Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

eimiky
27. apr 2009

trošičlu ide ale to len odpružením, mne zaspáva najradšej tak, že mám predné koleso zdvihnuté, neviem prečo ale keď už neviem ako tak zdvihnem koleso a zaspinká hneď

tamilla
27. apr 2009

Caute, tak pridam sa aj ja do skupiny S4 ,tiez ho mame. Podla mna je najvacsi problem kratke popruhy. Mala ma 10mes a ked sedi tak jej sice stacia, ale ma ich pod ramienkami a ked lezi tak ich ma totalne nasponovane, hned ako zaspi tak ich odopinam. A uz nam je tiez maly. Este 2-3 mesiace a uz jej bude trcat hlavicka. To ze sa neda otocit do protismeru jazdy mi vobec nevadi teda hlavne malej to nevadi. Ale spinka tam uzasne aj 2 hod 😀 Prave hladam debatu na nejaky dobry golfac ked som na Vam natrafila.
Tiez mam pradu, ale kedze tam mam stale kozusinu aby sa nepotila a v zime aby ju hriala tak ju nie je vobec vidiet ☹

bocmanka
27. apr 2009

tak ja neviem či sa k vám môžem pridať, my máme S6 a neviem si ho vynachváliť, keďže mám tri detičky a veeľa športujeme..
ja som si ho vybrala kvôli tomu, že má dobré brzdy..xixixi 😀 😀 a môžem na korčuliach doprevádzať mojich dvoch divochov keď idú na bicykli...
a taaaaaaaak som si nostalgicky zaspomínala, že po vajíčku polohovacom a po vaničky playmoon sme už v športovej verzii

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

katy1979
28. apr 2009

cessy ja mam zelenu agathu

tamilla kratke popruhy este rocneho som ho v pohode zapla a nemal napnute popruhy a my nie sme z tých najmansích. po roku netusim ale mozem vyskusat aké by mu boli teraz. my chodime priputaný len okolo noziciek. a neboj nebude jej trcat hlava za dva tri mesiace. malý ma 90 cm a hlava mu nejako velmi netrcí.

siuiamaxx
2. máj 2009

Ahojte, neviem sa rozhodnut mezdi PP PLICO P3 a Casualplay S6, PP som mala a bola som max. spokojna, len teraz by som chcela nejkau zmenu , viete mi poradit. Da sa podla vas pouzivat vajicko prima easy miesto vanicky playmoon prvych cca 5 mes. od spetembra do januara ? Co sa tyka sportovej casti, opierka sa da dat do polohy lezmo a co nozicky ? tiez su rovno ci vysia dolu, Pri PP sa da cas na nohy zdvyhnut a dietatko je v leziacej polohe cele ... Ako to je pri casualplay? a co nanoznik ako je upeveneni o kocik ?
Dakujem vestekym za odpoved

eimiky
2. máj 2009

Siuiamaxx prima sa dá použiť ako vanička, ale záleží aj na veľkosti dieťaťa, mne sa tam vošiel aj s fusakom, tak do 6 mesiaca, ale prima nie je na tuhú zimu.V polohe ležmo sa dájú nožičky dať aj do rovnej polohy,sú tam dve polohy, takže v pohode ležmo.Nánožník sa pripevňuje na novšom type cvokmi.

domika9
2. máj 2009

ahojte žienky velmi sa mi pači kočiar casualplay s4 síce mi ho ešte nieje treba ale len tak pre zaujímavosť by som chcela vedieť či je velkosť hlbokej časti (vaničky ) postačujuca aj pre detičky napriklad pol ročne a staršie ked by bolo babo vo fusaku

eimiky
2. máj 2009

Domika tak do pol roka,viac s fusakom určite nie.ale aj tak od pol roka väčšina detí nechce ležať, chce už vidieť svet takže už ti o vaničke veľmi nebude chcieť byť, potom už šporťák 😉

siuiamaxx
3. máj 2009

Eimiky velmi pekne dakujem za nazor 🙂 este si ho pojdem teda omrknut najma, tu autosedacku .DAKUJEM

bocmanka
3. máj 2009

🙂 ja som mala vajíčko prima easy, aj mi je za ním ľúto, bolo úžasnéééééééééé, mne sa dcéra narodila v januári a zmestila sa doňho v pohode celú zimu aj s fusakom a mali sme aj vaničku playmoon a tú sme na striedačku s vajíčkom používali cca do 8 mesiacov, dcéra mala 2600g keď sa narodila...
teraz máme športovú verziu a tiež si ju neviem vynachváliť, máme aj buginu, ale malá mi tento kočík miluje...jediná nevýhoda, že sa nedá otáčať rúčka kočíka....
inak má podľa mňa len samé pozitíva....určite ho ešte využijeme celé leto aj zimu...

