Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

talia1976
19. nov 2012

@kaja01 ahoj, do kufra ho dám v pohode, a to dávam dnu a von niekedy aj dvakrát denne. sedačku na zadu nemôžem mať sklopenú aj keby chcem, vozím tam staršieho syna. kočík zložím - tými páčkami na rukoväti a potom stlačím, čo najviac ako to ide, taktiež striešku stlačím, dôkladne schovám - zatlačím dnu predné koleso. jedno zadné dám mimo - ide to ľahko - v strede stlačiť a vytiahnuť. cca celé mi to trvá 2 minúty. skladám kočík rovno aj s fusakom aj s nánožníkom.

kaja01
19. nov 2012

@talia1976 Ahoj, to znamená, že dávaš dole jedno zadné koleso. To musím skúsiť. Ďakujem za radu.

bubka22
28. nov 2012

Ahojte. Chcem kupit skejtik k CP S4. Mate skusenosti s nejakym typom skejtu k tomuto kociku? Vdaka

mery4001
9. dec 2012

@nici Ahoj vidím,že si tu píšete ohladom kočika Casualplay S4,mám ho objednaný zajtra by mi mal prist.Chcem sa opýtat či sa dá celá športová čast zvliect a oprat v pračke.Zatial som nič nenašla hladala som aj v googli a nič mi nenašlo.A vidím že vy ho máte.Lebo ručne prat kočik to je oničom ☹ najlepšie je ked sa hodí do pračky,dakujem za odpoved.

copa
13. dec 2012

ahoj holky,
moc vás prosím, koupila jsem si z druhé ruky korbičku Playmoon, ale nemám k ní návod. Koukala jsem, že korbička má uvnitř dole po obvodu zip, to se dá nějak celé sundat a vyprat? Nemohla byste mi některá třeba těch pár stránek o sundání potahu korbičky naskenovat? moc díky

andrissek
2. jan 2013

Ahojky holky hezký den, mám na prodej sportovní kočárek Casualplay s4 a autosedačku kdyby jste měla některá zájem 😉

looolinka
2. jan 2013

Holky,jaké máte zkušenosti s třema kolama na kočárku místo čtyř? Casualplay se nám zamlouvá,ale máme obavy z té "trojkolky"...

copa
2. jan 2013

@looolinka Casualplay S4 má vpředu kolečka 2, i když blízko u sebe 😉 já jsem s ním spokojená, stabilní je podle mě stejně jako normální čtyřkolky
jen tchýně si pořád stěžuje, když jsou přední kolečka odaretovaná, ale ona za celý loňský rok jela s tím kočárkem tak max. 3x, takže co je mi do toho... 😝

copa
2. jan 2013

a budeme prodávat autosedačku Prima Easy z limitované kolekce ve stříbrné barvě a základnu pro Prima Easy, pokud byste měl někdo zájem, víc info v bazárku nebo v IP 😉

looolinka
3. jan 2013

copa: Moc kujuuu 🙂

lupena
4. jan 2013

ahojte baby.. vedeli by ste mi niekto premerať šírku hlbku sedacej časti a výšku chrbtovej opierky? Dá sa polohovať od úplne sedu až po úplny ľah? dá sa polohovať aj tá časť na nohy? a polohovanie má jednoduché, alebo komplikované ako je to u niektorých kočárov? Ďakujem.

leonna
16. jan 2013

ahojte holky. predavam kryt do dazda na vajicko CP prima easy. ak by mal niekto zaujem IP 🙂

adelka2710
16. jan 2013

Baby zhanam zadne koleso(prip.obidve), nemate niekto na predaj? moje je dolamane znutra a cele skace pri vozeni. Nove stoji 45€, neviete ci sa da zohnat lacnejsie?

maminka3
20. jan 2013

Ahojte buduce maminky a maminy, mam na predaj ak by mal niekto zaujem autosedacku Casualplay Prima Easy, polohovatelnu. Ak mate zaujem napiste IP.

keyssi
25. jan 2013

Ahojte, již tu ten dotaz jednou padl, ale stále bez odpovědi. Moc prosím, kdo používáte stupátko pro starší dítě ke kočárku Casualplay S4, jaký typ a jak tam pasuje? Tento víkend si mám tento kočárek kupovat a stupátko je pro mě dost důležité. Děkuji

alinai
27. jan 2013

ahojte,my sme kupili Kasualplaj S4 je krasny ,mala ma 6mes a kočar je rozhrkany keby mal desať rokov ,vobec sa neda uspavať babo,už sme mali aj dvakrat defekt ,vanička je uzka a malinka v 4mes.tam bola natlačena ako sardinka tak sme ju museli dať do športoveho ,v športovej časti ju musim zapasať pretože je plitky a mala nam skoro vipadla .katastrofa 😠 vobec neodporučam

