Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

flumina
24. nov 2008

Holky, řešila jsem tu nánožník /nevím kam ho mám připnout/ prý jsou zespodu nějaké cvočky,já je tam prostě nemám, je to možné? Asi mám nějaký vadný kus 😀

Mimichodem, jak se tu bavíte o casu, tak já jsem s ním moc spokojená, nejdřív jsem měla Cortinu, ale to byla hrůza, po 3 týdnech šla z domu. A navíc, jak jste říkaly že do Casu kočáru fouká nebo co, že není dítě v tomto počasí chráněno, tak Cortina nebo Jané jsou na tom úplně stejně. Dostatečně chráněné je dítě možná v Tako, DorJan kočárech a podobných hrozných modelech. To spíš bych měla důvod se bát o zdraví dítěte, tyto kočáry údajně nebrzdí, lámou se jim osy a podobně. Ale je to čistě můj názor, nikomu nic nevnucuji, jen se vyjadřuji.

emjee
24. nov 2008

pre info: denisb aj horalka7 bloknute z dovodu pouzitia viacerych nickov jednou a tou istou osobou

rasto464
24. nov 2008

flumina: tie cvoky na konštrukcii kočíka sa začali používať až neskôr. Ak nemáš na konštrukcii zospodu (oproti cvokom na pripevnenie športovej časti) cvok, musíš použíť starší typ nánožníka ktorý je na gumičku.
Údajne to na niektorých kočíkoch výrobca zabudol namontovať a ak tam máš navŕtane dierky, tak to reklamuj.

livia76
24. nov 2008

flumina ja som mala s nánožníkom ten istý problem-nechcelo sa mi to riešit reklamáciou,tak som si tam našila gumičku a je to -spomínané už dávnejšie-kukni historiu

denisab32
24. nov 2008

Všetkým sa ospravedlňujem, ale musela som sa prihlásiť nanovo, pretože emjee usúdila, ževraj som horalka, tak ma blokla. Len pre info BM má kúpené IP, ale má aj 12 zamestnancov a za všetkých ruku do ohňa nedám...A ver bolo by to pod moju úroveň mať 2 nicky

Aj keĎ to nie je k téme mám pocit, že sa na nás hneváte lebo sme u Vás odmietli platenú reklamu...

Len pre informáciu, som požiadla emjee o preštudovanie istého zákona, takže ju poprosím i takto verejne preštudovať a dodržiavať, pretože tak ako som spomenula v súkromnej pošte bude sa to musieť riešiť inou cestou....

Týmto prípevkom sa s Vami všetkými rozlúčim a kto bude mať záujem o objektívne informácie vie kde ma nájde...

sasiki
24. nov 2008

Nie je to blbé, toto riešiť v téme o kočíkoch? 😕

denisab32
25. nov 2008

Sasiki je to blbé, nemusíte sa obávať emjee príspevky zmaže 😉

emjee
25. nov 2008

denisab32 laskavo mi nerozkazuj co budem mazat a neodbocuj od temy, lebo ta bloknem nadobro
co sa tyka toho tlacoveho zakona pre tvoju informaciu, ten sa tyka "práva a povinnosti vydavateľa periodickej tlače a práva a povinnosti tlačovej agentúry pri získavaní a šírení informácií,"

tribitka
25. nov 2008

jééééééééééééééžiš, niektoré typy sa tu zase prišli vyventilovať? Ved ked nie ste spokojné s kočiarom Casualplay, tak prečo leziete do tejto témy? Len preto aby ste silou mocou odradili baby, ktorým sa páči??? Všimla som si, že tento kočiar kritizujú len osoby, ktoré ho nevlastnia..... ešte som nepočula kritiku od báb, ktoré ho majú.....

liaah
25. nov 2008

tribitka jj, napodobne 😉 😉 😉 inak tribitka kvoli tebe som si minule musela vybehnut do obchodu kupit 3BIT tycinku , sakra, zas mam na nu chut, chutny nick si si dala 😀 😀 😀 😀 😀

labelka
25. nov 2008

...je to smutne, ale niektore baby sem chodia do fora len vyryvat....napr. taka horalka.... vsimla som si ze chodi do viacerych tem a kritizuje kociky...tak si to asi netreba vsimat...asi sa nema doma s kym porozpravat 😖

verim ze tento kocik nielen dobre vyzera, ale ze aj moja malicka sa v nom bude citit dobre 🙂

livia76
25. nov 2008

tribitka 😉 😵 😵 😵 trefná poznámka 😀 😀
Liaah-a ty čo tu robíš-nemala si byť už po 😉 😉 😉 😉 porode 😀 stále nič 😉 😉 tak nebudete mať dátum 22.11 ako my??? Hmmm 😵 😵 😵

liaah
25. nov 2008

livia ani nehovor 🙄 🙄 🙄 furt tu smrdim, mala ni za boha von 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

katy1979
25. nov 2008

podla mna tu už liaah už zajtra nebude a za týžden už bude aj kočík zarezávať.

