Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ivika18
2. jan 2010

prosím, kdo máte Casualplay Vanity bag, není moc malá? Vejde se vám do ní co potřebujete? Nebo radši Maxi bag, ale ten mi už přijde zbytečně velký, nebo ne? Díky

lila794
2. jan 2010

Ivika, ja mam Vanity a je v pohode, vojdu mi tam plienky, flasa, vlhcene utierky, vreckovky, nejake male jedlo pre maleho, aj zopar malych auticiek, moje doklady.... uplne mi vyhovuje! Kocikom uz sice nechodime, ale tasku vlacim furt zo sebou 😉

eimiky
2. jan 2010

ja mam tiez Vanity a vyhovovala mi velkostou.

eimiky
2. jan 2010

yravas na limu idu hrozne mušky ak ti možem poradit,ja som ju osobne nemala,ale viem to od mamin co ju mali.

yravas
2. jan 2010

eimiky - dík 😉 len mne sa iná farba nepáči - a čiernu nechcem na leto 😒

ivika18
2. jan 2010

lila, eimiky: dík moc, asi do ní půjdu, líbí se mi, že vypadá skoro jak normální kabelka.

ada18211821
3. jan 2010

ahojte chcem sa len spytat chceme k tomuto kocaru kupovat plastenku nemate niektora skusenost ci sa neda kupit aj iny typ plastenky??

evax
3. jan 2010

Ahojky holky, chtěla jsem poprosit o radu.. pořídili jsme si taky S4 a teď přemšlím, co se dává na dno kobičky jako místo prostěradla.. bude to mé první mimčo, zkušenosti nulové 😅 pak jsem se chtěla ještě zeptat, zda se dají nějak vyndat ty pásy z vnitřku korbičky, aby prcka třeba netlačily. No a pak řeším autosedačku, máme tu Primu a všude je malováno, že jde upevnit do auta jen poti směru jízdy.. já bych ráda po směru, protože dopředu ji dát nemůžu, tam jsou airbacky a když ji dám dozadu proti směru, tak nemám šanci na ni od volantu dosáhnout, máme velké auto. Jak to řešíte vy?
Díky moc 😉

ema.nz
3. jan 2010

ada:o plastenke sa tu uz viac x pisalo:da sa kupit univerzalna aj ja som ju mala a cely cas som lutovala,ze som nekupila original 😝

evax:tie pasy som nevytiahla len som ich dala pod tie "matrace" 😉 ja som tam mala v zime fusak a v lete vzorovanu plienku 😉

a k prime:je to vajicko a vsetky vajicka sa kvoli bezpecnosti dietatka upevnuju v protismere jazdy,takze tam si nepomozes jedine ak si kupis zrkadlo aby si na mimco videla 🙂

oliver1
3. jan 2010

Ahojte kočky, chcem sa opýtať do akej miery sa dá polohovať opierku športovej časti ? ďakujem Gabci

evax
3. jan 2010

ema.nz, moc díky za odověď, to jsem vůbec nevěděla, že se všechna vajíčka musí upevňovat proti směru.. jo a k té korbičce, když jsi šoupla ty pásy pod tu matraci, nebyla tam boule nebo tak něco, co by mimču vadilo? jo a jak je to s tou autosedačkou, koukám teď na ní a přijde mi tam to povlíkání pásů celkem krkolomné, neumím si představit to třeba několikrát denně provlíkat, nevyplatí se takov ten podstavec na to do auta, máte s tím někdo zkušenosti?

ema.nz
4. jan 2010

evax:tie pasy sa daju pekne vystriet a neboj sa nebude tam nijaka boule 😉 a mas prevdu prima sa upevnuje trosku tazsie ale treba na to len cvik...a ta zakladna je len na tebe,zalezi ako casto budes chodit s autom ale ked denne tak by som nad tym porozmyslala 🙂

oliver1:skoro do sedu len musis najskor dat hore opierku a az potom tahat polohovaci pas a naspat no nie je to uplny lah ako vacsina sportakov

oliver1
4. jan 2010

ema.nz Ďakujem🙂, naozaj je krátka opierka v športovej časti? písali kočky že dlho sa tam nezmestí dieťa.Škoda že na týchto nových kočíkoch sa nedajú dať úplne dole opierky. Páči sa mi casualplay s4 ale ešte stále nie som rozhodnutá. ináč ľahko sa skladá kočík?

