Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

desmodka
24. mar 2011

@ewwe a nejde to moc komplikvane??? hlavne ked ho potom budem chciet dat do vyssej polohy z lahu??

ewwe
24. mar 2011

@desmodka prave, ze nie, iba tahas za ten pasok, ked to chces spustit, povolis poistku a potlacis operadlo do akejkolvek polohy

desmodka
24. mar 2011

@ewwe super dakujem za info, velmi zvazujem kupu tohto kocika, len som chcela reverse ale citam ze je uzsie sedadlo ako pri uni a nas kubko je chlap uz teraz 😀 , tak neviem, ci v zime mu bude stacit reverse

desmodka
24. mar 2011

a este by som sa chcela spytat ci ta opierka je dostatocne vysoka, lebo na tejto fotke to tak nevyzera http://www.bubsngrubs.com.au/casual-play-s4-2.jpg

ewwe
24. mar 2011

@desmodka tak ja reverse nemam, popravde, ani by som to nevyuzila, ani raz mi ta otocna cast nechybala, ja som maximalne spokojna, stylovy kocik, sportova cast je taka prakticka so sklapanim nie take tie co ked chces sklopit sedacku, tak ju iba prevracias celu, ze dieta ma nohy vo vzduchu hore, proste klasika, ale stylova klasika, my sme uz v golfkach ale kocik je moja srdcovka

petronelas
24. mar 2011

@ewwe jaké golfky máte? 😎

ewwe
25. mar 2011

@petronelas tak ja som si vybrala tie najjednoduchsie, handy pure-dema, na dlhsie trasy bude CP, na kratsie do mesta golfac-ja som potrebovala iba stolicku na kolieskach, kedze mala uz chodi a vozit sa moc nechce, tak golfac iba ked je unavena alebo ked ideme do mesta a viem, ze tam sama nedojde

amanda85
26. mar 2011

ahojte.potrebujem radu.aj ja mám s4 a cely kočík vrieska ako 100 ročny aj rukovä je inštabilny ako by bol zlonemy v strede.kočík je pouzívany 7 mesiacov ale často malu v tom uspávam.ale mal by vydrzat 3 roky nie?a ešte otázka ako často pumpujete kolieska?načo môzem uplatni záruku?je to hlupa otázka ale ako čítam tak skoro na nič.dakujem za odpovede.

amanda85
26. mar 2011

@maata12 práve čítam aj ja mám ten isty problém ale ešte nemám prasklinu presne ako po troch detoch urcite by som ten kočík u nekupila.potom by si mohla napísat ci ti to vezmu v záruke.ja som to kupila cez internet takze ked sa to nedá reklamovat tak ani neskusim.bez kocíka by som bola stratena.dakujem

amanda85
26. mar 2011

inak mám na predaj vaničku playmoon 2010 čierna farba ako nová za polovičnu cenu.

ewwe
26. mar 2011

@amanda85 ja som za rok a pol dofukovala kolesa raz, nic mi nevrzga je stabilny, asi si mala smolu na kupu

amanda85
26. mar 2011

@ewwe tak to máš pravdu strašná smola ja nafukujem kolesá kazdy druhy tyzden

maata12
26. mar 2011

@amanda85 Ahoj! Ja ho už mám dva týždne na reklamácii, inak vzali mi to úplne bez problémov a dostala som aj náhradný kočík... Tak som zvedavá, predavačka mi hovorila, že reklamácie na Casualplay sú vybavované dosť rýchlo, tak uvidíme... buď mi vymenia celú konštrukciu, alebo opravia. Určite Ti dám vedieť ako som pochodila, ale ja by som to každopádne na reklamáciu poslala.... Maj sa 🙂

adikad
26. mar 2011

Ahojte chcem sa spytat, z aky rozdiel je medzi CP Reverse Titanium a CP klasicky? http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=289...

amanda85
26. mar 2011

@maata12 dakujem daj vediet aj ja to skusim.

