typ a hledám na něj korbičku. Pasovala by mi tam bezadaptérová verze korbičky Casualplay?
Děkuji za odpověď. 😉

eimiky
9. feb 2011

@kamilakop myslím, že nie

dadous
9. feb 2011

@kamilakop taky si myslím že ne, ale prodavaj se i adapterovy korbičky 😵

kamilakop
10. feb 2011

Děkuju za odpověď, tudíž je to jasné, jdu hledat LIMETKOVOU adaptérovou. 😉 Do srpna času dost... 😀
Kdyby někdo prodával, určitě se ozvěte!!! Děkujuuu... 😉

dendaz
10. feb 2011

@bambulka0406 Přední kolečko nám taktéž nešlo zabrzdit, ale stačilo vyčistit a promazat a bylo to bez problému, i nám to poradil pán z obchodu kde jsme kočárek pořizovali. 😉

sasena033
10. feb 2011

baby poradte prosim....velmi sa mi paci S4 farba violet..len mam otazocku mam kupit len prima easy a pouzivat ako vanicku alebo zvlast zero a vanicku...nakolko babo sa narodi v lete.ci sa zmesti s fusakom do easy na celu zimua akoli chrbatiku dakujem

dadous
10. feb 2011

@sasena033 no na zimu se ti asi do easy s fusakem nebude vejít, to je těžko takhle říct, každy dítě je jinak velky 😵

didi07
10. feb 2011

@sasena - do korbičky se ti v zimě s fusakem asi nevejde, malá je narozená v červenci a do korby s fusakem jsem jí musela přestat dávat v 5ti měsících - takže v prosinci, a nebyla zvlášť velká, cca 6,5 kg, ale byla tam tak narvaná, že se nemohla hýbat.

lara75
10. feb 2011

@sasena033 ja som mala zimné novorodeniatko a mala som aj vaničku playmoon a prima easy tiež. Vaničku sme používali cca do mája na prechádzky na prevoz prima easy a od mája na kočíkovanie, ale tam by sa už fusak nezmestil, hlavne ak už bude v zime polročné bábo🙂

lara75
10. feb 2011

Sasena, len na ilustráciu, takto vyzerá polročné dieťa v prima easy........no fusak sa nezmestí 😖

alex9966
10. feb 2011

@lenulkamn a aké sú rozmery vaničky playmoon? môžeš ju zmerať?

bastinko
10. feb 2011

ahojte kocky prosim o radu,neda sa mi pripevnit na casualplay slnecnik 🙂 a to ani s navodom 😀 😀 😀 moze mi niekotra pomoct?dakujem

dadous
11. feb 2011

@bastinko je mě to taky čeka 😀
holky nemohla by někteŕa vyfotit jak je připevněnej slunečník na kočaru? 😕

sasena033
11. feb 2011

@lara75 takze to si asi radsej poroadim vanicku ked sa narodi v juli celu zimu nevydrzi v easy akurat v januari bude mat 1/2 roka take asi nehrozi..dakujem

sasena033
11. feb 2011

este by som mala jednu otazku..kamoska caka vo februari teraz koncom este nema kocik tiez uvazuje nad S4 ona by mohla mat prima easy,vsak?? ako novorodena v pohode sa zmesti do fusaku a v lete pohodka a na jesen da sportovy takze ona vanicku nepotrebuje a easy je phodlne pre novorodeniatko lezi upne v rovine??

bastinko
11. feb 2011

@dadous uz 3dni nad tym dumam s navodom v ruke a nejde mi to,asi budem musiet pockat na manzela,este ze dnes zacalo prsat tak uz vydrzime 😀

ewwe
11. feb 2011

@sasena033 tak v podstate nepotrebuje, ale v prime to nieje uplny lah, ja by som dlhodobo v prime dieta nevozila,max hodinku

sasena033
11. feb 2011

@ewwe jasne dakujem

dadous
11. feb 2011

@bastinko 😀 no ale tam by to nemělo bejt nějak složity, ne?

dadous
11. feb 2011

a ted mi prosím někdo řekněte , jestli to mam spravně? 😕

lara75
11. feb 2011

@sasena033 v prima easy dieťa neleží na rovine, sú tam tri či štyri rôzne polohy, ale ani tá najnižšia nie je v ľahu. My sme mali bábo v prima najdlhšie, keď sme išli v lete do Chorvátska (cca 10h cesty s prestávkami), ale spala tam v pohode 🙂

xlea
11. feb 2011

@sasena033 ja mam novembrovciatko a na primu zatial nedam dopustit... myslim ze tych 10-15 stupnov, co je odchylka od lezania v rovine vobec nie je problem... aj tak tam to babo dlhsie ako 2-3 hodky /prechadzky/ nie je.. v pohode sa tam stale zmesti aj vo fusaku a overale... a obcas aj deka ...

kanhwa
11. feb 2011

Ahojte
baby mate niektora autosedacku baby zero? aky je rozdiel medzi nou a prima easy vo funkcnosti?

No a este sprava pre tie, ktore len planuju kupit S4 - v eniki beniki.sk je trojkombinacia za 570 € v akcii, co je uspora vyse 200 € oproti normalnej cene. my sme ju vcera objedali, aj ked kocik budeme zrejme potrebovat az koncom leta. S4 mame vybraty uz 2 roky, ale 2010 sa mi paci viac ako ten predtym 🙂