diusa
5. máj 2009

ahojte, mam jednu otazocku. Mozem sa spytat vy mate skusenosti a ja si neviem poradit.
😅
kupili sme sportovu cast casualplay UNI. Chceli by sme dokupit aj ostatne cast ako je vanicka, baby zero alebo primu.No baby zero by som kupila na inzerat lacnejsie ale neviem aku verziu - su aj bezadapterove, adapterove???????? Ja mam novy model UNI a myslim ze je to bezadapterova verzia 😅 a keby som kupila starsiu zero s adaptermi sedela by mi????????
A este som sa chcela opytat Lili sa nam narodi v lete a chcela by som pouzivat baby zero, od kolkeho mesiaca mozem, kvoly hlavicke a tak. Neviem ci je vhodna aj pre novorodeniatko na prechadzky, alebo ste pouzivali primu?
Mamicky dakujem za odpovede.

katy1979
5. máj 2009

diusa neda sa kombinovat uni s adaptermi takze ak kupujes pouzite informuj sa dopredu aby si predisla zbytocným komplikáciam.
v autosedačke moze byt od narodenia. ak to chces aj na prechádzky tak radsej primu. ak len na vozenie v aute a na vynimocne dlhodobe vozenie po vonku tak ti staci baby zero.

diusa
5. máj 2009

Ahoj Katy, dakujem za odpoved. Takto som to pochopila.
takze Ak mam uni tak kupovat bezadapterovu verziu
A na to vozenie sem tam zero. A na zimu aj na dlhodobejsie vozenie primu.

bocmanka
6. máj 2009

🙂 pozeráte ako som prežil?....to je neskutočné, akí sú ľudia....

bocmanka
6. máj 2009

🙂 juuuj, som si pomýlila témičku....

petka55555
7. máj 2009

baby a da sa dokupit aj original deka casualplay, alebo mate len obycajnu???

eimiky
7. máj 2009

petka55555 tak to teda neviem či taká deka je, ale ja mám jednu takú tenšiu cheeroke a potom takú teplejšiu bebeto dá sa aj pekne zazispovať aj normálne použiť ako prikrívka
http://www.babydracek.com/images/sklady_podrobn...
http://www.e-broucek.cz/images/sklady/Bebetto-l...

katy1979
7. máj 2009

petka my sme mali ked bol mensi zavinovacku od emitexu alebo som pouzivala deku z tesca v sportaku a v hlbokej vanicke od emitexu.

andrealv
7. máj 2009

ahojte kocky.predavam S4 pouzivanu pozrite si na mimibazar pod AndreaLV
diky!

katy1979
7. máj 2009

andrealv takých nas je viacej, ja predavam tiez ale som lenivá aktualizovat inzeraty 😅

andrealv
7. máj 2009

ja mam vsetky inzeraty na mimibazare aj pouzite veci aj nove.zrusila som totizto predajnu a teraz vypredavam zn.kociky aj kojen.oblecko.tam to mam vsetko spolu.

katy1979
7. máj 2009

andrealv uz som si vsimla

andrealv
7. máj 2009

a co je neaky problem?

katy1979
7. máj 2009

nie nie je. to bolo len konstatovanie

andrealv
7. máj 2009

a ty kde mas inzeraty?

nikajanko
7. máj 2009

PORADTE MI PROSIIIM NEVIEM SA ROZHODNUT

Ahojte,

V Septembri by sa mi mal narodit chlapcek, takze budem mat zimne dieta...teoreticky. Som rozhodnuta, ze si kupim UNI S4, ale neviem sa rozhodnut ci mam kupit vanicku, alebo prima easy. Viem, ze babo mozem tak od 5-6 mesiacov vozit v sportovej casti s fusakom. Neviete mi zo skusenosti poradit co este kupit, vanicku, alebo prima easy? Co je vyuzitelnejsie? Dakujem za radu.

N.J.

dejna3
7. máj 2009

moja malá je októbrová, kúpili sme playmooon a ešte sa v nej doteraz vozíme 😉
a pritom má také klasické miery (pri narodení 49cm , 3300g) žiadny drobinček 🙂
v zime sme ju využili k maximálnej spokojnosti, malinkú neprefúklo, bola tam zababušená, zakuklená 😉
mne osobne vanička vyhovuje najviac.. sedačku mám baby zero

ema.nz
8. máj 2009

nikajanko:ja mam aj primu aj playmoon tak to viem porovnat a na zimu urcite playmonn,je priestrannejsia a podla mna lepsie "kryta" pri zime....ale to je moj nazor 😉 ale keby som si mala vybrat medzi primou a vanickou tak urcite vanicku 😉

vendulacky
8. máj 2009

ahojky,

přišel nám konečně náš vysněný casual S4, po chvíli uvažování jsme nakonec smontovali sportovní verzi, přišli na vychytávky hluboké korbičky i primy, ale nepřišli jsme na to, kam se montuje slunečník🙂) Nemáte někdo zkušenost, radu?? Na kterou část se to připevňuje? Díky moc...

eimiky
8. máj 2009

vendulacky pozri stranu 38 tam sa na začiatku o tom baby bavia, ja slnečník nemám tak ti neporadím....