Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

derylka
11. feb 2011

@kanhwa .... len na margo... akcia platí pre celé SR... každý dobrý e-shope ponúka takúto akciu... 🙂 .. ale jedno je isté... S4 sa teraz fakt kúpiť oplatí 😉

kanhwa
11. feb 2011

@derylka tak to som nevedela, ze vsade. my sme skumali len tu u nas, lebo maju tu kamennu predajnu. ale vraj su teraz vypredane a vyrobca bude zas dodavat az v aprili. takze treba rychlo objednavat 😉

bastinko
11. feb 2011

@dadous
moj postup,uvolnim kruzok ,vyberiem poistku,opasem to okolo rurky tam kde to mas aj ty ale uz sa mi to neda zavret ako keby bola rura hruba=neopase mi to 😀

jannis79
11. feb 2011

Ahoj ženský,

líbí se mi S4, nicméně jsem objevila korbičku Metropol , která se prý dá použít na všechny podvozky CP a která se mi líbí mnohem víc než playmoon..... Nemáte s ním některá zkušenosti? Dnes jsme byli v Praze a objeli jsme pár obchodů, ale tuhle korbičku jsem ve skutečnosti nikde neobjevila...... Takže ani nevím, jak v realu vypadá a jak by případně seděla na podvozku.

dadous
12. feb 2011

@bastinko ona ta trubka je širší, musíš ten šroub vyšroubovat co nejvic a pak to jde 😵

bastinko
12. feb 2011

@dadous dakujem moc za radu uz to mam konecne 😉

dionyzka
12. feb 2011

maminky, neskusali ste niektora nasadit na bezadapterovy podvozok prima easy s adaptermi - nesedi to tam? Mne sa z obrazkov zda, ze system je rovnaky. Ja nemozem zohnat starsiu bezadapterovu verziu primi easy ☹

katy1979
12. feb 2011

@dionyzka toto sa tu riesi uz tri roky. nesedi. musis zhanat dalej. inzeraty mimibazar. skus aj cesky tam ich bolo vzdy viac

dadous
13. feb 2011

@bastinko no vidíš jak seš šikovna 😵

anjelicek11
13. feb 2011

Neviete mi niektorá poradiť, ako sa dá zabrzdiť koliesko do jedného smeru? akosi na to nemôžem prísť. A skúšala ste niektorá univerzálnu podložku do šporťáku napr. od emitexu? lebo nechce sa mi moc dávať za origoš cez 30€. A pre tie čo by sa pýtali, či si kúpiť S4. Ja keby som si vyberala tak si casualplay asi určite nevyberiem. Za tú cenu nemá bohvie akú výbavu - ani tašku.... Myslím že existujú v nižšej cene rovnako kvalitné kočíky a s lepšou vybavenosťou.

dadous
13. feb 2011

@anjelicek11 😕 a proč sis ho teda kupovala, když seš nespokojena?

valika_val
13. feb 2011

@anjelicek11
ved na tom kolese je len jedna jedina moznost - stupni na tu packu a tak ho zaistis. odistis potom dvihnutim packy (len nejaky cm). tiez sa cudujem, preco si ho kupovala... ja na ten kocik nedam dopustit, i ked ma svoje muchy - napr. ma maly kosik, ale ja som to vyriesila velkou taskou a este aj sietkou. len musim davat pozor na velku zataz, nech sa mi neprevrhne 😀
a coze, taska sa ti nepaci? ja mam playxtreme a som spokojna (i ked som kupovala uz pouzivanu a zasekava sa zips)

anjelicek11
13. feb 2011

@dadous kočík sme kupovali na radu predavačky, nehovorím že som s ním nespokojná, len hovorím že v tej cene sa dá kúpiť rovnako dobrý kočík s lepšou výbavou ako S4. Samozrejme nemyslím, keď je teraz 2010 v akcii za 570,-

valika_val
13. feb 2011

@anjelicek11
a ktore su napriklad rovnako dobre a s lepsou vybavou? celkom ma to zaujima...

anjelicek11
13. feb 2011

@valika_val nehovorím že taška sa mi nepačí, ale hovorím, že ju treba dokupovať. Na tú pačku som už skúšala stúpať, ale nejde mi to predné koleso nastaviť na 1 smer.

dadous
13. feb 2011

@anjelicek11 to jako, že jste šli do kramu a tam jste vzali první kočar kterej vam prodavačka doporučila? 😕

valika_val
13. feb 2011

@anjelicek11
to koleso musis otocit tak, aby smerovalo dopredu. zaroven tak, aby jeho vacsia cast bola pod kocikom (kedze ta packa trci na jednu stranu, ta bude v predu, pred kocikom). a ked ju stisnes, tak to koleso este jemne pootoc do jednej a do druhej strany, akokeby nim zatras, nech sa zasekne. neviem to lepsie vysvetlit, lebo mne to nikto neukazoval a inak to ani nemoze ist, iba ako ti pisem.

