Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
20. aug 2010

@sabiatko šířka je 35cm, delka 43 zada+40nohy 😵 sklápí se řemínkem, jde to lehce až do lehu, takže prcek leží rovně, odpruženy je ale není to ten klasickej houpací pérak 😵

dadous
20. aug 2010

@domika9 taky mě vržou ty plasty 😕

domika9
20. aug 2010

@dadous a nijako sa to neda odstraniť predtym to nerobilo

dadous
20. aug 2010

@domika9 mě to v těch kloubech vrzalo snad hned od začatku, ale ne nijak moc, jsem říkala at tam přítel stříkne olej, ale prej se bojí aby se tam nenachytal na tu mastnotu prach a nevrzalo to ještě víc 😕

dadous
20. aug 2010

dneska jsme dali už sportak, pže nikča se nam teda do korbičky už nevešla, na šířku 😀 ale zarazilo mě že ten nanožník je nahoře tak natěsno, že nebude moct niki sedět 😕 jako že nebude moct bejt v uplnym sedu?!

domika9
20. aug 2010

no šporťak ešte neriešim 😀 našťastie sa nam drobec ešte do hlbokej kerby vojde tak to ti neviem ale to vrzganie ma štve lebo tak drahy kočiar by mal zvladnuť ovela viac ako jeden dažd a potom už len davať pozor aby to vrzgsanie nebolo počuť ked s nim pojdem 🙂

dadous
20. aug 2010

@domika9 ja už to ani nevnímam 😀

jakelina
20. aug 2010

@dadous já ho nechávám trochu rozepnutý, taky už jezdíme ve sporťáku a koupila jsem golfové hole Teutonia Solano, na cestu autem a takové to ježdění, kdy stačí golfky.

jakelina
20. aug 2010

Mě teda nic nevrže 😉

dadous
20. aug 2010

@jakelina no jo tak budem jezdit rozepnuty 😀 a jinak nikča ve sportaku naprosta spokojenost 😵 jen ja si musím zvyknout že na ni nevidím 😀 ale jí to absolutně neva 😀

jakelina
20. aug 2010

@dadous Elimu taky ne, rád sleduje auta, no chlap a všechno co se kolem šustne. 😉

xlea
20. aug 2010

@domika9 domi skus to najskor poutierat od vody a potom to streknut 🙂 voda robi potvorstvo ked to poriadne neosusis... radim ako clovek troska strojarsky podkuty 🙂

domika9
20. aug 2010

@xlea ale tam voda už davno nieje ale niekolko dni po daždi to začalo vrzgať a už som to aj nastriekala a nepomohlo to ☹

a teda tam sa ani neda dostať aby sa to poutieralo jedine žeby som ten klb nejako rozobrala

janinna11
20. aug 2010

@sabiatko aj mne sa fest paci, ale nakoniec sme kupili iny, mam v albume, pozri ak chces. Dizajnovo je to najkrajsi aky som videla, ale ma minusy, na zaklade ktorych som sa rozhodla pre iny, hlavne je velmi uzky, vzhladom na to, ze nase mimco bude mat 4 az 6 mesiacov v najvasej kose a budeme potrebovat riadny fusak, a mam strach, ze by sa mi tam nas drobec v zime nezmestil. No a co sa sportaka tyka, je celkom fajn, len sa mi nepaci to riesenie posuvania - dost zlozite-remienkom a nema pevnu opierku, ziadne reflexne prvky, a ze nemoze babo lezat vodorovne, ale inak ako vravim, dizajnovo je krasny. odpruzeny je dost, to si mozes vyskusat aj v obchode

korbicka
21. aug 2010

???? Holky dobrý den všem 🙂

Já se sem trošičku vetřu 🙂 Koupila jsem si kočárek hermes (což je naprosto detailně kopie casualu S4) a jsem teda velice spokojená! Mám ale problém s nánožníkem. Mám od emitexu na 3kolku, ale je to děs!! Vůbec na to nepasuje ☹ Ale k věci- můj malý má 8 měsíců, měří 77cm a se mi zdá, že když tam hačá, nožičky mu skoro koukají z té opěrky na nožičky ☹ Sakra........ no a když si lehne, tak mu to teda je tak tak....... Nevím jak budeme jezdit v zimě ☹ A jaký mám pořídit fusak?? Origoš?? Zdá se mi asi krátký......
ALE můj hlavní problém je: Vložka v kočárku originál od hermesu je taková silonová a děsně klouže. Navíc její přidělání ke kočárku je na šňurky na horní hraně opěradla. Jak to má originál casualplay???? Chci si nechat ušít, ale nevím jak mám vyřešit to přidělání?? Poraďte a podělte se se zkušenotmi prosím!!
Jsem jediná, komu přijde sporťáček malý??? Krátký???

janinna11
21. aug 2010

@korbicka zdaleka nie si jedina, komu sa zda CP S4 maly, ale vacsina z nas do nho ide aj napriek tomu, lebo je proste krasny, ale vyzor nie je vsetko. O kociku hermes som ani nepocula, prave som to hladala na webe a fakt je to ako S4, kto to vyraba??

korbicka
21. aug 2010

Já nevím.......četla jsem někde, že se vyráběli snad ve stejné fabrice......ale opravdu nevím!!! Nepídila jsem se po tom!! Jsem opravdu spokojená, ale bojím se zimi!! Je malému vážně tak tak

janinna11
21. aug 2010

@korbicka a kolko ma maly?? kedy sa narodil?? Presne preto som ho nekupovala ja, lebo som sa bala, ze v zime ho do kocara nedam...

korbicka
21. aug 2010

Malému je 8.5 měsíce. Měří 77cm a celková délka pro ležení je myslím 86cm...... ale když sedí, má patičky už úplně na hraně té opěrky pro nožičky ☹ Můžu se zeptat, co máte vy za kočárek???

lolita.9991
21. aug 2010

@korbicka a aky presne kocik mas?

korbicka
21. aug 2010

Mám kočárek Hermes (přesná kopie casualplay S4)

domika9
21. aug 2010

@korbicka možeš dať link na ten kočiar rada by som ho videla na googli som ho nenašla 😉

korbicka
21. aug 2010

@domika9 Nový už neseženeš! Nevyrábí se! Jedině použitý-

http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/kocarky/inz...

ewwe
21. aug 2010

cauko, myslim ze hermes je made in china, a nevyraba sa preto lebo ho kopirovali nacierno, ako skoro vsetko v cine, aspon podla mojich info 😉

korbicka
21. aug 2010

ať tak nebo onak, jsem vážně spokojená! Je používaný 2 roky, nevrže, nevyšisovaný...... supeeeer. Ale mohli by je dělat větší.....

janinna11
21. aug 2010

@korbicka ja mam kocik teutonia, nemecka vyroba, pozri v albume, ak chces, alebo www.babyrenka.cz, kocik som kupovala v zline

ema.nz
21. aug 2010

presne ako pise ewwe hermes stopli....a tu je tiez total napodobenina Cp som zvedava dokedy 😝 😀 https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/0ec3/sil...

eimiky
22. aug 2010

@ema.nz silver cross ako S 4 vyrábali tuším skôr ako casualplay, len je to ako u nas s pegperego a v uk mamas and papas, to isté ,v uk je silver cross u nás casualplay ale nemajú všetky rovnaké modely.Vieš že nuna je vlastne pegperego?

ema.nz
22. aug 2010

@eimiky niekde som to citala,takze viem 😉

lolita.9991
22. aug 2010

@eimiky pozerala som ten silver cross a celko peknucky,ktovie ci aj prakticky
ktovie aka je sportova cast,ci je dost velka