Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

katy1979
16. feb 2009

dante niekto tu taký problém mal. my chvalabohu nie. a veru netusim ci sa na to vztahuje záruka. skus sa spýtat denisab

rasto464
17. feb 2009

Dá sa v pohode použiť origo nánožník s gumičkou na kočíku ktorý má cvoky? Nebude to na kočiari zle držať?

katy1979
17. feb 2009

rasto podla mna sa to dá. horšie by to bolo v opačnom prípade.
Ak sa mýlim tak to niekto uvedte na pravu mieru.

rasto ale vsak ked ste kupovali kocik mali by ste mat k tomu aj nánožník ktorý k tomu patrí.

rasto464
18. feb 2009

Nánožník ku kočíku nebol. Dostali sme pláštenku, podložku a tašku. U nás zas dávajú nánožník, ale nedostaneš podložku a ani tašku. Asi to záleží od predajcu.

eimiky
18. feb 2009

Ahojte, tak my máme tiež S4 kolekciu Agatha ruiz de la Prada a teda som s ním zatiaľ veľmi spokojná.Kupovali sme ho od jednej pani tá ho používala pol roka, ale bol veľmi zachovalý bez poškodenia.Fakt super.Tak som zvedavá ako nám dlho poslúži ale zatial fajn.Najradšej mám,keď tam mám prima easy, to je také šikovné 😉 Ani my nemáme nánožník, ale máme fusak, športový budeme využívať hlavne na jar a v lete, myslíte, že mi ho treba kupovať? a používate cez leto aj ten slnečník? ja ho nemá 🙂 m, ale keďže sa chystáme na dovču, uvažujem o tom...

tobi08
18. feb 2009

videli ste ten inzerát na kočík casuplay, nový, so zelenou podložkou? je to dobrá cena?

petra2505
18. feb 2009

tobi08 podla mna je to super cena aj mna zaujal

katy1979
18. feb 2009

tobi žeby tvoj? 😀

denisab32
18. feb 2009

katy1979

mám tiež ten pocit, niekto tu cez bazár predáva nové kočíky, ale tá cena je zaujímavá, len aby to nebol nejaký podvodník 😎

katy1979
18. feb 2009

ten inzerat sa tu už objavil len zjavne predavajuci nerozmýsla kedze minule zadal presne to iste že z rodinných dovodov a na konci bola veta že podložku vám na predajni ochotne vymeníme 😉 aj tak je to moc lacné, co vykradli kamion?
mne ten inzerat nevoní už len kvoli cene.

nikol_79
18. feb 2009

katy nemuseli ani kamion, sú z poľska, tam to vyjde o polovicu lacnejšie, núkal ich tu už tom 😀
dnes som si všimla, že už sú aj tie od nelamt zmazané, no to by som musela ísť poriadne pod cenu, kebyže chcem predať ten môj ročný, keď oni ich tu núkajú za 370 eur nové 😠

katy1979
18. feb 2009

nikol ja pod cenu nejdem. chcem za svoj 500 aj s hlbokým. tiež mi volala jedna baba že dá max. 12-13 tisic, ale nie to radsej nech mi tu zavadzia. mne to nehori takže ak sa predá bude dobre a ak nie ostane pre druhé.

nikol_79
18. feb 2009

no teda tu na bazare zmazaný nie je, ale na babybazar.sk už ho zmazali

tobi08
18. feb 2009

katy, nie si drzá? 😀
Mňa iba ten kočík zaujal a chcela by som vedieť, či už niekto od nej niečo mal, lebo ja si myslím, že to vozí z Poľska, ale ak by to bol fér, tak by som to brala, a je mi to jedno, či na tom zarobí alebo nie, lebo keby som mala ísť pre to do Poľska, tak to by ma vyšlo viac.
V Poľsko vychádza tak na 7000 tis a toto je asi 10000. Ale aj tak je to dobrá cena.
A urazila si ma......

nikol_79
18. feb 2009

A ak sa ti niečo pokazí? Hodí ti to tiež späť do poľska? Alebo si to pôjdeš potom reklamovať sama a aj späť po kočík? Mne sa napríklad na kočíku otrhala strieška, viem,že ju menia za novú ale do poľska by som teda kvôli tomu nebežala

habibi78
18. feb 2009

rasto, nánožník ti držať nebude.... on je po upnutí dosť napnutý, a to upínanie na cvoky...neviem ako tam chceš dať gumičku..... 😒

katy1979
18. feb 2009

tobi to si sa fakt urazila 😀 hej hej som drzá 😀

katy1979
18. feb 2009

habibi a prečo mu tam drzat nebude. ako potom boli riesene nanožniky na gumičku? ako to tam drzalo?