valika_val
13. feb 2011

a inak, jasne, drahy je, ale ved si mohla kupit aj secondhand 😉 tiez nerozumiem, naco si ho kupovala, ked sa stazujes 😀 😀 😀 mne sa za novy nechcelo davat tolko penazi, takze som kupovala z druhej ruky aj kociar a potom aj tasku s podlozkou 🙂

kaceenka
13. feb 2011

Ahoj tak už sme tiež majitelia tohoto kočíka..Je úžasný a teším sa až vyrazíme....No keby nebolo teraz tej akcie tak ho určite nemáme....Kupili sme čierno striebornú kombináciu...Lahko ovladatelny, super lahučky....A to som skušala aj ine trojkolky ale boli tažké...Som stastná že dali takúto akciu...Inak sme chceli kupovat Espiro GTX 🙂 a to že traba dokupit doplnky? no tak čo, nemusia sa predsa kupovat len originály.....A ja planujem kuknut v polsku kolko stoja doplnky.....

ewwe
13. feb 2011

baby ja som teraz nasla moju uctenku za sportak S4, nanoznik, podlozka, plastenka, prima easy a tasku za 434€ objednavala som to cez net dinosklep a doprava kurierom v tejto cene, nelutujem ani cent za tento kocik, je riadne stylovy a najkrajsi zo vsetkych

anjelicek11
14. feb 2011

@dadous
@valika_val Ja som sa nesťažovala, ja som vyjadrila iba svoj názor, nepísala som, že kočík nikto nekupujte. Nevedela som, že názor sa slobodne vyjadriť nemôže. Či je niektorý lepší, alebo horší je tiež vec názoru - tak napríklad Nurse Dakar trojkolka, je podla mňa rovnako dobrý kočík - má aj polohovanie vo vaničke, tašku, pláštenku ako súčasť. Za 570,- v akcii by som ho kúpila asi aj ja, ale my sme dali zaň 690,-.
Ale ako vidím, tu sa názor vyjadrovať neoplatí....

lara75
14. feb 2011

ahojte, koncom marca plánujem predať S4 s príslušenstvom (taška, fusak,podložka) z limitovanej kolekcie Bobbypin - orange, nemá nieko záujem? Spokojnosť bola maximálna, ale už ideme do golfáča 😉

dadous
14. feb 2011

@anjelicek11 ale to je v pořadku , ja beru tvuj nazor, jen jsem se ptala proč sis ho kupovala, proč sis neozkoušela i jiny kočarky. přece když si kupuju kočar tak mam možnost si vybrat a né že mi prodavačka řekne" ten je dobrej " a ja si ho hned vezmu 😵 určitě je plno kočarku levnějších a s větší vybavou. je fakt že S4 je drahej, ale třeba ja, jsem ho kupovala v polsku, kde vyšel levnějc a vybavu, jako tašku a slunečník jsem pořídila z bazarku 😵

valika_val
14. feb 2011

mne osobne nevyhovuju obyc. trojkolky, lebo su nestabilne, zato zdvojene predne koleso je uplne v pohode, udrzi aj vystup na obrubnik jednou rukou. a neviem, ci sa dakar opierka chrbta da polohovat ako CP... ta opierka je podla mna uplne naj vec z celeho kocika 😵
@anjelicek11
pises, ze "Ja keby som si vyberala tak si casualplay asi určite nevyberiem." - tak nerozumiem, kto ti vyberal kocik? (inak paci sa mi spojenie "asi urcite" 😀 )

anjelicek11
14. feb 2011

@valika_val Keby som si vyberala kočík druhý krát - som myslela že je to pochopiteľné 😀 Ja som si teda nevšimla, že by CP mal vo vaničke polohovanie chrbátika.
@dadous jasné, že som si skúšala, ale teraz mám v tom určite väčší prehľad ako keď som bola tehotná a ja som na rizikovom nemala čas behať po obchodoch s kočíkmi. Hovorím len, že vtedy sa mi to zdala najlepšia voľba, ale keby som si mala znovu vyberať kočík, tak by to S4 nebol.

valika_val
14. feb 2011

@anjelicek11 no tak sa nehnevaj, ale z tej vety to nebolo zrejme nielen mne 😀 😉
to polohovanie chrbatika som myslela na sportaku, vanicku som nemala.

eimiky
14. feb 2011

@anjelicek11 tak ho predaj a kúp si iný s ktorým budeš viac spokojná 😉
ja som s4 mala a aj iné kočiariky a CP s 4 bol veľmi dobrý 😵

anjelicek11
14. feb 2011

@valika_val keby som aj ja začala chytať za slovíčka, tak by som ti povedala, že to tam bolo jasne napísané, že vo vaničke..... vieš čo, nechajme to tak, nemá to zmysel. Myslím, že by sa tu malo hovoriť k veci a nie od veci...... Zrejme to možno na 100 percent nebolo, ale možno si trebalo domyslieť. Ja som napísala svoj názor, ale vidím, že viac to asi nespravím, keď tu ideme rozoberať prečo som si ho kúpila..... Vám sa nestalo, že ste na niektoré veci prišli až používaním?