Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

kristinagabi
10. sep 2010

Dievcata poradte mi este prosim. Rozhodla som sa,ze sportovu cast si kupim novu a vanicku a autosedacku z druhej ruky.
Mam problem s tymto adapterom. Starsie modely su adapterove a nove bezadapterove???
Nove vanicky maju spodok cierny a vrch sa da menit v roznych farbach. Teraz,ked som videla vanicku cisto cervenu(nema spodok cierny),bude mi pasovat na novu sportovu konstrukciu? A ako je to s vajickom...?

kacka.l
10. sep 2010

Je to tak, můžeš si koupit jakoukoli od roku 2008, ty už byly bezadaptérové.

kristinagabi
10. sep 2010

Dufam,ze ma neoklamu... 😒 . Podla vzhladu viem nejako roznat,aky je rozdiel?

denduska
10. sep 2010

no ja mam vanicku 2008 adapterovu, tak neviem, asi dopredaj 😒 zbytok mam 2007

dadous
10. sep 2010

@kristinagabi když budeš kupovat, tak se prodavajícího zeptej, ale většinou píšou jestli je to bezadapterovy 😵

denduska
10. sep 2010

pri unisysteme je nejaky cerveny gombik..ale neviem ci na konstrukcii ci na vanicke..

kristinagabi
10. sep 2010

Spitala som sa jej,tak pisala,ze bezadapterova. Len som sa zlakla,ze teraz tie vanicky maju cierny spodok a ona ma este cely cerveny...
Dakujem

dadous
10. sep 2010

červenej čudlík ja na konstrukci
@kristinagabi ty vaničky s černym spodkem jsou letošní kolekce 😵

luciienka
10. sep 2010

@beata.n tak kočárek mám spravený. 🙂 🙂 Nesvařoval to přímo otec, ale jeho kamarád. Přikládám foto(foceno večer s bleskem). 🙂 A kočárek byl ruplý na obou stranách, druhé strany jsem si vůbec nevšimla. 😒 Hlavně že už to je...

Jinak paní, co mi kočár prodala, se mi nabídla, že by opravu zaplatila!! Že si je jistá, že to nebylo, že se muselo něco stát...prostě nakonec jednala férově. A ještě volala na poštu, zda se to dá reklamovat...teď už je to pasé, hlavně že to je spravené - zadarmo. 🙂

@kacka.l Jinak paní měla právě dobré hodnocení. A o tom, jak se zachází s balíkama na poště, to jsem taky slyšela. Fakt si radši zajet osobně, pokud to jde.

dadous
10. sep 2010

@luciienka ja hned jak si to psala,letěla mrknout na kočar, a my už teda mame tu tyčku snejtovanou 😵

luciienka
10. sep 2010

@dadous Ty novější kočárky už prý mají nýty. 🙂 Asi se chybama poučili... 🙂

blondi2
11. sep 2010

ahoj, nie je tu nahodou nejaka mamicka, ktora mala predtym kocik Concord fusion a vedela by ho porovnat s casualplay S4? Ide o to, ze dnes sme boli v predajni Pre deti, tam som sa rozpravala s predavackou a ona bola jednoznacne za Concord. Vraj sa lahsie sklada, pri skladani netreba zo sportovej casti odkladat striesku, lahsie sa ovlada a celkovo je lahsi. Niekedy sa mi az zdalo, ze je priam zaujata voci Casualplay S4.Aj ked mi ukazovala ako sa skladaju, tak S4 skladala tak tazsie ako keby s nevolou, no neviem. A este mi hovorila, ze ked sa u S4 odklikava vanicka z konstrukcie, tak ze to treba zatlacit na oboch stranach a potom este vytiahnut a ze to velmi tazko ide... No ja fakt neviem....
Napriek vsetkym tymto argumentom sa mi ale aj tak paci viac Casualplay. Viem, ze ziadny kocik nie je dokonaly. Prosim poradte...

bedovci1
11. sep 2010

@blondi2 ahoj, nebola si náhodou v Trenčíne v obchode pre deti? 🙂 , lebo ani nás tam tá pani moc nepresviedčala na Casual....tiež skôr Concord, ale boli sme zasa v Trnave v bambini a tam veľmi milá pani nám nezaujato hovorila klady a zápory oboch kočíkov, lebo som sa nevedela rozhodnúť medzi týmito dvoma....ale vyhral Casual... 🙂
hlbokú vaničku má z lepšieho mat...na zimu podľa mňa tak neprefúka a na leto sa dá viac odvetrávať čo sa u Concordu...tak nedá....a kolieska jednoznačke....nafukovacie...tie umeláče čo sú na Concorde je hrúza....

