Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dexonka
22. jún 2010

jj clovek si rekne takova mala rychlost ale byla to slupka jak blazen,autto na odpis,neumim si predstavit tohle na dalnici u 120 km rychlosti,....takze nehledte jen na pohodli miminka ale taky na bezpecnost.............

petronelas
22. jún 2010

Ahoj hoky.Chtěla jsem se zeptat,nemám čas to tady studovat,jde sporták do sedu? Mně to furt připadá jako by tam byl tak 45 stupnový uhel a ne uplně sed.Trochu bych to ještě víc posadila.Nemyslím 90 stupnu ale zdá se mi,že je tam v pololehu.
Jak to máte?
Jo a zdá se mi tam strašne malý prostor pro ten košík dole.Možno tam nedám ani nákup.Nemůžu se nějak rozloučit s hlubokou korbou.

dadous
22. jún 2010

@petronelas mam pocit že tu holky psaly, že nejde do uplnyho sedu 😉

petronelas
23. jún 2010

dnes mně zastavila mladá maminka a strašně se divila,že už mám malého ve sportáku.Bylo nám 6 měsíců.
Myslíte že je to brzo?

eimiky
23. jún 2010

@petronelas my sme tiež išli v 6 mesiacoch do šporťáku 😉

katy1979
23. jún 2010

My sme boli v sportaku v 5.mesiacoch ale v lahu.
.
S tym sedom no 90stupnov to nie je. Ale zasa 45 ? Je to podla mojho odhadu nejakych 5 stupnov.

petronelas
23. jún 2010

já nevím,ale mně to nejde to sedu 5 stupnů.nevím co dělám špatně.
My jsme taky jenom v lehu.
Chtěla jsem se zeptat.....jak jsou ze spodu ty popruhy na polohy lehu,tak jsou tam po stranách ještě malé krátké se sponami,to je na co?poradte mi,nemůžu na to přijít na co to je.

katy1979
23. jún 2010

Ak myslime obe to iste to sa prichytavalo o konstrukciu. Su tam na to zapadky. S tym polohovanim no neviem ak to mas dobre prichytene malo by to fungovat.

petronelas
23. jún 2010

o tu konštrukciu jsem tam přichytila ten pás co reguluješ polohu zad.a potom tam jsou takové kratučké asi 5 cm a je tam ta spona na to přichytění a to nevím nač to je.

janinka25
24. jún 2010

ahojte prosim vas, pokusam sa nejako prist na to ako sa ma sediet v sportovej sedačke uplne v sede? ale nejak to nechapem, tie bočne popruhy mam prichytene len s tym dlhym neviem čo nemohli by ste my odfotit len tu čast ako je to pripevnene na tej sedej časti čo sa posuva? dakujem 🙂

petronelas
25. jún 2010

@janinka25
@janinka25 presne to samé řeším.....taky bych to chtěla vidět....

livia76
26. jún 2010

@petronelas tie kratučké sa pripevňujú na konštrukciu 😉

monikahubcikova
29. jún 2010

@erilex
ahoj erilex, keby ste mali záujem predávam kočík, ktorý chcete. Je po jednom dieťatku, je málo používaný, takže je vo výbornom stave.
mám trojkombináciu, playmoon farba lima (vhodná aj pre chlapčeka aj pre dievčatko), polohovateľné vajíčko a športová časť.
najviac som využila vajíčko a teraz máme už len golfáčik, tak by som kočiar predala. Ku kočiaru mám aj tašku casual, ktorá sa dokupúva a aj pláštenku na vajíčko, ale tie by som Vám dala už v cene.
Nový kočiar stál 738 eur + pláštenka a taška teraz by som chcela 550 eur.
Ak by ste mali záujem napíšte mi na mail a aspon pošlem bližšie foto.

annafilip
29. jún 2010

Ahojte. Nemoze mi niekto poslat mailom navod na použitie casualplay S4, verzia 2009. 🙂

annafilip
29. jún 2010

este neviete poradit kde by som si ho pripadne mohla stiahnut. Adresa:chatanaduchonke@hotmail.com

kratena
29. jún 2010

Tak co, holky, má už některá s4 reverse?

bubaczik
30. jún 2010

Ahojte..potrebujem poradiť...ma niekto vaničku mako? 😕
neviem sa rozhodnuť,aku vaničku kupiť,bola som už rozhodnuta za playmoon,ale bojim sa,že by nam v decembri už bola mala 😖 tak teraz mam dilemu,že či nebude lepšia ta mako...sice stoji ,kolko stoji 😝 ale riskovať zas nechcem...tak by ma zaujimalo,že či ju niektora s vas ma,a že či sa ju oplati kupiť..a že či sa potom bude dať aj lahko predať 😅 😉 dakujem