ewwe
4. jan 2010

oli kocik sa lahko sklada aj rozklada, je s nim dobra manipulacia, so sportakom este nemam skusenost, zatial pouzivam vanicku, ten pas vo vnutri sa da pekne schovat pod matrac, jedine minus je uzka vanicka, ale ty budes mat mimi v lete tak to by bolo ok. pretoze nebudes mat v nej fusak

co sa tyka primy my s mm uz mame cvik a pripnutie je raz dva, akurat ze je dost velka a ked som ju mala spustenu skoro do lahu tak predna sedacka v aute musela byt posunuta dost dopredu, inak by som ju tam nevtrepala a to mame dost velke auto dzip

oliver1
4. jan 2010

ewwe , a ktorú vaničku máš ? playmoon alebo mako?

oliver1
4. jan 2010

a športová časť sa tiež naklikne?

daisy.k
4. jan 2010

Ahoj,
neprodáváte některá korbu unisystém playextrem nebo playmoon v černé nebo tmavší barvě?
Nejlépe kolekce 2009 nebo 2010.

lila794
4. jan 2010

Evax, tie pasy z korby sa daju uplne vybrat, my sme ich vobec tam nemali, ale ako to si uz nepamatam, tusim to treba cely ten matrac zdvihnut a jednoducho vytiahnut.

A autosedacka - daj si ju kludne aj dopredu proti smeru jazdy, ale musis na tom mieste vypnut airbag, je to v pohode, zvyknes si na vsetko. Ja som prvykrat a to uz som mala maleho nevedela ani kocar roztiahnut 😝 😀 to treba len cvik.

Babky, ktore mate mako vanicku, ste s nou spokojne????? Ja som playmoon davno predala a kedze mi sportak s vajcom este ostal pre druhe mi treba dokupit korbu. Len sa mi zda mensia alebo uzsia ako playmoon a mne sa do nej maly ledva zmestil - v lete, uz v 5 mes. si vykladal nozicky na korbu a bolo mu uzko, tak musel do sportaka.

lila794
4. jan 2010

A ozaj, Oliver, sportak sa pripina cvokmi, nenaklikava sa 😉

ewwe
5. jan 2010

oliver ja mam playmoon

duzame
5. jan 2010

Ahoj Holky, v březnu se nám má narodit prcek a chci se zeptat, jestli se vyplatí kupovat fusak do korbičky. Je to moje první, tak si to nějak neumím představit. V březnu už bude docela teplo a na podzim si myslím, že už asi najedem na sporťák. Nebo je to ten samý fusak do korbičky i do sporťáku?
Díky za rady už jsem z toho všeho nějaká zmatená🙂

dadous
5. jan 2010

ahoj duzame, taky čekame v březnu a mam koupenej ten vyteplenej fusak do autosedačky 😵 takže ho použiju i do korbičky, velkej fusak pořídíme až na zimu 😵

lila794
6. jan 2010

Duzame, mne sa maly narodil zaciatkom aprila a dr. mi kazala aspon na par tyzdnov aj fusak, predsa je to este malinke babatko. A do sportaka ide ten isty, takze na zimu vyuzijes 😉

lila794
6. jan 2010

Ale ako dadous pise, my tiez kupujeme ten do autosedacky. Druhe mam v tom istom termine ako prve, na tych par tyzdnov to staci. A v zime sa mi uz maly do original fusaka nezmestil, bol dost velky, tak sme mali Emitex.

yravas
7. jan 2010

baby, keď budem mať S4 unisystem a chcem si dokúpiť aj autosedačku Prima, tak tá musí byť tiež bezadapterova verzia, alebo mi bude pasovať aj autosedačka s adaptermi??? alebo ako??

lila794
7. jan 2010

Musi byt bezadapterova 😉

yravas
7. jan 2010

myslela som si 😉 DIK

eimiky
7. jan 2010

yravas ak ideš kupovať primu tak vaničku už nekupuj teda podľa mňa ak budeš mať letné dieťatko tak primu využiješ aj ako vaničku

katy.m
8. jan 2010

holky,prosím,
jak na první pohled poznám bezadaptérovou korbu od adaptérové?

yravas
8. jan 2010

eimiky - chodíme veľa autom a prima sa mi zda lepsia do auta ako playmoon, nakolko sa da polohovat 😉 a playmoon sa mi zasa zda lepsia na prechadzky 😉 playmoon nebudeme kupovať novú, nakoľko sa to neoplatí a kopec maminiek ich ponúka za dobrú cenu v dobrom stave - teda aspoň na cz stránkach 😀