Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lindula3
12. okt 2009

ahojky... musim napisat nasu skusenost... sice mame casualplay S6 ale v tom je minimalny rozdiel... boli sme s nim prvykrat na velkej prechadzke po meste, nachodili sme asi 8 km a ten kocik je rovno do srotu... brzda nefunguje z nicoho nic, rukovat nam zacala tiez padat z nicoho nic, mala v nom sedela a zrazu lezala a kolecka vyzeraju ako keby najazdili 1000cky kilometrov... obsypane kamenmi a ked muz odtial vytiahol kliniec tak tam ostala diera a to nechcem vidiet co by bolo v zime... rovno sme ho isli vratit do obchodu... predavacka ma presviedcala ze to nie je kocik po jednom pouziti... natahujeme sa ako male deti, uz som taka nahnevana ze som pisala na soiku... po reklamacii nam ho vratili s tym ze vyrobca napisal do reklamacie ze kolieska su ok a zodpovedaju rocnemu uzivaniu (polorozpadnute) a ten kocik mame mesiac a raz sme s nim boli vonku. takze nikdy viac! momentalne nemame ani kocik ani peniaze...

katy1979
12. okt 2009

pepies eisbarchen ano emitex nieee. tiez sme ho mali do casualu uz nikdy viac emitex.

lindula tak to je dost blba situacia. ale to je u tohto typu koliesok uplne normal. my mame golfac s takými kolieskami. ak sa tam dostane kamen tak ho jednoducho nohou vyberiem uz sme tam mali kadeco aj zopr pripinacikov. s týmto nic nenarobis. to su take kolieska. makke dobre tlmia ale maju tuto nevyhodu. to si zvyknes po case. s ostatným no to mas smolu. snad to nejako vyriesite do spokojnosti

lucyn15
12. okt 2009

Ahojte maminy, ak by ste mali niektora zaujem, predavam sportovy kocik casualplay vintage 2 uni, je vo vybornom stave, pouzivany len 2 mesiace, bola som s nim velmi spokojna, ale maly nam uz v kociku neobsedi ☹ Kocik je vybornym v tom, ze sa da prehadzovat sedacka, a velmi lahko sa s nim manipuluje 🙂 Ak by ste mali niektora zaujem napiste mi do IP. 🙂

pepies
12. okt 2009

baby diky, tuto temu som len preletela, takze dakujem za tipy.

ako tak pozeram ceny, tak Eisbaerchen stoji skoro rovnako ako original Casual...... tak teraz neviem, ze co ...

ruthy
12. okt 2009

Ahojte, som tu nova, a nemam moc casu hladat nejaku pribuznu temu k mojmu problemu, takze sa opytam odveci..ale mozno mi poradite: Kedy je najvhodnejsi kupit kocik? Myslim, kedy predajcovia mavaju akcie a zlavy? Babo sa nam narodi vo februari, a napadlo mi, ci su kociky lacnejsie pred vianocami, alebo az po nich...

ema.nz
12. okt 2009

ruthy:to je uplne jedno 😝 sleduj e-shopy a uvidis ako sa pohybuju ceny....napr.teraz su akcie na Casualplay a Concord ma brutalnu akciu v predajni Predeti 😉

pepies
12. okt 2009

Ruthy, jednoznacne objednaj kocik z polska cez netovy obchod, je to tam vsetko lacnejsie 🙂
kukni temu Kociky z Polska 🙂

ruthy
12. okt 2009

diky moc, ema aj pepies 😎

lusiamama
12. okt 2009

pepies,ahoj Peti ja mam tiež fusak eisbarchen a som s ním spokojná. Ja som ho objednávala z Čiech a vyšiel ma na 900,- sk,ale to bolo ešte vo februári. A už máš S4? Čo drahý nebol na nervy že ďalší kočík...??? 😀

bobbik
12. okt 2009

Ahoj holky, chtěla bych od vás poradit vůbec nevím jak to je s adaptérovou a bez adapterovou verzí.Chtěli bychom si koupit nový sportovní kočárek S4 asi z Polska (tam ty ceny jsou fakt super) a už použitou korbičku a sedačku asi tu větší Primu.Ale nevím jestli se dá adapterová verze nasadit na tu bez adapterovu a naopak, a jde to vůbec kombinovat?.Děkuji

ema.nz
12. okt 2009

bpbik:uz to tu bolo viac krat spominane:adapterova verzia a unisystem sa NEDAJU kmbinovat!!!!

