Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
30. máj 2010
slniecko01
31. máj 2010

@ewwe , na maderne som pozerala, ale za jedno koliesko tušim 45 eur sa mi zdá aj dosť a keby mi prasklo ďalšie tak ďakujem pekne 😀
@dadous , ďakujem, ale myslím, že to vychádza presne takisto 😉
@ema.nz , skúsim tú babenku, keď to bolo mesiac používané, tak to nemôže byť zničené 😅, veď ja mám kolieska ako nové a to už mám 4 mesiace kočík

ewwe
31. máj 2010

@slniecko01 no to je fakt, tie ceny su sialene, ved na auto by som za tie peniaze mozno kupila , ale oni vedia ze ak ti koleso treba tak ho musis niekde zohnat, tak preco by si na nho nedali sialenu cenu, ved sme slovaci, nie?

anopka
1. jún 2010

maminky,ktera mate casual se svetlou korbickou muzete mi poradit jak o ni pecujete cim myjete fleky a tak?

mes
2. jún 2010

Ahojky..holky nemůžu to nikde najít nevíte jestli u S4 reverse 2010 jde sporťák až do lehu? Děkujuu

ema.nz
2. jún 2010

@mes podla mna ani jeden sportak nejde uplne do lahu...

mmacko
2. jún 2010

Ak mozem poradit, do uplneho lahu idu take sportaky, ku ktorym su aj vlozne vanicky (gesslein, teutonia, abc design - ja sommala abc design turbo 6 s a ten isiel do uplnej roviny aj nohy aj chrbatik)

mes
2. jún 2010

Děkuji za odpovědi..a jak moc jde tedy casual položit?
My máme Peg perego, ale vadí mi, že nejde otočit proti směru jízdy - sporťák, syn mi rychle vyrostl, jsou mu 4 měsíce, ale nevejde se už do korbičky, ale chce na mě vidět..takže řeším "Nerudovský" problém - "kam s ním")

mes
2. jún 2010

Ještě mám dotaz..syn je opravdu velký..potřebuji sporťák ve kterém si odpočine..pohodlně lehne a nebude stísněný..na obrázcích mi ten casual přijde malý..tak nevím

eimiky
2. jún 2010

mes ak hľadáš veˇký šporťák tak CP S4 je z tých menších určite

mmacko
2. jún 2010

Mes, vsetky kociky, ktore su otocne su uzsie. Najlepsia plocha na lezanie je prave na tych, ktore su otocene od maminy (concord fusion, jane nomad, jane slalom, bumbleride indie), ale kamoska mala bumbleride flyer a ten ma tiez pekne siroku plochu na lezanie, ide do uplneho lahu a ma prehadzovaciu rucku a daju sa aretovat vsetko kolieska (nie ako u PP uno, ze ked vidis na babo, tak mas otocne pri sebe). Skus pozriet ten.

janinna11
5. jún 2010

Cavte zienky, mate uz niekto CP S4 reverse?? Chcela by som vediet, ci je, ak ak je, do akeho stupna sa da sportak sklopit, ci v nom moze mimi pohodlne lezkat, na stranke som totiz tuto info nenasla... dakujem kocky 😉

princ
8. jún 2010

Ahojky, holky potřebovala bych poradit, koupila jsem si na inzerát autosedačku prima easy a nevím jak sundat stříšku??? Prosím poraďte mi. moc děkuji 🙂

dadous
8. jún 2010

princ myslím že by měla jít vycvatknout jakoby směrem nahoru 😵

denduska
8. jún 2010

princ tam na boku striesky ma take cierne "oné" neviem ako to nazvat, to zatlac a ona sa ti uvolni...aspon teda my to mame tak.

inak neviete o niekom kto ma nepotrebne adaptery..? 😕 ja mam na prime aj na vanicke ale z toho na prime sme stihli kusok odlomit 😅 je funkcny ale sa zasekava teraz trochu a nechce sa mi z vanicky prehadzovat, tak by sa mi aj celkom zisli....a v e-shopoch som to uz nikde nenasla, kedze sa uz stare typy nerobia. dakujem

lutsine
8. jún 2010

Ahojte, rada by som sa spytala ,ktoru tasku ku kociku odporucate a ktoru autosedacku primu alebo baby zero?

princ
8. jún 2010

No nehla jsem stím, nejde to, nemáte některá návod???