lila794
26. nov 2008

Liaah, drzim palceky!!!!! A nech sa malinkej v kocariku dobre vozi 😉 😉 😉

ema.nz
26. nov 2008

Liaah aj ja sa pripájam a hlavne nech ste zdravé 🙂 🙂

liaah
26. nov 2008

ahojte, sklamem vas, katy teda teba 😀 😀 😀 , este stale sa tu motam 🙄 🙄 🙄 mala ani za svet von 😠 😠 😠 😠 uz neviem ci zacnem stat na hlave a kyvat usami, mozno zabere nejaka takato hovadina 😀 😀 😀 😀

urcite vam dam kocky vediet, ked sa krpciatko vymota 😀 😀 😀 😀

anelis5
27. nov 2008

Ahojte baby 🙂

mozte mi poradit?chcem ist kupit kocik,neviem sa rozhodnut,medzi casualplay a quinny...totiz ja som dost nerozhodna,neviem ci je lepsia trojkolka,alebo stvorkolka-zadne kolieska vacsie,predne mensie.Byvame na poslednom poschodi bez vytahu,cize potrebujem lahsi kocik,ktory sa da dat uplne do lahu,aby bol stabilny...ked bude maly vacsi a nahne sa,aby nespadol s kocikom 😀 Dakujem za rady 🙂 a neake tipy,kde by sa dali lacnejsie kupit.

anelis5
27. nov 2008

aby sa s nim dalo ist aj do mesta a aj do ineho terenu 🙂 odpruzeny,aby neboli umele,hrkajuce kolesa 😕 ,aby sa dal da v smere jazdy a proti smere

katy1979
27. nov 2008

anelis casual sa nedá otočit proti smeru jazdy. ináč je stabilný do lahu sa dá dať. odpružený je kolieska nehrkaju.
a nad ktorým guinny rozmýslas?

liaah este si tu????? po schodoch behať holka treba skusiť, možno to zaberie

tribitka
27. nov 2008

anelis, ja by som ešte pridala, že Casualplay je super, ale váži viac ako 8 kíl.... takže asi skús nejaký lahší kočík... 😉

anelis5
27. nov 2008

katy,

nad quinny speedy,ale neviem ako sa vola ten co ma v predu male kolieska a vzaadu vacsie 😖

tribitka,

kocik by mal byt max.do 10kg.

Teraz co mam ten vazi 18,5 a k tomu maly dalsich 8,ziadna sranda 🙂 jedine co to ma vyhodu,ze nemusim chodit do posilky 😀 ale uz aj na mna je to dost.

ema.nz
28. nov 2008

aneliis aj ja ti odporucam casualplay!
ty mas asi na mysli quinny buzz3,alebo 4.ale myslim ze aj ten ma okolo 12kg ale je nieco take ako jeho napodobenina-teda aspon mne to tak pripada a ten je lahsi ale nema nafukovacie kolesa http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4436453 v sobotu som ho videla v Nitre v predajni a za tie peniaze vypada celkom slusne 🙂

ema.nz
28. nov 2008

anelis a tento link som ti zabudla poslat to ak mas na mysli quinny buzz4 😀 http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?str...

anelis5
30. nov 2008

Dakujem vam za rady...asi najlepsie bude ak pojdem aj z malym priamo do obchodu vyskusat 🙂

tribitka
1. dec 2008

baby, v piatok som videla v obchode S6 s novou vaničkou..... kokso, tá je fakt o polovicu menšia ako bola tá predtým.... 😠

katy1979
2. dec 2008

tribitka to fakt?, však tvrdili že to nie je o moc menšie, už táto stará je len tak tak, to potom ak tá nová je taká prtavá tak čo do nej vorveš?

labelka
2. dec 2008

babyyyy to mi nerobte....ja mam tu novu hlboku vanicku objednanu 😕 😕 😕 ...do frasa, kde najdem rozmery? to by nebolo bohvieco keby je este mensia nez z kolekcie 2008 😨 ma niekto link s rozmermi pls?

labelka
2. dec 2008

nasla som rozmery...a ved to je to iste..sirka 33cm, dlzka 77cm, ved aj ta predtym mala tolko 😕
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

labelka
2. dec 2008

alebo si myslela tu mako?
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

ta zatial nema rozmery...ja som sa v obchode dohodla s tou pani ze objedna obidve vanicky, kedze som sa medzi nimi nevedela rozhodnut a z nich si vyberiem....okolo siedmeho by to uz malo byt na predajni...na zivo som ich nevidela...tak potom vam dam vediet 😉