Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

yravas
11. feb 2010

my sme sa tiež rozhodli pre primu - kvôli polohovaniu 😉 je to super 😎

lucinenka001
11. feb 2010

ema.nz: som sa tu docitala, ze na zelenu sa lepia a myslela som si teda, ze asi aj na limu. Takze lima nebude, radsej potom inu farbu . Len sa musim rozhodnut aku, sakra. Ale v aute ju viem polohovat PRIMU prosim? Lebo niekto tvrdi tak niekto onak. Tak kde je sakra pravda? Viem ju priputat v aute aj v polohe lezmo? A dakujem Ema 🙂

ema.nz
11. feb 2010

ja som ju polohovala v aute 😉 mozno sa nema ja neviem a ani som to neriesila 😅 ked bola malinka alebo ked spinkala tak vzdy pekne lezkala 🙂

lucinenka001
11. feb 2010

livia 76) cestovat po vyletoch budem praveze aj ja dost 🙂. A ked budem drobca prepravovat vo vanicke? Ci to nie je dobre, ked pojdeme na dlhsiu cestu cca 2hodiny, vo vanicke mu nebude dobre? Praveze Livia este nemam nic kupene a kedze sa nam to uz krati uz sa mi treba sakra rozhodnut a ja sa neviem, tak preto kočky u Vas este zhanam rady, aby som sa dobre rozhodla. No lima sa mi zacala pacit tak teraz uz naozaj neviem, sakra aj s muskami potvorami 🙂 A krasne dakujem za podporu k porodu, veruze leti to rychlo, je to prva ratolest takze uvidime co nas caka. brrr 🙂

lucinenka001
11. feb 2010

yravas ) no ja sa neviem rozhodnut ja som strasne nerozhodny typ. ach jaj 🙂

lucinenka001
11. feb 2010

ema.nz ) cize + pre mna informacia je pre mna ze je mozne ju polohovat aj v aute , dakujem 🙂

livia76
11. feb 2010

Lucinenka ja som chodievala s malou sama utom 300 km tam a naspať niekoľko krát do mesiaca, tak sami zdalo, že 5-bodové uchytenie dcérky v prime je pre ňu bezpečnejšie-mala hlavičku trošku vyššie, takže aj keď bola napapaná, nemala som strach, že ak by jej náhodou trošku grclo nezačne sa mi v aute dusiť nemali sme vaničku, takže neviem, ako je v nej bábu pripnuté ale asi leží -narovno- fakt neviem, to ti musia poradiť iné maminy, ktoré s tým majú skúsenosť. Primu sme využívali aj ako autosedačku do nejakých 9 kg-potom bez striešky a zmenšujúcej vložky, teraz máme od casualplay sedačku Beat-S- 9-36 kg, pretože som s touto značkou maximálne spokojná, čo sa bezpečnosti týka 😵

lucinenka001
11. feb 2010

tak to ja zase nebudem chodit 300km niekolko krat do mesiaca 😉 . Ja urcite chcem vanicku a k tomu sa rozhodujem medzi Primou a BabyZero. Je mi jasne preco si bola spokojna s Primou kedze si s drobcom tolko cestovala a ako aj pises bola vyhodna pre Vas preto lebo nemala si drobca uplne lezmo. Sakra clovek si este musi aj nad takymito vecami lamat hlavu 😉

eimiky
12. feb 2010

livia 76 aj ja som používala len primu a maximlna spokojnosť, tiež sme veľa cestovali.Mali sme aj vaničku ale tú som nevyužívala skoro vôbec.
Ema.nz ja som tiež mala v aute primu v ľahu,veď pripútaná bola takisto ako v sede, takže by to nemal byť problém.

yravas
12. feb 2010

lucinenka - ja som sa tiež nevedela rozhodnúť či primu alebo Playmoon ... tak sme kúpili oba 😀 nekupovali sme nové, ale od jednej pani - mali sme šťastie - Playmoon sme zohnali za 110,-€ skoro úplne novú a Primu tiež - takže dokopy nás to vyšlo ako nová vanička 😀

eimiky
12. feb 2010

yravas veď tie vaničky, vajíčka a primy sa predávajú tak zachovalé, pretože dieťa v tom je tak do pol roka, v prime trošku dlhšie, ale po jednom dieťati si myslím, že to musí byť v super stave 😉 , Ja som tak tiež kúpila celu sadu kočiarika používanú len pár mesiacov a bola ako nová a ešte teraz som ju predala v super stave.