@kratena ja som ho už obzerala,zda sa mi uplne uzky,uvidim ešte sa rozhodnem,či zoberiem tuto verziu alebo klasicku.. 😒 strašne problemy,vybrať kočiar v dnešnej dobe 😀 😝

janinna11
30. jún 2010

Cavte baby, ja tiez uvazujem nad CP S4 Reverse, od prveho mementu, ako som videla CS S4 sa mi fest paci, ale ten reverse mi pride nejaky mensi, uzsi... ale zase je krajsie nakombinovany, ako povodna verzia. mam termin v auguste a mam strach, ci tam prcka v decembri vopcham - do vanicky, ci mu nebude uzka... mate niekto skusenosti?? a sportak reverse sa da dat do polohy lah?? diky

ewwe
30. jún 2010

@bubaczik podla mojich info je mako este mensia ako playmoon

v decembri bude do vanicky problem napratat dieta hlavne na sirku, moja mala je septembrova a sirka vanicky bola LTT

bubaczik
30. jún 2010

@ewwe no už som to zistila,ale vraj novy model 2010 je vraj vatčsi, len ho ešte nikto nevidel 😕 boli sme sa informovať,ale už nebudem riskovať,objednali sme playmoon ..aspon som to uzavrela a nechcem už špekulovať 🤐 😝

jeudi
30. jún 2010

ahojky holky chci se zeptat koupila jsem si casual s4 a jestli k tomu jde koupit operka na hlavu,protoze ja jsem s nim jinak spokojena ale ty postranice mi tam jaksy chybi..

jeudi
30. jún 2010

@petronelas taky mi prijde ze to mam v pololehu a tak mu davam ty ksirky jen pres brisko a pres ruce ne aby mohl koukat

petronelas
30. jún 2010

@jeudi taky to tak budu dělat,ale malý ještě nesedí.... 😢

jeudi
30. jún 2010

@petronelas aha tak to je ideální poloha na sezení a nedávala bych mu kšírky přes ručky ani ted kdyby si chtěl sednout sám tak aby mohl 🙂

petronelas
30. jún 2010

@jeudi já se bojím,že by vypadnul,on ještě vůbec neumí sám sědět.Nechci aby se někde zvrátil a vypadnul z kočáru.
Jo a jak máš uchycený ty popruhy pod kočárem?

jeudi
30. jún 2010

@petronelas jo to mas pravdu nema to prave zadne bocnice a me se malej taky vyklani tak me vzdycky poleje horko to je jedina vada...jinak ja o zadnych popruzich ani nevim 😀 jeste jsem to nezkoumala ale juknu na to

petronelas
30. jún 2010

no ty popruhy co dáváš sedadlo do lehu a sedu,to myslím

tasena
30. jún 2010

Ahojte, ak má niekto záujem, aktuálne predávam trojkombináciu CP S4 UNI + Baby Zero + PlayMoon Playxtrem Red xtrem (+ nánožník, pláštenka, org. slnečník, manuál, podložka). Kočík je po jednom "baby", používaný do 1.roka. Farba (ako je už uvedené hore) červená. Cena 500 eur. Pre podrobnejšie info /foto mi môžte napísať na martinaz@stonline.sk 🙂

...a ešte niečo k otázke veľkosti vaničky. Zo skúseností ktoré mám, patrí táto vanička k tým väčším a moja malá, kt. sa narodila koncom mája sa do nej ešte v zime v pohode zmestila v ozaj veľkej zimnej kombinéze. Avšak veľa závisí od dispozície bábätka, a ak viete, že Vaše baby má byť po kom "veľké", tak mu tá vanička bude tak akurát do toho 6m.

yravas
1. júl 2010

baby, hladam slnecnik na S4... original sa mi nepacia farby - chcem tyrkysovy k podlozke v sportaku :D mal by byt podobny originalu-no nemusi mat stvorcovy tvar, aby sa dal aj polohovat, pripadne aj lahko dat dole... Na nete je kopec ze "univerzal" slnecnikov, ale nie kazdy moze sediet... Velmi pekne dakujem za kazdu reakciu ...

kratena
1. júl 2010

Ahoj holky, tak jsem si ve Špuntíku zjistila, že šířka se du u S4 reverse je cca 32cm. To je sice o 5cm míň než u klasické S4, ale zas tak málo mi to nepřijde. Asi do něj půjdu. Je to prostě super kočár. ... teda, jestli mi nezrušej to porodný 🙂))