Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
6. aug 2010

@ewwe ja jsem to riskla a objednala tenhle, tak se modlím aby pasoval, proste mě učaroval http://www.siegebebe.ch/description.php?id=188&...

steel
6. aug 2010

Inak s tym fusakom, davali ste na neho v zime este nanoznik? Lebo mam kupeny emitex a teda neviem ci sa este zmesti a ci vlastne aj bude treba davat na neho aj nanoznik.

dadous
6. aug 2010

@steel ja to budu asi řešit podle počasí, pokud bude pršet nebo sněžit tak ji nanožník určitě dam 😵

janca.mareckova
7. aug 2010

@dadous MOOOOOOC díky!!! To je super....... no a toto mi taky nedošlo 🙂 Když tam dítě bude sedět, tak je fakt, že potřebuje mít ručičky volný 🙂 V normálním fusaku by byl zavinutej až k obližejíku jako v kokonu 🙂 Moc jsi mi pomohla!!! Díky!!!

janca.mareckova
7. aug 2010

@dadous Jo a prosííííííííííím tě........ 🙂 Ten fusak, co jsi vybrala je naprosto supéééééér!!!! Ten, kdyby viděl manžel 🙂 Nechali jsme malému ušít podložku do kočárku ve stylu ferrari a kdyby viděl toto, musel by být náš 🙂 Až ti přijde, dala by jsi prosím info, jestli tam psuje??? Díky!!!

zlatiak
7. aug 2010

Ahojte, chcela by som poprosit o radu...dostala som kocik S4 ale este adapterovy a neni k tomu manual ako tam pripevnit vanicku palymoon....vieste mi poradit prosim ci sa to naklikne len na tie adapteru a uz to je alebo sa este nieco nejak upevnuje zospodu....sa mi zda ze ked sa to tam len naklikne tak sa ta vanicka kyve....poprosim o pomoc....dakujeeem 🙂

janinna11
7. aug 2010

Ahojte baby, viete mi poradit, z ktorej stranky/ e-shopu je najlepsie objednat CP S4 UNI 2010?? Chcem 2010, ale nie Reversre, lebo je este uzsi, ako povodny. A tiez ci je lepsie kupit Prima easy alebo ZEro??

dadous
7. aug 2010

@janca.mareckova jo jo, měl by přijít příští tyden, tak ho hne vyzkouším 😵

dadous
7. aug 2010

@zlatiak korbička se jen nacvakne a žady jiny upevnění tam není,taky se nam korbička trochu vikla , ale ja jsem tam nechala takove uzkej popruh, kterej je pak na sportak, myslím že se s ním polohujou zada 😵

ema.nz
7. aug 2010

@janinna11 jednoznacne polsko 😎 napr http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-casualplay-c-15... len neviem ci 2010 nie je len reverse 😝

ema.nz
7. aug 2010

@janinna11 tu su vsetky S4 a je aj "obycajna" 😉 http://dino.sklep.pl/nowy/s4-casualplay-c-152_7...

dadous
7. aug 2010

taky hlasuju za posko,ceny jsou tam mnohem lepší 😵

janinna11
7. aug 2010

@ema.nz Dakujem, ale tym padom nebude ani navod v slovencine, resp. v cestine, ale asi sa to oplati, idem na to mrknut kocky, diky 😉

janinna11
7. aug 2010

@dadous ty mas z polska??

janca.mareckova
7. aug 2010

@ema.nz já pořád uvažuju o koupi casualplay S4 reverse...... ale ještě pořád mi přijde 9300Kč moc peněz....... nevíte někdo, o kolik je uzčí??

janinna11
7. aug 2010

@janca.mareckova ahoj Jani, my sme tiez chceli povodne ten reverse, ale je fakt o dost uzky, cca nejakych 4-7cm myslim, co je fakt dost, ked si zoberies, ze tam dam v chladnejsich mesiach fusak, resp. deku. Vsetky nove modely akejkolvek znacky su uzsie, ked su otocne, pretoze su tam ine adaptery, ktore umoznuju otocwenie korbicky, tak nam to vysvetlili v obchode, takze tak

dadous
7. aug 2010

@janinna11 jo sportak mame z polska a navod je tam rozkreslenej, takže to zvladnete 😵

janinna11
8. aug 2010

@dadous Ahoj Dadi, tak dakujem, a aka je tam dodacia doba, nejak mi blbne ta stranka... My totiz este kocik nemame a neviem, ci do nejakch dvoch - troch tyzdnov pride, ked ho zajtra objednam... Inak Ty si objednavala z tej straky (polskej)?? Platba je mozna len prevodom?? Dakujem 🙂

dadous
8. aug 2010

@janinna11 nam to objednaval znamej co bydlí v polsku takže platbu vubec nevím, jemu to přišlo třetí den od objednaní, ale tady jedna holčina taky objednavala a psala že ho měli do tydne 😵

steva
8. aug 2010

janina aj my sme objednali kocik cez Dino a do tyzdna sme ho mali doma.platili sme v banke prevodom na ich ucet.nebol ziadny problem,vsetko islo velmi rychlo.odporucala som aj kamaratke a aj u nich to bolo rychle a bez problemov.platba na slovensko je mozna len prevodom.

janinna11
8. aug 2010

@dadous Dakujem za info 🙂 ak este nebudem nieco vediet, ozvem sa, diky, fakt 🙂

@steva Aj Tebe dakujem, ste zlate baby 😉

jakelina
8. aug 2010

Můžu se zeptat??? Mám S6 a potřebovala bych doplnit výbavu a objednala bych z Polska. Kolik je tam poštovné a balné do ČR??? Máte s tím někdo zkušenosti?? Děkuji.

steva
8. aug 2010

http://dino.sklep.pl/nowy/shipping_info.php
tu je cennik.my sme na slovensko platili 12,50 eur,objednavali sme kocik a ten ma asi 12 kg.

dadous
8. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
8. aug 2010

Děkuji, jste hodné. 😀
My jsme byli dnes na zámku, teda spíš v okolí a kočárek perfektně jezdil i po kořenech a kamení.

dadous
8. aug 2010

@jakelina my jsme s ním taky spokojeny, bydlíme na horach tak jsem zvědava jak bude jezdit ve sněhu 😵

jakelina
8. aug 2010

@dadous tak to nemám zkušenost, ale vozila jsem S4 v zimě kamarádce a musela jsem si zaaretovat to přední kolečko, to dělalo v těch závějích neplechu. Ale to už měl její chlapeček 10 kilo a bylo co tlačit. 😀 😀

dadous
8. aug 2010

@jakelina no s tím počítam že h budu muset zaretovat 😵