Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dejna3
25. jún 2009

janac, pls, nemohla by si hodiť zopár fotos toho BRIO ? 😉 ja som ho zatiaľ videla len na nete, nie reál ...

makkyna2
26. jún 2009

To my šli do sporťáku skoro na sedmi měsících. Ale to jen z důvodu, že byl Matyášek strašně zvědavej a chtěl už koukat v sedě.
Jinak v tom sporťáku moc místa není, tedy nad hlavičkou máme ještě dost místečka, ale s nožičkami bude asi problém, už teď má ten nánožník tiptop.

Popravdě u mě S4 byla taky srdcovka, kombinace černé se stříbrnou miluji.
Ale nyní se mi strašně líbí Concord..... 🙂

janac
26. jún 2009

dejna3 : ok ted jdu s malou ven tak udelam nejake foto 🙂 a dam ho do alba

janac
28. jún 2009

uz je v albu...
dámy take jsem tam vyfotila Casuaplay S4 co prodavame, tak jestli bude mit nekdo zajem ozvete se.. prodavam ho za cca 13- 14 tisic, je v super stavu a neni nikdy reklamovany, je to adapterova verze.....

dejna3
28. jún 2009

janac, wuaw, vyzerá super 😵 😵

janac
28. jún 2009

joo taky super je.. obrovský kosik.. krasne jede... rok a pul stary dite se krasne vejde a jeste ma mista dost.... 🙂 a taky hlavne jde prehazovat seslicka proti smeru jizdy....

lenka22
29. jún 2009

Ahojte...
my chceme casuaplay S4, ale nevieme sa rozhodnúť pre farbu, budeme mať chlapčeka.
v Trnave majú vystavený len červený a rada by som videla ten sivý a zelený. Neviete mi poradiť či niekde majú vystavené všetky farby (ale to by bolo asi moc finančne náročné - pre predajne). Alebo nemá casualplay predajňu len s týmito kočíkmi, v auparku je peg perego a ten tam má všetky farby vystavené.
Ďakujem za info...

janca704
29. jún 2009

Ahojte, ako tak citam, tak teraz som rada , ze som omylom pred cca 18mesiacmi kupila adapterovu (vtedy vo vypredajoch uz) verziu. Nemam s kocikom ziadny problem a mam ho veeelmi rada, tiez laska na prvy pohlad 😵 . Akurat ma stve jedna vec - strecha - leto este ani nezacalo a uz je sedivaaaa 😠 😠 😠 😠 Aj vam tak vysedivela? ☹ Vyzera to hrozne...

ema.nz
29. jún 2009

lenka22:skus prdajnu Pre deti v BA na kosickej ulici 😉 a to nie je siva ale cierna...teda ked myslis tu najnovsiu kolekciu

bocmanka
30. jún 2009

😵 😵 no ja sa k vám pridám, aj keď my máme adaptérovú verziu s6, vždy som ju chcela, pretože pri troch deťoch mi prišla najľahšie ovládateľná, šupla do auta, naklikla na podvozok a šla, zima, leto..
😵 máme aj buginu, ešte je zabalená, moja romina svoj šporťáčik zbožňuje a zrejme jej ho budeme musieť vziať aj na dovolenku..
a tiež sa pripájam k názoru, že fusak najlepšie originál, my máme prakticky všetko casualplay, aj slnečník a zatiaľ ma nič z neho nesklamalo...
dokonca môj brácho čakajú v januári bábätko, ale dcéra má odzajtra 19 mesiacov a myslím, že ho ešte minimálne v zime využijeme...je tu niekto taký kto ho používa viac ako dva roky????????

isifa111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka...
1. júl 2009

inak ja som s kocikom veeeelmi spokojna,kym bol maly vo vanicke kazdy sa otacal... 😵
a ohladom tej striesky,vysediveju,pretoze zo spodu su pogumovane a nejak to reaguje teplom na vysedivenie-tak som to pochopila.

