Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

micanek
15. okt 2009

Musilka: ...... máme hodně velké terén a kočárek v pohodě projede ...musím akorát zaaretovat kolečka.

dadadaduska
15. okt 2009

ema - tak dik za radu :-ň mylsím že potom je strieška na šporťáku úplne postačujúca 🙂 ja som to chcela len na šporťák 🙂

juja
16. okt 2009

ahojte ...neviete mi povedať či sa dá strieška z prima easy zhodiť (odmontovať)? ...malý má síce "len" 7,5 kg a keď ho oblečiem do zimného overalu, tak sa mi tam tá streiška zavadzia aj keď ju sklopím... 😒 ...nožičky sú ešte v pohode, ale aj tak asi o mesiec už budeme museť kúpiť druhú autosedačku..

janac
16. okt 2009

juja: jen se ta striska na boku vyvlekne a jinak je celá volně, vzadu je to jen stazene aby to drzelo...

cessy
17. okt 2009

dadadaduska mi sme tiez kupili na leto slnecnik,ale mali sme ho namontovany akurat tak cestou domov z obchodu. maly sa mi za tym stale nacahoval a aj mne to tam vadilo.

cessy
17. okt 2009

dadadaduska jej ved ty mas uz termin 😕 rodis! 😕
prajem ti nech ti porod rychlo prebehne a nech mas uz v naruci svoju malu princeznicku 😅

pepies
17. okt 2009

ahojte,
tak sme do S4 vybrali nakoniec fusak Eisbarchen, cerveny, dnes sme ho boli otestovat - je perfektny - dakujem za super tip !!!! 🙂

eimiky
18. okt 2009

Ahoj pepies, tak už aj ty máš CP? tak vitaj v partii... 😉

pepies
18. okt 2009

eimiky ano, nakoniec som zobrala na zimu S4 a myslim, ze budeme spokojni 😉

micicici
18. okt 2009

Ahojte baby, tak uz aj ja som stastnou majitelkou S4, od vcera. Vytesujem sa z neho, prechadzam sa s nim po byte 🙂 Je neskutocne lahko ovladatelny, uvidime ako sa bude spravat vonku v reale

dadous
18. okt 2009

mici, tiše zavidím, ja už se nemužu dočkat až ho budeme mít taky doma 😵

cessy
19. okt 2009

jeeej vas ale je co ste sa rozhodli pre CP 😵 😵 😵

micici na zimu je podla mna uplne idealny, ja som si s nim minulu zimu chodila uplne v pohode na rozdiel od inych mamiciek... 😉 ktore sa brodili......velke kolieska su super
a taktiez v zime......len to skladanie do auta, je dost tazky....zo zaciatku som si to akosi neuvedomovala, ale zvykla som si

lennik
20. okt 2009

tak jsem právě narvala do našeho sportáku (máme S4) fusak Emitex a říkám si, že je něco špatně!!!! vypadá to příšerně, vůbec tam nejde! ted jsem tady pár stránek dočetla a vidím, že se Emitex na CP nehodí, no já ho měla minulý rok v hluboké korbě, tak to bylo fajn, hlavně mi připadá o hodně teplejší než originál fusak CP. tak to tady ještě pročíst, abych věděla, co mám teda koupit za fusak. 🙂

slavka69
21. okt 2009

ahojte baby, my máme tiež doma CP, ale momentálne riešime dilemu, či si kúpiť Base i Isofixom, alebo bez fixu, a či je to vôbec potrebné.. to je tá "základňa" pre primu do auta.. má to niektorá z Vás? prosím poraďte mi. ďakujeme.

ema.nz
21. okt 2009

slavka:neviem neporadim ale to zalezi na tebe ako casto jazdis a autom lebo prima je dost tazka a na prd sa upevnuje v aute 😝 ale chce to len prax 😉

juja
22. okt 2009

ahojte kočky.. 🙂
slavka, my máme tiež primu a fix sme nekupovali a v pohode ju "zapáskujeme" na zadné sedadlo (samozrejme v protismere) v octavke a ešte trošku sklopíme a "pritlačíme" prednou sedačkou....
..čo sa týka fusaku, tak ja som kúpila originál CP v akcii a stál ma 30€. ...myslím, že keď do neho dám malého v zimnom overale, tak mu zimka nebude...a nebudem s ním predsa vonku, keď bude -15, nie? 😉

slavka69
22. okt 2009

ďakujem baby..

