Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

emjee
18. apr 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

tynushqa
20. apr 2009

Ahojte,
chcela by som sa opytat ci sa da kocik CP S4 sportovy polohovat aj do uplneho lahu, kedze nasa bambula este nesedi.
Dakujem

katy1979
20. apr 2009

tynushqa je to o nejaký stupen vyssie ale je to skoro uplny lah.odmerat sa to asi nedá nie je to presne 180 stupnový uhol ale mozno je to 179. kludne ju tam daj neublizis jej. tiez som sa toho bala a tiez skoncil malý v 5 mesiacoch v sportaku.

tynushqa
20. apr 2009

katy dakujem za odpoved, my mame jane pro slalom este je v hlbokej vanicke...rozmyslam nad kupou CP sportoveho, chcem sa ta este opytat ci je naozaj taky tazky ako hovoria vsetci. Lebo ja som taka drobna 😅 ci ho uvladzem, s kocikom Jane nemam absolutne problem, je lahucky...neviem ci by som si zvykla na CP.
Dakujem

katy1979
20. apr 2009

a preco si nenechás jane slalom vsak to je super kocik. co ja viem ci je tazký ak si dobre pamatám tak má 12 kg.

eimiky
20. apr 2009

Tynushqua aj ja som drobná a vládzem ho naložiť, ono je to o tom asi aký systém máš a potom to ide raz dva 😉

inzert
20. apr 2009

zmazane adminom - inzeraty patria vyhradne do bazaru

cessy
20. apr 2009

katy1979 ahoj.... ☹
nasa slavna S4 je na reklamacii 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹

cessy
20. apr 2009

tynushqa CP je tazky, ale da sa na to zvyknut...

katy1979
20. apr 2009

cessy a preco???

cessy
20. apr 2009

no zlomena konstrukcia ☹ ☹ ☹
teda presnejsie uchytenie kosika na konstrukciu......
ale v predajni som si vsimla, ze novsie modely tohto kocika tu rurku co sa mne zlomila nemaju navarenu, ale prisrobovanu 😒 , takze asi nie som prva co reklamuje......

katy1979
20. apr 2009

a to sa dá zlomit?

cessy
21. apr 2009

vidis, asi hej....pri tom s tym kocikom uplne bezne manipulujem...
maleho vobec nehojdam, od zaciatku som nehojdala aby si nezvykol....
minimalne s nim chodim na prechadzky, lebo mam velku terasu, tak ho tam len vyvezeiem a vo vnutri si robim, pokedy on spi....

katy1979
21. apr 2009

cessy no super

katy1979
21. apr 2009

toto som napisala magdolenovi lebo mi do ip napisal na moju reakciu na otvorenie temy co sa vam nepaci na kociku S4 ze ci mi lezie materská na mozog:
a vidim ze si zalozil temu aj o per perego. ak zalozis hocijaku temu na kazdom kociku sa dozvies negativa aj pozitiva a najlepsie na tom ze od kazdého ine. to si potom nekupite ziadny.
ja som kvoli kociku nespavala pomaly styri mesiace. vyber sa menil, zuzoval a zasa menil.kazdý ti povie inu skusenost lebo kazdý ma aj ine poziadavky.
co tak jane slalom ci red castle alebo TFK joggster.

ja neviem je na tom nieco zle co som mu napisala? lebo na mna vyletel ze sa na nom odbavujem a ze si nemam vsimat jeho prispevky. akosi nechápem ja tam nic zle nevidim co som mu napisala. tak teraz neviem ci som debil ja alebo on.

eimiky
21. apr 2009

Nič si z toho nerob.Nemyslím si, že by si mu napísala niečo zlé, veď si mal prečítať tému o kočíku medzi ktorými sa rozhoduje, tam píšu skúsenosti aj pozitívne aj negatívne, nemyslím si, že by tam kočíky len ospevovali.Žiaden kočík nie je ideálny a nie každému vyhovuje rovnaký.

denisab32
21. apr 2009

katy1979
nič si z toh nerob, bohužiaľ ľudia sme rôzny, aj ich reakcie 😒

sue250
25. apr 2009

baby aky je rozdiel medzi autosedackou prima easy a zero?
inak ak chcete kupit kocik tak na www.babytrain.es tam vyjde dvojkombin. 18tis a troj 24tis. u nas su drahsie. ci mate nejaku lepsiu stranku vy? napiste dik.

petka55555
25. apr 2009

baby, co myslite, ktora vanicka je lepsia ta klasicka alebo ta mako, ta mi prijde vacsia.

eimiky
25. apr 2009

Prima je polohovateľná a dá sa použiť aj ako vanička.zero je vajíčko.

petka55555
25. apr 2009

a medzi vanickami playmoon a mako je aky rozdiel?ci len dizajn

nikol_79
25. apr 2009

podľa mňa je mako menšia, len podľa obrázku a toho čo som čítala, ja mám len športiak, skús pozrieť rozmery, ale myslím, že baby tu spomínali, že mako je malinká

beatrice1
25. apr 2009

Ahoj holky, máme CP S4 s vaničkou MAKO. Je opravdu malinká, ale mě se líbí. Doporučila bych jí ale pouze asi pro maminky dětí narozených leden, únor, březen - malé dítě se tam s fusakem vejde a na podzim už je ve sporťáku, ale 4 měsíční dítě s fusakem bych tam v zimě asi vozit nechtěla 😒
Jinak já kočárek koupila v Polsku a vyšel mi na cca 17 500 Kč - sporťák, korba MAKO a autosedačka Prima Easy - polohovatelná - riskla jsem to a nechala si ho poslat, Vše došlo v pořádku. V Praze by mě tato kombinace vyšla na 25 000 Kč.
Pokud budete chtít, napíšu vám odkaz na jejich stránky.

eimiky
26. apr 2009

Mako naživo nevidela, ale nezdá sa mi byť väčšia,skôr mohutnejšia na pohľad skús si ju v nejakom obchode porovnať 😉

miskinadamko
26. apr 2009

ak mate prosim niekto na predaj farebnu podlozku tak mi napiste,dakujem

cessy
26. apr 2009

ake podlozky mate?? ja som kupila cervenu 2009, moc sa mi paci, ale chcela by som este neaku inu farbu...
katy1979 ty si mala aku??

dejna3
26. apr 2009

cessy - my ešte nemáme športiak - ale doma mám nachystanú agathu ruiz (červenú so srdiečkom) a letras negras - ale tiež by som ešte chcela nejakú farbičku 😉

inak cessy, my sme sa tuším stretli v obchode - myslím vo štvrtok? na jednote... boli sme tam s kámoškou... ona má červený cp a ja čierny 😀

eimiky
27. apr 2009

Ja mám podložku tiež kolekciu agathu ruiz de la Pradu,ako píše dejna3, tá sa mi páči, ale ja by som chcela ešte asi aj tu modrú z tej kolekcie, alebo nejakú peknú zelenkavú 😉

cessy
27. apr 2009

dejna naozaj?????????? 😕
pamatam si tam dve kocky s S4 😕 , jednu taku vyssiu ciernovlasu a ta druha si bola ty???????

pozeram ti teraz do albumu a naozaj..... 😉

petka55555
27. apr 2009

baby a dá sa hojdat?to asi nie...