blondi2
11. sep 2010

@bedovci1 ahoj, nie bola som v Nitre. tak ktovie ci v predajniach Pre deti nemaju predavacky vacsiu proviziu z predaja Concordov, ked ich vsetky tak ospevuju 🙂
Hm, ja po tom dnesku nemam tak jasno, ci je lepsi S4. Co sa tyka argumentov asi vyhrava Concord, ale po vzhladovej stranke ma to taha k S4. Mamicky, ktore uz mate skusenosti, co si myslite? poradte....

ema.nz
11. sep 2010

@blondi2 ja som mala S4 a concord ale neo a teda u mna jednoznacne vyhrava casual 😉 concord je najotrasnejsi kocik aky som kedy mala,a kupovala som ho tiez v predeti v NR 😝 😀 po 2tyzdnoch isiel na reklamaciu a o 2mesiace zase 😠 😠 skoncilo to vymenou kocika za novy a som sa ho potom mesiac nevedela zbavit 🤐 casual som predala behom tyzdna 😎 ...urob si z toho zaver aky chces ale ja by som urcite volila casual 😉

blondi2
11. sep 2010

@ema.nz ahoj, dakujem za radu.... takze dalsie plus pre S4. Myslim, ze zaver som si uz urobila 🙂

ewwe
11. sep 2010

@blondi2 vanicka sa naklikava lahko, aspon ja som nemala problem ju sama nakliknut aj vykliknut, a sportak zlozis aj so strechou, netreba ju davat dole, len treba davat pozor aby nezavadila o rucnu brzdu 🙂

lenonka
11. sep 2010

kočky, mala som S4 a iný kočiar by som nechcela!!!

novan
11. sep 2010

Ja mám presne tú istú dilemu ako blondi2. Videla som už viac kočíkov na živo ale najviac ma oslovili spomínané dva: concord neo a casualplay s4 reverse. Tak isto som bola v predajni predeti v BA a predavačka viac ospevovala concord (dokonca ma nahovárala na fusion, ale už ked tak som za neo). Do dnešného dňa sa neviem rozhodnúť, u nás doma to vyzerá takto: ja som za casual , manžel na neo. V podstate sa mi páčia oba, fakt sa neviem rozhodnúť :( Hlboká časť - vanička sa mi páči viac u casual ale športová verzia zas u neo, to je hrozné. Naši rodičia voľakedy takýto problém nemali 🙂

bedovci1
12. sep 2010

ahojte, chcela by som sa znova popýtať skusenejších...... 🙂 ...teraz riešim tašku na S4 a slnečník...."pasuje" aj od iných značiek, alebo musí byť len Casualplay? mám " na ruke" slnečník čierny, len sa mi zdá, že tá čierna nieje celkom čierna....ako to je v skutočnosti? mne sa zdá trochu vyprašivelá a tašku neviem akú mám kúpiť......ďakujem 😉

ewwe
12. sep 2010

@novan u kocika maj navrch ty, lebo manzel s nim nebude tolko chodit ako ty 🙂

mmaky
12. sep 2010

@bedovci1 slunečník pasuje i některý ten univerzální, ale ne všechny. Pasují jen ty, které mají velké rozpětí těch pacek ,které obepínají tu konstrukci kočárku. Casual má totiž docela masivní tu konstrukci, a některé kočárky mají užšší. takže budeš muset vybírat podle toho.
Ohledně barvy. Já mám orig. sluněčník a není uplně černý jak uhel, jen teď nevím jestli už trošku vybledl (a to jsem jej měla na kočárku jen jednou jedinkrát - pro naši malou to byla úžasná hračka takže s ním kývala a do všech okolo bouchala), ale i kočárek (na sporťáku) ti vybledne, takže bych tohle asi moc neřešila.
a ohledně tašky: nepochopila jsem co by jsi chtěla vědět. to je asi docela jedno jakou koupíš. Záleží jen na tobě jak velkou a jak barevnou chceš. tam by měly pasovat asi všechny.

