Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

bajca.klom
4. mar 2012

@mika1821 skládá se dobře, já mám felicii a zabere mi celý kufr....

bajca.klom
4. mar 2012

@something má strašně krátkou zádovou opěrku...už bych ho nikdy víc nekoupila..jízdní vlastnosti jsou super, ale to je asi všechno ☹

ianitka
5. mar 2012

@kanhwa dik... aj mne sa zdalo

evina2904
5. mar 2012

ahoj maminy, mám otázočku chcela by som oprať poťahy z autosedačky môžem ich hodiť do práčky nič sa s tým nestane??? aj z korbičky by som chcela 😒

bmmz
5. mar 2012

@sylvyka este teoreticky aj ine kociky maju podobnu velkost gum ... u nas susedia vyhadzovali kocik ale plaste mali ok na kociku takze mozno aj ine kociky predavaju nahradne kolesa

something
5. mar 2012

@bajca.klom Hm, tak to je dost na nic...lebo inak neviem co vybrat.... ☹

stanka79
5. mar 2012

ahojte maminy, ja uvažujem o kúpe Casualplay S4, len ma fakt desí tá krátka chrbtová časť ako píše @sylvyka dcéra už má teraz 73 cm tak si ani neviem predstaviť čo to bude v lete, asi tam už ani nevojde, teraz máme quinny speedy sx a keď ich porovnávam, tak quinny je v porovnaní s casualplay fakt väčší, čo mi poradíte? fakt sa neviem rozhodnúť

adelkav
5. mar 2012

@stanka79 náš mrňous má v roce něco přes 80 cm a když mu dám čepici s bambulí, tak už mu přes hlavičku nepřetáhnu stříšku☹

kanhwa
6. mar 2012

Ahojte baby, normalne ste ma vyplasili 😕 mala ma cca 74 cm a v aprili bude mat rok - uvazovala som, ze nasu S4 si necham este na buducu zimu. ale teraz neviem, ci sa mi tam zmesti a nemam ho radsej predat. co myslite?

leonna
7. mar 2012

@bmmz ahoj prosim ta a to si kupovala vrchne plaste alebo vo vnutri co su? lebo ja potrebujem kupit vrchne plaste, tak ci sa daju aj tie kupit v predajni bicyklov. diki moc za info.

bmmz
7. mar 2012

@leonna hej vrchne plaste som kupovala nie tie duse co su dnu co sa fukaju, mne tie original na tej vlnovke praskli bolo asi makke koleso a som s nim chodila tak prasklo tak som vymenila ze bicyklove velkost 12tky su trosku hrubsie ale cierne ... ale len tie zadne predne asi nie su taka mala velkost

leonna
7. mar 2012

@bmmz diki za info, ja by som praveze tie predne potrebovala. tiez v tych vlnovkach praskli....no skusim sa popytat....este raz dakujem

bmmz
8. mar 2012

@leonna no predne su asi mensia velkost a to netusim ci taku budu mat v bicykloch ...

boska79
10. mar 2012

@something pozri si novy casualplay kudu..

something
11. mar 2012

@boska79 Krasny....ale ta cena 3kombinacie je sialena....

smoulinda
14. mar 2012

Holky vy mě úplně děsíte, včera jsem ho objednala, ale jak to tady tak čtu, tak z toho mám docela obavy 😒 chci ho jako hlavní kočár, do města a na nějakou tu procházku, jen teda sportovní verzi, malýmu je přes rok, tak doufám, že budu spokojená 😝

petuska456
14. mar 2012

Mamičky myslíte že sa mi ešte zmestí 5-6 mesačné bábo do hlbokej vaničky?mne sa zdá úzka. Ďakujem

rybenka79
14. mar 2012

@petuska456 nehrozi 🙂 a 5-6mes babo je zvedave, osobne si myslim ze by tam uz ani nechcelo byt

ianitka
14. mar 2012

@petuska456 zmesti 🙂 sice s fusakom len ltt, ale este ano 🙂

lutsine
14. mar 2012

@petuska456 nas maly chcel byt vo vanicke len do 4 mesiacov,potom sme museli pouzivat sportiak..... 🙂

jannis79
17. mar 2012

@petuska456 My jsme vydrželi v hl. korbičce do šesti a půl měsíce. A to náš Adámek nebyl v tý době žádný tintítko. Ale je fakt, že jsme to vydrželi díky mírný zimě, která byla do prosince a tudíž jsem na něj nemusela mít žádnej fusak - ten nahradila španělská deka, kterou si nemůžu vynachválit.

ingemor
19. mar 2012

..ahojte..ja mam casualplay S4reverse a len som chcela vediet ako ste spokojni hoci iba s uni..ja musim povedat, ze za tie peniaze, co som za neho dala, nie som taka spokojna.. 😠 najviac, co ma na nom se..stve, ze pri zlozeni, je stale velky a ledva ho vpracem do auta..pred 6 rokmi pri prvej dcere som mala chicco trio S3 a rozlozeny bol sice vacsi ako casual, ale pri zlozeni bol ovela ploskejsi a nemala som s nim problem vlozit ho do auta..

mannadela
19. mar 2012

@petuska456 Ahojka, Vojtíkovi bude brzy půl roku a ještě pořád v hluboké korbě jezdí. A to má ještě tlustý beránkový fusak - zatím jsem mu ho nevyndala. Ale je fakt, že je to celkem štíhlé mimčo. Má 7 kg, takže co do šířky problém není. Potíž je spíš s délkou. To má malej 72 cm, takže je od jednoho kraje ke druhému 😀.

lutsine
19. mar 2012

viete poradit nejaky kocik ktory ma dlhsiu sedaciu cast ako S4? stve ma ,ze malemu nedam striesku cez hlavu.....

inetka
19. mar 2012

@lutsine skus si pozriet baby jogger city mini, sedacia cast nie je myslim dlhsia oproti s4, ale strieska je dost vysoko. Ja mam so strieskou tiez problem, lebo jej je uz tesne nad hlavu, a to teda moja mala nie je az taka vysoka.

rainee
19. mar 2012

baby, ja som mala S6ku (ale to je vlastne to iste) a ako sa tu uz spominalo ma velmi nizku striesku a kratku chrbtovu opierku takze sme ho vyuzili max. do 1,5 roka. tiez mal strasne maly nanoznik a ten igelit do dazda takze to som vyuzila tak okolo roka maximalne. ale inak bol super do terenu, este raz by som si ho vsak nekupila.

rainee
19. mar 2012

velmi si chvalia baby jogger city elite ci na priestrannost alebo do terenu 😉 @lutsine

rainee
19. mar 2012

@ingemor ano je dost velky zlozeny ale este bol najmensi v porovnani s kocikmi co som mala 😉 my sme mali predtym peugeot 206 a rvali sme ho do kufra radsej bez kolies, kazdy presun len nervy 😠

lutsine
19. mar 2012

@rainee a baby jogger city select ten ma tusim aj otocnu sedacku...ten je aky?

rainee
19. mar 2012

@lutsine netusim, ja som kukala len ten city elite a summit xc, ale mrkni priamo na diskusiu o joggeroch alebo sem http://www.babyjogger.com/joggers_strollers.aspx