Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
14. mar 2009

juja:neboj verde nie je kriklava 😉 videla som jednej kocke fusak v sportaku a je to pekna farba!inak este som sa nestretla s farbou co maju CP co by sa mi nepacila!!!ty ano? 😉

juja
14. mar 2009

Ema.nz ahoj, ďakujem za "radu"...ja som videla CS len podušku vo farbe lima a vaničku v takej divnej šedej farbe - tú farbu ani neviem identifikovať, tak tá sa mi mooc nepáčila, ale lima bola v pohode 😉

juja
14. mar 2009

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cP...
...ak vyzerá takto, tak by som bola veľmi spokojná 🙂

cessy
14. mar 2009

nechapem ako niekto mozete dat dieta spat radsej do autosedacky ☹ ako do pohodlnej vanicky. predstavte si chrbatik toho dietatka. aj vam sa lepsie spi v posteli ako napr. na gauci

cessy
14. mar 2009

dievcata a citajte....o slnecniku sme sa bavili uz na strane 31, lepsia alternativa je clona... 😉

ivka122
14. mar 2009

tak preco uspavat dieta vo vanicke ked ma postielku?.... a tych par chvil na prechadze ked uz bude vacsie to v prime myslim ze vydrzi lepsie ako vo vanicke,a ked budeme doma tak urcite nebudem tam hrkotat s kociarom,bude lehatko alebo postielka. Neviem,co si myslia ostatne mamicky??? Radte prosim 🙂)!!!! 😉

cessy
14. mar 2009

ivka122 kocik nam sluzi na to, aby sa dietatko pohodlne vyspinkalo na cerstvom vzduchu....
postielka nam sluzi na pokojny nocny, pripadne obedny spanok...

eimiky
14. mar 2009

Nemyslím si, že prima škodí chrbátiku dieťaťa.Je pekne tvarovaná a dieťa tam nesedí, ale leží,nie ako v klasickej autosedačke.

cessy
14. mar 2009

moj maly ma 7 mes a cez den spinka vonku na terase 2-3 hodiny, po obede tiez 2 hodiny, neviem si veru predstavit ako bude tvoje dietatko spinkat taky cas v autosedacke, aj keby spinkalo len po hodine...raz za tyzden sa to da pouzit, ale denne????????????? ☹ ubohe dieta

cessy
14. mar 2009

to je len moj nazor..... 😉

eimiky
14. mar 2009

?????Si to prehnala...Moje dieťa nie je úbohé... si drzá,.... môj maličký nespava 2 ani 3 hodiny spáva po pol hodkách niekedy hodinku.Bohužial taký spánok má od narodenia, či bol v kočíku, či v postielke viac to nebolo.Nie všetky deti su rovnakéMusela som ho veľa nosiť na rukách, aby mi vôbec spal a podarí sa mi ho uspať cez deň len v kočíku, keď sme doma ho prekladám do postielky.Má 8 kg a na rukách ho nosiť nevládzem.

cessy
14. mar 2009

eimiky mozno mu je ta autosedacka nepohodlna, deti velmi radi spinkaju vonku 😉

eimiky
14. mar 2009

A keď bude mať synček 7 mesiacov tak ho budem dávať už do šporťáku a nie do primy...Prima a vanička je tak do pol roka

eimiky
14. mar 2009

Ako ktoré..nie všetky deti su rovnaké...ja som najskôr skúšala vaničku tam vôbec nechcel byť,vrieskal mi, preto som začala používať primu, tam mi lepšie vydrží.A myslíš, že aj postielka mu je nepohodlná, keď tam spí len po pol hodkách????

cessy
14. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀
ako pre ktore dieta je do pol roka...........
primu vacsinou kupuju ti, ktori chcu usetrit na hlbokej vani.....to mi povedal predavac v obchode 😕

cessy
14. mar 2009

ak este nieco, tak mozes cez IP, tu konkretne ku kociku ak este nieco.... 😅

eimiky
14. mar 2009

No väčšinou ak dieťa začne sedieť samo dáva sa do šporťáku.Ja som teda na kočíku nešetrila ani náhodou, mám aj vaničku...a máloktoré dieťa po pol rolu sa zmestí do vaničky CP.A ak ti to povedal ten v Pd tak to je .... nebudem sa vyjadrovať ale ten vie teda poradiť.. ja ich veľmi dobre poznám... Ten keď chce všetko predať tak narozpráva hory doly...

cessy
14. mar 2009

nie v PD tu v TO 😉 😉 😉

cessy
14. mar 2009

eimiky do IP dotazi, sem k teme 😵

eimiky
14. mar 2009

😀 😀 😀 😀 Ale kočík si kupovala v Pd o tom majiteľovi si tu už písala????... si ho vychvaľovala do nebies tak si myslí, že si myslela toho, keby nenapíšem, že ich veľmi dobre poznám,tak napíšeš že je to on...Ja som tam bola niekoľkokrát a raz povedal tak raz tak ako mu prišlo pod jazyk, len aby predal

cessy
14. mar 2009

ano moja len pred tym som si obchody obehala tu v TO a PE a tu mi to jedna pani predavacka povedala, tam som si ho isla len kupit, citaj pozorne 😉

cessy
14. mar 2009

kazdy chce predat, povie ti to co chces pocut 😀

eimiky
14. mar 2009

Ale o tom predajcovi si predtým písala z Pd... nehovolila si o predavačke... ja čítať viem.

eimiky
14. mar 2009

A nemáš ty náhodou iba baby zero????
to je trošku iné ako prima easy a neviem či vieš niečo o tom,keď si ju neskúsila, ale sám výrobca odporúča používať prima easy aj ako hlboký diel... Baby zero sa nedá polohovať, to je len autosedačka

cessy
14. mar 2009

jasne ze som pisala, ale bavime sa tu o uplne niecom inom, ako ked som tam nieco pisala o tom z PD, nemiesaj tu kel s kapustou

denisab32
14. mar 2009

eimiky

- nemá náhodou malý reflux? možno preto nechce byť vo vaničke, ak áno, dalo by sa to riešiť špeciálnou podložkou do hlbokej vaničky...alebo "len" počkať, on z toho vyrastie 😉

- prima (alebo ktorákoľvek autovanička) nahrádza vaničku hlavne pri "jarno-letných" bábätkách...má svoje výhody aj nevýhody....

eimiky
14. mar 2009

Ale tak potom klameš, keď si nestojíš za tým čo si predtým napísala...A ja som predtým písala o prime a nie baby zero tak čo si sa potom plietla ty do toho, keď primu nemáš...

denisab32
14. mar 2009

eimiky a cessy

dievčatá kľud 😅
tu je teda dusno 😖 ...ešte sa mi jedna ujde 😀

eimiky
14. mar 2009

Nie denisab32 nemá, papá pekne aj priberá, on sa tam jeduje ja neviem prečo ale teraz je mu už aj úzučka tak ho tam nedávam.No veď ja už neviem ako ho mám uspať, aby mi spinkal lepšie, on to má od narodenia, cez deň nepotrebuje viac spinkať a pri tom nie je nejaký nevyspatý.. jemu to proste stačí...protom v noci spinká pekne niekedy aj bez budenia
🙂

denisab32
14. mar 2009

ja viem eimiky, ja som to zažila, dokonca pri oboch 😖 , jedno viem určite, ako som už písala - vyrastie z toho, len treba vyčkať 🙂