Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

something
31. máj 2012

@dejnas Dakujeme...konecne nejaky dokaz :o)

l24
31. máj 2012

Ahojte, potrebovala by som pomoct, kupili sme kociar casualplay s4 , na predajni bol poskladany na sportiak, doma sme donho zacvakli hlboku vanicku, a mne sa zda ze sa mierne kyvoce, neviem ci je to tym, ze drzi len v strede na tom unickliku, alebo ci je to nejaka vada, pripadne ci ked sa zatazi tak sa kolisat nebude, skuste mi poradit. Dakujem

katy1979
31. máj 2012

@l24 to je v poriadku. tie kociky sa tak robia schvalne aby to s mimcom tak nehadzalo

l24
31. máj 2012

dakujem velmi pekne za skoru odpoved, ja som sa len bala, ze za tolke peniaze som ho kupila este nejaky chybny, uz len dufat ze snim budeme spokojni 🙂

something
2. jún 2012

Baby este otazka....dari sa vam ho rozkladat jednou rukou tak ako som niekde citala? Mne nie 😨

mlha99
2. jún 2012

@something mě taky ne, takže bud v kldiu.. ještě mi to jde až na po druhé🙂 ale no prostě blondýna no🙂 ale holky.. nechci vám kazit radost.. ale ta korbička je malá jak sviňka... kočárek máme.. beruška bude mít 5 měcíců..ale je tam jak sardinka.. ☹ njn.. mě se prostě líbil a chtěla jsem ho..ale podruhe bych ho nechtela.. uvidíme co budeme říkat na sporták..ale jelikoz mame revers. a ten je taky uzkej.. tak nevim nevim... ale jinak je fakt peknej.. ale jeste ze mám jeste kocar velkej po segre.. tam ma mala prostoru.. kocar se mi nelibi.. ale male se libi vic..
vubec nechapu proc jsou ty kocary tak drahy, kdyz se tam mimusko moc dlouho nevejde..

kanhwa
2. jún 2012

@something no tak to teda ani nahodou, ledva oboma 😉

myschka
2. jún 2012

@something já ho teda zvládnu rozložit s malou na ruce 😉 😉
a spokojená jsem byla, korbička mi teda nepříjde menší než u ostatních kočárků. Eli v ní vydržela 8m, sporťáku jsme se zbavili skoro hned, je sice krásnej ale malinkej, koupili jsme quinny spedii a spokojenost obrovská
Jako hluboký mi naprosto vyhovoval a neváhala bych ho koupit znova 🙂

something
3. jún 2012

@myschka S malou na ruke....super...no mne to teda nejde...hmm...asi musim trenovat aj ked nepredpokladam, ze ho budem casto skladat.. Myslim, ze 5 mes.je dost na hlboku vanicku. Nas maly bude mat 5 mes.v dec., chcela som vacsi aby zimu este prelezal v hlbokej ale myslim, ze do maloktoreho by sa vosiel v 8mes.aj s fusakom riadnym. Kedze tento rok bolo -27. Takze uvidime, zatial nepouzivam, ale tesim sa.

something
3. jún 2012

@mlha99 Reverzy su mensie...videla som na Jane...o hodne...je to asi na ukor otacania...

lucy_m
4. jún 2012

@matapeto81 zalezi na tom ake mate auto. 😀 my mame S4 a krasne sa nam vojde do kufra. ale my mame combicko Fiat Stillo Multivagon...tak tam by sa vosiel hoc aky kocik 😀

lucy_m
4. jún 2012

Kocky - chcem sa spytat ... da sa sportova cast dat uplne do lahu ? mame S4, ale zatial vozime vo vanicke. mala este nevie samostatne sediet. ale co chvilu by sme chceli prejst na sportak, tak preto ma to zaujima ...

zuzanapp
4. jún 2012

@lucy_m áno dá sa 🙂

zuzanapp
4. jún 2012
andrissek
5. jún 2012

Ahoj ,také máme s4 a musím teda reagovat na to že je malá vanička.
Náš malej má přes 6m a má skoro 9 kg (takže žádný drobeček) a do vaničky se v pohodě vejde a má stále rezervu.
Takže si myslím že mála rozhodně není. Já jsem s kočárkem max. spokojená ,už máme vyzkoušený i sportovní verzy a taky spokojenost.

lucy_m
5. jún 2012

@zuzanapp dakujem. 😀

karinka2105
6. jún 2012

ahojtee,cchela by som vediet,vase nazory na kocik pozitiva aj negativa,je vhodny pre zimne babo,teda tej 3kolky sa trosku bojim

lucy_m
7. jún 2012

@karinka2105 ja mam dievčatko narodené v januáry a s kočíkom som maximálne spokojná. V zime sme sa do neho bez problémov zmestili aj s fusakom z ovčej vlny a to moja malá nie je žiadny drobček. Ešte stále sa vozíme vo vaničke a je v pohode. 3-kolka v snehu sa trošku horšie tlačí, hlavne keď je brečka, ale zvládla to ... A kočík je dobrý aj v teréne. My chováme zvieratká a terén okolo nich zvládame aj v tomto kočíku ... takže ja odporúčam ! 😀