denduska
8. jún 2010

princ tam na boku ako je pripojena ta rukovat, vyhrn trochu striesku a uvidis taky cierny obdlznik...tiez som to teraz na prvy pohlad nevidela, je to schovane pod latkou tej striesky....by som ti odfotila len teraz nemam ako 😅

princ
8. jún 2010

Dekuji za radu, doufám že na to přijdu 🙂

yravas
8. jún 2010

baby, poraďte .... potrebujem slnečník na Casualplay .... originál casual je len čierny, petrolejový alebo červený ... my máme v športovom tyrkysovú vložku a taký by som chcela aj slnečník ... akej značky mám kúpiť, aby sa mi dal prichytiť na konštrukciu??? niečo na štýl slnečníka casual .... dík

yravas
8. jún 2010

ešte by ma zaujímalo ... dá sa na slnečníku casualplay ohýbať aj rúčka??

levander
8. jún 2010

Yvaras, my sice máme limetku ale koupili jsme deštník černý. V obchodě jsme zkoušeli klasický universál a relativně seděl...ale asi je lepší to vyzkoušet, takže neobjednávat po netu...my po zkoušce nakonec koupili originál...
Jak dlouho se vám vešli mimísové do korby? Já se bojím, že ho dáme tak do ledna a pak budeme muset na sporták...

levander
8. jún 2010

myslím, že je neohebný

levander
8. jún 2010

Lutsine my kupuje tašku od emitex mám ji v albu, snad bude dobrá. A máme baby zero, tu druhou nám nabízeli namísto korbičky, ale tu jsem chtěla...takže pro mě je zerou jasná volba.
Jezdíte některá v autě s korbou? prý se to nesmí, ale zase když je korba na to uzpůsobená???

yravas
8. jún 2010

levander ... využijete ten slnečník??? ... skôr by som brala taký ohybnejší, keďže sa nedá preklápať rúčka - tak aby malému nepieklo slnko na nožičky - dá sa slnečník aj tak polohovať??? 😝

môj syn má dnes 3 mesiace a predpokladám, že ešte sa povozí tak cca mesiac vo vaničke playmoon a pôjdeme do športového ... lenže môj syn sa aj narodil veľký - mal 53cm a 4480g 😀 po tatinovi 😀

yravas
8. jún 2010

levander - sorry, ja som si až teraz všimla, že ešte len čakáte bábätko 😉

yravas
8. jún 2010

lutsine .... ja som si kúpila tašku na kočík v dm-drogerie - teraz v nedeľu som ju mala na kočíku prvý-krát a je super 😵

čo sa týka baby zero alebo prima - my sme sa rozhodli pre primu - nakoľko cestujeme často ku svokre, tak aby sme sa netrepali aj s vaničkou aj autosedačkou ... k svokre využívame primu - malý sa tam aj pekne vyspinká 😀

denduska
8. jún 2010

lutsine, ja mam maxi bag, ale v nej veci pre dve deti (aj to sa zmesti v pohode)...velkostou je to asi ako taska na notebook. Cize pre jedno dieta urcite by som zvolila mensiu, ci uz casual alebo aj inu, univerzalnu.
A vajicko mi mame primu, teraz ked je horuco mam ju aj miesto vanicky, inak ked fuka, mam malu vo vanicke, lebo ona priam neznasa ciapku a vresti kym jej ju nedam dole 😝 V aute vsak zaberie viac miesta ako klasicke vajce a dava sa tam tazsie. Ale zas je vacsia, mne prva dcera uz v 5.mesiacoch vytrcala z klasickeho vajca, tak som rada ze teraz mame primu, lebo druha sa narodila este vacsia (54 cm)...a vanicku uz celkom slusne vyplna, tak fakt neviem, co ju v 4.mesiacoch budem musiet dat do sportaka..? 😕

slnecnik my mame univerzalny, nie original...ale da sa ohybat hore aj dole..

yravas
8. jún 2010

denduska, vies mi poslat link pripadne znacku aky mas slnecnik? U nas v obchode nemaju a cez net sa bojim objednat - aj ked pisu ze univerzal... no na kocik nemusi pasovat ...

beatrixe
8. jún 2010

Ahojte, aj ja planujem kupit slnecnik ...Dentuska - aky mas?
Za original lutujem zaplatit kopu €, stacil by mi univerzal..