Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

candyy
15. máj 2009

janculkam,maš šťastný deň 😎 ,práve teraz pradávam 3-kombináciu casualplay s4,ak chceš,napíš e-mail a pošlem foto

eimiky
15. máj 2009

Karin.-aha tak to potom neviem, lebo tu je to skôr o s4-ke....a prečo radšej s6?

ema.nz
15. máj 2009

candyy:si ma pobavila 😀 ona ho chcela kupit este pred rokom 😉

nikajanko
15. máj 2009

VANICKA,

Ahojte baby, viete mi povedat ako sa Vam nosila vanicka? Rada by som si S4 kupila a ta vanicka ma fakt odradza. Ako ste to prenasali, to drzanie je strasne hlupo riesene.

Z tohto dovodu uvazujem aj o JANE NOMAD COCHE (ale tu ma zase odradzaju kolieska)

eimiky
15. máj 2009

nikajanko neviem ako si to myslela ale ako to chceš tu vaničku nosiť v rukách? Ja som ju len nasadila na kočík a bolo...neviem si predstaviť nosiť v rukách akúkoľvek vaničku

karin.
15. máj 2009

eimiky: lebo sestra má trojkolku (síce x-lander) a ja mám pociť, že ten kočík je menej stabilny ako štvorkolka, no a S6 je štvorkolka... Keď som v zime kočíkovala sestrinu malú (a ja som teda z krajov kde je veľa snehu v zime) nebolo to bohviečo... Teraz je to hotový booom s trojkolkami ale ja som v tomto asi trochu zastaralá, no čo už so mnou... 😀

lila794
15. máj 2009

Karin, na S6 su umele hrkajuce kolieska, my sme tiez prezili riadne vela snehu a bola to pohoda s S4, kolesa su tam predsa len vacsie, tak je to lahsie s nimi. a je dost stabilny. Moj maly sa z neho vyklana a drzi dobre.

Co sa tyka vanicky, neviem, kde ju chces prenasat, my sme ju tiez iba naklikli a bolo - iba z auta, ked sme ho skladali.

eimiky
15. máj 2009

karin ako píše lila hrkajú tam kolieska, lebo sú umelé a praskajú...
tým,že má s4 dvojité predné koleso je stabilná,bolo by iné, keby tam bolo iba jedno koliesko,ja mám zimné bábo a sneh, terén, nemali sme problém 😉

katy1979
15. máj 2009

karin S4 má styri kolesá. stabilná je dost. neprevrhne sa ti.

nikajanko na prenesenie vanicky do auta a na podobne minutove prenasanie to uplne stací.

holis84
15. máj 2009

holky poradte chceme si koupit tento kocarek, ale nenasla jsem ho nikde jinde v evrope, jak je to mozny ze ho dodavaji pouze do CZ a SK?
Jako ze ani na nemeckejch strankach, v anglii nebo tak ho nemaji to je zvlastni 😨

ema.nz
15. máj 2009

holis:je aj v polsku,madarsku...a urcite v spanielku kedze je to spanielsky kocik 😉

ema.nz
15. máj 2009

a jasne ze sa predava aj v taliansku 😉 ale ved tu mas link,kde vsade jehttp://www.play.es/cas/_root/index.html

ema.nz
15. máj 2009

nejak mi to blbo nhodilo 😅 tak si daj na tej stranke distribuciu,ale ved to ty urcite vies 😉

dejna3
15. máj 2009

nikajanko - tak ja som sa vaničku (playmoon) 3 mesiace dosť nanosila na 4 poschodie 😝 ... už máme skrinku na prízemí, tak teraz je to o.k.
mne sa teda nosila veľmi dobre práve vďaka tým bočným úchytkám - lebo pri tejto "dlhšej" dennodennej trase - som si našla super spôsob, ako som ju niesla podopretú bokom - čiže mi práve toto riešenie prišlo ľahšie (hmotnostne) 😅

holis84
16. máj 2009

ema diky za odkaz no ja spis koukala na ebay na britskej, nemeckej a nikde jsem ho nevidela nicmene, stejne se moc tesim az si ho koupime, jen kdyby nebyl tak drahej ☹

nikol_79
16. máj 2009

holis objednaj si ho z poľska, vyjde tam podstatne lacnejšie 😉

janac
17. máj 2009

zdravim devcata,prodavam adapterovou verzi Casualplay S4, bezporuchovou upozornuji 🙂 to je v pripade bezadapterove pry opravdu zazrak🙂 cerna korbicka, Prima easy Lima, Lima podlozka, Cervena se srdickem🙂 v super stavu tak kdyztak pisnete 🙂

maska1
17. máj 2009

janac máš ip 😉

holis84
17. máj 2009

holky potrebuju poradit tak nejak uz vim ze chci casualplay s4 se sedackou prima easy, ale kterou korbicku vzit play moon nebo mako, jaky je v tom rozdil??