tobi08
18. feb 2009

katy a ty máš casuplay? si spokojná? kúpila by si si ho znovu?
že by som ti ho predala???? 😀 😀 😀
ale vážne ja fakt sa neviem rozhodnúť, páši sa mi speedy, peg perego a aj casuplay, tak zháňam infošky.....

habibi78
18. feb 2009

katy, nánožníky na gumičku mali na konštrukcii kočiara také zarážky....ale nová kolekcia...teda 2008 už má na konštrukcii kočiara cvoky, na ktoré pripneš cvoky na novom nánožníku k tejto kolekcii.... teda jednoducho, kočiar v starej kolekcii fungoval na gumičky, kočiar novej kolekcie musí mať nánožník na cvoky.... blbosť ale je to tak, každú kolekciu musia niečim zmeniť, asi aby majitelia nepoužívali doplnky zo starej kolekcie ale stále kupovali nové a nové....... 😖

rasto464
18. feb 2009

V obchode tie cvokové nánožníky nemajú a majú len gumičkové. Pani nám tvrdila, že gumičkový nám tam bude držať, ale ako píšete, tak asi nie. ☹

denisab32
18. feb 2009

rasto464
to je zvlášne, ale na Slovensku aj v Čechách sa predávajú šporťáky spolu s nánožníkom na cvoky. Kupoval si ho niekde mimo?

livia76
18. feb 2009

Hm Rasťo-my máme opačný problém-máme r.2006 a potrebovali sme s gumičkou a máme cvokové 😵 😵 gumičku sme museli prirobiť a cvoky sú nam tam,, nap.d "😀 😀 😀 vymeníme 😵

habibi78
18. feb 2009

rasto jasne,pani tvrdila, len aby predala......nakopala by som ju...... 😠

nikol_79
19. feb 2009

Baby prečítajte si rastov druhý príspevok na tejto stránke - Nánožník ku kočíku nebol. Dostali sme pláštenku, podložku a tašku. U nás zas dávajú nánožník, ale nedostaneš podložku a ani tašku. Asi to záleží od predajcu.

Takže je jasné, že ho kúpil v zahraničí - asi v poľsku, tam dávajú podložky ku kočíku v cene tak asi nedávajú nánožníky 🙂

ema.nz
19. feb 2009

rasto kupoval vcez taliansky e-shop,ved to tu aj pisala a ma S6.a za taku cenu ktoru mu mi moteme len zavidiet 😒 ale nezavidim mu reklamaciu ak sa mu nieco pokazi 😖 😖

a v polsku mas v cene:podlozke,pumpu,plastenku a aj NANOZNIK treba len pozorne citat polsky net!to nie ako u nas v obchodoch cena jak za auto a ani podlozka tam nieje 😠 😠 😠

nikol_79
19. feb 2009

ema.nz to máš pravdu, tie ceny su tu prehnané, ale keď som S4 kupovala ja, pred rokom, boli ceny v poľsku za S4 také ako aj u nás, lacnejšie to vyšlo len o tisícku, je to len kvôli kurzu, a je to len otázka času, kedy ich kurz pôjde hore, keďže veľa slovákov odnáša peniaze práve do poľska.
Ja mám kočík už rok, a zatiaľ som reklamáciu nepotrebovala, len strieška sa mi otrhala, tak možno bude mať šťastie aj rasťo 🙂
A ktovie ako to cítia predajcovia, predaj kočíkov asi klesol, tak možno pôjdu ceny dole aj tu 😀

marselitta
20. feb 2009

Ahojte baby. dlho som tu už na fóre nebola, ale dnes mi to nedalo a šla som kuknúť čo je nové. Píšete tu o Nelemt79, či niekto nemá s ňou nejaké skúsenosti. Ja už síce kočík mám, ako som písala, ale kamoška si cez ňu objednala a v pohode ho mala do 2týždňov doma. Kočík jej priviezli až domov osobne manželia, kočík predviedli a až potom ho zaplatila. Naozaj ich vozia z Poľska a keďže tam znovu zvýšili ceny, tak sa tam už ani neoplatí chodíť a nie to ešte nedajbože reklamovať. Oni dávajú aj záručák a vybavujú aj reklamáciu na svoje náklady. Takže v pohode, môžem odporúčať.

nikol_79
20. feb 2009

a dávajú aj blok z pokladne? Lebo ak nie, tak o také dva roky ich nikto nedonúti aby ti na vlastné náklady prevzali kočík a reklamovali

nikol_79
20. feb 2009

a ešte dodám, že nie je pravda, že ceny išli hore, práve naopak, kurz klesol