pepies
13. okt 2009

Lusiamama, ahojko - ak si este pamatas, kde si objednavala ten fusak, hod prosim link..............

ano, mame od nedele S4, muz mi sam navrhol, ci ten kocik ideme na zimu kupit alebo nie - som bola prekvapena - no povedz, ze nie 🙂

beata.n
13. okt 2009

Ahojky maminky 😵 mám ještě dotaz,scháním taky fusak do kočárku,měla jsem tedy favorita emitex,ale jak to tu čtu,moc ho tu nedoporučujete,já bych právě potřebovala nějaký fusak větší,aby se mi do něj malej vešel-malej už má něco malinko přes 83 cm,navíc trošku buclík,tak aby v tom fusaku nebyl nějak napasovanej 😕 jak je dlouhý a široký ten fusak eisbarchen????kuju moc 😵

dejna3
13. okt 2009

ahojte 🙂

chcem sa spýtať, či nepoužívate do kočíka niektorá fusak bunker lodger, ako sedí v kočíku, prípadne ako ste celkovo spokojné s týmto fusakom?

ešte mám otázku ohľadom nánožníka - mám ho na kočíku úplne "narvaný" tak, že ani tie zipsy nemôžem úplne nadoraz dopnúť (možno tak 1cm chýba) a zo spodu mi to ten suchý zips tiež len s veľkou námahou obopne ☹ sú také všetky? alebo mám nejaký nepodarok?

vďaka 😉

bobbik
13. okt 2009

Ema děkuji moc, věřím že jste se o tom již bavili, ale máte 58 stran tak nevím kde bych to hledala 😎 .Dík

bocmanka
13. okt 2009

😵 lindula...
no som zvedavá, čo napíšu nám, my sme reklamovali kolieska po 1,5 ročnom používaní s6..
predavačka v obchode bola milá, vraj sa im ešte nestalo, žeby niečo nezreklamovali, teda výrobca z casual play...
pepies čau..
ja mám originál fusak casual, červený..
hodím do ip kde sme ho kupovali

ema.nz
14. okt 2009

dejna3:ja mam aj origos fusak ten ovalny a aj lodger bunker a podla mna je super teplucky aj vely 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... len tie otvory na pasy,teda hlavne na ten stredny by mohol by troch nizsie ale inak super 😵 😵

a ano nanoznik je uplne taky na tesno a to ked som ho susala som v kociku nemala ani fusak 😝

bocmanka:myslim,ze ti kolesa vyreklamuju 😉 moj bol tiez na reklamacii u mna si bol pren kurier a presne za tyzden bol doma 🙂 ja mam S4 a reklamovala som na nom plášte,zapadavala mi rukovat,vyblednuty nakupny kosik a pri nozickach taky kusok kde vlastne nebola podlozka a oni mi to vymenili komlet cele 😎 dokonca som potom dodatocne reklamovala striesku kedze pri novej sportovej casti bola vyblednuta a nepacilo sa mi to spolu tak mi vymenili aj tu 😵 takze dovozca CP maximalne vychadza v ustrety zakaznikom 🙂

a jedine co mi nevymenili boli plášte na prednych kolesach ale to kvoli tomu,ze ich moj drahy nedofukal 😠 a napisali mo,ze boli podhustene 😖

bocmanka
14. okt 2009

🙂 ema kráááááááásny ten fusačik
🙂
dúfajme, že budeš mať pravdu s tou reklamáciou...

