Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

leniska
3. aug 2009

Ahoj Holky🙂
mela bych par dotazu🙂 Mame S4, jsem s ni spokojena,jen se chci zeptat jestli se vam trochu hybe rukojet, ze neni uplne na pevno..ze se to trosku hybe.. No a pak klape trosku predni kolecko..jak to tam je odpruzene, tak kdyz se na neco najede, ze to trosku klepe jakoby...???
dela vam to taky tak??
dekuji za odpovedi 😵 🙂 😉

katy1979
3. aug 2009

leniska predne koliesko klepe to je normal, je tam trochu vola.
rukojet no ano ale urcite nie smerom dolu a hore akurat co dovoli ta tycka do ktorej sa zasuva rukojet do stran

klinka
4. aug 2009

Ahojte,som rada že som našla názory na tento kočí. Včera sme boli pozerať v Trenčíne a tiež sú tam veľké cenové rozdiely.Manžel zistil v jednej detskej predajni že tieto kočíky sa dajú lacno kúpiť v Zlíne. Viac info na www. groupfaschin.cz. Vyzerá vážne super a myslím,že už som sa v duchu rozhodla aj keď je naozaj jeden s tých drahších.

ywushka
4. aug 2009

myslite si,ze kdyz se ma miminko narodit v zime (v lednu),tak ze by se miminko vlezlo do kocarku se vsema tema dekama a perinkama???

martinask
4. aug 2009

ahojte....

ja by som si tento kocik nekupovala a to z tychto dovodov...:
....ma malu vanicku,v zime dieta nedate vo fusaku do nej,strieska na vanicke tiez nie je z tych vacsich,cize v zime neviem,neviem ci nebude fukat na babo.......ovsem tu novu kolekciu som nevidela.....mozno ma vacsiu striesku,neviem......

.....dvojite koliesko v predu tiez nie je vyhra,narobi zbytocne problemy pri jazde v horsom terene,najlepsie je len jedno......

.....sportak ma malu zadovu opierku,celkovo je tento kocik robeny len pre spanielov,oni su malí ludia.. 😀

inak dizajnovo krasa ale inak nic moc za vela penazi.... 😒

najdolezitejsie je pohodlie miminka teda aspon pre mna.....a preto by som ho nevolila.... 😉

PS:pozrite si ci uz na MMB alebo niekde inde.....vsade je plno predavajucich ktore predavaju casualplay,preco asi?????........ 🙄

a teraz ma mozte ukamenovat..... 😀

nikol_79
4. aug 2009

asi preto, že je to jeden z najpredávanejších kočíkov na slovensku, nemyslíš? 🙂

ywushka
4. aug 2009

Tak ja tomu vubec nerozumim!!!To si mam kupovat kvuli tomu aby jsme meli hlavne pohodli nejaky fuuuj kocarek ktery se mi jako vubec nelibi??? Me zajima nazor na to,jak je velka korbicka,jestli se tam s tim vsim miminko vleze???

janac
4. aug 2009

ywuschka : neber nazory martinysk moc vazne, ja mam malou rozenou 5.unora, takze take zimni miminko... se silnym fusakem Emitex se mi vesla uuuplne super a jeste jsem prez to vozila silnou barevnou deku... korbickaje dlouha 76, coz je jedna z tech nejdelsichz tech designove peknych 🙂... holt kdo je zvykly na TAKO 🙂 tenhle kocarek nekoupi no 🙂 takze klid .... jeste jsme za hlavickou vozily polstarek takze mista dost 🙂 a vydrzely jsem v korbicce do srpna, coz je do pul roku veku.. a menila jsem hlavne kvuli tomu, ze ve sportaku s tech vedrech bylo male proste lip, vzdusneji.......jinak by se tam jeste vesla 🙂