diusa
4. júl 2009

Kocky, nasa malinka sa ma narodit este v lete. Co ste davali do vanicky? V ostatnych kocikoch som videla ze tam davaju vlozky ktore sa natiahnu na kocik a daju sa prat, je take nieco na casualplay? Mne sa tam zmesi aj podlozka, ale pre babetko sa mi to zda drsne. Dakujem za odpoved

dejna3
4. júl 2009

diusa, ja som malej dávala v apríli - máji - plienkovú osušku, takú peknú s macíkovou potlačou, alebo napr. kámoška dala tenulinkú bavlnenú dečku 😉

holis84
4. júl 2009

holky v jake barve mate vanity bag??? ja nevim zda koupit v barve korbicky nebo mam koupit cernou klasiku?

ema.nz
4. júl 2009

holis:ja ma maxi bag a ciernu 😉 mozem ju len odporucit,nespini sa az tak a bude ti sediet aj ked kupis podlozku do sportaka hociakej farbe 😵

eimiky
5. júl 2009

ja mám tiež čiernu 😉 😉

holis84
5. júl 2009

holky diky prave taky jsem si rikala, holt barevny jsou ted ve sleve ale ta cerna neni 😠

a myslite ze je lepsi vanity bag nebo maxi bag? cenove jsou stejny takze se rozmyslim kterou, pani v obchode rikala ze na kocaru lip vypada vanity bag ale neukazala me ho takze nevim.

dejna3
5. júl 2009

mne osobne sa viac páči vanity bag, aj ju mám, vraj je o niečo menšia - no neviem - má oproti maxi bag širšie dno a ja som do nej zmestila úplne všetko, čo som potrebovala 🙂 z mojej strany úplná spokojnosť 😉

ema.nz
5. júl 2009

ja mam maxi bag a maximalna spokojnost 😵 😉 tak to uz zalezi len na tebe!vyskusaj dat na kocik obe a ktora ti viac padne o oka,tu zober 😉 ale maxi bag je vacsia a ja by som ju zobrala zase 😉

eimiky
5. júl 2009

ja mám vanity a veľkosť mi vyhovuje.Som max spokojná 😉

holis84
5. júl 2009

holky diky moc, no ja uvidim pravda necham si nasadit obe na kocarek a uvidime. ja se tak tesim az bude domaaaa, ale nechavame ho v obchode az do porodu takze se nemuzu kochat 😔 az potom, tak snad budu spokojena jako vy vsechny.

ema.nz
8. júl 2009

baby prali ste niektora vanicku playmoon???ale podla mna sa neda "vyzliect" 😕 alebo len na to neviem prist 😝

katy1979
9. júl 2009

ema podla mna to vyzliect nejde. a to je taka spinava ze ju potrebujes oprat? vnutro teda ten matrac sa prat dá ale velmi by som to neriskovala. nikto netusi co to urobi po vyprati a striesku mozes oprat v rukach ci skor namocit do vane.

ema.nz
9. júl 2009

katy nie je vobec spinava ale uz ju pomaly chcem odlozit a tak ju chcem mat cistu 😉 este neviem ci ju budem predavat alebo si ju este necham 😝 a ten matrac som uz prala viac 2x,raz tam mne kvapla zmrzlina 😠 a druhy x ju mala pooblievala cajom 😀 tak nic skusim to len tak prebehnut mokrou hubkou 😉 a aj primu som vyprala program rucne pranie a bolo to v pohode...dokonca akoby farebne ozila 😵

katy1979
9. júl 2009

ema ja som to len cistila kefkou. ten vnutrajsok som sa bala oprat. ale my sme uz vanicku predali, akurat sportak ostal. tak som zvedava co budem robit ak ho nepredam kedze pre druhe sme chceli iný.

dejna3
9. júl 2009

katy, no ja už si nerobím žiadne nádeje že snáď niekedy cp predám... 😀 vieš koľko momentálne vyjde v kamennom obchode? 😕

janac
9. júl 2009

holky ja videla komplet za 23100 Kc v cechach.. za kolik je to nejlepvnejsi u vas

dejna3
9. júl 2009

janac, u nás vyjde komplet aj s autosedčkou asi 20 tisíc (Sk) - myslím od minulej stredy je táto nová cena

dejna3
9. júl 2009

ozik, janac, dnes som si v obchode 1x "naživo" obzerala brio - biela konštrukcia a čierny poťah... vyzeral fakt úžasne 😵 a ten obrovský nákupný košík 😨