Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

michaela80
21. jan 2010

ahojte..potrebovala by som vediet vyrobcu tohto kocika - webadresu alebo iny kontak...neviete mi poradit ?

loren
21. jan 2010

ahojte nemate niektora problem s noznou brzdou nejde mi zatlacit ajked vyviniem silnejsi tlak

michal_spuntik
21. jan 2010

Ahoj,

je potřeba jí pročistit a promazat. Mám na mysli ta táhla, která jsou roztlačována pákou na kterou šlapeš - pomůže stříknout do trubiček kterými jsou vedená ta táhla trochu WD40 a párkrát jimi rukou zahýbat tam a zpět. Zas to bude jako nové.
Michal

ema.nz
21. jan 2010

babulky keby ste niektora mala zaujem na cene sa urcite dohodneme 😉 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

lindula3
21. jan 2010

michaela skus toto: www.play.es
je tam na nich aj mail aj telefon aj adresa...

a mne ten kocik do uplneho sedu ide🙂

eimiky
22. jan 2010

Lindula3 😕 neviem ako to je možné ale nejde ani do úplného ľahu ani sedu

loren
22. jan 2010

michlal urobila som to a super uz ide len predne kolieska sa aj po zaaretovani tocia 😒 kocky a aj vy mate ked je kocik uz pouzivany rok tu rucku trochu uvolnenu tak trochu sa hybe dopredu dozadu nie velmi len trochu

lindula3
22. jan 2010

eimiky a mas to dobre uchytene? to s cim sa ten sed-lah obsluhuje? 🙂

ema.nz
22. jan 2010

inak aj ja hovytiahnem az do sedu 😉 najprv vytiahnem opierku a potom taham pas 😎

yravas
22. jan 2010

náš Casual by mal doraziť už dnes alebo v pondelok 😀 sa nemôžeme dočkaaaaaťťťť 😀

anopka
22. jan 2010

zdravím vas vsechny muzete mi prosim poradit jestli je lepsi si koupit original plastenku na casualplay nebo mi postaci nejaka jina levnejsi ktera na nej pasuje

miavin
22. jan 2010

áááhojte - takže po dobrých radách od linduli - aj ja vytiahnem opierku do sedu - som na seba pyšná - trebalo to uchytiť na jeden bod - a ja som to nevedela nájsť, ale fakt som rada
anopka a ty máš hlboky? či komplet, my sme pláštenku mali už pri kúpe kočiara

eimiky
22. jan 2010

baby ale do pravého ula ho nie je určite

lindula3
22. jan 2010

mia supeeeeeeeeeeeeeeer sa tesim ze som ti pomohla a podarilo sa...

anopka ja som mala plastenku ako vybavu ku sportaku...

eimiky nam sa to podarilo🙂

ewwe
22. jan 2010

baby a naco vam treba pravy uhol sedenia, ved to musi byt strasne nepohodlne

katy1979
22. jan 2010

ewwe vsak to aj je nepohodlne preto to vacsina vyrobcov uz nerobi akurat polske tanky a spol. mozno nam by to vadilo ale ak decka ine nepoznaju tak to vacsinou nevyzaduju.

lucinenka001
22. jan 2010

kočky, tak ako je to vlastne ? ? ? Da sa teda CS S4 dat do praveho uhlu na sedenie a takisto aj do uplneho lahu to ide ci nie?

Dakujem Vam.

lucinenka001
22. jan 2010

yravas ) nakoniec ste objednali kocik cez Dino ? A kolko Ta vysiel komplet a co vsetk ste objednali ?

anopka
22. jan 2010

miavin plastenku shanim na hluboky.koupily jsme trojkombinaci,ale plastenka byla jen na sportak

katy1979
22. jan 2010

lucinenka jedine to upravit ak ti lindula poradi do praveho uhla, ten lah by som velmi neriesila to je ok.

lucinenka001
22. jan 2010

katy 1979 ) dakujem 😉

eimiky
22. jan 2010

podľa mňa je to dobre tak ako to najviac ide ani úplný sed ani úplný ľah, ja som viac ani menej nepotrebovala 😉
do pravého uhla by to bolo naozaj nepohodlné, preto sa čudujem, že niekomu vôbec to ide 😕

yravas
22. jan 2010

lucinenka001 - objednali sme iba športový - vyšlo ma to na 320,-€
.... playmoon sme kúpili od jednej pani, nakoľko vanička je ako nová-žiadne známky používania ani škrabance na konštrukcii - ona ju striedala s Primou ... tak sme usúdili, že zbytočne investujeme do novej, keď táto je super 🙂 playmoon nás vyšiel na 110,-€ 😉

... ušetrili smei na vaničke, tak ešte dokúpime aj Primu 😉 a to pozháňame tiež od niekoho - možno budeme mať zasa šťastie 😉

miavin
22. jan 2010

no - neviem, či je to presne uhol 90 st. - ale je to na sedenie, lebo keď malý bol v tom poloľahu tak sa stále napínal - aby si sadol...teraz to je tip - top, a čo sa týka ležania - parááááda - mne sa zdá, že je v úplnom ľahu - určite sa to dá, náš zbožňuje bubať v tomto kočiari.,..... som s ním maximálne spokojná
anopka - jáj, no lebo my sme kupovali športiak len - a tam pláštenka bola.

kratena
22. jan 2010

Ahoj holky,
mám dotaz. Mám ještě starší adapterovou verzi. Teď plánujem druhý mimčo a chtěla bych si dokoupit prima easy - ale tu novou uni verzi. Všude píšou, že to není kompatabilní, ale tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30223412&tab=0 jsem našla paní, která prodává univerzi a tvrdí, že z toho jdou ty zabudovaný adaptery odmontovat a jde to tak nasadit a na starší verze kočárků. Můžete mi prosím poradit? Dík moooc!!!

ema.nz
23. jan 2010

kratena:no ked som ju videla len takto na obrazku,bze toho unisystemu,tak by to mozno islo 😅 ale skus ist aj s kocikom do predajne a tam to vyskusaj tak to budes mat najistejsie 😉 viem,ze opacne sa to neda teda ked je kocik unisystem a chces dat na to adapterovu verziu.....

ema.nz
23. jan 2010

baby videli ste uz novinku S4 ma otacaciu sedacku to je super 😵 😵 kuk tu www.play.es chodte na productos-paseo-playxtrem skoda,ze to nebolo uz skor to jedine mi na tomto vymakanom kociku chyba 😖

eimiky
23. jan 2010

ema to je super 😉 ale myslíš, že aj opierku zvačšili

lucinenka001
23. jan 2010

ema.nz ) vies podla typu sedacky, ze ju ma otacaciu ? Lebo na videu to neukazuju. Ci odkial to vies Ema?

Dík 😉

lucinenka001
23. jan 2010

yravas) aha, ze sportiak ste len objednali. ano tu vanicku si mi spominala, ze ste kupili od jednej pani a ste s nou spokojny. Takze este Primu, tak drzim palce aby ste dobre mali stastie ako s vanickou 🙂.