ema.nz
4. aug 2009

ywushka:ja mam cp S4 a moja mala sa narodila v decembri a vsetko bolo v pohode 😉 v perinke som ju v kociku nokdy nemala,mne sa to ani nikdy nepacilo 😝 😝 mala som ju v overali,vo fusaku a este na vrchu deku 😉 ja na kocik ci uz na vanicku,primu alebo sportovy nemozem povedat ani jedno zle slovo...ale kolko ludi tolko chuti 😉

ema.nz
4. aug 2009

ywushka:kuk sem https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a sem https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a vanicku a primu som na podvozku pouzivala 7mesiacov a pouzivala by som ich aj dalej len uz mala mrncala a v sportaku je ticho lebo vsetko vidi 🙂

myounghee
5. aug 2009

ahojte
chcem a spytat ci nahodou nebude niektora zvas predavat casualS4 (vanicku playmoon, sportovu cast a vsetko co ktomu patrí (plastenky, nanoznik, atd)! Kocik planujeme kupovat koncom oktobra, resp. v novembri.
Dakujeeem 🙂

lara75
7. aug 2009

ahojte,
čítala som viaceré názory, ale väčšinou sú pozitívne na casualplay kočíky. Neviem sa rozhodnúť medzi S4 a S6, môžte mi napísať najväčšie nevýhody S4 a S6? Páčia sa mi v čiernej farbe, som aj zvedavá, či sa nezmení časom intenzita farby?

boncusik
7. aug 2009

lara,

casulplay S6 nemá nafukovacie kolieska, my sme povodne chceli casulpaly S6 ale pre tie koleiska sme zmenili a teraz šetríme na casulpaly S4 😀

inak aj nám sa páči červenej farby ale ešte sme kočík nevideli naživo, lebo v našom oklolí ho nikdo nemá ani v obchodoch nieje

máme podobný termín 😀 ty už vieš že to bude holka, to ti závidím ja idem na UZV až 12.08 tak dúúfam že sa ukáže čo to bude 😀

ema.nz
7. aug 2009

lara:no tak rozdiel medzi S4 a S6 je len v tom,ze S4 ma nafukovacie kolesa a S6 nema,inak su na chlp rovnake 😉

cierna farba po case vybledne a to je vlastne jedno akej farby kupis vsetko casom malinko vybledne 😅

a teraz su super akcie na cp 😉

boncusik
7. aug 2009

ema, kde sú tie akcie? čo to je cp?

marfic
7. aug 2009

boncusikn na maderne teraz majú akcie aj inde, ja som hľadala všade, ale tam bola najlepšia cena na s4, s6 a ďalšie...

ale bola som si ho pozrieť a pre nášho malého je malý, máme pol roka a ledva tam vošiel aj sa väčší narodil, mal 4090g a teraz má 9840g a je dlhý, tak ´tá opierková časť je pre neho krátka 43cm, skúšali sme ho tam dať aj s fusakom a nevošiel
mne však išlo len o šporťák, tak nakoniec som odišla s dlhým nosom
pomerala som všetko čo tam mali a najväčší je jane, tak sa poohliadnem tam

ema.nz
8. aug 2009

boncusik akcie ma kazda predajna aj internetove obchody 😉 a cp=casualplay 🙂

lara75
8. aug 2009

Ďakujem baby, akcie som si všimla, ešte uvažujeme, že by nám v Čechách vyšli lacnejšie.
Ja by som chcela vaničku od narodenia (január) a potom od pol roka asi športovú časť, s mužom sme menšej postavy, hádam ani naše bábo nebude nadmierne veľké 😉 a zmestí sa do kočíka aj neskôr.

boncusik ja som bola na amniocentéze 5.8. a už máme výsledky, aj na pohlavie, preto to vieme s presnosťou, že to bude dievčatko 🙂

holis84
8. aug 2009

holky ja mam odedneska CP S4 doma, je kraaasny, mame tu barvu co je v akci, a me se osobne libi vice nez letosni kolekce s napisy extreme.

