Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

ema.nz
12. jún 2009

holis:u nas v meste mala jedna baba a podla mna to bolo v pohode 😉 mala primu a teraz ma uz sportak...je to pekna farba a vsimla som si,ze su akcie na staru kolekciu 🙂 a tu baby pisali,ze na tu krasnu zelenu LIMA sadaju musky 😖

holis84
12. jún 2009

Ema.nz diky moc no me se miminko narodi az na konci prazdnin tudiz doufam ze na podzim zadny musky litat nebudou a na jare uz koupim podlozku Agata se srdickem na to se moc tesime. Ja ale potrebuju korbicku nebot na zimu se me asi miminko do easy prima nevejde takze proto vezmu celej set, maji ho za 17790kc to se vcelku da. Koukala jsem ti do alba, ty mas tu krasnou barvu od Agaty na prime, to je krasna barvicka ze? mohu se zeptat mas tam vyfoceny lehatko fisher price presne takove budeme kupovat jsi s nim spokojena?

ema.nz
12. jún 2009

holis:je mam primu klasicku casualplay nie je to agata...ale farba je pekna tmavo bordova 😵 ale agata s tym srdieckom nema chybu 😵 😵 aj ja rozmyslam,ze kupim taku podlozku,lebo mam len cervenu a aj tak chcem este jednu 😉 lehatko je super len mi v nom mala dlho nevydrzi...ale mi sme ho kupili neskoro uz mala 4,5mesiaca...mozno keby v nom bola od zaciatku tak by to bolo lepsie 😉 a je to super pomoc ked budes varit alebo upratovat,zoberies si ju v tom tam kde budes potrebovat 😉

eimiky
12. jún 2009

ja mám agathu primu a aj podložku do kočíka, ja som o nej snívala, keď som ju raz jednej mamičke videla a vysnívala 😉 teda manžel mi splnil sen 😉

ema.nz
12. jún 2009

eimiky:cervenu so srdieckom???ta je najkrajsia 😵 😵

eimiky
12. jún 2009

ema.nz ano presne tú 😉

nikol_79
12. jún 2009

holis pozri toto http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_co...
dobré ceny a je tam viac farieb 😉

holis84
13. jún 2009

nikol diky moc za odkaz stejna akce je i tu v cesku ale pan rikal ze maji ve sklade uz jen 3 barvy, takovou sedou, petrolejovou a tu mostaza takze zadna typicky holcici ale zas si rikam vzdyt jde o jen o barvu korbicky az najedem na sportak tak si nakoupim podlozky aspon 3 😀
no jen uz aby to bylo jeste musime 2 mesice pockat.

contessa
13. jún 2009

Ahojte,
mam na predaj vanicku Playmoon je ako nova: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

cessy
13. jún 2009

ahojte ja mam tiez na predaj vanicku Playmoon ale ciernu 😉

eimiky
14. jún 2009

pridávam sa do klubu 😉 aj ja mám čiernu playmoon na predaj

katy1979
15. jún 2009

a ja mam na predaj sporták 😅

luca30
16. jún 2009

Holky jak dlouho jsem vozily miminka v hl. korbě?? Mám možnost koupi kočárku ale i s hl. korbou, náš malý bude mít půl roku, takže si myslím, že už ji moc nevyužijeme, ale schovala bych si ji na druhé miminko...náš malý má teď 70 cm

katy1979
16. jún 2009

luca my sme sa vozili do 5 mesiacov takze to uz asi nevyuzijes. a bez hlbokej korby ti ju nepredaju? vsak hlboku by si potom dokupila keby bolo treba

luca30
16. jún 2009

katy bohužel maminka by raději prodala oboje ☹ ☹ bojí se že korbičku zvlášť neprodá, já bych si ji nechala na druhé miminko...je to barva lima

katy1979
16. jún 2009

luca ak planujete druhe tak ok. my casual predavame a pre druhe kupime iný. nech ma kazdý svoj.
a vobec sa nemusi bat ze vanicku neproda. vanicku preda skor ako samotný sporták. mne tu sportak trci a prasi sa na neho co sa nedá predat, kedze v polsku su lacne tak ich nikto na inzerat nechce.

