Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

zebra41
12. okt 2012

@katkamiki ja mam bud ten typ co mas ty alebo starsi a ma viacero poloh

katkamiki
12. okt 2012

@zebra41 dakujem pekne 🙂

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
manittu
14. okt 2012

@zebra41
@janulina.k
@yohagolo
@katkamiki
@leonna poradte baby aky fusak do casualplay s4 pre novorodenca, mam mako vanu :/ som zufala ci som dobre vybrala ☹

zebra41
14. okt 2012

@manittu neporadim,lebo ja som mala iba sportovy a kupila som z bazara, ktory sa mi pacil vyzorovo.

manittu
14. okt 2012

@zebra41 vsetky co sa mi pacia su dlhe 100cm siroke 40-50cm ja potrebujem do maka max 70cm a max 40cm ☹ tak neviem aky fusak tam natlacit...neviem ci bola stastna volba prave mako 😒 dakujem za odpoved

leonna
14. okt 2012

@manittu my mame tento. podla mna ta najmensia verzia by mohla vliezt aj do maka.
http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...

zebra41
14. okt 2012

@manittu a nedaju sa tie fusaky rozzipsovat a zazipsovat na mensiu velkost?

manittu
15. okt 2012

@zebra41 asinie,nikde o tom nepisu ...
@leonna jeee dakujem pozriem 🙂 celkovo aj zn. emitex chvalia, ste spokojný???je dost teply?

leonna
15. okt 2012

@manittu Kedze toto bude nasa prva zima, tak ti neviem z vlastnej skusenosti povedat, no vyzera super a teplucko, tak dufam ze budeme spokojni 🙂 zatial som na neho pocula len chvalu. tak uvidime. 🙂 Je na nom super ze si z neho urobis velkost aku potrebujes a mozes ho tak vyuzit aj v autosedacke, vo vanicke a potom aj v sportiaku, aj ked bude baby vacsie 🙂

norcima
15. okt 2012

@manittu my mame tento fusak, mavali sme ho aj v zime vo vanicke, zmestil sa https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hana33/album...

kaatulkaa
22. okt 2012

Ahojte holčiny! Mám prosbu a dotaz - koupili jsme starší kočárek Casualplay a jedná se o bezadaptérovou verzi. Potřebovala bych koupit ještě autosedačku, ale ta co se mi líbí má adaptéry zvlášť. Bude to na ten podvozek sedět? Možná už se to tu řešilo, ale pročíst 151 str. 🙂 Děkuji za radu

sabka
autor
22. okt 2012

ahojte maminy. Uvazujem o S4, ale moje babo bude mat v januari 6 mesiacov. Zmesi sa mi aj s fusakom do hlbokej vanicky? U nas no Orave byva dost chladno. A mam dve starsie deti takze sme casto vonku. Bola by to vyhoda. Dakujem za odpovede.

kanhwa
23. okt 2012

@manittu my sme mali tieto fusaky emitex minulu zimu dokonca dva - v roznych farbach do dvoch kocarov a su naozaj super.

norcima
23. okt 2012

@sabka no my sme uz od 4 a pol mesiaca boli v sportovom, aby mala Betka viacej priestoru, neviem si ju predstavit v 6 mesiacoch vo vanicke a este aj s fusakom. No, ale zalezi aj od velkosti babatka.

kanhwa
23. okt 2012

@sabka fuuuha, tak to teda neviem - my sme sa uz od piatich mesiacov vozili v sportovej sedacke, lebo vo vanicke mi nevedela mala vydrzat. v januari ako 6mesacne sa ti mozno este zmesti, ale vo februari ako 7mesacne ti uz aj tak z vanicky vylezie 😀 😀 😀

kiakocikovsvet
23. okt 2012

@sabka doporučujem kočík s väčšiou vaničkou, alebo polročné voziť už v športovej častí

sabka
autor
24. okt 2012

dakujem dievcata. Asi sa radsej poobzeram po kvalitnom zimnom fusaku. Nech pocitam ako pocitam polrocne dieta sa do tej hlbokej vanicky asi naozaj nezmesti.
Inak moj 4 rocny Martinko si planuje, ze budeme mat 5oricky. To sa do S4 tiez nezmesti.

zuzanqa123
28. okt 2012

Ahojte..ja mam 3 a pol mesacneho synka a neviem aky fusak kupit...aby sme sa zmestili este do vanicky lebo je este maly do sportaka...rozmyslam nad emitexom alebo tym eisbarchen...my pocas zimy presedlame do sportaku tak preto rozmyslam ktory...☹(

sophia85
30. okt 2012

@zuzanqa123 Emitex je fajn,ja mám 4 a pol mesačnú dcérku (ale je to veľká slečna,vyzeraá minimálne na 6 mesiacov)a zmestí sa ešte do vaničky aj s fusakom,ale je to už tesnotka,tak uvažujem nad športovým kočíkom.

