Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

petronelas
18. feb 2011

@gresa Teď si budu trochu protiřečit,ale já bych si vybrala dnes asi jiný a nebo kdyby měl otočnou sedačku.To by bylo super!!!!
Reverse je malý,to mi v obchodě nedoporučili.Prý je to kočár na léto a ne na zimu s fusakem.
NO a malému to nevadilo,že na mně nevidí,ale ,mně to hodně chybělo.
TAk to je jediný důvod proč by jsme ho vyměnila.,
No ale teď už je větší a už mi to vůbec nevadí... 😀

gresa
18. feb 2011

@petronelas no práve aj ja by som bola rada, keby mal kočík otočnú sedačku. Preto rozmýšľam aj na Jané Unlimit, ale čítala som, že ten má vraj užšiu sedačku. Tak sama ešte neviem, aký kočík vybrať 😉

petronelas
18. feb 2011

@gresa Ale zvykneš si na to....dokonce mi hodně lidí řeklo,že mně to vadí víc než jemu.A fakt to byla pravda...on byl hodně spokojný a pozoroval svět a vůbec mu to nevadilo,že na mně nevadí.Doma jsme si to pak spolu užili 😀
Já bych ti ho doporučila.KAmarátka má jane a fakt byl menší než ten náš.HOdně jsme s polu jezdili.Tak to vím.I ta boudička.Já by jsme ho nechtěla. 😖

dadous
18. feb 2011

@gresa ja na něj nedam dopustit 😵

dadous
18. feb 2011

@gresa ve stříšce boudičky je okynko, takže na prcka krasně vidíš 😵

petronelas
18. feb 2011

@dadous to je pravda... 😀

gresa
18. feb 2011

@petronelas inak to môže byť pravda, že nám mamám to skôr vadí ako deťom 🙂 .
Tak to je oničom, keď je menší 😒
Zase vyhráva S4 🙂

gresa
18. feb 2011

@dadous áno, všimla som si to okienko 🙂

petra123
18. feb 2011

ahojky holky je to nej kočarek který znám a říkala jsme si že kdyby byli nahodou dvojičky tak mi casualplay udělal i kočarek pro dvojičky jsme byla štasna jak jsme ho viděla ještě že je ale jesli ho jednou budu mít je ve hvězdách a pokud mi bůh a příroda konečně dá mimiska 🙂 ☹

gresa
18. feb 2011

a díky baby, pomohli ste mi 🙂

kucierka24
19. feb 2011

Ahojte, mam S4 športovú časť a sa mi zdá že mám blbý nánožník. Je tejto značky, ale nemá cvoky,len našité gombíky a k tomu putká a vôbec neviem ako to tam mám pripojiť. Ked ho tam mám zdá sa mi že je veľmi vysoko a malému vadí ked sedí...Prosííím nemozete tu dat niektora foto ako to ma vyzerat....dakujjeeeeeem 😉

bastinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terinka2004
2. mar 2011

@derylka ano objednala som ho..ale bohužial mi príde až v Apríli...takže dúfam, že sa dočkám 🙂

minka21
9. mar 2011

kocky chcem predat autosedacku prima easy z kolekcie bobbypin,bordovu,aj v albume ju mam,a mam k nej aj isofix bazu,kolko mam za to pytat?obe stalo skoro 8tis,pouzivali sme bazu asi len pol roka a autosedacku rok...prosim poradte

maata12
13. mar 2011

Ahojte kočky! Majiteľky S4 nemáte problém s "rozheganou" rúčkou? Už sme sa to snažili aj utiahnuť, ale sú tam také nity takže to nešlo. A dneska som si všimla, že na rukoväti v strede medzi tou penovou rúčkou a umelou hmotou (kde je nápis Casualplay) máme prasklinku. Mám strach, že sa nám to zlomí na dve časti tak zajtra bežím reklamovať. Veď ho ešte nepoužívame ani rok ☹ ☹ ☹. Dúfam, že mi s tým niečo spravia, lebo bez kočíku neviem,neviem... Síce už máme v zásobe golfáč, ale ešte sa mi naň zdá zima....

nikuska2404
14. mar 2011

@maata12 aj ja som mala problém s rúčkou, ale predavačka mi to odmietla prevziať, s tým, že jej to nevezmú nakoľko je to spôsobené používaním(opotrebovanie) a na to sa záruka nevzťahuje. Keď som volala pred dvoma mesiacmi obchoďákovi, tak mi povedal, že mi zavolá kontakt na servis, kde robia aj prehliadky, ale doteraz sa mi neozval.Pred mesiacom som mu volala, lebo potrebujem nový poťah na autosedačku, tak to mi doteraz zisťuje po niekoľkých telefonátoch, či sa dá zohnať.

maata12
14. mar 2011

@nikuska2404 No super, tak viem na čo sa mám dnes pripraviť.... Inak sila, taký drahý kočík a rozheganý ho mám ako po troch deťoch ☹ ☹ ☹ . Keby to poriadne spravili, nemá sa čo rúčka rozhegať, však čo ho máme tlačiť za kolesá??? Zatiaľ diky, dám vedieť ako som dopadla...

lara75
14. mar 2011

@minka21 ahoj, ja som predala autosedačku prima easy Bobbypin (orange) v októbri za 120€ a isofix bázu zase zvlášť za 70€, autosedačka bola po prvom dieťati, ale u isofixu som už bola druhá majiteľka🙂 Pôvodná cena autosedačky bola 250€.

smejkop
14. mar 2011

Ahojte, mate skusenosti s farbou olive z kolekcie 2010?? My sme ho objednali ale bojim sa nejak tej olivovej ak ho niekto mate 🙂

zuzkabez
16. mar 2011

Dobrý den,
Nevíte někdo rozměry plášťů a důší na casualplay S4, děkuji

dadous
16. mar 2011

@zuzkabez mrkni na stranu 120, příspěvek ve 21.15, laloona tam popisuje rozměr plaště

zuzkabez
16. mar 2011

@dadous Moc děkuji

dadous
16. mar 2011

@zuzkabez 😵

dendaz
20. mar 2011

Ahoj holky,
prosím Vás, potřebuju adaptéry na Casualplay S4 k připevnění hluboké korby na podvozek (mám kočárek z roku 2007 - adaptérovou verzi.) Všem děkuji za tipy, kdyžtak odkazy do IP. Díííííky.... 😉

stacinka
21. mar 2011

Baby, potrebujem vediet, ci sa da sklopit do polohy lezmo.. a nikde to neviem najst ☹ Strasne sa mi paci a chcem ho kupit, len ak nema tuto funkciu, tak ho urcite nevezmem..

turistka
23. mar 2011

Ahojte, nepredáva náhodou niektorá z vás nánožník na casual? ďakujem 😉

ewwe
23. mar 2011

@stacinka jasne, ze sa da sklopit do lezania, nieje to 100% rovny lah, ale myslim si, ze je to ok

stacinka
23. mar 2011

@ewwe dakujem, uz viem🙂 predsalen som si ho kupila 😉 a som maximalne spokojna!

desmodka
23. mar 2011

baby akym sposobom sa sklapa na lah??? snurkou alebo nejaka packa??? dakujem

ewwe
24. mar 2011

@desmodka sklapa sa to takym popruhom, mozes ho dat do akejkolvek polohy