mirili
2. feb 2013

@alinai neviem či to bol zlý výrobok alebo čo? ja som veľmi spokojná nemám kočík rozhrkany a to ho používame denne na dlhé prechádzky aj teraz v snehu super , malý sa este do decembra vozil vo vanicke aj s fusakom a to mal sedem mesiacov, a športovej sa mu tiež páči 🙂

mathildica168
11. feb 2013

ja mam concord, ale momentalne ho mame v servise, tak nam dali ako nahradu, kym sa opravi casualplay S4 reverse . vobec ho neodporucam, je prilis uzky. mala je v nom narvata ako sardinka, kedze teraz tam mame aj fusak. a to moja mala je naozaj drobec. neviem si predstavit take normalne dieta, a uz vobec nie nejake buclate...sice ho pouzivame len do obchodu a spat, nakolko uz chodime, ale teda otras... tento kocik je urceny asi len pre male babatka, potom treba kupit nejaky vacsi, pripadne golfac. teraz v zime by som ale dieta do golfaca nedala... ja vsak nie som typ, co meni kocik kazde 2 mesiace...som za jeden poriadky, v ktorom dieta vyrastie. preto nie som s tymto vobec spokojna...

kilecko
16. feb 2013

podla mna je tento kocik super. Pouzivame ho uz 20 mesiacov a stale sme spokojny. Mame majove babo a do sportovej casti sme presli na jesen, ked sa zacal pouzivat fusak. @alinai To, ze som ju tam musela priputat beriem ako samozrejmost, priputavam ju tam doteraz. Chodime s nim po vselijakych terenoch v kazdom pocasi a kvalitovo zodpoveda pouzivaniu, extremne rozhegany urcite nie je. Jedinu vytku co mam je, ze je fakt tazky, skladam a davam ho casto do auta a mam co robit /ale zas ja som drobna zienka tak pre mna by bol kazdy kocik tazky 🙂 Chvalim aj striesku v sportovej casti, ktora sa da stiahnut hlboko dopredu v pripade silneho vetra. Disajnovo je velmi pekny a urcite si ho nechavame aj pre druhe babo.....

valika_val
26. feb 2013

ahojte, nemate niekto skusenosti so skejtom na tento kociar? pripadne by som skejt kupila...

lenka591985
13. mar 2013

Ahojte chcem si kupit sportovu cast S4 a chcem sa spytat ako sa snim chodi a ci a njake nedostatkya jedna mamicka tu spominala ze sa rucka trochu hybe ci je to vada alebo u kazdeho 😉 Dakujem

copa
20. mar 2013

prodávám černou bezadaptérovou korbičku Playmoon, originál černou pláštěnku na Playmoon, stříbrnou Prima Easy a originál černou pláštěnku na Prima Easy

obycko
31. mar 2013

Ahojte. Mám tiez kočík Casualplay S4. Neviem, ci to tu uz niekto pisal, ale da sa cela textilná cast z vanicky oprat? Dolu je zips,ale neviem ci sa to da cele vyzliect. Dakujem za odpoved.
A mimochodom, tiez nám ručka trosku hrkoce. Je tam uvolnený ten nit, ktorým je spájaná.

lenka591985
2. apr 2013

Ahojte aj ja som si kupila starsi S4 je krasny,len som zarazena s predneho kolesa bucha ked sa toci a aj ked nan dopadne kocar,co stym moze byt akokeby o tu konstrukciu aj buchalo 😒

buba183
19. apr 2013

@andrissek dobrz den.este mate ten kociar? potrebujem to pre 1,5rocneho szna ktorz je dost vzsokz ale chodime po doktoroch tak kocik potrebujem.kolko bi stal?a do kolko kg je

andrissek
19. apr 2013

@buba183 kočárek už bohužel nemám.

nlula
21. apr 2013

Predám S4 v carbonovej farbe, trojkobinácia. Kočík je vo výbornom stave, 🙂 ako nový, hlboká časť je použitá 5 krát. Je v záruke do septembra 2013.
Cena dohohodou.

izisa
24. apr 2013

Ahojte, chcem sa vas spytat, ci neviete kde by som kupila nahradne kolieska na casualplay vintage. Dakujem

mimi
24. apr 2013

@obycko citam, citam, nam sa tiez uvolnil nit, som trochu z toho sklamana, ale kocik zatial funguje. Nevies, ci sa da ta rucka opravit?

cenculinka
24. apr 2013

@mimi ahoj, mozem sa spytat, ci si naozaj s tym sportiakom spokojna? uvazujem nad nim, mam totiz vajicko baby zero, maly mi nechce uz v kociku lezat a sediet este nevie, tak by som ho vozila v tom vajci 🙂 no nemam kocik, iba to vajko. trosku sa bojim toho predneho kolieska ☹ videla som aj take, co mali tie kolieska vpredu dve. je ten kocik v pohode? nerada by som vyhodila peniaze za nieco, s cim spokojna nebudem ☹