mimi
30. okt 2012

@sabka moja mala ma pol roka, patri medzi tie mensie babetka a veruze, ak jej dam overal a fusak nezmesti sa tam, budeme musiet vytiahnut sportovu cast. Podla mna tento kocik ma dost uzku vanicku.

drobcekrs
1. nov 2012

@sisi33 ahoj 🙂 🙂 🙂 , chcem sa Ťa opýtať, či si musela farbiť striešku na CP? Ja som teraz kúpila z bazáru a dosť rozmýšľam, že by som ju zafarbila, len neviem ako, keďže sa nedá dať do pračky. Neviete poradiť kočky???? Ešte som tu našla niečo ako akrilový sprej na textil. Nemáte s ním skúsenosti???? Vďaka za rady 🙂 🙂

kaatulkaa
5. nov 2012

Ahoj! Chtěla bych se zeptat pokud používáte stupátko k S4, tak jakou značku? Děkuju

badurka
11. nov 2012

Ahojte ja mám S4 a som s ním veľmi sokojna používame uz športovú časť. Ale zas vymyslal a chcela by som sa vás spýtať či sa dá na S4 pripojiť aj taká športová časť ktora sa da otáčať tak aby som videla na dieťa . A ak áno kde sa to da kúpiť Dakuje Vám krasne

lienka1
11. nov 2012

@drobcekrs ahoj, no neviem, ci sa ti podari zafarbit strieska, my mame novy kocik, ale padol nam a strieska sa natrhla, kupovali sme novu za 30 eur

drobcekrs
11. nov 2012

@lienka1 ahoj, už týždeň je zafarbená, nakoniec som kúpila ten sprej a je super, ..takže som pošetrile nejaké euráče...Alternatíva bola aj kúpa novej, našla som ešte nerozbalenú za 20€, ale takto som jednou cestou strekla aj madlo a CP vyzerá ako nový 🙂

lupena
14. nov 2012

čaute baby. chcem vás poprosiť, či by ste mi vedeli niektorá premerať tento kočár v sedacej časti.. šírku a výšku..+ opierku chrbta.. Je vnútro dosť priestrané a pohodlné aj v zime, keď je tam dieťa vo fusaku?chcem vedieť, či je dosť veľký.. a či náhodou nemáte niektorá do neho fusak emitex combi..
Pozerám športové kočíky už dopredu, chcem kúpiť nejaký výhodne cez bazár.. na čo si dať pozor? a s čím ste na ňom nespokojné?

bubka22
15. nov 2012

Ahoj maminky, chcela by som kupit vanicku a vajicko prima. Mate niektora na predaj?
Dakujem

bubka22
15. nov 2012

@lupena sirka sedacej casti 34cm, dlzka sedu 24cm, celkovo pri vyrovnani noziciek 48cm, operadlo 45cm, sedacia cast je priestranna, v pohode aj v zime vo fusaku. Pri vacsom dietati uz nesedi nanoznik, pretoze nozicky ho odkopavaju . Ked bola dcera vacsia, tak som v zime pouzivala len fusak - mam emitex combi exclusive /uz sa asi nepredava, je to zimny aj prechodny fusak v jednom/ a mala som problem s uchytenim fusaku na kocik - myslim, ze je iný ako na fusaku combi, ja som mala horsi, pretoze sa pruchytava vrchna cast fusaku az po horny okraj a tak bol fusak dlhy a stale mi padal a trochu sa trel o predne koleso . Na zimnom fusaku som videla uchytenie kt. koncilo 20-30 cm pod hornym okrajom a to je ok.

lupena
15. nov 2012

@bubka22 ďakujem.. niekde som čítala, že je opierka na chrbát krátka.. ale toto sa mi zdá celkom v pohode. Ja čo som mala kočár pri malom mal tiež výšku 45 cm a na šírku 35 cm.. a bol ten kočár podľa mňa dosť priestraný.. aj keď to porovnám s kočármi, čo mali známe...tento fusak sa prichytáva cez popruhy+okolo bočnej časti - tyče, myslím, že tam je to ale na ugmičku tak by sa to malo dať natiahnúť a ešte sa prichytáva aj hore o tú opierku vzadu.. Mala si tiež takéto uchytenie? kedy si ten fusak kupovala? ja ten môj na konci roka 2009.. Ja len že každá kolekcia má iné vychytávky.. ale myslím, že ten Tvoj sa líšil jedine tým, že mohol byť aj letný, nie?