dadadaduska
14. okt 2009

ahojte baby, prosím vás zháňam dáždnik na S4 ale chcela by som ten z kolekcie dysney alebo Luiz Prada neviete mi poradiť kde sa dá na nete kupiť ? ☹ Podložku do šporťáčiku som našla obe ale dáždnik sa mi nedarí vypátrať ☹ ďakujem moc

ema.nz
14. okt 2009

bocmanka: 😉

dadadaduska:pokial viem tak casualplay ma len cerveny,tmavo-modry a cierny slnecnik 😅 ja mam cerveny ale ak ti mozem poradit tak s kupou sa neponahlaj lebo je strasne o nicom 😠 ja som ho mala 2x a nikdy viac ho tam nedam jedine ak nebudem mat v lete striesku...

ja by som ho uz nekupila 😠

dadadaduska
14. okt 2009

ema - no beriem to ako znamenie teda 🙂 že nikde nemôžem zohnať ten dysney, iank tiež som rozmýšľala že asi od toho upustím a v prípade že by som ho straaašne chcela kupim čierny, no ale keď takto, tak to nechám tak... kupim len podložku teda 🙂 Ďakujem za radu 🙂 a prečo nie si spokojná ??? nespĺňa veľmi účel....

dejna3
14. okt 2009

ema, díky 😉 fusak je krásny, presne v tej istej farbe mám vyhliadnutý 🙂

ema.nz
14. okt 2009

presne ako pises nesplna velmi ucel a za tie prachy 😝 na hlbokej casti o nicom a co sa tyka sportovej tiez a tam ho ani velmi netreba 😉 lebo sa da polohovat strieska a aj na prime je polohovatelna 😉
ja som potom kupila slnecnu clonu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3677135 a je na sportak super ah na primu a da sa dat aj na vanicku 😉

ema.nz
14. okt 2009

dejna:mne sa strasne pacil aj fialovy 😵 nevedela som sa rozhodnut 😝 ale nakoniec vyhral ruzovy kvoli tomu,ze sportak je cierny...

klumparova
14. okt 2009

🙂 🙂 aja mam zaujem o cp s4 dufam ze to bude dobra volba babo cakame koncom marca. Paci sa mi aj neonato synchro sport tak este zvazujem co bude lepsie kupit. moyte poradit,

dejna3
14. okt 2009

ema aj mne sa páči fialový, ale presne ako píšeš, v čiernom kočíku viac vynikne ružový... fialový by bol trošku smutný 😉

micanek
14. okt 2009

Aghojky holky .. tak k tomu nánožníku ....mám casualplay S4 fusak emitex ..... a padne to tam jak ulité ...mám na tom ještě nánočník casualplay ...a není poznat, zda je to origoš, či ne.

micanek
14. okt 2009

Asi budu protiřečit lindulce ...ale já mám k baráku pořádný terén ....kočárek bude mít v listopadu 2 roky .. jezdím hodně .. ale je pořád skoro jako novej ...samo že nbarva, nějaký ten škrábanec tam jsou ..ale co se týče ježdění v terénu, tak je uplně supr ...ale musí bejt zaaretované kolečko ..pokud není, tak se kočárek ničí ...ale mě by nenapadlo jet bez zaaretování ..

ale každej holt má skušenost jinou.

nedám na casuelko dopusti .. byl to můj 3 kočár a u tohodle jse, konečně zůstala.

musilka
15. okt 2009

Ahoj holky tak jsme už na 99 % rozhodnutí pro casual jen bych chtěla trošku recenzi. Bydlíme na vesnici cesty tu máme některé zpevněné některé polní tak bych potřebovala vědět jestli kočík moc nedrncá a jestli opravdu projede i drsnější terén. Pak bych chtěla vědět jestli na limetkovou korbičku nelítaj v létě mušky 😅 a jestli tu máte některá únorové nebo březnové miminko tak jak dlouho se vám vešlo do kobičky ? Moc vám děkuji předem za odpovědi 🙂

lusiamama
15. okt 2009

ahoj peppies skús pozrieť tu http://www.eshopbaby.cz/katalog/fusak-do-kocark...
neviem koľko to teraz vínde ale ja som ho objednávala aj s kočíkom a nánožníkom takže ma to na poštovnom tak moc nevyšlo. 😉