Ale ja potrebuju poradit ta korbicka se houpe, jak ji mame upevnit aby se nehoupala nic tam na to neni, vim ze to tu uz holky resily ale jsem lina docitat tolik stran 😀

a potom co s tim pasem co je vevnitr korbicky vy jste ho vyvlekly nebo jste ho namotali na bok 😅 vite co myslim, takovy ten pas v korbicce co je tam asi na uchyceni telicka v aute ale to ja tam nechci 😔

marooshka
8. aug 2009

holis..já jsem přesně řešila tu houpací korbičku. Ale asi to tak má být. Neupevňuje se. Když jsem tam pak malýho vozila, tak jsem to bylo v pohodě, nepociťovala jsem to nijak že se houpe 🙂
a ten pás jsem vyndala 😉

marooshka
8. aug 2009

tak to bylo v pohodě 😀 trošku bláboly píšu, to je z toho vedra asi 🙂

dejna3
8. aug 2009

ywuska, moja malá sa narodila v októbri, čiže celú zimu sme prežili v playmoone... až do apríla, t.j. cca do 5,5 mesiaca sme sa vozili v kožušinovom fusaku, nababušení a miesta bolo dostatok.... malinká má také priemerné, tabuľkové miery, čiže určite nie drobček 😉

holis84
8. aug 2009

marooshka: diky moc, no tak uvidime taky jsem si rikala ze se to jinak upevnit neda 😀 a ten pas se vytahuje jak? ja jsem ho rozepla a zapla jako na bok 😀

maska1
9. aug 2009

holis ja som stiahla ten popruh na pravej strane kočíka pod vaničkou, ktorým reguluješ chrbtovú časť na šporťáku a vôbec sa mi teraz nekýva vanička 😉 a ten popruh na vaničke som dala pod tú matracovú vložku 🙂

holis84
9. aug 2009

maska: no ja na to jeste kouknu, ale pocitam s tim ze houpat se to trochu bude ale kdyz to tak maj vsichni tak to tak ma asi byt 🙂

mimo jine ti musim pochvalit kocarek, mas nejhezci barvu letosni kolekce, ty ostatni se me moc nelibi 😉 tak hlavne at se dari mimineckovi v brisku!!!

maska1
9. aug 2009

holis ja keď ten popruh riadne pritiahnem, tak vôbec sa nekýva a je na pevno vanička 🙂
a ďakujem za pochvalu, pôvodne som chcela čierny, ale táto červená sa mi zapáčila viac 😉 a ďakujem, no ty už máš za chvíľočku Kristínku pri sebe, tak ti prajem ľahučký pôrod 😉

lusiamama
10. aug 2009

lara 😉 moja malá má rok a pol a stále používame športovú časť a je nám úplne v pohode a myslím že ju ešte taký rok využijeme. Mne sa nezdá že by bol ten kočík malý,pre dieťa normálneho vzrastu je v pohode.

marfic to máš teda riadneho valibuka, moja Miška má rok a pol a váži 9,5 kg meria 80cm a je nám cp úplne v pohode 😀

marfic
10. aug 2009

to veru valibuk je, ale má aj veľkých rodičov 🙂 , na to, že je výlučne kojený, priberá výborne, veď keď začne loziť, už by nemal tak priberať . on je zas hore dlhý, nožičky zatiaľ trochu kratšie, čiže aj popruhy sa mi zdali po povolení krátke.
ja som veľmi chcela s4, ale keď sa nedá, tak sa nedá...
už som vybrala Jane nomad, lebo slalomy2008 za akciovú cenu boli vypredané a 2009 sa mi nepáči

dadous
10. aug 2009

ahoj holky , taky jsem se zblaznila do S4 😵 jeli jsme se podívat do Jelení Gory a tam nas vyjde sportak s primou na 13000kč, což je krasna cena oproti čecham 🙂

eimiky
10. aug 2009

tak dnes som si bola pre náhradné plášte a duše na obe zadné kolieska a teda zaplatila som za ne 52€.Celkom dobrá pálka len za gumu 😅.
Hani kedy si to tam asi objednávala, keď teraz stoja asi raz toľko?