jinak vazne v pl to maji mnohem levnejsi 🙂

bmmz
17. máj 2009

nas vysla trojkombinacia S4 v polsku v obchode 18 tis

lila794
18. máj 2009

bmmz, tak to fak skoro za polovicu 😝

lila794
18. máj 2009

holis, odporucala by som playmoon, predsa je vacsia, dokonca ked sme obzerali mako v obchode, tak aj predavacka povedala, ze je strasne mala.

holis84
18. máj 2009

lila diky moc, a jeste se zeptam jakou mam vzit autosedacku kdyz bude i korbicka tak mam vzit prima nebo baby zero?

eimiky
18. máj 2009

prima sa dá polohovať, tak podľa mňa primu 😉

bambulllka
19. máj 2009

Bmmz, aky je vutorny rozmer vanicky - lozka? Da sa sportova cast otocit v protismere jazdy? Je k sportovej casti aj nanoznik? Kde v Polsku si kupovala kocik?

eimiky
19. máj 2009

73 cm dĺžka a 30 cm šírka
športová časť sa nedá otočiť do protismeru

bmmz
19. máj 2009

bambullllka --- kupovali sme v novom targu v obchode malusek

micicici
20. máj 2009

BMMZ , prosim ta porad mi. tiez chcem v polsku v nowom targu kupit kociar casualplay, ale kamoska mi hovorila ze su dost neochotny a ze nechcu velmi objednavat nam slovakom. ja len co v pripade, ak nebudu mat taku farbu ako ja budem chciet na predajni? da sa nechat zalohu a ked dojde, tak nam zavolaju?
a este mi prosim ta porad aku kombinaciu si zvolila a kolko ta vysla. myslim ze S4 s nanoznikom, playmoon vanicku a kupovala si aj baby zero aj prima? ja sa neviem rozhodnu ci zero ci prima. a chcela by som este vanity bag, dazdnik, fusak, lebo nase babo bude januarove a tiez plastenku na playmoon. velmi by si mi pomohla, keby si mi odpovedala a podelila sa o skusenosti. a si s nim vlastne spokojna?

zili
20. máj 2009

Dobrý den, jsem na mateřské a současně studuju a tak bych Vás ráda poprosila o vyplnění dotazníku týkajícího se kočárků pro mou seminární práci. Budu vděčná za každého, kdo vyplní. Moooc děkuju. Dotazník je tady: http://pozadavky-zakazniku-na-kvalitu-detskych-...

matuska6
21. máj 2009

Ahojte kocky, aj ja patrim medzi maximalne spokojne uzivatelky S4. Mame trojkombinaciu S4, playmoon a baby zero plus. Nevymenila by som uz za iny. Mame kolekciu 2009 cervenu farbu. Len tak pre zaujimavost som premerala vanicku, kedze ste sa vcera o tom byvili a ozaj je dlha 76-77 cm. Aj material je iny, ako na starsich kolekciach. Podla mna ovela lepsi na udrzbu. Je perfektna, az mi je luto, ze za chvilu ideme do sportiaku. Ale aj na ten sa tesim. 🙂 Maly sa narodil v januari a v pohode mi tam vosiel v zavinovacke, deke a vo fusaku. 🙂 Stale sa v nej citi dobre....pre zaujimavost, narodil sa s mierami 3710 g a 51 cm. Teraz mame cca 7 500 g a 68 cm.Rozhodovala som sa tiez medzi vanickou mako a playmoon, ale mako je o dost mensia. Vyhodou maka je, ze sa da polohovat do pololahu, ale to je asi vsetko. Teraz v lete budem vanicku predavat. Kupovana na Slovensku a je v zaruke do konca roka 2010. Ak by ste mali zaujem napiste mi IP. Dohodneme sa. Rada poslem aj foto. Fakt odporucam, je super.