yravas
12. feb 2010

eimiky - veď preto sme sa tak rozhodli 😉 len športový kočík sme kupovali nový - cez dino.pl, lebo sme chceli konštrukciu novú a aj športový, nakoľko sa používa dlhšie 🙂

princ
12. feb 2010

Ahojky, sháním prima easy unistytem viz obrazek v albu, kdy náhodou někdo mě za rozumnou cenu.... díky

lucinenka001
12. feb 2010

yravas) ja sa nerozhodujem praveze medzi Primou a Playmoon, ale medzi Primou a Baby Zero. Vanicku chcem urcite. 🙂

yravas
12. feb 2010

Ja by som brala radšej Primu, už len kvôli tej polohovateľnosti 😉 - môj názor

lucinenka001
12. feb 2010

yravas) tak uz mi ostava vybrat si farbu. 😉

s772007
14. feb 2010

Ahoj holky, jde na cs4 nasadit autosedačka maxi cosi, nebo musí byt jen prima nebo baby zero??? Díky moc Petra. 😉

ema.nz
14. feb 2010

s772007:nie casual je kompatibilny len so svojimi vyrobkami 😉

anopka
15. feb 2010

ahoj holciny chtela jsem se zeptat jaky mayte v casual fusak origos nebo uplne jiny?

ema.nz
15. feb 2010

anopka:ja som mala origos aj lodger fusak bunker 😉

lucinenka001
15. feb 2010

Kočky ahojte. Opat Vas prosim o radu kedze sa uz blizi kupa nasho kocika CS4. Na stranke maderna.sk maju v ponuke Primu aj BabyZero v 2 variantach. Viete mi prosim Vas pomoct aky je v tom rozdiel? Maju klasicku Baby Zero a potom este BabyZero UNISYSTEM. A takisto maju PRIMU klasicky nazov a PRIMU UNISYSTEM. Aky je v tom rozdiel prosim Vas? Krasne dakujem 🙂
Pekny dnik 🙂

katy1979
15. feb 2010

lucinenka jedine zeby predavali este adapterovu verziu. ale to je dost divne skusim to pozriet

lucinenka001
15. feb 2010

katy 1979) dakujem si zlata. prikladam aj link.
http://www.maderna.sk/akcia-autosedacky&strana=2

katy1979
15. feb 2010

to je unisystem vsetko len jedno je 2009 rocnik a druhe 2008

lucinenka001
15. feb 2010

unisystem je teda ok. to mozem kupit ? 🙂

sevzuz
15. feb 2010

ahojte kocky,
chcem sa spytat nestalo sa Vam nikomu ze by sa vam pokazilo na prednom koliesku to aretovanie. Svagrina ma tenot kocik, kupovali ho cez net z polska takze reklamacia narocna, ale pouzivaju ho ledva tri mesiace a kocik sa neda zaaretovat, pritom predtym to fungovalo. Ak mate nejaky dobry tip ako to opravit alebo aspon pozriet ako to funguje. Ide o to ze by som jej ho chcela pozriet a pomoct opravit len neviem ako tam funguje to zaaretovanie (ja mam Peg perego gt3 a tam sa vnutri vystrci taky cudlik a koliesko zapadne otovrom a je to zaaretovane) ale kedze tuto sa to aretuje tou packou na koliesku, neviem ako na to:-/

prosim poradte tym kocikom sa teraz po tom snehu strasne zle jazdi ked sa to neda zaaretovat, hned sa to skrizi☹((

ema.nz
16. feb 2010

sevzus:podla mna sa tam dostala nejaka smina(co nie je divu teraz ked je sneh) treba to poriadne vycistit a nastriekat tam WD 40 a potom by to malo byt zase v poriadku 🙂 Mne to raz urobila "nozna" bzda a mm to cele vyumyval,nastriekal WD 40 a fungovala ako nova 😉 dufam,ze som pomohla 🙂

lucinenka001
17. feb 2010

kočky ahojte,

nemate niektora prosim Vas v albume Primu vo farbe Lima?, alebo neviete ju odfotit nahodou ???
Lebo nemala som stastie ju vidiet v ziadnom obchode v KE, len cervenu a stale zvazujem tu Limu. 😀

Dakujem 😉

ema.nz
17. feb 2010

kuk do albumu livia 76 😉

livia76
17. feb 2010

😉 tak veru kukni do nášho albumu,, naše zlatíčko Lesia" sú tam asi 3 foto, farba zodpovedá tým prvým 2, tam kde je bez striešky s názvom ,, vozím sa po byte" nezodpovedá, v reále je farba jasnejšia 😵