ewwe
26. mar 2011

@adikad reverse ma otocnu sportovu sedacku, po smere a proti smere jazdy, ale je tym padom aj uzsi

adikad
26. mar 2011

@ewwe jaj, dakujem 😀

kanhwa
27. mar 2011

@adikad no a este ze Titanum ma tu konstrukciu titanovej (takej tamvocierno-sedej farby) a normalny j u ma striebornu. nam sa velmi pacil ten Titanum (ale nie Reverse, kedze je uzky) a potom sme prisli na to, ze sice na zakladnom sportaku su tie kovove prvky titanovej farby, ale na vanicke a autosedacke su aj tak strieborne, takze nejdu farbou k tej zakladnej konstrukcii. takze pozor na to.
inak, v aprili ho snad uz konecne dostaneme 🙂 objednavku mame este z februara 😉

adikad
27. mar 2011

@kanhwa fu, tak to sa tak dlho caka? Tiez je to moj favorit, no ale my az v novembri cakame, takze este je casu habadej.

kanhwa
27. mar 2011

@adikad normalne sa necaka tak dlho. ale teraz bola ta akcia za 570 € trojkombinacia, co je uspora vyse 200 €, takze asi je viac objednavok je na to 🙂 my ho tiez nepotrebujeme ihned, ale tu akciu sme chceli vyuzit - kedze tento krasny kocik mame vybraty uz 2 roky 😉

adikad
27. mar 2011

@kanhwa Jaj, tiez chcem iba tento, ale dufam, ze este do novembra bude nejaka akcia.

jannis79
28. mar 2011

Ahoj, máte na hlubokou korbičku Playmoon originál pláštěnku nebo neoriginál? Díky.

kanhwa
28. mar 2011

@adikad ta akcia asi este stale trva, ak by si to predsa chcela kupovat v predstihu
napr.
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

aj v inych e-shopoch to ze vraj bolo za tolko, kedze vyrobca to dava tu zlavu. ale plati len na striebornu konstrukciu, nie titanum.

smejkop
28. mar 2011

Ahojte, mate niekto skusenosti s casualplay v zime? myslim tak ze nam sa ma maly narodit v juni cize v zime bude mat pol roka ...chcela by som vediet ci mi vojde do vanicky aj v zime..aspon do toho marca.Objednali sme si ho ale stale vaham ci nieje mala vanicka pre polrocne dieta v zime :( dakujem...a este jedna otazka ..co vravite na farbu olive a carbon?

smejkop
28. mar 2011

@stacinka ano sportova cast sa da sklopit uplne 🙂

sisi0211
28. mar 2011

ahojte
ma niekto skusenosti s casualplay jazz (special edition)?

jannis79
29. mar 2011

@smejkop Řešila jsem úplně stejný problém - taky se nám má prcek narodit v červnu (juni), ale většina holek mi řeklo, že v půl roce už většina dětí chce stejně koukat ven z kočárku, takže počítám ze zhruba v půl roce stejně přejdeme do sporťáku. Přeměřovala jsem si korbičky u X-landeru, Maxi-cosi, Quinny Speedy a sam. u Casualu a Casual vyšel mezi těma co mají delší korbičku. Ono si moc nevybereš, korbičky jsou vesměs všechny malý.... Já mám CP už objednaný - pro moje kritéria vyšel z těch výše zmiňovaných asi nejlíp.... Čekáme chlapečka a objednala jsem si CaffeLatte. Manžel chtěl Carbon, ale mě se posl. dobou líbí béžová, tak jsem si jí prosadila 😉 Olive je na mě moc do žluta a žlutou já nerada 😒

stefany
31. mar 2011

Ahojte kočky, chcela by som sa opýtať (možno to už tu odznelo ale nenašla som to), aké máte skúsenosti s S4 na našich "výborných" cestách, myslím hlavne na dedine, kde nie sú chodníky. U nás sú cesty zlé, máme camku s plastovými kolesami a malej to dosť vadí , ďakujem za názory 🙂)

steva
31. mar 2011

@stefany kocik je na nase vyborne cesty super,aj u nas su hrozne cesty,ale ja som spokojna,az na tie defekty,uz som mala asi 7x defekt.ale ak mas sikovneho manzela nie je to problem
😵

ewwe
31. mar 2011

@stefany ja som defekt nemala, ale do terenu je myslim si super,