luca30
16. jún 2009

no právě já ho mám vybraný nový v Polsku a proto se rozhoduji jestli koupit ten od ní a nebo jen nový... ☹ ☹

katy1979
16. jún 2009

luca riad sa podla ceny. tie pouzite kociky su v pohode. jedno mimco to neznici. ale aj tak je si to lepsie pozriet osobne, lebo niektorí ludia s tými kocikmi narabaju nie prilis jemne.
na kazdom pouzitom mas nejaku chybicku. nemusi byt velka ale vzdy tam nieco je.

luca30
16. jún 2009

Katy a ty prodáváš S4 byla jsi s ním spokojená?? Mě zase některé maminka psali že je ten kočárek krátký a miminku tam ve sportovní verzi tzv. visí nožičky, nevím jak je to tam s polohováním je to v pohodě??

katy1979
16. jún 2009

polohovanie je ok. nam polohovanie pomocou toho pasku vyhovovalo. tiche a rýchle. nozicky su tiez v pohode.
preco by mali miminku visiet nozicky? vsak nozicky sa daju polohovat. jasne ze takemu 2 rocnemu uz je ten kocik len tak tak. no tak som isla supnut maleho do kocika aby som zisitla ze ci sa tam zmesti. nohy ok ma ich vylozene na tom stupienku. chrbtova opierka no polka hlavy mu trci von.
ale zavisi aké je mimco velike. my mame viac ako 90cm.

katy1979
16. jún 2009

luca a ano bola som s nim spokojná. niektorí predajcovia tvrdia ze je poruchový ale my sme s nim problem nikdy nemali.
akurat treba precistit brrzdu a namazat. lebo moj sikovny manzel to namazal tak ze teraz rucna nebrzdi vobec.

livia76
18. jún 2009

..visia nožičky 😀 😀 😀 naša Lesinka má 2,5 roka -95 cm- pekne si ich vyloží na stupienok a vegetí 😀 😀 😀 nikde jej nevisia 😵

lucyn15
19. jún 2009

Ahojte mamicky, nemate skusenosti s kocikom casualplay vintage 2 uni? Mne sa velmi paci, ale este som ho nikde nevidela na zivo a neviem ako sa polohuje opierka chrbta, ci sa da dat aj do lahu a este by ma zaujimalo ci nie je sedacka na sportovej casti uzka...ak by ste mi vedeli poradit budem velmi rada:o)) dakujem

olise69
20. jún 2009

používali ste na S4 Playmoon- korbičku slnečnú clonu ? Chceme kúpiť, len sa nám nezdá, ako ju tam uchytíme.

ema.nz
20. jún 2009

olive:ja ju pouzivam,ale nie je to najlepsie riesenie 😅 niekedy tak hlupo svieti slnko,ze ju musim posunut viac do jednej strany...ale stale lepsie ako keby malej svietilo slnko do oci a estetickejsie ako plienka prehodena cez korbu 😉

yofresh
22. jún 2009

Cauky holky,mimco se nam narodi v polovine listopadu. Ted premyslim, jestli koupit do Playmoonu fusak...Mate ho nektera? A jak jste byly spokojene? Diky za tipy 😉

yofresh
22. jún 2009

Jeste me napadlo, jak to udelat s plastenkou - jestli je lepsi koupit original Casu za cca 750,- nebo jestli staci nejaka universalni za par penez... Diky 😉

katy1979
22. jún 2009

yofresh plastenka na hlboku korbu staci univerzalna. k sportaku uz je takze tu nemusis dokupovat.
a my sme sice origos fusak nemali ale keby ze sa mam rozhodnut znova tak ho kupim.

lusiamama
22. jún 2009

Caute baby moja malá má rok aj 5 mesiacov a originál pláštenka na S4 sa mi zdá malá, nemôžem ju dolu poriadne zapnúť a malá je tam nervózna lebo to je také uzavreté. ☹ Viete mi poradiť?A nemáte niektorá tu pláštenku od emitexu trojkolka? Pasuje na S4? 😉

ema.nz
22. jún 2009

yofres:ja mam original fusak a mala som ho aj vo vnicke a je super 😵 a mala som univerzalnu plastenku a taku blbost by som uz neurobila je uplne na prd!!!!vzdy som mala nervy ked snezilo alebo prsalo...nesedela tak dobre ako original 😠 ak ti mozem poradit tak kup original a aj fusak 😉