ma76
22. okt 2009

ahojte ,
včera som bola pozriet s kamoškou-čaka babo- na tento kočik S4 je pekny...posadila som tam moju malu a bol jej na dlžku nožičiek akurat a s opierky jej trčala na vyšku hlava,spat by v nom už nemohla,keby som ho mala.ake mate skusenosti?Ja viem mame už zajtra17m. ale kočik ma vydržat do 2r. golfače na zimu?pomoooc,to neeee.moj nazor.A vaš? 😨
Ja mam Jané. 😵

katy1979
23. okt 2009

bublinka nemen ostan pri jane. casual by som v takom veku uz nekupovala

ma76
23. okt 2009

katy1979
😅 to nie pre nas ale pre tu tehulku kamošku ,mi ostavame verny Jane.papa

ema.nz
24. okt 2009

baby toto co je za inzerat 😕 😕 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... ved unisystem a adapterova verzia sa predsa nedaju kombinovat 😕 aspon mne to tvrdili v obchode 😨

cessy
25. okt 2009

ema.nz ja som si presne tento inzerat vsimla.
presne tak, neda sa to kombinovat, co to je za blbost,???? 😕

klumparova
25. okt 2009

baby kto ma vanicku playmoon mohli byste mi zmerat dlzku a sirku zvnutra. vetsinou uvadzaju mieri zvonka a u nas vo ZV nemaju kocik nikde na predajni, dik.

zucana
26. okt 2009

baby prosim o radu...aky fusak mate do casualplay kocika? ja sice kupujem vintage ale playmoon vanicka je taka ista ako pri S4...chcela by som fusak jeden ktory by pasoval aj do sportovej casti aj do vanicky...neviete mi poradit ci by sa zmestil tento do vanicky?

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

prip.poradte nejaky fusak....
a este jedna vec...aj ked je to forum S4 co si myslite o vintage new reverso...ja som najprv chcela S4 ale vintage je lahsi a sportova cast sa da otacat ....
dakujem mooooc 😉

ewwe
26. okt 2009

ahoj aj ja sa chcem opytat na to aky ste mali fusak vo vanicke, moja mala ma mesiac a pol a mam vo vanicke fusak z ovcej vlny a zda sa mi ze vanicka je malej uzka, nemoze si dat rucky ked spi k hlave (viete tak ako spia babatka) asi treba tensi fusak co?? a ak ano tak ktory???

lila794
26. okt 2009

ewwe, tak si kup original Casual fusak 😉

ewwe
26. okt 2009

no a ten je lepsi, bude viac miesta vo vanicke??????

ewwe
26. okt 2009

no a ten je lepsi, bude viac miesta vo vanicke?????? myslim ze to bude tou vanickou, je dost uzka pre zimne mimi

micicici
27. okt 2009

Baby prosim Vas ktora mate udskusany tento kociarik a mate baby zero. Da sa ta clona, to co sa sklapa dat dole? Pozeram ze to drzi na takom hrubsom akoby kovovom prute a neviem ci sa to ta dat dole. Da? A ako prosim Vas. Ja len koli tomu, ze som videla obrazky aj bez tej clony a nejako sa sami s manzelikom nevieme dopracovat k tomu ako. Inak je fakt superny, zatial s nim brazdim len byt, ale kazdy kto sa bol zo znamych na neho pozriet vravi ze je uzasny. Dokonca aj mojej svokre sa paci 🙂
Este potrebujem dokupit fusak, ako tu citam, tak asi kupim original do playmoon a mam pokoj a tasku vanity bag chcem este, takze nejakych 100 eur k tomu. Ale aj tak cena neporovnatelna u nas a v Polsku v obchode kde sme ho mi kupovali!!! Myslim ze niekedy minuly rok bol ten rozdiel este vacsi, ale sa mi zda ze casuaplay isiel s cenou kociarov dole...

zucana
27. okt 2009

micici mne v obchode povedali ze ten drziak ak teda myslis to sa neda posuvat ani dat prec lebo je to kvoli bezpecnosti....micici a vintage si tam nevidela?