bedovci1
12. sep 2010

@mmaky ďakujem veľmi pekne za odpoveď presne toto som chcela vedieť.... 🙂 skúsim mrknúť ešte raz ten slnečník z inzerátu a rozhodnem sa.... 🙂 tak tvoja malá mala slnečník ako zábavičku..... 😀
a s tou taškou som chcela poradiť akú si kupujete baby čo máte S4..či originál, alebo sa Vám tam viac páči od inej značky nejaká taška, ale tiež si mi pomohla...poskúšam príp. niekde v obchode.... 🙂

eimiky
12. sep 2010

@novan concordy neo sa dosť kazia

blondi2
12. sep 2010

@novan ahoj u nas je to podobne. Manzel je za Concord (ale Fusion), hlavne po tom vcerajsku co nam predavacka na neho rozpravala same chvalospevy. A ja som za S4, mne sa tiez strasne lubi hlavne ta vanicka. On mi sice hovori, ze je to na mne, lebo ja ho hlavne budem pouzivat, ale aj tak je to tazke rozhodnutie. Jeden cas som aj ja zvazovala Neo, ale on ma dost male kolieska vpredu a bojim sa, ze ako to v snehu pojde, tak som ho uplne vypustila.
A mas pravdu, nase mamy taketo problemy neriesili, vsetky mali rovnaky kocik a ake boli spokojne 🙂
Som zvedava ako sa rozhodnes...

novan
12. sep 2010

Ach jaj, som z toho už fakt zúfalá. Dnes sme boli s mm v 3predajniach a výsledok takýto: v 1. predajni mali len neo, casual s4 nemali, predavačka ospevovala neo. Druhá predajňa: nemali ani jeden z kočíkov, nakoľko na oboje mali strašne veľa reklamácii a preto ich už nepredávajú. No a 3tia predajňa: mali oba druhy, predavačka ospevovala neo, casual ma skôr odhovárala, hlavne od mako vaničky (ale ked tá je krajšia ako tá playmoon, ale zas aj menšia to je pravda). Športová časť neo aj S4 reverse je úplne rovnaká, predavačka premerala. Záver: čo som videla a počula asi všetci viac chvália neo, a hlavne fusion je vraj úplne ideálny, ten som ale ja dávno vylúčila. S4 vo farbe violet nie je ale úplne taká ako na obrázkoch na nete, je to taká skôr tmavšia fialová a nie taká pekná cyklámenová :(
Takže, asi to vyriešim tak, že mám ešte cca 3mesiace času, počkám si ešte, som počula (a potvrdila mi to aj predavačka), že na jeseň vždy vychádzajú nové modely kočíkov, uvidím.

ema.nz
13. sep 2010

baby mala rada:na predavacky nikdy nedajte!!!ony vam vzdy budu ospevovat kocik z ktoreho maju najvacsiu marzu 😉 ja ked som kupovala neo tak som sa pytata ci nan mali reklamacie,odpoved nie ziadne...ked som ho po 2 tyzdnoch isla reklamovat uz hovorila ta ista predavacka nieco uplne ine.....najlepsie je precitat si prispevky na nete pripadne popytat sa v meste mamiciek 😎 😉....ale aj tak si kazda kupi kocik ktory sa jej paci najviac 😀

kristinagabi
13. sep 2010

Dievcata,vedeli by ste mi poradit aky fusak do S4? Chcela by som asi taky,ktory sa da aj predlzit,aby sme ho mohli vyuzit aj do sportovej casti. Fusaky su dost velke,siroke,bojim sa,ze sa tam nezmestime...

kristinagabi
13. sep 2010

Original Cas.fusak je velmi tenky? V obchode mi povedali,ze je tenky?

novan
13. sep 2010

blondi2, no pravdepodobne to vyriešim takto (i ked mm nadáva, že vymýšlam): napadlo ma, že ved predsa nikto nepovedal, že musím kupovať celú trojkombináciu z jedného typu kočíka, tak kúpim S4 reverse titanium s tou mako vaničkou a s konštrukciou, a ako športovú časť kúpim zas neo lava. Tak budem mať aspoň dva druhy kočíkov a aj jeden bude presne podľa mojich predstáv a aj druhý ;) Ostáva mi ešte vyriešiť autosedačku, neviem ktorú či z concordu alebo casual-u. Prebehnem si cenovo ako ma to ako vyjde, typujem, že možno o málinko drahšie ale o moc podľa mňa nie a budem mať po probléme. Isté to nie je ale aj toto je jedna z možností 😉