lillinka01
7. jún 2012

Ahojte babulky, ja by som tiez chcela vediet, kde sa tento kocik da kupit najlacnejsie, pokojne aj ceske stranky. diki

lucy_m
9. jún 2012

@lillinka01 najlacnejšie ho kúpiš použitý 😀 inak stojí všade rovnako - lebo je na neho akcia 570€

lucy..
18. jún 2012

Ahoj holky, kočárek mám a byla jsem s nim moc spokojená. Jako velkou vyhodu vidim v tom, ze je velmi dobre odpruzeny, nafukovaci kola jsou take super a predni kolecko je plne otocne, takze se na miste otocite o 360C a neni problem ridit ani jednou rukou. Da se s nim jezdit i v horsich terenech-tam je lepsi si predni kolecko zaaretovat. Nekdo si na trojkolku mozna hure zvyka, ale ja jsem s tim problem nemela. Kocarek ma vysouvaci rukojet, takze bez problemu mohou vozit i vyssi lidi. Vanicka je myslim srovnatelna s ostatnimi kocarky, dokonce je mozna i delsi. Obe deti jsem v nem vozila 6 mesicu a pote dala do sportaku. Vyhoda je, ze se da sklopit uplne do lehu, coz je velmi pohodlne a kdyz date v zime fusak, neni problem. Boudicka se da naklonit pres dite, pokud by byl vyrazny vitr. S autosedackou jsme byli take moc spokojeni, tim, ze je polohovatelna, nebyli tam deti tolik zmacknute. Takze ja jej mohu take doporucit. Zrovna se jej chystam prodat, tak kdybyste mel nekdo zajem pisnete 🙂

petka73
20. jún 2012

Ahojte, chcem sa opýtať, myslíte, že je tento kočiarik vhodný pre jesenné bábo? Vydrží vo vaničke celú zimu? Nebude malá? A ako to s tou opierkou? Využila by som športovú časť aj ďalšiu zimu?

lilliaan
20. jún 2012

@petka73 Ahoj, my sice uz nas Casualplay nepouzivame, mame golfky, ale pouzivali sme nieco vyse roka a sme velmi spokojni 🙂 Odlozila som si ho na dalsie babo 🙂 Vo vanicke ti v zime urcite vydrzi, oblecies ho primerane a das do fusaku... jemu zas netreba milion vrstiev oblecenia, fusak ho ohreje a ak by sa ti zdalo, ze je mu stale zima, tak ho este prikryjes dekou.. Moderne kociare sa robia uzsie v porovnani s kocikmi pred par rokmi... Sportovu cast vyuzijes napr. do 3 rokov veku.. My sme kupili golfky, lebo sa stahujeme v auguste do australie, tak chcem letiet s cim mensim kociarom - tym lepsie 😝 Casualplay je vyborny kociar.. odporucam 😉 Aj ked kazda znacka ma svoje muchy. Kamaratky mali Muru 4, druha Peg Perego a teda Casualplay "ide" omnoho lahsie.. ma super kolieska..

simo1nka
22. jún 2012

ahojte.. kúpila som si casualplay s4 a potrebovala by som lepšie kolieska.. neviete mi poradiť???

dejnas
23. jún 2012

@simo1nka potrebuješ celé kolesá vymeniť alebo len plášte?

dejnas
23. jún 2012

@petka73 moja malá sa narodila v októbri, vo vaničke bola takmer do konca mája... v zime sme tam používali teplý kožušinový fusak, deku, navyše malá mala ešte aj vyteplený overal... určite tam bábo v pohode "prezimuje" 😉

mlha99
24. jún 2012

holky potrebuji poradit. Vcera mi vyskocila na leve strane rukojet u kocarku:( myslela jsem prvne ze se vysunula cast,kterou se nastavuje vyska rukojete,ale je to az pod ni. Nevite jak to opravit a nebo nereklamoval to nekdo z vas?

petka73
24. jún 2012

@lilliaan Ďakujem pekne, stále nie sme rozhodnutí, že aký kočík kúpiť, ale tento patrí medzi favoritom, ale hlavne som sa zľakla ten krátkej opierky, či nebude už malá na budúcu zimu..

@dejnas ďakujem, a maličká aj druhú zimu vošla? nebola jej opierka krátka?

dejnas
24. jún 2012

@petka73 druhú zimu bola tiež v pohodičke v športiaku, mala tam origoš fusak a na to ešte aj nánožník 😉

na predchádazajúcej strane som pridala foto.... v kočíku sedí syn, má tam 2roky a 1 mesiac.... keď sme mu dali opierku do ľahu, bolo to akurát, normálne pohodlne si aj pospal

neviem, ja som mala obe deti výškovo "normálne", ani drobci, ani veľkí.... nebol problém s tým, že by sa do kočíka nezmestili

turistka
24. jún 2012

Najhorsi kocik,teda aspon pre nas,nikdy viac v zivote tento kocik,drahy-aspon ked my sme Ho kupovali a po roku sme kupovali další,lebo uz len při pomysleni na casualplay mám triasku